Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

psotnick ModTeam

psotnick
Lip 2009
10 595
21 997
Lipiec 2009
12 godzin, 49 minut temu
10 595
21 997
Mężczyzna
Mój podpis

Snooker Corner
“When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm even better.”

Statystyki

Dział% wpisów
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy41,9%
Fora Ogólnotematyczne23,4%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie19,5%
Konkursy Bukmacherskie13,7%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie1,1%
Firmy Bukmacherskie0,3%
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie0,1%
Dla początkujących< 1%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
wczoraj 09:46
zobacz

#6927 Siatkówka Plażowa - FIVB Moskwa  
Lupo D / Nicolai P - Cerutti A / Morais Filho A | Cerutti A / Morais Filho A @ 1.81 18-21 21-18 10-15
Brouwer A / Meeuwsen R - Thole J / Wickler C | Thole J / Wickler C @ 1.79 16-21 15-21
Kurs całkowity: 3.24 (promocja bez podatku)
5j 11,2j Betfan

#6928 Siatkówka Plażowa - FIVB Moskwa  
Goncalves Oliveira Jr E / Oscar Schmidt B - Barbosa S / Carvalhaes G A | Barbosa S / Carvalhaes G A +4.5 @ 1.71 21-17 13-21 12-15
Samoilovs A / Smedins J - Liamin N / Myskiv T | Powyżej 83.5 punktów @ 1.83 21-18 24-26 15-12
Kurs całkowity: 3.13 (promocja bez podatku)
5j 10,65j Betfan

wczoraj 13:40 przez psotnick
wczoraj 08:57
zobacz
cytat z dnia 16 sierpnia 2019 17:27 przez 5xharoldx5
Kiedy będą nagrody za lipiec? W regulaminie pisze, że mają być maksymalnie do 14 dni od momentu ogłoszenia wyników, a już 14 dni minęło.

Przepraszamy za zwłokę. Admini czekają na wpłatę od właściciela, myślę że w przyszłym tygodniu powinna dotrzeć. A potem niezwłocznie na konta zwycięzców konkursu.

wczoraj 08:43
zobacz
#6925 Siatkówka Plażowa - FIVB Moskwa (K) 
Claes K / Sponcil S - Heidrich J / Verge-Depre A | Claes K / Sponcil S @ 1.51 0-2
Antunes T D R / Lima T - Menegatti M / Orsi Toth V | Antunes T D R / Lima T @ 1.60 2-1
Kurs całkowity: 2.42 (promocja bez podatku)
8j 8j Betfan

#6926 Siatkówka Plażowa - FIVB Moskwa (K) 
Baquerizo E / Fernandez L - Borger K / Sude J | Powyżej 81.5 punktów @ 1.82 22-20 16-21 8-15
Barbosa Silva R C / Silva Ramos A P - Sweat B / Walsh Jennings K | Powyżej 81.5 punktów @ 1.83 22-24 16-21
Kurs całkowity: 3.33 (promocja bez podatku)
5j 11,65j Betfan
wczoraj 13:32 przez psotnick
wczoraj 06:24
zobacz

Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 18. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE ->>>KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).

16 sierpnia 2019 16:55
zobacz
cytat z dnia 14 sierpnia 2019 18:16 przez matimacosz
Czy ktoś wie który bukmacher przyjmuje zakłady na najwyższego brejka w meczu podczas kwalifikacji China Championship? 

Niestety niewiele z polskich przynajmniej, w etoto można zagrac na wyższy brejk, ale tylko w wybranych meczach, zazwyczaj z tych z których jest transmisja. Natomiast w 1xbet są takie typy na większość meczy, pewnie gdzieś indziej tez można znaleźć.

Pewnie na turniej główny byłaby szersza oferta, no ale kwalifikacje zawsze są gorzej traktowane przez buki.

16 sierpnia 2019 17:01 przez psotnick
16 sierpnia 2019 16:46
zobacz
cytat z dnia 16 sierpnia 2019 14:31 przez kamasutra10

PS.

" Psotnik"   jestem  tutaj  od  kilku  lat  i  nie  widziałem  byś  nabazgrał  coś  sensownego  popartego  faktami  lub  liczbami  choć  raz  prócz  jakiejś  demagogi  związanej  ze  snookerem  z  resztą  bardzo  sporadycznie. Za  to  do  karania , banowania  innych  wyrywasz  się  jak  zawsze  pierwszy. Zarówno  ty jak  i  inni  zarządzający  tą  stroną  musicie  zrozumieć  że  jakiekolwiek  info  które  tutaj  się  pojawia  jest  przede  wszystkim  po to  by  by  czytający  mogli  ewentualnie  z  tym się  zapoznać ,  wyrobić  sobie  określony  pogląd  i  skorzystać  lub nie. Korzystanie  z  cudzych  felietonów  czy  opracowań  nie jest  równoznaczne  z  kopiowaniem  czyjejś  analizy  bo z tego  co  wiem  to  taka  się  tutaj  wcześniej  nie  pojawiła . Nawiązuje  do dzisiejszego  wpisu  -  analizy  "saberrose"  z  meczu Aston - Bournemouth wrzuconego  na sobotę. Aby  dokopać  się  do  takiego  info  trzeba  poświęcić  na  to  sporo  własnego  czasu  i  dziewczyna robi  to  z chęcią  i  pasją. Chcielibyście  zachęcać  ludzi  do  pisania  tutaj , tym  samym  ściągać  sponsorów  jednocześnie  strzelacie sobie  sami w  stopę.  Naprawdę  myślisz  ze  ktoś rozsądny  poświęca  tutaj  czas  po  to  by  ewentualnie  zgarnąć  jakieś  ochłapy  które  proponujecie  w związku z  konkursem  i  przez  to  dopuszcza  się   "nieregulaminowych"  zagrań?....Miejsc   w  necie  gdzie  można  pisać  jest  dziesiątki  lub  setki  i  jeśli  ktoś  się  decyduje  coś  wrzucić  tutaj  to  powinieneś  się z  tego  cieszyć...Ale  ty  nawet  tego  nie  jesteś w  stanie  pojąć....Osobiście  mam  w  d..pie  czy  moje  konto  też  zamkniesz po  tej  uwadze  czy  nie  bo  tak  jak  wspomniałem  udzielać  się w  necie  jest  gdzie  do  czego  ją  od  dawna  namawiam.......Jeśli  chcecie by  ta  strona  przypominała  jakieś  podobne  tego  typu  chętnie  odwiedzane  przez  ludzi  chcących  podzielić  się  informacją to ogarnijcie  się w  końcu.....

Użytkownik @kamasutra10 był łaskaw wyrazić swoje niezadowolenie na okresowy ban jaki nałożyłem użytkownikowi @saberrose za ordynarny plagiat swojej analizy z artykułu na innej stronie. 75% jego posta to skopiowany tekst artykułu, włącznie z grafiką itd. Oczywiście bez żadnych cytatów czy oznaczeń skąd dany fragment pochodzi. Tutaj rzeczony post, każdy może sam wyrobić sobie zdanie czy to plagiat czy nie (link do artykułu na dole posta w moim wyjaśnieniu). https://forum.bukmacherskie.com/temat/157634-typy-dnia-17082019-sobota/?page=1#post-6874021 Dla mnie sprawa jest oczywista i nawet trochę zawstydzająca że ktoś może myśleć że to jest ok, ale najwyraźniej tak jest, na co dowód w cytowanym wpisie. Warto się odnieść do kilku rzeczy, choć robię to z duża niechęcią.

Osobiste wycieczki zostawiam na boku, choć mógłbym odpowiedzieć tym samym, że też "nie widziałem byś nabazgrał coś sensownego popartego faktami lub liczbami".

Za  to  do  karania , banowania  innych  wyrywasz  się  jak  zawsze  pierwszy.

 Musiałeś pomylić nicki, akurat ja do banowania jestem ostatni. Dzisiejszy ban jest moim drugim w tym roku, wczesniejszy był w kwietniu za oczywiste spamowanie reklamami.

Korzystanie  z  cudzych  felietonów  czy  opracowań  nie jest  równoznaczne  z  kopiowaniem  czyjejś  analizy  bo z tego  co  wiem  to  taka  się  tutaj  wcześniej  nie  pojawiła .

No tu przyznaję że jestem bezradny. "Korzystanie" to nie kopiowanie na chama Kopiuj/Wklej jak w tym przypadku. Mam tylko nadzieję że nigdy nie trafisz na dentystę czy księgowego który ma podobnie lekceważący jak ty stosunek do plagiatu i oszustwa.

Aby  dokopać  się  do  takiego  info  trzeba  poświęcić  na  to  sporo  własnego  czasu  i  dziewczyna robi  to  z chęcią  i  pasją.


W roku 1996 na pewno wymagałoby to poświecenia sporo własnego czasu. W 2019 roku zdecydowanie nie - jesli ma się dostęp do Internetu to dokopanie się do takiego info zajmuje maks 30 sekund. 

Naprawdę  myślisz  ze  ktoś rozsądny  poświęca  tutaj  czas  po  to  by  ewentualnie  zgarnąć  jakieś  ochłapy  które  proponujecie  w związku z  konkursem  i  przez  to  dopuszcza  się   "nieregulaminowych"  zagrań?

Uważasz siebie za rozsądnego? Bo zdaje się całkiem sporo czasu poświęcasz na to żeby zgarnąć te "jakieś ochłapy". Miesiąc w miesiąc regularnie powyżej 20 typów w miesiącu w Typach Dnia. Marzec - 27 oddanych przez ciebie typów, Kwiecień - 29 typów, Maj - 31, Czerwiec - 29, Lipiec - tylko 15. Dla mnie to całkiem sporo poświęconego czasu by "ewentualnie zgarnąć jakieś ochłapy". A przecież trzeba by doliczyć do tego jeszcze drugie tyle typów @saberrose bo przecież nie ukrywasz że ten nick jest bliski twojemu sercu, żeby nie powiedzieć że tożsamy z tobą. 

Miejsc   w  necie  gdzie  można  pisać  jest  dziesiątki  lub  setki  i  jeśli  ktoś  się  decyduje  coś  wrzucić  tutaj  to  powinieneś  się z  tego  cieszyć

"Coś wrzucić.." Nikt się nie cieszy, a już na pewno nie będzie tolerował że to "coś" co "ktoś" decyduje się wrzucić" jest zerżniętym plagiatem z artykułu innej osoby, na innej stronie. Jeśli ty uważasz że to jest ok, i możesz sobie wszystko kopiować do woli to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać i szczerze życzę ci powodzenia i czerpania przyjemności z pisania na innych forach.
16 sierpnia 2019 16:51 przez psotnick
16 sierpnia 2019 09:45
zobacz
#6923 Siatkówka Plażowa - FIVB Moscow Open 
Sivolap M / Yarzutkin A - Pedlow S / Schachter S | Sivolap M / Yarzutkin A +5.5 @ 1.92 23-25 19-21 
Horl J / Winter T - Doppler C / Horst A | Horl J / Winter T +3.5 @ 1.96 10-21 13-21
Kurs całkowity: 3.76 (promocja bez podatku)
4j 4j Betfan

#6924 Siatkówka Plażowa - FIVB Moscow Open 
Gao P / Li Y - Ehlers N / Fluggen L | Powyżej 79.5 punktów @ 1.81 13-21 14-21
Virgen J / Ontiveros L - Popov S / Gordieiev I | Popov S / Gordieiev I @ 2.03 17-21 21-23 11-15
Kurs całkowity: 3.67 (promocja bez podatku)
4j 4j Betfan
wczoraj 08:43 przez psotnick
16 sierpnia 2019 06:24
zobacz

Tutaj podajemy typy
na sobotę - 17. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE ->>>KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).

15 sierpnia 2019 06:24
zobacz

Tutaj podajemy typy
na piątek - 16. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE ->>>KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).

14 sierpnia 2019 09:12
zobacz
#6921 Siatkówka Plażowa - FIVB Moscow Open - Kobiety
Sakaguchi K / Murakami R - Mizoe S / Hashimoto S | Mizoe S / Hashimoto S @ 1.53  0-2
Moiseeva A / Syrtseva E - Kloda M / Ceynowa A | Moiseeva A / Syrtseva E @ 1.40 1-2
Kurs całkowity: 2.14 (promocja bez podatku)
8j 8j Betfan

#6922 Siatkówka Plażowa - FIVB Moscow Open 
Denysenko D / Iemelianchyk V - Popov S / Gordieiev I | Popov S / Gordieiev I @ 1.27 0-2
Szalankiewicz J / Rudol M - Breer F / Metral Q | Szalankiewicz J / Rudol M @ 1.46 2-0
Bakhnar P / Bogatov Y - Van De Velde S / Varenhorst C | Van De Velde S / Varenhorst C @ 1.25 0-2
Kurs całkowity: 2.32 (promocja bez podatku)
8j 10,56j Betfan
14 sierpnia 2019 16:16 przez psotnick
14 sierpnia 2019 06:24
zobacz

Tutaj podajemy typy
na czwartek - 15. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE ->>>KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).

13 sierpnia 2019 07:00
zobacz

Tutaj podajemy typy
na środę - 14. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE ->>>KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).

13 sierpnia 2019 00:02
zobacz
12 podliczony
przez @neutralny & @karciarz
12 sierpnia 2019 08:37
zobacz
China Championship 2019
23-29 września 2019

China Championship to wciąż relatywnie nowy turniej w kalendarzu snookerowym. Teraz to jego czwarta edycja, i druga jako pełnoprawny turniej rankingowy, a więc zastosowanie mają również kwalifikacje do niego. Dzięki tytularnemu sponsorowi turnieju, czyli największemu chińskiemu deweloperowi Evergrande Group, turniej może się pochwalić największą w historii pulą nagród jeśli chodzi o turnieje poza Wyspami Brytyjskimi. Całkowita pula nagród wynosi 751,000 funtów, z czego dla zwycięzcy zarezerwowano 150,000 funtów, a także prawo udziału w turnieju Champion of Champions. Tytułu sprzed roku bronić będzie Mark Selby, który rok temu w emocjonującym finale pokonał Johna Higginsa dopiero w decydującej partii (10-9).


Turniej główny odbędzie się w dniach 23-29 września 2019 roku Guangzhou Tianhe Sports Centre w Guangzhou. Zanim jednak rozpocznie się turniej główny, to już niedługo w dniach 15-18 sierpnia 2019 odbędą się kwalifikacje w Barnsley Metrodome w angielskim Barnsley. Spośród 128 zawodników wyłonieni zostaną 64, którzy stworzą drabinkę turnieju głównego. Wszystkie mecze kwalifikacji w formacie do 5 wygranych frejmów.

Format kwalifikacji
Drabinka kwalifikacji
Livescore
Promocja w Forbet
Mistrzowski Start - Bonus 1200 złZapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
12 sierpnia 2019 08:38 przez psotnick
12 sierpnia 2019 07:00
zobacz

Tutaj podajemy typy
na wtorek - 13. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE ->>>KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).

11 sierpnia 2019 19:45
zobacz
Tabela konkursu
Typy Dnia - Sierpień 2019
(aktualizacja za dni 1-10)


11 sierpnia 2019 17:55
zobacz
#6918 Beach Volleyball FIVB World Tour. Miguel Pereira
Rafael/Renato Lima - Adrielson Dos Santos Silva/Arthur | Rafael/Renato Lima @ 1.7 21-19 24-22
Vanilda dos Santos Leao/Vitoria De Souza Rodrigues - Andressa  Ramalho/Diana Bellas Silva | Andressa Ramalho/Diana Bellas Silva @ 1.58 14-21 21-10 9-15
Overall odds: 2.686
6j 10,11j 1xbet

#6919
R.Lima de Carvalho/R.Lima de Carvalho vs A.Diego Mariano Lanci/A.Dos Santos Silva | Total Points: Over 81.5 @ 1.88 21-19 24-22
A.Mol/C.Sorum vs K.Semenov/I.Leshukov | K.Semenov/I.Leshukov (+7.5) @ 1.86 21-12 21-18
Total Price: 3.496
5j 5j Marathon

#6920 European Championship. 2019. Russia. Men. Final
A.Mol/C.Sorum vs K.Semenov/I.Leshukov
To Win Match: K.Semenov/I.Leshukov @ 3.95 21-12 21-18
4j 4j Marathon
11 sierpnia 2019 22:12 przez psotnick
11 sierpnia 2019 09:33
zobacz
#6916 Siatkówka plażowa, FIVB Vaduz (K)
Mizoe/Hashimoto - Piersma/Ypma | Mizoe/Hashimoto @ 1.45 1-2
Stam/Wouters - Kaho/Reika | 2:0 @ 2.25  1-2
Całkowity kurs: 2.868 (kurs po odliczeniu podatku)
6j 6j STS

#6917 Siatkówka plażowa, CEV ME Moskwa (M) 
Sorum/Mol A - Łosiak/Kantor | 2:0 @ 1.70 2-1
Semenov/Leshukov - Ermacora/Pristauz Telsnigg | 2:0 @ 1.85 2-0
Całkowity kurs: 2.772 (kurs po odliczeniu podatku)
6j 6j STS
11 sierpnia 2019 22:06 przez psotnick
11 sierpnia 2019 07:00
zobacz

Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 12. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS
- Betclic

▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE ->>>KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).

10 sierpnia 2019 17:07
zobacz

Dyscyplina: Siatkówka Plażowa - CEV Mistrzostwa Europy - Kobiety
Godzina: 18:45 CET
Spotkanie: Wojtasik/Kociołek - Graudina/Kravcenoka
Typ: Dokładny wynik - 0:2
Kurs: 2.70
Bukmacher: STS
Analiza:

Mam wrażenie że to „polski” półfinał był dużo słabszy niż Hiszpanek z Łotyszkami, dlatego w obu meczach medalowych stawiam na Łotyszki (w meczu o złoto z Polkami) i Hiszpanki (o brąz). Oczywiście trudne warunki gry, deszcz i zimno też miały wpływ, ale nawet biorąc to pod uwagę i tak poziom gry był bardzo słaby. Szczerze mówiąc to ja nie wiem jak Szwajcarki potrafiły dać to sobie wyrwać. Wojtasik seryjnie psuła ataki, jeśli trzeba coś technicznie kierunkowo nadgarstkiem albo kiwkę za siatkę to miała chyba skuteczność 2/15, w tym połowa w siatkę. Właśnie tak Polki wtopiły pierwszego seta w który wysoko prowadziły, miały chyba 16-13 i przegrały 18-21, głównie właśnie przez naszą blokującą. A potem Szwajcarki od końcówki 2 seta przestały grać i właściwie same robiły punkty Polkom. Finał naszej pary oczywiście cieszy, ale z taką grą o tytuł można pomarzyć. Inna sprawa że wygranym meczbolu cieszyły się jakby zdobyły tytuł. Łotyszki też nie bezbłędne, ale dużo bardziej regularne, a zwłaszcza wyrównane jeśli chodzi o formę, nie ma słabszego ogniwa. Dlatego w meczach o medale nie widzę szans przed Polkami, a przynajmniej jeśli powtórzą taką grę jak w półfinale. Nawet wygrana do zera jest możliwa a w sts kurs na 2-0 zachęca, bo gdzie indziej dużo niższy na taki typ. A oba bezpośrednie mecze w tym sezonie kończyły się właśnie takim wynikiem na korzyść Łotyszek. Mała poprawka na to że to jednak kobieca siatkówka i wszystko może się odwrócić w kilka godzin.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SIATKÓWKA PLAŻOWA


170

10 sierpnia 2019 19:51 przez psotnick

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
China Championship 2019 (23-29.09.2019)

psotnick : China Championship 2019 23-29 września 2019 China Championship to wciąż relatywnie nowy turniej w kalendarzu snookerowym. Teraz to jego czwarta edycja, i druga jako pełnoprawny turniej rankingowy, a więc zastosowanie …

Tabela - Sierpień 2019

psotnick : Tabela konkursu Typy Dnia - Sierpień 2019 (aktualizacja za dni 1-10)

styrbjorn
styrbjorn
Lut 2015 133 328 4
assitalia
assitalia
Maj 2007 4 623 5 813 22
ozborn86
ozborn86
Gru 2010 511 1 970 17
torretoo
torretoo
Lut 2011 1 183 1 493 19
challenger
challenger
Forum VIP
Mar 2012 3 851 8 537 29
wonderkido
wonderkido
Mar 2012 4 317 17 659 28
widzu
widzu
Forum VIP
Lut 2006 2 456 4 479 27
matthiasvandal
matthiasvandal
Sty 2013 440 590 12
macko18
macko18
Forum VIP
Sie 2014 2 949 12 693 26
psychosocial
psychosocial
Znawca
Gru 2013 593 6 005 30
goralzywiec13
goralzywiec13
Sty 2014 39 155 8
sk13
sk13
Wrz 2014 28 47 4
amunike
amunike
Kwi 2012 61 584 17
typko
typko
Maj 2019 3
sinus
sinus
Cze 2015 398 1 173 5
grzegorzr
grzegorzr
Kwi 2018 1 3
mati-west
mati-west
Sie 2015 3
mateusz1621
mateusz1621
Kwi 2008 7
domin0
domin0
Wrz 2012 25 7 7
pmknca
pmknca
Cze 2019 3
mardoq
mardoq
Kwi 2019
m240996
m240996
Maj 2019
born2rage
born2rage
Maj 2016 3 4
taladzi87
taladzi87
Kwi 2019 3
derrickrose_94
derrickrose_94
Maj 2019 1 4
kerims
kerims
Maj 2019
poczatkujacy82
poczatkujacy82
Mar 2016 7
good-bet
good-bet
Lut 2016 2 4
majtek
majtek
Mar 2009 6
luk.rot
luk.rot
Kwi 2019
luki-107391
luki-107391
Gru 2013 3 8
matus73
matus73
Maj 2018 2
castiel34
castiel34
Wrz 2017 5 3
regan2
regan2
Maj 2014 6
piatek1
piatek1
Kwi 2019 3
plluzak80
plluzak80
Mar 2017 147 64 4
maka788
maka788
Cze 2012 7
dak86
dak86
Wrz 2007 42 385 7
kriksus
kriksus
Lis 2015 140 37 7
pires
pires
Kwi 2016 3
prasa
prasa
Forum VIP
Paź 2006 1 903 1 282 18
air_show
air_show
Mar 2016 3
borowski777
borowski777
Gru 2018 1
reuss111
reuss111
Gru 2016 14 4
konzbi
konzbi
Wrz 2007 24 10
siuraki
siuraki
Sty 2019 1
murzynka
murzynka
Sty 2019 1
koba1507
koba1507
Wrz 2012 5 7
pk95
pk95
Mar 2016 80 4
krzychu2311
krzychu2311
Gru 2018 1
zwieczyca
zwieczyca
Mar 2016 3
pato07
pato07
Lis 2018 58 224 2
apil64
apil64
Typer
Sie 2017 516 3 124 18
piotrek1985
piotrek1985
Lis 2018 1
alanszirer123
alanszirer123
Mar 2016 3
jchmiel84
jchmiel84
Paź 2016 6 4
alexiis
alexiis
Lis 2016 40 121 5
sprinter94
sprinter94
Sty 2018 2
dybson
dybson
Sie 2018 1
tomas0404
tomas0404
Lut 2016 3
grzeniu888
grzeniu888
Gru 2016 3
cannibal
cannibal
Lis 2007 280 89 7
damanoqq
damanoqq
Gru 2013 6
lukaslondon
lukaslondon
Maj 2017 4 4
tomasz720
tomasz720
Sty 2018 2
skazanynaporazke
skazanynaporazke
Sty 2018 2
marcino6600
marcino6600
Sty 2018 2
prolog
prolog
Mar 2016 60 2 4
explosive11
explosive11
Lut 2017 3
adam850103
adam850103
Lut 2014 6
abyrowski
abyrowski
Mar 2018 2
klakier7705
klakier7705
Sty 2017 2 8
devis
devis
Sty 2018 2
cravchenko
cravchenko
Gru 2016 89 5 4
ufo7
ufo7
Lut 2017 3
stiopa12
stiopa12
Sty 2018 2
ciapekg
ciapekg
Sty 2018 2
pastore07
pastore07
Sty 2018 47 231 3
marcingks1979
marcingks1979
Sie 2014 3
bogus955
bogus955
Maj 2015 3
marek_m37
marek_m37
Mar 2015 10 4
pladi
pladi
Wrz 2008 49 1 7
pazimodo
pazimodo
Mar 2016 3
drago2n
drago2n
Kwi 2008 6
xerooooo
xerooooo
Gru 2017 2
mokry256
mokry256
Mar 2017 3
ciraszenko
ciraszenko
Gru 2017 2
albert12
albert12
Paź 2017 2
mucha221
mucha221
Gru 2017 2
zaba1928
zaba1928
Lis 2017 3
wwojtas7
wwojtas7
Paź 2011 19 13 7
barteks
barteks
Gru 2006 6
jurek-ogorek
jurek-ogorek
Wrz 2013 2 7
angel
angel
Kwi 2016 3
mikesz
mikesz
Lut 2016 4
piotr911
piotr911
Cze 2012 6
mateusz131213
mateusz131213
Paź 2017 1 3
5pid3r
5pid3r
Paź 2017 2
eric99
eric99
Sty 2010 183 208 8
marcin215
marcin215
Paź 2017 8 3
sickboy4444
sickboy4444
Gru 2015 56 118 4
paulus023
paulus023
Paź 2010 7 8
karolw555
karolw555
Mar 2016 110 181 7
s4m3
s4m3
Wrz 2007 11 7
pl303
pl303
Sty 2014 7
maatiii6
maatiii6
Mar 2016 3
kleszcz1
kleszcz1
Lut 2014 1 7
adriano778
adriano778
Mar 2016 133 302 6
szopiros
szopiros
Mar 2016 3
romezo
romezo
Wrz 2014 26 14 4
mistrzaa
mistrzaa
Lut 2007 1 207 204 8
slarszewiak
slarszewiak
Mar 2016 4 4
regazzi1
regazzi1
Lip 2017 1
milano50
milano50
Mar 2017 4
nowikjr
nowikjr
Paź 2016 238 818 6
robertosm
robertosm
Lut 2016 3
blog-tenisa
blog-tenisa
Mar 2016 21 121 4
karols124
karols124
Mar 2016 4
pawel-100
pawel-100
Mar 2016 5
blebla
blebla
Mar 2007 7
staniol94
staniol94
Lut 2016 1 4
tarzanboj
tarzanboj
Sty 2016 6 8 4
keram007
keram007
Wrz 2015 37 140 4
trotyl33
trotyl33
Lis 2015 6 4 4
michalstan
michalstan
Sty 2016 6 15 7
whyduck86
whyduck86
Sty 2016 3 4
ramed
ramed
Maj 2015 16 4
wisco
wisco
Sty 2015 1 4
arkadiusz1984
arkadiusz1984
Sty 2015 3
ania76
ania76
Sty 2015 3
dare1988
dare1988
Lip 2014 3
macko18
macko18
Forum VIP
Sie 2014 2 949 12 693 26
as21
as21
Wrz 2014 1 4
sk13
sk13
Wrz 2014 28 47 4
suger
suger
Sie 2014 3
vomit
vomit
Cze 2014 203 85 11
niedzio01
niedzio01
Maj 2014 6
klaklas
klaklas
Mar 2014 1 5 7
mrxxx99
mrxxx99
Sty 2014 2 7
goralzywiec13
goralzywiec13
Sty 2014 39 155 8
awesome-types
awesome-types
Sty 2014 28 16 7
psychosocial
psychosocial
Znawca
Gru 2013 593 6 005 30
assouncao
assouncao
Sie 2013 114 131 7
zapalson
zapalson
Sie 2013 8 9
netgearo
netgearo
Sie 2013 45 11 7
wwdrazi96
wwdrazi96
Maj 2013 154 11 7
jozek898
jozek898
Mar 2013 9 7
malina196
malina196
Lut 2013 3 7
matthiasvandal
matthiasvandal
Sty 2013 440 590 12
barthezz
barthezz
Gru 2012 53 3 7
milo123
milo123
Wrz 2012 6
gutenberg95
gutenberg95
Lip 2012 40 1 7
bajla
bajla
Lut 2012 6
amunike
amunike
Kwi 2012 61 584 17
wonderkido
wonderkido
Mar 2012 4 317 17 659 28
kris_pl
kris_pl
Mar 2012 424 40 7
challenger
challenger
Forum VIP
Mar 2012 3 851 8 537 29
kotekchrobotek
kotekchrobotek
Sty 2012 6
ozborn86
ozborn86
Gru 2010 511 1 970 17
torretoo
torretoo
Lut 2011 1 183 1 493 19
bitnw
bitnw
Sie 2010 6
norbi434
norbi434
Kwi 2010 197 47 10
robson11
robson11
Paź 2009 204 105 7
varg2
varg2
Mar 2009 13 12 7
slebek
slebek
Lut 2009 27 9 7
everto
everto
Gru 2007 294 467 14
assitalia
assitalia
Maj 2007 4 623 5 813 22
widzu
widzu
Forum VIP
Lut 2006 2 456 4 479 27
kruczek8
kruczek8
Sty 2006 6
 • Mam rangę

  Otrzymałeś rangę specjalną

 • Mam już swój fanklub na Forum

  Zdobyłeś 10000 punktów reputacji

 • Nie odpuszczam, tylko dzielę się wiedzą

  Zdobyłeś 5000 punktów reputacji

 • Widać, że inni mnie szanują

  Zdobyłeś 1000 punktów reputacji

 • Moja praca nie idzie na marne

  Otrzymałeś reputację od 100 osób

 • Widzisz, dobro wraca

  Otrzymałeś reputację od 50 osób

 • Inni mogą brać ze mnie przykład

  Przyznałeś reputację 100 osobom

 • Potrafię docenić pracę innych

  Przyznałeś reputację 50 osobom

 • Nie jestem cebulą

  Zaakceptowałeś zgody marketingowe w ustawieniach, dzięki temu pomagasz w rozwoju Forum!

 • Całe życie w jednym Klubie

  Jesteś na forum 5 lat

 • Jak Totti i Gerrard

  Jesteś na forum 2 lata

 • Skończyłem Roczek

  Jesteś na forum rok

 • Konkursy to jest to co lubię

  Napisałeś 100 wpisów w dziale Konkursów

 • Bukmacherka to moja pasja

  Napisałeś 200 wpisów w dziale Kuponów ze Statystykami lub Kuponów

 • Trochę sie tego nazbierało

  Napisałeś 500 wpisów w dziale tematycznym

 • Zacząłem nową przygodę

  Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.