Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

przemasso

przemasso
Cze 2012
114
38
Czerwiec 2012
114
38
28 lat
Kielce
Student

Statystyki

Dział% wpisów
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy46,1%
Konkursy Bukmacherskie21,1%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie19,5%
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie9,4%
Hazard, Kasyno i Poker1,6%
Fora Ogólnotematyczne1,6%
Firmy Bukmacherskie0,8%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
18 stycznia 2014 13:07
zobacz
Poland - Germany2 @ 2,20 pinnacle ✅

Value na Niemcy. Po przeanalizowaniu wyników z treningów i kwalifikacji, zakładając, że Stoch i Wellinger zaprezentują równy poziom lub Stoch będzie nieznacznie lepszy (Obaj nie startowali w żadnej sesji. W Wiśle Niemiec pierwszy, Polak drugi niewielka różnica) oraz zliczając punkty poszczególnych zawodników wybranych do składów na dzisiejszy konkurs Niemcy z nami wygrywają.

Austria wygra @ 1.55 bet365 ⛔

Na podstawie tej samej analizy Austria dzisiaj bije wszystkich. Hayobeck, Schlirenzauer, Diethart skaczą znakomicie, wystartuje też Poppinger który jest mniej więcej na poziomie Murańki.
6 listopada 2013 13:31
zobacz
Obracałeś w turniejach czy w cash games?
4 listopada 2013 22:13
zobacz
Ogarnia ktoś co trzeba zrobić żeby móc wypłacić pieniądze wygrane we freerol'ach na giocoreale?
11 listopada 2012 00:52
zobacz
Nie wiem, czy oglądałeś trochę ostatnie walki braci ale ta dzisiejsza była jedną z ciekawszych w ostatnich miesiącach/latach. Thompson,Mormeck,Charr,Sosnowski,Adamek,Johnson

Zobacz sobie jak Vitalij wyglądał po walce z Johnsonem. Reszta się zgadza. Porównałbym dzisiejszą walkę do walki Vita z Brigsem. Też tylko stał w ringu i zbierał wszystko na morde.
11 listopada 2012 00:21
zobacz
W sumie to się tylko tak twardej gęby Wacha nie spodziewałem, reszta była wiadoma, czyli brak szybkości i beznadziejna technika Mariusza. Jego lewe proste są tak tragiczne, że masakra. Pozatym dziwi mnie czemu nie atakował tak jak w 5 rundzie. Przecież wiedział, że nie wygra a mimo to tylko te pseudo lewe proste wyprowdzał.
Do tego to zadowolenie po walce trenera i Vikinga, że dotrwał do końca...
2 listopada 2012 22:51
zobacz
Dla mnie to po raz kolejny walka typowo komercyjna, nastawiona na zysk m.in z reklam, PPV etc. walka
Dlatego moim zdaniem walka będzie trwała kilka dobrych rund, może nawet do ostatniej i wówczas i tak wygra na punkty Kliczko.
Bet365 oferuje zwycięstwo Kliczko w rundach 7-9 po kursie 3,75 oraz zakład, że wygra w rundach 10-12 po kursie 4,50. Uważam, że są to bardzo prawdopodobne typy.
Witalij wygrał ze Sosnowskim oraz z Adamkiem w 10 rundzie. Wiemy, że to były jednostronne pojedynki, ale Kliczko "miał czas", bo być może więcej kasy zarobił, tego na 100% nie wiem.
Władimir z żadnym Polakiem nie walczył, ale w historii ma dużo walk, które kończył późno (tj. po 7 rundzie).
To tyle od laika boksu.


Władymir nie oszczędza swoich rywali w przeciwieństwie do Vitalija, i gdy jest okazja to kończy. Zobaczymy ile zajmie czasu młodszemu z K2 trafienie Wacha czystym lewy-prawy prosty, co powinno zwiastować koniec walki. Twierdzicie, że śmierć Stewarda podłamie Włada? Przeciwnie! Będzie jeszcze bardziej zmotwowany.
2 listopada 2012 13:39
zobacz
Nie będzie dla niego żadnym problemem położenie Wacha na deski. Mariusz nie ma obrony, nigdy nawet nie został sprawdzony choćby z rywalem średniej klasy. A rekord Włada mówi sam za siebie. 58 wygranych z czego 51 przed czasem. Pozatym w ostatniej walce zniszczył Thompsona który jest tylko 4cm niższy od Wacha. Oczywiście nie wykluczam tutaj jakiejś sensacji, ale także tylko przez KO i to maksymalnie do 3 rundy. Potem już tylko będziemy oglądać egzekucję. Mimo tego wierzę w Mariusza 😄
2 listopada 2012 13:10
zobacz
Under 10.5
Kurs: 1.36
b365

Mariusz wielokrotnie w udzielanych wywiadach powtarza, że nie ma nic do stracenia. Wie, że na punkty na pewno nie wygra i będzie ryzykował. To jedyna droga do pokonania Włada. Marzy mi się scenariusz z walki Włada z Sandersem, ale przejdźmy do realiów. Skończy się zapewne tak samo jak z innymi, czyli ustawienie lewym prostym olbrzymiej głowy Wacha i skończenie potężnym prawym.
9 września 2012 22:37
zobacz
Super walka, takiego Górala, chcemy oglądać! Tak jak już wyżej było pisane, Adamek nie ma żadnych szans w walkce z którymś z K2, ale walki z Solisem, Povietkinem czy chociażby rewanż z Arreolą mogą dostarczyć nam wielu emocji na najwyższym poziomie ( Bracia Kliczko są poza wszelkimi kategoriami ). Chyba ten knockdown w drugiej rundzie podrażnił ambicje Tomka i obudził się w nim ten Góral jakiego oglądaliśmy w niższych kategoriach wagowych. Szedł na wymiany, wkładał bardzo dużo siły w każdy cios, ewidentnie było widać, że chce to wygrać w efektownym stylu. I co się okazało? Ano to, że Adamek jak chce to ma petardy w pięściach.
8 września 2012 19:01
zobacz
V.Kliczko - M.Charr ⛔ Parodia, gdyby nie kontuzja, to Vit zostawiłby sobie nokaut na później...
Typ: Over 8.5
Kurs:2.20
buk: b365

Konrad wyczerpał już temat, więc nie mam za bardzo o czym pisać. Over 8.5 rundy wydaje się być bardzo racjonalnym wyborem mimo, że Charr to chyba najgorszy przeciwnik z jakim przyjdzie się bić Vitowi po wznowieniu kariery (No może na poziomie Sosny ;p). Wygrana w rundach 7-12 nie obejmuje rozstrzygnięcia walki na pełnym dystansie, co jest małoprawdopodobne lecz nie możnaa wykluczyć, więc stawiam over 8.5.

Wszystkie walki Vitalija po wznowieniu kariery w 2008 roku:
1. Dereck Chisora UD 12
2. Tomasz Adamek TKO 10
3. Odlanier Solis KO 1 - Kontuzja kolana Solisa
4. Shannon Briggs UD 12
5. Albert Sosnowski KO 10
6. Kevin Johnson UD 12
7. Chris Arreola RTD 10
8. Juan Carlos Gomez TKO 9
9. Samuel Peter RTD 8

Widać, że starszy z braci K2 ma w zwyczaju bawienie się ze swoim przciwnikiem do późniejszych rund, a ewidentnie było to widać w walce z Sosnowskim.

Dodatkowo typ za mniejszą stawkę:
Typ: Kliczko w rundach 10-12
Kurs: 4.50
Buk: b365
6 września 2012 19:32
zobacz
Wow, odkryłeś progresję. Brawo! :wowsdf: :browar565:
6 września 2012 09:58
zobacz
Dziękuję.

A zatem jeśli drużyna HTC robiła pociąg przed peletonem by na koniec wypuścić swego najlepszego sprintera dlaczego inni najlepsi sprinterzy nie władowali się za ten pociąg. Lub po co pociąg temu sprinterowi - nie mógłby sam ruszyć na czoło peletonu?

Albo po co w etapach górskich dwóch "idzie w trupa"? Chodzi o to, że trudno jest nadać sobie samemu odpowiednie tempo?


Osłaniają lidera od wiatru. Oglądałem kiedyś na Discovery program o Armstrongu i wykazano tam, że zawodnik jadący w środku peletonu zużywa 25% mniej energii niż gdyby jechał samotnie i zbierał cały opór powietrza na siebie. W jeździe pod górę ma to już mniejsze znaczenie bo kolarze jadą z wolniejszą prędkością, ale wciąż pomoga.
4 września 2012 22:28
zobacz
Znacie jakieś strony gdzie jest prowadzona statystyka: procent wygranych tie break'ów? Dobrze by było też gdyby były podziały ze względu na rodzaj nawierzchni.
4 września 2012 14:56
zobacz
dawid.400 jestes niesprawiedliwy. Bo przy odjeciu czasowki to Purito ma lepszy czas łączny. Purito w tym wyscigu jest najsilniejszy. Podejrzewam że jakby po czasowce mial 30 straty to by je odrobil. Wiadomo ze tak nie bylo i nie musial atakowac tylko sie broni. Dla mnie trasa Vuelty jest idealna, jedna czasowka, bonfikaty(ucieczki nie dojezdzaja) i mamy co etap walke najlepszych !! Dla mnie bomba.


Czasówki to też część wyścigu i nie można mówić, że Purito ma lepszy łączny czas od Pistoleta bo to nieprawda. Co do reszty się zgodzę. Bonifikaty sprawiają, że jest o co walczyć na każdym etapie, dzięki czemu Rodrigez jest liderem.
3 września 2012 23:25
zobacz
Statystyki drugiej kolejki:
Zainwestowane: 84j
Wygrane: 0j
Zysk:⛔84j
Yield:⛔100%

Statystyki all time:
Zainwestowane: 108j
Wygrane: 30j
Zysk:⛔78j
Yield:⛔72%

Prawie połowa progów progresji wyczerpana. Czekamy dalej...
2 września 2012 23:23
zobacz
Ja na miejscu Saxo wysłałbym jutro dwóch swoich do ucieczki. Na ostatnim podjezdzie by się rozstawili i pociągnęli po trochu pistoleta bo tymi jego krótkimi skokami to on nigdy Purito nie zgubi. Dzisiaj chyba chcieli tak zrobić, ale wysyłali pomagierów dopiero na ostatnim podjeździe, a niby jak oni mieli sobie zrobić przewagę, jak peleton już szedł najmocniejszym tempem? Majka próbował i inni, ale odrazu dojeżdżał peleton. Komentatorzy nazwali by to stacjami przekaźnikowymi 😄

Contador aby wygrać tą Vueltę musi iść w trupa, krótko mówiąc wóz albo przewóz. Albo zajdzie Purito albo jemu odetnie prąd. Bo takimi szarżami jak dzisiaj krzywdy Purito nie zrobi.


Taktyka a'la liqigas i Basso :razz: Takie tempo nadawali na Giro, że Basso pierwszy wysiadał z faworytów :grin:
2 września 2012 19:08
zobacz
Eredivisie też mogłoby być niezłym podwórkiem dla tego typu systemu.
2 września 2012 13:50
zobacz
Mówiło się przed walką, że wygrany z walki Sturm-Geale zmierzy się z wygranym walki Gołowkin-Proksa i dojdzie do kolejnej unifikacji. No to czekamy. Ponoć też przegrani mięli się ze sobą spotkać, no ale zobaczymy.


Krążą już pogłoski, że Geale zwakuje tytuł, żeby do walki nie doszło.

Siła Gołovkina niesamowita. Nawet po ciosach na korpus Grześka zginało w pół.
31 sierpnia 2012 14:59
zobacz
Siłownia, siatkówka, pływanie
31 sierpnia 2012 10:31
zobacz
2 zł *[(A*P)+(B*P)+(C*P)]

Zakłady grane są jako double pewniaka i każdego zdarzenia. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Statystyki tiebreakowe z tenisa

przemasso : Znacie jakieś strony gdzie jest prowadzona statystyka: procent wygranych tie break'ów? Dobrze by było też gdyby były podziały ze względu na rodzaj nawierzchni.

ostatni wpis 4 września 2012 22:43 przez edi8
DoPrzerwy/KoniecMeczu Test

przemasso : Wpadłem na ciekawy pomysł. Typować będę zakłady do przerwy / koniec meczu 2/X . Do typowania wybieram Ekstraklasę jako, że wszystkie mecze odbywają się o różnych porach. Kursy na takie …

ostatni wpis 3 września 2012 23:25 przez przemasso
Drugie podejście by przemasso

przemasso : Wszystkie kursy Bet365 #0001 :siata: Olimpiada 2012 / Siatkówka / Mężczyźni ▶ Argentyna - Bułgaria 2.40 ➕ Stawka: 1j Zysk: ➕1.4j #0002 :siata: Olimpiada 2012 / Siatkówka / Mężczyźni ▶ …

ostatni wpis 15 sierpnia 2012 11:13 przez przemasso
Przemasso Rising

przemasso : Witam Będę tu umieszczał swoje typy i sumował straty/zyski itd. Jest to mój początek z obstawianiem na poważnie, mam nadzieję, że zrealizuję swój cel, a mianowicie, 150zł pomnożyć do 1000zł …

ostatni wpis 11 lipca 2012 10:42 przez przemasso
tomal2
tomal2
Sty 2008
15 3 7
tomal2
tomal2
Sty 2008
15 3 7
 • Latka lecą

  Uzupełniłeś swój wiek w profilu

 • Całe życie w jednym Klubie

  Jesteś na forum 5 lat

 • Jak Totti i Gerrard

  Jesteś na forum 2 lata

 • Skończyłem Roczek

  Jesteś na forum rok

 • Zacząłem nową przygodę

  Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.