Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

pln123

pln123
Wrz 2006
30
0
Wrzesień 2006
21 godzin, 12 minut temu
30
Profil użytkownika pln123 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Fora Ogólnotematyczne95,4%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie4,2%
Firmy Bukmacherskie0,3%
Konkursy Bukmacherskie0,1%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
13 stycznia 2020 00:13
zobacz
cytat z dnia 12 stycznia 2020 23:09 przez nedved94
Jaki był kurs na chiefs po 1st q?

4

12 listopada 2019 20:56
zobacz
A w OKC jeszcze nie zagra Adams więcej pod koszem będzie miał luźno 

Adams (knee) has been cleared to play Tuesday against the Pacers, Maddie Lee of The Oklahoman reports.

2 listopada 2019 11:15
zobacz
Wilson dziś chyba lepszy od Gilberta. 4:1, 5:3 i 48-1 w breajku i przegrał 5:6 :D
17 października 2019 09:21
zobacz
cytat z dnia 17 października 2019 08:44 przez wojttekkk
Dzisiaj 1/16 w Luksemburgu, gdzie zmierzy się Mertens przeciwko Ostapenko. Jelena w pierwszej rundzie 10 podwójnych błędów, aż dziw bierze, że udało jej się ten mecz wygrać 2:0, ale to też świadczy o jej przeciwniczce, która nie potrafiła wykorzystać błędów Litwinki. Mertens w 1 rundzie wygrała 2:0 i straciła tylko 3 gemy, ale przeciwniczkę miała byle jaką.. Elise w 2017 roku doszła w tym turnieju do półfinału, teraz też ma taką drabinkę, że może powalczyć o finał bez problemu. Stawiam w tym pojedynku na Mertens, która powinna szybko się rozprawić z Ostapenko.
DW Mertens 2:0 Ostapenko

Łotyszki, ale to tam taki mały szczegół ;)

4 marca 2019 21:57
zobacz
Szkoda LeBrona, w tym roku zapewne bez playoffów. Ja tam przed sezonem żadnego potencjału w Lakersach nie widziałem, ale jednak spodziewałem się, że przyjście takiego asa spowoduje, że wejdą do playoffs z 6-8 miejsca, a tu klops. W Cleveland miałby zapewne kolejny finał NBA.

Nie byłbym tego taki pewny. Kilku zawodników z Zachodu przeszło na Wschód i to moim zdaniem dodało siły tej konferencji. Bucks, Raptors, Boston czy 76ers także z takimi hipotezami spokojnie, choć i tak to tylko zostanie w kwestii hipotetycznej.
21 stycznia 2019 15:24
zobacz
Zastanawia mnie co jest z tymi trenerami i ich playcalling. Czemu Saints przy 1st również mniej niż 2 minuty na 10yardzie rams nie biegli 3 razy (rams mieli tylko 2 TO). Zdobyli by Field goal i goff dostałby piłkę i ~1:00 bez żadnego TO. W SB LI to samo Atlanta. SB XLIX sławny Seahwks i z 1yarda rzucają pilke. Można mieć pretensje do sędziów, ale to Saints sami dali ciala swoja gra. 13-0, 20-10 i przegrać. Brak slow.
21 stycznia 2019 00:12
zobacz
No i co tutaj sędziowie na niecałe 2 minuty przed końcem narobili? :cholerniezly:

Ślepi. Cały stadion widział co było, a oni nic. PI jak nic.
7 stycznia 2019 20:07
zobacz
Dallas byli lekkim faworytem i to słusznie (u siebie), Seahawks na wyjazdac to inna drużyna. Chargers 7-1 away.
Piłkę przy field goal musnął obrońca Eagles i zmienił kierunek piłki czy też ją troszkę wyhamował, chociaż dystans piłka miała tylko kierunek nie ten.

Większe jaja już miały miejsce w WILD CARD z kickerami. Blair Walsh Vikings Seahawks.
Ogólnie emocje do końca czyli to o co chodzi. Eagles z Saints dostali w regular baty 44-7 bodajże, ale z Wentzem na QB i jest coś w Eagles, że w playoffach grają zdecydowanie lepiej niż w regular.
Także Colts mają szansę z Chiefs.
6 stycznia 2019 21:34
zobacz
Dlaczego Flacco jeszcze nie wszedł. 25 yardów Jacksona to śmiech na sali.
1 października 2018 06:56
zobacz
Ale po co chłopie? Po co ryzykować kontuzja graczy i robic akcje jak jest po meczu? Sezon długi, a o kontuzje bardzo łatwo. W piłce mówisz nie ma czegoś takiego? W ostatnich mistrzostwach świata jedna z azjatyckich drużyn właśnie dała popis swoim zachowaniem, wymieniając z 50 podan, bo remis dawał im awans, a nasi już byli myślami w domu także zluzuj majty i jak nie chcesz oglądać te "śmieszne wynalazki" to nie oglądaj.
14 stycznia 2018 16:43
zobacz
Muszę to napisać dużymi literami: SKANDALICZNY PLAYCALLING ATLANTY.
Final play ATL przy 4&2 śmiech na sali.

Deya vu? W Super Bowl LI było to samo na 2 minuty z hakiem przed końcem spotkanie.
5 października 2017 04:06
zobacz
Jak nie pokonała Giants jak pokonała?
17 września 2017 21:39
zobacz
Tydzień temu u siebie byli dogiem w starciu z Chargers i wygrali.

Nie byli dogiem, byli lekkim faworytem i kiedy mieli wysokie prowadzenie po 3 kwarcie, tak niewiele brakowało
a doszło by do dogrywki. Siemien to słaby QB. Jedyne co przemawia za Denver to gra u siebie i jak wspomniałeś
wciąż jedna z lepszych obron w lidze. No i kurs w starciu z Dallas, które na wyjazdach nie jest tak mocne jak u siebie.
4 lutego 2017 18:50
zobacz
Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć fenomen Super Bowl? Znowu się zaczyna gadka o tym, ile to Amerykanów ogląda, ile sekunda reklamy kosztuje itp. Ale skąd się to wzięło, że ten finał to takie święto w USA?

Najpopularniejszy sport w Ameryce? Finał rozgrywek, ostatni mecz przed kilkumisięczną przerwą. Amerykanie to kochają.
Co do reklam, no to patrząc na to ile mln ogląda ten mecz to taka reklama kosztuje dużo, ale i dociera do grona odbiorców, także ogólnie wygląda na to, że opłaca się.
Nie wiem czy wytłumaczyłem należycie, ale mniej więcej tak to wygląda.
2 lutego 2017 15:02
zobacz
Pamiętacie starcie seattle seahawks denver broncos w 2014 roku?
Też było #1 offense i #1 defense. Rezultat wszyscy znamy. Nie mówię, że tu będzie tak samo, ale mowi się, że mistrzostwa zdobywa się defensywą. No i w 2015 też defensywne zagranie zadecydowało o rozstrzygnięciu, ale wtedy Seattle zdecydowali się, na nagłupsze zagranie w historii SB.
7 stycznia 2017 19:34
zobacz
Do tego trzeba wspomnieć, że już raz Raiders i Texans w tym sezonie się spotkali. W Mexico City górą byli ci pierwsi i wygrali 27-20.

Patrząc, że tam grali z Carrem i Texans zostali skrzywdzeni przez sędziów nie uznając poprawnie zdobytego TD przez Hopkinsa to średnio widzę dziś Oakland.
Texans to jedna z lepszych defensyw w lidze i to oni powinni wyjść dziś wygrani, ale kurs na nich również średni.
2 stycznia 2017 17:07
zobacz
Dlaczego według bukmacherów Pittsburgh Steelers mają większe szanse na wygranie konferencji od Kansas City Chiefs? Przecież nie dość, że Steelers mają o jeden mecz więcej do rozegrania(z Miami), to jak go wygrają, to zagrają z Kansas City na wyjeździe. Patrząc na kurs jaki jest obecnie na zwycięstwo konferencji, to Pittsburgh ma być faworytem na wyjeździe w ewentualnym starciu z Kansas City? Dla mnie to dziwne.

Kursy to wskazują, ale wydaje mi się, że to przez doświadczenie Steelers w playoffach i utytułowaniu w porównaniu do KC.
I tak, też upatruję w KC lekkich faworytów (szczególnie u siebie).
Nic tylko czekać, aż Pitsburgh wygra z Miami ;)
19 grudnia 2016 12:54
zobacz
Spokojnie możesz wpłacić 25 złotych przez skrill i wypłacić np 10k.
Zresztą spróbuj, zobaczysz.
17 grudnia 2016 17:19
zobacz
Ale comeback, brawo Jasiu
2 listopada 2016 08:15
zobacz
Dlaczego game 7 będzie rozegrane w Cleveland? Cubs byli najlepsi w regular season. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to że Cleveland było lepsze w bezpośrednich meczach, ale czy to jest decydujące? W NHL czy w NBA w takiej sytuacji mecz byłby w Chicago.

O tym kto będzie miał home advatange czyli będzie grał 4 mecze u siebie w World Series decyduje spotkanie ALL STAR, w którym to w tym roku zwyciężyła ekipa z American League. Z racji, że Clevland jest z AL to oni będą gospodarzami w 7, decydującym spotkaniu.
medievil
medievil
Maj 2014
8 1 7
3_punkty
3_punkty
Mar 2015
4
medievil
medievil
Maj 2014
8 1 7
  • Nie jestem cebulą

Zaakceptowałeś zgody marketingowe w ustawieniach, dzięki temu pomagasz w rozwoju Forum!

• Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.