Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

pixtr090

pixtr090
Cze 2010
63
2
Czerwiec 2010
63
2
Profil użytkownika pixtr090 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie51,2%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie16,3%
Fora Ogólnotematyczne14,0%
Dla początkujących9,3%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie4,7%
Konkursy Bukmacherskie2,3%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy1,2%
Firmy Bukmacherskie1,2%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
1 maja 2013 20:07
zobacz
niesamowite jak w niektórych przypadkach kurs zależy od jednego zawodnika
dzisiaj oglądałem konferencje i Heynckes wypowiadał się że w cale nie zamierza bronić się od pierwszych minut, hmmm myśle żeci co postawili X2 zrobili dobry biznes
1 maja 2013 16:56
zobacz
co ciekawe oddsmakerzy Totomixu z tą samą linią dla Barcy wystawili kursy 1,95-1,65 ten drugi na over, jak dla mnie ten typ z kartkami to średni pewniak, sędzia potrafi pokazać kartki ale też czasem przesypia spotkanie
według mnie za faule na Messim też może być pare kartek, odpowiedni kurs na over jest z linią 5,5 ale czy doczekamy się 6 kartek?
1 maja 2013 16:34
zobacz
Barcelona powyżej 2.5 kartki
@2.25
Bet365
Frustrację graczy Barcelony widać było w końcówce meczu w Bawarii.

Po golu na 4:0 w pozostałych 8 minutach do końca meczu zaliczyli 3 kartki. A na Camp Nou? Czas będzie uciekał, frustracja z każdą zmarnowaną akcją będzie rosła. A gdyby tak przypadkiem z którejś kontry Bayern strzelił gola to jak myślicie? Barcelona będzie gonić 6:1 czy powtórzy się sytuacja z ostatnich 8 minut pierwszego meczu? Rano @2.37, kurs spada, o 20:30 może wynosić jakieś @1.9. Powodzenia!

Kto jest arbitrem spotkania?
W sumie Barcelona u siebie nie łapie aż tylu kartek, wątpię że przed swoją publicznością w związku z bezradnością, zaczną grać ostro, rozpaczliwie, będą sie mścić, aczkolwiek po takim kursie można by grać zależy jeszcze właśnie kto sędziuje.
1 maja 2013 15:46
zobacz
W tym meczu odradzam typowanie 1X2, na serio dzisiaj może zdarzyć się wszystko. Z jednej strony Barca, która bez Messiego nie istnieje, teraz wraca ale wiadomo że ten uraz nie został jeszcze w pełni zaleczony. Będą pewnie próbowali wynagrodzić kibicom ten blamaż w pierwszym meczu. Z drugiej strony pewny awansu Bayern, który może zagrać spokojne spotkanie żeby się nie wykartkować albo pogrążą Barce jeszcze bardziej.
Heynckes bije w tym sezonie jakieś niesamowite rekordy, co zbudował drużynę to czapki z głów. W sumie to Bayern pozwoli albo i nie grać Barcelonie to Niemcy bedą kontrolować te spotkanie, ale nie wierze w to że nie strzelą gola na Camp Nou, dlatego gram BTS nawet po tak marnym kursie.
30 kwietnia 2013 17:43
zobacz
@bryfsztyk - jest taka zasada że w pucharach statystyka nie ma żadnego zastosowania, to nie jest maraton gdzie z tabelek można coś wyczytać, tylko jeden decydujący mecz, Real postawi wszystko na jedną kartę, musi odrobić straty, co z tego że 2x przegrali i raz zremisowali, to świadczy że są słabszą drużyną?
Na serio chyba zapomnieliście że wygrana Realu i tak może dać awans Borusii i tak według mnie będzie.
30 kwietnia 2013 17:20
zobacz
Nie specjalnie przegra ale właśnie okaże szacunek przeciwnikowi, Klopp dobrze wie że awans jest na wyciągnięcie ręki i skupi się przede wszystkim na obronie, myśle że 2-1, 3-1 albo 3-2 to i tak będzie dla niego sukces i brałby taki wynik w ciemno. Mourinho dobrze wie że nie może zlekceważyć ofensywnego potencjału Borussii, na pewno wyciągnie wnioski z pierwszego meczu, jak dla mnie to tym spotkaniem Jose udowodni że jest najlepszy w swoim fachu.
UP
powiedz mi który inny klub byłby w stanie udźwignąć taki terminarz jak ma Chelsea? może Bayern, MOŻE. na początku sezonu gdy nie grali w tygodniu nie było na nich mocnych.
30 kwietnia 2013 17:12
zobacz
Klopp już utarł nosa Jose i nie zdziwię się jak dziś przewidzi jego zamiary i ruchy, a szach i mat będzie w pięknym stylu.

To już kompletna głupota, Klopp lepszym strategiem od Jose? według mnie jeden jak i drugi to prawdziwy dżentelmen i myślę że Jurgen da dziś wygrać Realowi, okaże szacunek Mou, ale awansu nie wypuści.
30 kwietnia 2013 17:01
zobacz
@biscan
To jest półfinał LM, tutaj statystyki nic nie powiedzą, ani H2H, ani ostatnie mecze, trzeba to po prostu wziąć na chłopski rozum.
Może i u siebie Borussia to silna drużyna, ale na wyjeździe może ona ograć co najwyżej Augsburg. Poza tym kto mówi że te ich ewentualne kontry będą się kończyć golami, będzie ich na pewno dużo mniej niż w pierwszym meczu, a to nei jest dobra sytuacja dla Lewandowskiego, mnie tu nie zdziwi 3-0 i czyste konto Real'u,
przecież piłkarze nie wyjdą z nastawieniem że już jest wszystko rozstrzygnięte, jeśli nawet nie dla nich samych(awans) to chociaż dla kibiców (zwycięstwo, i podniesienie ich morale po pierwszym meczu)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Augsburg
30 kwietnia 2013 16:22
zobacz
Skoro jesteście tacy pewni wygranej Borussii to po co się zabezpieczacie handi, DNB albo X2, stawiajcie wszystko na Niemców bo Real w tym roku ani razu ich nie pokonał. Sory ale to półfinał, tu statystyki nic nie mówią.
Real potrafi grać tylko z kontry? Już to sobie wyobrażam - klepią w obronie, pewnie znowu oddadzą 2 celne strzały...
Pomyślcie trochę, zespół z Madrytu od pierwszych minut rzuci się do szturmu, stawką jest przecież finał Champions League, w weekend Mourinho odpuścił sobie derby Madrytu, odpoczywali najważniejsi, może i Borussia awansuje, ale z Realem nie wygrają.
17 grudnia 2012 20:42
zobacz
Są gdzieś może dostępne Statystyki dotyczące częstotliwości strzelania goli w poszczególnych połowach danej drużyny, chodzi oczywiście o piłke nożną ale hokejem też nie pogardze :]
23 sierpnia 2012 13:07
zobacz
czy do obrotu bonusu lojalonośćiowejgo nie można wykorzystywać live?
20 lipca 2012 18:59
zobacz
poszukuje statystyki odnośnie najlepszych i najgorszych druzyn w ofensywie i defensywie, możliwie jak najbogatszej w ligi
cos takiego jak jest np w bet365 tylko ze tam jest top5, ja poszukuje pełnej listy
18 lipca 2012 21:45
zobacz
W bet365 nie trzeba skanu, ale sprawdzają czy jesteś pełnoletni przy rejestracji z resztą jest tak chyba we wszystkich liczących się bukach
18 lipca 2012 17:37
zobacz
Odra - GKS Tychy
Typ:
GKS Tychy DNB
Kurs: 1,83
Buk: bet365
Stawka: 10/10
Nie rozumiem tego kursu, skoro Tobet ma GKS na 1,5 8-)
GKS wygrał już raz z Odrą w pucharze po karnych kilka lat temu,
gdy obie drużyny były na inny szczeblu rozgrywek.
Teraz GKS zagra w 1 lidze, w sparingach dobre wyniki, pokonali GKS Katowice,
przegrali 0-1 z Polonią Bytom, pokonali ponadto Raków, zremisowali z Flotą 1-1.
Wyniki Odry w sparingach nie porywają, jeśli GKS podejdzie poważnie do tego meczu wygra ten mecz.

Tak tylko w regulaminowym czasie i dogrywce było 0-0, poza tym teraz sytuacja jakby się odwraca to GKS jest wyżej, dokonali kilka transferów ale raczej nikt z nowych graczy nie zagra, Odra przeszła fuzje z jakimś zespołem i na pewno wieksza ilość piłkarzy nie zaszkodzi, myśle że wynik będzie oscylował w granicach 0-0, dlatego stawiam 1X @ 2.3
17 lipca 2012 18:22
zobacz
Lucky Strike - przy tym sytemie pisze że wytypowanie 4 singli da zwrot z 15 zakładów, tylko jaki musi być minimalny kurs tego singla bo myśle że ten system pasował by do tenisa gdy graja wyrównane zawodniczki
17 lipca 2012 18:03
zobacz
@Gajin - jakie ligi zagrałeś że tak Ci ładnie siadło, to jedna cała kolejka czy jakieś spotkania analizowałeś?
W sumie to jestem ciekaw jakby wyszło granie spotkań gdzie kurs na remis jest ok 5, granie tak 2z5 przy dwóch trafieniach daje zwrot a przy kolejnych dowbrze wytypowanych remisam daje kolejne premie
16 lipca 2012 17:05
zobacz
Znalazłem ciekawe zdarzenie na bet365, a mianowicie najlepszy klub z londynu, kursy są następujące Chelsea - 1.6, Arsenal 3.0, Tottenham - 6.5 są jeszcze West Ham QPR i Fulham no ale one raczej nie będą walczyć o mistrzostwo, ja stawiam tak 20j na Chelsea i 7j na Tottenham, na Arsenal strasznie zaniżony kurs i myśle że jak odejdzie VanPersie to ten kurs skoczy ostro w góre, a to co stawiam myśle że pewna wygrana
8 lipca 2012 01:55
zobacz
grasz po 1,8 na krola strzelcow za 1000 w przypadku dead heat i dzielenia kursu masz 1400 (400 na czysto) proste? proste

hahahaha 1.8 dzielone na 2 to według ciebie 1.4?
8 lipca 2012 01:51
zobacz
Widziałem kiedyś - na własne oczy - kupon, gdzie facet za 5 zł w StS wygrał ponad 16 000 .

heh to dużo jest takich przypadków, ja widziałem dziadka który za 2 czy tam 3 złote wygrał ponad 60 tys 8-)
7 lipca 2012 14:39
zobacz
Szukamy serii 4 meczów pod rząd drużyny piłki nożnej, gdzie był u2,5 lub o2,5 i od następnego meczu zaczynamy grać progresją na przełamanie serii. Gramy 6-8 poziomów progresji. Przy ostatnim poziomie stawka nie powinna być wyższa niż 5% naszego kapitału na grę. Stawkowanie uzależniamy od kursów. Przy kursie niższym niż 2,0 na kolejnym poziomie będzie trzeba podwoić stawkę. Przy wyższym nie będzie takiej konieczności.
Jeżeli nie trafimy ostatniego poziomu progresji mamy 2 wyjścia. Możemy zakończyć i zapisać stratę max 10% kapitału. Lub możemy grać dalej i w kolejnym spotkaniu zagrać za stawkę ostatniego poziomu, czyli 5% kapitału na grę.
System gry można stosować także w turniejach piłkarskich, lub w ligach, gdzie żadne spotkanie nie nakłada się na siebie. Na przykład 2 pierwsze kolejki Euro 2012, gdzie mieliśmy 16 kolejnych spotkań o innych godzinach. Innym przykładem może być Ekstraklasa, gdzie w kolejce granych jest 8 spotkań.

nie ma co iść na łatwizne, widać że nie chce Ci się analizować i zamierzasz wybierać wszystko po jakimś błędnym założeniu, jak już pisali w tym temacie byli tu już z podobnym sposobem gry i dochodzili wysoko w progresji, ale pamiętam tu też typka który grał w ten sposób że nie grał na kursy poniżej 1.8 i analizował spotkania, chyba nawet szybciej mu się odechciało pisać na forum, bo z tego co pamietam to nie przegrał

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Statystyka gole w połowach 1/2

pixtr090 : Są gdzieś może dostępne Statystyki dotyczące częstotliwości strzelania goli w poszczególnych połowach danej drużyny, chodzi oczywiście o piłke nożną ale hokejem też nie pogardze :]

ostatni wpis 17 grudnia 2012 23:45 przez edi8
szybkie pytanko szybciuteńka odpowiedź

pixtr090 : czy do obrotu bonusu lojalonośćiowejgo nie można wykorzystywać live?

ostatni wpis 23 sierpnia 2012 13:15 przez michup
najlepsze druzyny statystyka

pixtr090 : poszukuje statystyki odnośnie najlepszych i najgorszych druzyn w ofensywie i defensywie, możliwie jak najbogatszej w ligi cos takiego jak jest np w bet365 tylko ze tam jest top5, ja poszukuje …

ostatni wpis 20 lipca 2012 19:52 przez edi8
wakacyjne ligi

pixtr090 : podajcie jakieś ligi które dopiero wystartowały albo będą regularnie rozgrywane przez lipiec i sierpień albo może inaczej ma ktos jakas strone /dane w ktorej bedzie pisalo ile kolejek pozostało do …

ostatni wpis 5 lipca 2012 17:27 przez pixtr090
system 400 w tydzien

pixtr090 : siemanko to jest tak obstawiamy 20 spotkan ktore sa do kursu 1.250 na jednym kupownie uzyskujemy wtedy kurs okolo 80.00 i stawiamy to za 3zł i zdobywamy 200 zl oczywiscie …

ostatni wpis 20 lutego 2012 15:08 przez adnol
  • Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.