Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

pepo1990

pepo1990
Paź 2018
754
2 984
Październik 2018
21 minut temu
754
2 984
Mężczyzna
29 lat

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie75,3%
Konkursy Bukmacherskie24,1%
Firmy Bukmacherskie0,3%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy0,2%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
dzisiaj 16:59
zobacz
Kierunki, które wskazał kolega powyżej również wydają mi się dziś najbardziej prawdopodobne więc pogram je singlami z handi -1,5. Dynamo za @2,37 i Sibir za @2,31

Ale poza tym jeszcze zerkam na spotkanie SKA. Wiadomo, że Mińsk na dnie, Mińsk bez perspektyw itd itp ale jednak to co dziś proponują bukmacherzy to już przesada 1,12-1,13  za zwycięstwo w RT to jakaś kpina, 1,3 z -1,5. Wiadomo, że 2 pkt dla SKA są tutaj praktycznie pewne, ale jednak to nadal sport i może coś akurat dziś nie pójdzie tak jak należy. a jednocześnie wiadomo, że zbliżają się PO, trzeba coś poćwiczyć, może coś będzie dzisiaj na takim przeciwniku próbowane więc próbuję pograć delikatnie różne zakłady w kierunku Mińska, handi i ich strzelone bramki. Oczywiście może się skończyć pogromem, ale nie zdziwie się jak SKA będzie kontrolowało mecz ale nie będzie też napierania na jakieś wysokie zwycięstw więc plusowe handi na Mińsk wydaja mi sie dobrą opcją.

+2,5 za @2,3
+3,5 za @1,54 z Sibirem w RT @1,7 w AKO @2,72
obie strzelą 2+ @2,57

drobnymi 3 Tercja Dynamo Mińsk @6,9
wczoraj 13:39
zobacz
Fortuna to trochę dziwnie rozlicza, zawsze jest to decydujący karny więc jeśli np ekipa wygrywa w karnych 2:0 to liczą 1 strzelonego karnego bo ten drugi już nie miał wpływu na wynik. Jeśli będzie wynik 2:1 to będzie się liczył ten drugi karny, a jeśli np będzie 3:1 to też będzie to ten drugi karny, bo trzeci strzelony nie decydował o zwycięstwie ekipy, tylko do zwycięstwa wystarczyłby ten drugi.
23 stycznia 2020 11:29
zobacz
Ja niestety też nie pograłem i teraz żałuje, że choćby za przysłowiową dyszkę, bo kurs był chyba 10, ale jakoś nie spodziewałem się że będzie drugi łamak z rzędu u nich, ale chyba warto tutaj pograć za drobne przy ich każdym spotkaniu. Wczoraj pograłem sobie tylko w tym meczu poważnej BTS w 1T bo był dobry kurs i drobnymi na DRW z handi minusowym bo myślałem, że może się przełamią, a kurs na Wild był śmieszny, ale jednak u DRW ciągle czerwono. Ciekawe jak tam po meczu gwiazd będzie sytuacja w lidze wyglądać. Zawsze po takiej przerwie były jakieś przetasowania w formie poszczególnych ekip, a na Zachodzie kilka ekip liczących na PO póki co dołuje
23 stycznia 2020 08:51
zobacz
No i prosze kolejny lamak na DRW
22 stycznia 2020 22:53
zobacz
Jackets - Jets
Jets/+4,5
@4,9 

Wild - DRW
BTS 1P
@2,65  165

23 stycznia 2020 09:06 przez pepo1990
22 stycznia 2020 17:54
zobacz
Nie wiem do końca co tam sie dzieje w ekipie Jets, może ktoś sie  podzieli jakimis informacjami z ich szatni, ale na pewno obecnie grają poniżej oczekiwań i poniżej swojego potencjału, dziś dodatkowo jeszcze w B2B, ale patrząc na ten kurs jaki jest nam na dziś proponowany nie wypada nie spróbować tego kierunku choćby jakąś ograniczoną stawką. Staną przeciwko ekipie, która odwrotnie niż Winni notuje super formę ostatnio i tak jak pisałem w dyskusji Live chyba jest takim największym zaskoczeniem in plus w bieżącym sezonie. Ale co by nie robił w szatni trener to jednak hokejowo ten potencjał na pewno nie jest w tym sezonie na PO i jeśli faktycznie sie do nich złapią to będzie ich wielki sukces. Ale wracając do dzisiejszego spotkania teoretycznie wszystko przemawia za gospodarzami, forma, b2b gości, ale jednak ten kurs schodzący poniżej 2 na Columbus przy składzie tej ekipy kompletnie nie do gry, zaś 3,5 za Jets można brać. Dziś Jets zagrają 2 bramkarzem, ale w tym sezonie nie jest to szczegolnie istotne, bo Hellebuyck też nie pomaga swojej ekipie w tym sezonie, forma poniżej oczekiwań. U gospodarzy jeszcze nie ma potwierdzenia, ale pewnie po debiucie Łotysza w spotkaniu z NYR  teraz do bramki wróci drugi Lotysz Merzlikins, który wydaje się, że przez kontuzję Korpisalo złapał sporo pewności siebie i chyba na stałe zostanie pierwszym wyborem u Kurtek. Wsród grajków na lodzie jednak potencjał szczególnie ofensywny po stronie gości i liczę na to, że w koncu to pokażą.

Jets RT @3,55 
Jets ML @2,64 
Jets -1,5 @5,4 
Jets/+4,5 @4,7 
23 stycznia 2020 08:52 przez pepo1990
21 stycznia 2020 23:36
zobacz
Canes - Jets
1P +2,5
@3,4  240

NYR - NYI
X
@3,9 

Phila - Pens
X
@4,1 

Hawks - Florida
1P +2,5
@3,05 

Bruins - Vegas
1/+4,5
@2,49  149

22 stycznia 2020 08:43 przez pepo1990 : Rozliczenie
21 stycznia 2020 13:48
zobacz
Ja na dziś po tej przerwie na mecz gwiazd myślę pograć w kierunku faworytów, mianowicie Ufa i Spartak.

Ufa ostatnio znów słabszy okres, na pewno szykują powoli formę pod PO, ale trzeba sie do nich dostać a tabela sie mocno spłaszczyła i ich pozycja nie jest tak pewna. Dziś spotkanie  u siebie, z Admirałem, ktory ostatnio jednak sporo problemów i większość przegranych spotkań, w bramce raczej bez stabilizacji więc dzis Ufa powinna na spokojnie wziąć pewne dwa punkty.

Natomiast Spartak jedzie do Mińska, ekipa obok Rygi najsłabsza w tym sezonie, nie ma zbyt wiele do zaproponowania dla ligi i pewnie włodarze KHL chcieliby jakiś innych mocniejszych ekip z innych krajów, bo w tej chwili znów liga sie właściwie okroiła do Rosji plus Jokerit, Barys inne kraje sie nie liczą. Spartak nieco lepiej w tabeli wygląda niż Ufa, ale tez punkty potrzebne, wszystko zbliża sie już do ostatnich rozstrzygnięć, więc punkty potrzebne, warto je zbierać. Personalnie ekipa jest lepsza, jeśli po tej przerwie nie będzie jakiegoś rozprężeni to wydaje się, że dziś również powinni na spokojnie ogarnać 2 pkt.

Ufa RT @1,58   + Spartak RT @1,52   AKO @2,4 
Ufa -1,5 @2,04 
Spartak -1,5 @1,93 

Niestety tylko Ufa odrobiła trochę. Kolega @rasijskij świetnie wyczuł śmierdzące kursy w Mińsku a czlowiek wpakował sie na minę;/
21 stycznia 2020 19:33 przez pepo1990
21 stycznia 2020 11:21
zobacz
Faktycznie Sens coś tam walczą w tych spotkaniach, choć przed sezonem wielu typowało, że będą mieli najgorszy bilans a DRW wszystko oddają obecnie więc też nie ma sie co dziwić bukom, że rzucają kursy na tym poziomie. Teraz pytanie kiedy wyczuć DRW, że coś wygrają. Choć jak dla mnie na tą chwilę chyba największym zaskoczeniem in plus to Kurtki bo przed sezonem nie dawałem im szans, że w ogole włączą sie do walki  o PO, a tu ostatnio napawdę dobra grą. Choć dywizja ciężka i trudno będzie złapać sie do 3 chyba, że dalej NYI będą zaliczać zjazd. Natomiast na minus SJS i Preds, choć u nich konkurencja nie jest taka jak na Wschodzie więc kilka lepszych spotkań i mogą sie do PO na spokojnie złapać
21 stycznia 2020 00:20
zobacz
Czyli tak jak pisałem te kursy spadają jeśli chodzi o te lamaki na DRW bo wiadomo że ekipa bardzo słaba stąd też te kursy na cały mecz niskie i potem na lamaki tez. Najwyzszy lamak jaki zlapalem to w tym sezonie to tak jak pisałem ten z Preds gdy grali u siebie. wtedy jeszcze na handi w kierunki Preds można było zarobic. W tamtym sezonie chyba 4 razy taki lamak udało sie trafić ale wtedy to było zawsze jakos w granicach 12-15 kurs. W  ciągu ostatnich chyba 20dni to 3 taki lamaki na nich. Pytanie czy przeciwnicy sobie trochę na początku odpuszczaja i grają na pół gwizdka czy oni są tak przygotowani że po 1T puchną. 
20 stycznia 2020 23:06
zobacz
Czyli w sumie grając te typy stale płaską stawką np. 10 zł, uśredniając kurs wygranych zakladów do 10 można było by wyciągnąć z tego w tym momencie około 200, więc całkiem sensownie
20 stycznia 2020 23:00
zobacz
Na szybko przejrzalem to chyba 7 łamaków DRW w tym sezonie na 33 przegrane w RT spotkania.
20 stycznia 2020 22:55
zobacz
Niestety dziś nie grałem bo nie zdążylem na to spotkanie, ale tak mi chodził po głowie ten typ jak wczoraj widziałem to spotkanie  i wystawione kursy na Colorado o absurdalnym poziomie więc nie jestem w stanie powiedzieć jaki był kurs na to zdarzenie, ale w tym roku udalo mi się DRW złapać na takim zakładzie 3 razy, ostatnio z Hawks, wczesniej też chyba z Caps i z Preds. Przy Preds bodajże bylo to około 15 kurs, musiałbym zajrzeć w stare zaklady, ale potem chyba to było jakoś koło 10-12. Mam wrazenie, że buki delikatnie na te zakłady spuściły z tonu bo jeśli chodzi o DRW jest to dość często spotykane. W zeszłym roku na nich pod tym kątem zwróciłem uwagę i co jakiś czas jak mnie najdzie to wrzucam drobnymi taki zakład. Ostatnio była tez opcja z Florydą, ale wtedy zagrałem ich 2 bramki w 1T chyba jakoś za @4,5 a też był łamak. Nie wiem ile w sumie tych łamaków było w tym sezonie bo statystyki nie prowadzę, bo gra tych zakładów dla zabawy, ale tak ogólni obserwując ligę i wyniki to mam wrażenie, że u nich zdarza się to  właśnie często. Może ktoś ma jakąś taką statystykę to się podzieli i zobaczymy, czy faktycznie mam racje czy może jednak jakaś inna ekipa jeszcze bardziej pod tym kątem może być interesująca. Wiadomo, że w przypadku DRW na korzyść działa to, że jednak 3/4 spotkań kończą porażka, pytanie ile z nich są w stanie wygrywać po 1 tercji.
20 stycznia 2020 21:53
zobacz
Czyżby znów ulubione zestawienie z DRW, 1 tercja wygrana, mecz przegrany.
20 stycznia 2020 00:05
zobacz
Dziś tylko na szybko z telefonu, kierunek NYR ostatnio dobra gra, dziś w bramce nowy w tym sezonie Igor, ale w debiucie sobie dobrze poradzil, na przeciwko Kurtki, które grają nadspodziewanie dobrze ale dziś b2b może się bardzo nie zmeczyli z NJD no ale jednak podróż do Nowego Jorku gdzie czeka wypoczęta po derbach ekipa. Dziś dla mnie spokojnie NYR powinni to wziąć 

Rt  @2.21
-1.5 @2.91
1/+4.5 @2.76
18 stycznia 2020 23:33
zobacz
To mnie dziś Płomienie przewiozą;/ na drugi dziś cud nie liczę...
18 stycznia 2020 20:54
zobacz
Dziś kierunek na Florydę oczywiście najbardziej logiczny, nie będą powtarzał po koledze, również idę dalej w tą ekipę ostatnio dają najlepszy zarobek. Tak więc handi -1,5 @2,09   -2,5 @2,93 

Do tego na południowe spotkania myślę sobie o Płomieniach. Oczywiście Sens muszą kiedyś skończyć swoją serie, ale wydaje mi sie, że nie dziś. Widać, że Calgary złapali trochę wiatru w żagle i po slabym początku sezonu radzą sobie całkiem fajnie, przejeli prowadzenie w najsłabszej dywizji, choć jest tam tak ciasno, że wystarczą 2-3 kolejki i mogą być nawet poza WC, tak więc na pewno punkty trzeba gromadzić, by dać  sobie więcej spokoju. Przeciwnik w kryzysie, z brakami kadrowymi, w bramce dziś Hogberg, ktory nie gwarantuje wyjątkowej jakości, średnio 3 bramki na koncie, 0,9 średnia. Wszystko po stronie gości, tylko trzeba to na lodzie pokazać.

Flames @2 
Flames -1,5 @2,57 
Flames/+4,5 @2,45 
19 stycznia 2020 18:57 przez pepo1990
17 stycznia 2020 23:22
zobacz
DRW - Pens
Pens -1,5
@2,06 

Canes - Ducks
Canes -1,5
@2,12 

18 stycznia 2020 09:54 przez pepo1990 : Rozliczenie
16 stycznia 2020 22:36
zobacz
Dziś na początek bez kombinowana i ponownie kierunek Florydy i do tego Vegas.

Floryda oczywiście dużo mocniejszy skład niż Kings. ekipa z LA jedna z najgorszych w lidze, bardzo słaba na wyjazdach, ostatnio postawili sie Tampie, ale myslę, że akurat Tampa wchodzi w lekki dołek, dodatkowo często z tymi słabszymi nie ma tam mobilizacji. Pantery potrzebuja punktów, by ustabilizowac się w 8, na która na pewno w tym sezonie liczą. w bramce dziś Driedger, który dobrze wszedł w ekipę i notuje pozytywne spotkania. Ostatnio gospodarze bardzo dobre spotkanie z Toronto. dziś wszystko po ich stronie, trzeba tylko udowodnić, że jest sie lepszym.

Floryda RT @1,9 
1/+4,5 @2,25 
-1,5 @2,4 

Do tego Vegas, ktorzy notują fatalną serię 4 spotkań bez zwycięstwa, ale dziś chyba najlepsza opcja na przełamanie a więc Senatorzy, jedna z najgorszych ekip w lidze, ktora ma tez na swoim koncie serię chyba już blisko 10 porażek, jednak nie wydaje mi sie, żeby dziś sie przełamali z Vegas, ktorzy wypdali z 8 i musza znów walczyć o punkty. 4 porażki to stanowczo za dużo, dziś ekipa dużo słabsza więc myśle, że spokojnie czas na przełamanie. Czekam jeszcze z tymi zakładami na potwierdzenie, że w bramce będzie Marc, jeśli Subban to odpuszczam.

Vegas RT 1,87 
1/+4,5 @2,23 
-1,5 @2,35 

Do tego dorzucam dzis kierunek Wild ze względu na drugiego goalie w Tampie. Tutaj delikatnie bo Wild tez seria porażek i ostatnio dołek po tym nieco lepszym okresie jaki mieli przez pewien czas. Stalock też nie daje dużej jakości w bramce więc tutaj też kierunek sporej ilości bramek w tym spotkaniu.

Wild RT @3,2 
-1,5 @4,45 
BTS 1P @2,45 
1P +2,5 @3,05 
Wild 1P +1,5 @4 
każda strzeli 3+ @2,45 
17 stycznia 2020 08:47 przez pepo1990
16 stycznia 2020 22:13
zobacz
Florida - LAK
Florida/+4,5
@2,25  125
​​​​
Sens - Vegas
Vegas/+4,5
@2,23  123

Wild - Bolts
1P +2,5
@3,05 

Avs - SJS
1P +2,5
@3,15 

17 stycznia 2020 08:50 przez pepo1990
eli.cohen
eli.cohen
Sty 2020
37 3 051 7
quick.
quick.
Sty 2017
514 5 238 24
dzik001
dzik001
Lip 2018
2
buniol92
buniol92
Lip 2017
3
mathix
mathix
Lis 2016
28 9
  • Widzisz, dobro wraca

Otrzymałeś reputację od 50 osób

• Trochę sie tego nazbierało

Napisałeś 500 wpisów w dziale tematycznym

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Konkursy to jest to co lubię

Napisałeś 100 wpisów w dziale Konkursów

• Widać, że inni mnie szanują

Zdobyłeś 1000 punktów reputacji

• Latka lecą

Uzupełniłeś swój wiek w profilu

• Nie jestem cebulą

Zaakceptowałeś zgody marketingowe w ustawieniach, dzięki temu pomagasz w rozwoju Forum!

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.