Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

pepo1990

pepo1990
Paź 2018
610
2 161
Październik 2018
1 godzina, 11 minut temu
610
28
2 161
Mężczyzna
29 lat

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie75,1%
Konkursy Bukmacherskie24,5%
Firmy Bukmacherskie0,4%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
wczoraj 01:03
zobacz
Ktoś ogląda spotkanie w Detroit? 22 SOG w 5 minucie 3 tercji? 
10 listopada 2019 20:24
zobacz
Spodziewałem się over i lekko weszlo
10 listopada 2019 18:32
zobacz
Weekend tylko przy tel wiec krotko ale też miałem napisać o NYR że to dla mnie niezrozumiałe wystawienie kursów. Też dzis z wyżej wspomnianych powodów  idę w stronę gospodarzy ale próbuje ofensywnie

NYR @2.55 
NYR -1.5 @3.5 
NYR/+5.5 @3.75 

Co do Vegas nie gram spotkania kurs za niski, choc pewnie nawet z Subbanem są w stanie to spokojnie wziąc. Nie oglądałem Detroit z Bostonem więc może przeszli jakaś wielka odmianę bo wcześniej grali naprawdę słabo w ostatnim czasie
10 listopada 2019 21:51 przez pepo1990
10 listopada 2019 00:37
zobacz
Ja na dziś jakoś bez wielkiego pomysłu i kombinowania. Jedna opcja typowo na logikę więc w NHL  może być to zawodne, ale dziś pogram Habs. Grają przeciwko LAK, nie wiem czy nie najsłabszej ekipie ligi, wydaje sie, że na pewno najsłabszej na Zachodzie, wiekowej, bez pomysłu i bez solidnej bramki. Dziś znów Quick, średnia traconych bramek 4,4, obrony na poziomie 0,859, bardzo słaby sezon  jego wykonaniu, na 9 gier 2 razy zjechał wygrany. Po drugiej stronie pierwszy goalie Price, średnia traconych 2,76 obrona na poziomie 0,912, solidny bramkarz, mocny punkt gospodarzy. Bez osłabień w pierwszych kluczowych liniach. habs grają hokej na swoim poziomie, myślę że będa kręcić się w walce o dziką kartę, dla LAK nie widać nadziei na ten sezon. Kończą dziś trip po Kanadzie i wracają do siebie, dwie porażki Toronto, Ottawa i wydaje sie że nie ma żadnych przesłanek by dziś bylo inaczej. Habs u siebie bilans 4-3 więc może nie są hegemonem swojego lodu, ale zatrzymali między innymi Boston i Toronto. LAK na wyjeździe bardzo słabo bilans 2-7 u siebie coś tam potrafią niektórych zaskoczyć w pojedynczych spotkaniach ale na wyjazdach dramat.

Habs RT @1.78 
Habs/+4,5 @2,12 
Habs -1.5 @2,21 
Habs -2.5 @3,1 

Poza tym spróbuję jeszcze drobnymi ustrzelić jakiś remis. Bez opisywania próbuję zagrać X w dwóch spotkaniach

Coyotes - Wild X @3,9 
Avs - Jackets X @4 

I interesuje mnie jeszcze spotkanie Pens - Hawks, logika przemawia za Pens jednak akurat to jedna z tych par, gdzie mamy dziwną prawidłowść h2h i dominację Hawks w tych spotkaniach nawet jak byli bez formy więc typowo dla zabawy za małą stawkę. Oczywiście jedyne co przemawia za gośćmi to właśnie bilans spotkań, wszystko inne po stronie gospodarzy i może w końcu klątwe Chicago przełamią więc nie polecam tego grać

Hawks/+5,5 @6 
Hawks -1,5 @5,6 

10 listopada 2019 08:20 przez pepo1990
9 listopada 2019 23:26
zobacz
Nie skreślam ich szans, ale widziałem już, że ta gra gaśnie jeszcze jak byli w Stanach, zresztą mają serię porażek. Może jakoś o dziką kartę zawalczą, myślę że na trójkę w dywizji nie mają szans. Pewnie kogoś tam jeszcze zaskoczą z tych wiodących ekip, ale w perspektywie całego sezonu ja ich w PO nie widzę

Do dzikich kart na wschodzie myśle, że będze spora kolejka w tym sezonie. Na Zachodzie mieliby większe szansę myśleć o PO
9 listopada 2019 23:27 przez pepo1990
9 listopada 2019 21:10
zobacz
Jednak nie dzis. Sabres jak w tamtym roku mocny początek a potem coraz slabiej
9 listopada 2019 19:47
zobacz
Ja tylko na szybko więc już tutaj napisałem, nawet nie mam dziś możliwości oglądać. Na razie jest wynik ok, ale nie wiem jak gra. Mnie przekonał 2 bramkarz i fakt że to mecz w Europie więc może by  tak że jeden weźmie Bolt a drugi Sabres. Bardziej na wyczucie ale może będzie plus
9 listopada 2019 18:33
zobacz
To co dziś rewanż za wczoraj, kurs znów niezły na Sabres, Szwedzi w skladzie, w Tampie drugi bramkarz. Chyba można sprobowac RT/+5.5 @4.8 ml @2.4 RT @3.2
8 listopada 2019 02:35
zobacz
Kto by się spodziewał że Subban zagra dwie tercję na zero, w tym cztery pp
7 listopada 2019 21:59
zobacz
Toronto - Vegas
Toronto/+5,5
@3,15 

Canes - NYR
NYR -1,5
@6,2  520

Hawks - Canucks
Canucks -2,5
@4,3 

8 listopada 2019 08:31 przez pepo1990 : Rozliczenie
7 listopada 2019 21:26
zobacz
 Może złapali lekką zadyszkę. Nie wiem, bo przyznaję, że nie oglądałem ich ostatnich spotkań.

Ja oglądalem ostatnio Canes w spotkaniu z Detroit a więc ostatnie ich zwycięstwo i już w tym meczu wyglądali marniutko. Grałem tam na nich z handi i właściwie dość długo drżałem nad tym jak to sie skończy. Była znacząca wygrana, ale tylko ze względu na dużą słabość przeciwników, ktorzy wiemy jak ostatnio wyglądają. Mimo tego wbili im 3 bramki, dostali 7 ale na pewno Canes nie sa dziś takim faworytem na tego typu kurs. W ogole chyba z tym składem jaki NYR obecnie ma nie ma ekipy w lidze, żeby wystawiać taki kurs przeciwko nim. Też korzystam i próbuje drobnymi pograć Wojowników bo po tym kursie żal nie próbować a nawet x2 daje dobry kurs.

NYR @4,4 
NYR -1,5 @6,2 
NYR x2 @2,17 

E: piękna robota NYR, a jeszcze lepszy prezent od buków;)

8 listopada 2019 03:32 przez pepo1990
7 listopada 2019 21:19
zobacz
Ja dziś spróbuję zagrać znów w kierunku Canucks. Ostatnio mnie zawiedli, ale dziś graja przeciwko Hawks, ktorzy wiadomo w jakiej są formie. Problemy w defensywie, sporo traconych bramek, ofensywa też już po latach świetności i wydaje sie, że potrzebna tam świeża krew. dziś w bramce Crawford, tracone blisko 3,75 bramek na mecz, obrony na poziomie 0,892%, po drugiej stronie z Markstrom z solidną obronami 0,918%. I to co najwazniejsze w ekipie gości to solidna ofensywa z grupą mlodych graczy, którzy potrafia solidnie punktować i liczę na to, że na spokojnie ogarną dziś Hawks, musza grac o punkty w takich spotkaniach jesli chcą tym razem załapać się do 8.

Canucks RT @2,22 
Canucks/+4,5 @2,64 
Cauncks -1,5 @2,89 

e: Orki chyba wpadają w dolek
8 listopada 2019 08:29 przez pepo1990
7 listopada 2019 17:07
zobacz
Dzięki za info. No własnie ten kurs na Czechy mnie zainteresował, ale ogólnie spadki na Szwecje i tak się zastanawiałem kto tam kim planuje grać. 
7 listopada 2019 15:50
zobacz
Ktoś zorientowany w zestawieniu składów na dzisiejsze towarzyskie spotkania? Kto zebrał najlepszy zestaw?
6 listopada 2019 19:58
zobacz
Oilers - Blues
Oilers -2,5
@4,05  

7 listopada 2019 14:52 przez czleko
5 listopada 2019 22:13
zobacz
Ja na dziś skupiam się na dwóch spotkaniach na zachodzie, które zaraz krótko opisze. Lekko zagram sobie dubla, na którego teoretycznie wszystko wskazuje, ale jak wiadomo logika w NHL to coś co nie istnieje, ale jakaś rozsądną stawką na faworytów.

Isla gra o 10 zwycięstwo z rzędu, przed nimi słaba w tym sezonie ekipa Sens, która i tak ostatnio sie trochę ogarnęła. W nocy zagrali niestety przeciwko mnie, albo bardziej NYR swoimi karami dało im okazje do tego, by rozwinąć skrzydła. Co by nie mówić dziś graja b2b, a personalnie są słabsi, wszystko wskazuje więc na gospodarzy. Jak będzie okaże się w nocy.
Do tego ekipa Toronto, personalnie mocna jednak w tym sezonie na lodzie jeszcze tego nie widać, chyba sami liczyli na więcej. U siebie tez nie są hegemonami, ale dziś mają przed sobą spotkanie z LAK, ktorzy graja na wyjazdach słabo, w bramce Quick, który ma słaby sezon, a ofensywa Liści ma kim straszyć więc myślę, że powinni to na spokojnie ogarnąc. Tutaj również wydaje się, że zwycięzca jest znany, ale zobaczymy jak będzie.

NYI @1,63   + Toronto @1,68   AKO @2,74 
NYI -1,5 @1,99 
Toronto -1,5 @2,04 

Głównie jednak swoje środki skieruje dziś na Zachód i spotkania w Anaheim i Vancouver

Pierwszy mecz Kaczek, ostatnio niespodziewana porażka z Hawks, u siebie jednak mimo tego nadal jawią sie jako silna ekipa, która tak jak juz kilka razy pisałem gra bardzo efektywny hokej. Może nie ogląda sie tego z wielką przyjemnością, jednak swoje robia i punkty zbierają. Dziś maja przed sobą Wild, którzy w tym sezonie kompletnie sobie nie radzą, ostatnio równiez porażką z osłabionymi Nutkami w bramce z Allenem. wydaje się, że spore problemy w ogole z sensownym ułożeniem tej ekipy. Do tego poważny problem w bramce bo Dubnyk już niestety cieniem siebie sprzed kilku lat, a Stalock tez nie daje takiej jakości jakiej można oczekiwać, na swoim koncie tez ma kilka wpadek i to on dziś pojawi sie w bramce. U gospodarzy prawdopodobnie Gibson. Myślę, że dziś gospodarze zagrają swój hokej, nie pozwolą sobie na drugą porażkę z rzędu i zaczną też dużo uważniej niz z Hawks by nie trzeba było gonić.

Ducks RT @2,2 
Ducks -1,5 @2,95 
Ducks/-5,5 @3,85 
Wild under 1,5 @3,1 

Drugie spotkanie to ekipa Cancuks przeciwko obrońcom pucharu z St. Louis. Młoda ekipa z Kanady gra całkiem sensowny hokej w tym sezonie, tam gdzie powinni zbierają punkty, potrafią postraszyć rownież silnych przeciwników. W tym sezonie przegrali u siebie bodajże tylko z Caps i to po dogrywce, gdy wypuścili solidne prowadzenie. Grają efektownie, strzelaja u siebie sporo bramek. Mozna sie spodziewac, że jak to młode ekipy będą gasnąć w trakcie trwania sezonu, ale poki co myślę, że mogą kilka punktów jeszcze zebrac. Dziś starcie z ekipą St Louis, ktora ograli juz na wyjeździe po dogrywce. Nutki jak wiemy bez Tarasenko, ale muszą do tej rzeczywistości się przyzwyczaić i wydaje sie, że wypadają nieźle bo mają 4 wygrane z rzędu. Jednak w tym trzy zwycięstwa po dogrywce i przeciwnicy też marni bo 2xWild, DRW i Jacekts. Dzis ekipa, ktora radzi sobie w tym sezonie dużo lepiej i myślę, że może spokojnie ograć Nutki, jesli zagraja swoj hokej. w bramkach prawdopodobnie pierwsi goalie, grający obecnie z taką samą skutecznością 0,917.

Canucks RT @2,27 
Canucks/+4,5 @2,81 
Canucks -1,5 @3 

Dubel Canucks ML @1,74   + Ducks ML @1,69   AKO @2,94 

​​​​​​E: dobrze że zagrałem faworytów to uratowali dziś budzet

6 listopada 2019 07:51 przez pepo1990
5 listopada 2019 03:40
zobacz
I niestety Pensi nie uratowali, tylko parę groszy z kanadyjki dziś, chyba że wpadnie remis w Edmonton
5 listopada 2019 02:45
zobacz
No to wymyśliliśmy dzisiaj z NYR... Mam nadzieje, że Pens uratują trochę budżet
5 listopada 2019 00:13
zobacz
NYR - Sens
NYR -2,5
@3,65  

5 listopada 2019 11:20 przez czleko
4 listopada 2019 23:14
zobacz
Jeszcze taka luźna propozycja ode mnie na ostatnie dzisiejsze spotkanie Edmonton - Arizona. Lekko faworyzowani gospodarze, kursy na gości spadają, a ja spróbuję wycelować w tym spotkaniu remis. Między tymi ekipami często spotkania po 60' kończą sie bez rozstrzygnięcia, myślę że dziś również taka sytuacja może mieć miejsce. Wydaje się, że na tą chwilę obie ekipy grają nieco ponad swoje rzeczywiste możliwości. Oilers prowadzą w Konferencji, jednak ostatnio zanotowali już lekki spadek formy. Wracają do domu po trzech spotkaniach wyjazdowych, Kojoty lekko w kratkę, ostatnio odprawili z SO osłabione Avs. W bramce solidny goalie, wzmocniona ofensywa radzi sobie w tym sezonie nieźle i na pewno będa w stanie przeciwstawić się gospodarzom, którzy wracają do domu, nie wiadomo jak wejdą w grę na swoim lodzie, uzależnieni oczywiście od pierwszej linii muszą liczyć na ich skuteczność. Trudno jak dla mnie typować zwycięstwo, mecz na styku więc delikatnie pogram remis za @3,88   w fortunie.
5 listopada 2019 08:13 przez pepo1990
quick.
quick.
Sty 2017
514 5 238 24
dzik001
dzik001
Lip 2018
2
buniol92
buniol92
Lip 2017
3
mathix
mathix
Lis 2016
28 7
  • Trochę sie tego nazbierało

Napisałeś 500 wpisów w dziale tematycznym

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Konkursy to jest to co lubię

Napisałeś 100 wpisów w dziale Konkursów

• Widać, że inni mnie szanują

Zdobyłeś 1000 punktów reputacji

• Latka lecą

Uzupełniłeś swój wiek w profilu

• Nie jestem cebulą

Zaakceptowałeś zgody marketingowe w ustawieniach, dzięki temu pomagasz w rozwoju Forum!

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.