Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

patio1950

patio1950
Lis 2017
38
603
Listopad 2017
14 godzin, 46 minut temu
38
6
603
Mężczyzna
20 lat

Statystyki

Dział% wpisów
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie76,3%
Konkursy Bukmacherskie21,1%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie2,6%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
10 listopada 2019 14:20
zobacz
Rennes - Amiens BTTS @1.89 Fortuna

Rennes w kompletnym dołku. Mimo przewagi nie udało im się wywieźć nawet 1 punktu z decydującego starcia z Cluj w Rumunii w LE, co oznacza że z niej odpadają. To już nie jest ta sama drużyna, która w tamtym sezonie wygrała Puchar Francji czy wyeliminowała Betis z LE. Wielu posprzedawanych zawodników, nowi jak na razie zawodzą no i mamy efekty. Dziś zagrają u siebie z Amiens. Goście też się zmienili od tamtego sezonu. Pod wodzą nowego trenera grają ciekawą, miłą dla oka piłkę. Dobrze operują futbolówką, widać że jakieś schematy zostały tam wprowadzone. Skupiają się na ofensywie i rzeczywiście, strzelają te bramki, ale każdy kij ma dwa końce, mianowicie defensywa kuleje. Amiens traci sporo bramek i myślę że dziś również tego nie unikną. Rennes mimo wszystko ma jakość w ofensywie i mimo że ostatnimi czasy skuteczność bardzo zawodzi, to uważam że podrażnieni niepowodzeniami Bretończycy powinni tu ruszyć do ataku. Myślę że to będzie otwarte spotkanie i BTTS ma tu szansę wejść.

Montpellier - Toulouse BTTS @1.89 Fortuna

Identyczny zakład po identycznym kursie. Tuluza jest obecnie najgorszą defensywą w lidze (na spółkę z Monaco) i ostatnio w meczach z ich udziałem pada naprawdę sporo goli. Wystarczy powiedzieć że w ostatnich trzech meczach strzelili łącznie 6 goli, tracąc 7. I to nie z byle przeciwnikami (Lille, Rennes, Lyon). Ze strzelaniem goli dużego problemu nie mają, jest tam kim postraszyć. Montpellier bardzo średnio wszedł w sezon, u siebie grają naprawdę dobrze i przy problemach w defensywie gości ich gol powinien być obowiązkiem. Tuluza jednak poszuka tu przełamania, z Lyonem byli naprawdę blisko zwycięstwa i napędzili dużo strachu Lopesowi i spółce. Liczę na to że trafią do siatki rywala przynajmniej raz. 
10 listopada 2019 19:00 przez patio1950
8 listopada 2019 15:04
zobacz
Nice - Bordeaux BTTS @2.00 Fortuna

Nicea po serii słabych wyników (w tym odpadnięcie w pucharze ligi z 2 ligowym Le Mans) wreszcie znalazła swoje przełamanie w meczu z Reims, który wygrała 2:0. Gospodarze grali w przewadze praktycznie cały mecz, ale liczy się zwycięstwo i nabranie pewności siebie. W tym sezonie Nicea znacznie obniżyła loty jeśli chodzi o defensywę, świadczy o tym fakt, że zachowali zaledwie 1 czyste konto w 12 meczach. W ofensywie mają kim postraszyć i uważam że u siebie powinni coś strzelić. Bordeaux natomiast znajduje się na 6 miejscu i obiecująco wchodzi w ten sezon. Żyrondyści zaskakująco dobrze radzą sobie na wyjazdach (w ostatnich latach nie było to ich mocną stroną), sporo strzelają i zgarniają punkty. Można jednak zauważyć, że mają na nich problemy z zachowaniem czystego konta. Biorąc pod uwagę te czynniki, myślę że dobrym typem na ten mecz będzie BTTS, po zachęcającym kursie. 

9 listopada 2019 00:19 przez patio1950
2 listopada 2019 17:37
zobacz
Dziś ciężkie mecze, ja to widzę tak:

Amiens - Brest 1 @1.76 Fortuna

Podoba mi się Amiens, oglądałem co nieco w ich wykonaniu i jest to drużyna która stara się grać w piłkę i piłką. Jakiś ciąg na bramkę mają, co potwierdza strzelone 15 goli w 11 meczach, co jest jednym z lepszych wyników w Ligue. Przy tym tracą jednak sporo goli, mają podobny charakter do Monaco (W odpowiedniej skali oczywiście). U siebie już pokazali przebłyski ogrywając Marsylie czy Lille. Brest natomiast zaskakująco wysoko w tabeli, ale punkty w większości zawdzięczają domowym meczom, na wyjazdach nie wygląda to tak kolorowo. Zastanawiałem się jeszcze nad BTTSem, ale podobno mają nie grać Charbonnier i Faussurier. Niby Brest bez nich też strzela, ale mam trochę wątpliwości, także mój główny typ to wygrana Amiens.

Toulouse - Lyon 2 @1.77 Fortuna
Btts @1.60 Fortuna
2/Tak @3.05 Fortuna

Liczę na to że Lyon pójdzie za ciosem. Odkąd zmienili trenera na Garcię, ich gra wyglada coraz lepiej. Po takiej serii niepowodzeń piłkarze muszą nabrac trochę pewnosci siebie, ale uważam że to idzie w dobrym kierunku. Depay znajduje się w naprawdę dobrej formie i myślę że dziś pociągnie gości do zwycięstwa, tak jak tydzień temu z Metz (2:0). Lyon ma trochę tendencje do bicia w mur, ale Tuluza traci sporo bramek, nie są monolitem w defensywie i to będzie szansa dla gości. Myślę że gospodarze mogą się pokusić tu o trafienie do siatki, uważam że Lyon dalej jest niepewny w obronie, czasem trochę nerwowy, a Denayer z Lopesem nie zawsze nadrobią błędy kolegów. Tuluza ma kim postraszyć, jednak myślę że Lyon jest lepszą drużyną, chcą za wszelką cenę ustabilizować wyniki i pójdą tu po drugą wygraną. Gdybym miał stawiać DW to byłoby to 1:2 dla OL.

Dodatkowo próbuje BTTS-y w meczach Metz Montpellier    i Angers Strasbourg   , oba kursy w okolicach 2.00, myślę że jest szansa powodzenia, ale to trochę ryzykowne typy.
2 listopada 2019 22:01 przez patio1950
1 listopada 2019 10:33
zobacz
Dijon - PSG 2 (Handi 2:0) @2.22 FortunaNo cóż, Dijon jednak zaskoczył, ale tyle sytuacji zmarnować to naprawdę

Popieram typy kolegów wyżej, ja osobiście widzę spore Value w tym handicapie. PSG chyba na dobre się rozpędziło, rozjeżdżają wszystkich jak leci, ostatnio w klasyku z Marsylią 4:0, a mogło być i więcej. 4 ostatnie mecze to aż 17 goli strzelonych przez Paryżan, wątpię że zamykające tabelę Dijon postawi się tej maszynie. Di Maria, Icardi, Mbappe a za nimi może jeszcze Sarabia i wszyscy w dobrej formie. Dijon na razie stracił tylko 4 bramki w 5 domowych meczach, a PSG strzeliło tylko 9 w 5 wyjazdowych, myślę że to czas na podreperowanie tych statystyk, bo goście są drużyna co najmniej o 2 klasy lepszą.
1 listopada 2019 23:33 przez patio1950
30 października 2019 17:57
zobacz
Monaco - OM
BTTS @1.62 Fortuna

Hit 1/16 pucharu ligi francuskiej, zdecydowanie najciekawsze spotkanie na tym etapie. Można powiedzieć, że Monaco powoli odbija się od dna. Sezon zaczęli źle, ale powoli wychodzą na prostą i aktualnie zajmują 11 miejsce w tabeli. Nowe nabytki dają radę,(zwłaszcza Ben Yedder) co powoduje, że klub z księstwa jest drugą najlepszą (po PSG) ofensywą w lidze. Jednak przy tym Monaco straciło aż 21 goli w 11 meczach, co powoduje że są najgorszą defensywą w lidze. Marsylia z kolei jak co roku ma wielkie ambicje, jednak wyniki się z nimi nie pokrywają. Przyszedł Villas-Boas, a prowadzone przez niego OM zdobyło 16 punktów w 11 meczach. Słabo jak na tak renomowany zespół. Ciężko powiedzieć jaki styl prezentują, bo grają bardzo w kratkę. Gole strzelają, ale w defensywie nie jest tak kolorowo. Zwłaszcza na wyjazdach OM zwykle nie umie zachować czystego konta. Obie drużyny mają problemy w defensywie, a w ataku mają kim postraszyć, dlatego myślę że rozsądną opcją będzie BTTS. Oba zespoły grały już ze sobą w lidze miesiąc temu, padł hokejowy wynik 3:4 dla Marsylii. Z resztą jeśli sprawdzimy H2H, to jest ono bardzo sprzyjające dla mojego typu, zwykle gdy spotykają się te drużyny, to padają bramki z obu stron. Liczę na to i tym razem.

Nantes - Paris FC
1 @1.47 Fortuna

1/-3.5 @1.77 Fortuna

Kolejnym spotkaniem pucharu ligi francuskiej którym się zainteresowałem jest starcie Nantes z drugoligowym Paris FC. Nantes w lidze radzi sobie zdumiewająco dobrze. Mimo dwóch ostatnich porażek (2x 0:1 z Metz i Monaco) są wiceliderem z 19 punktami w 11 meczach. Nie jest to kwestia przypadku, trener Nantes wykonuje bardzo dobrą robotę i ciężko jest im zabrać punkty. Paris FC natomiast tamten sezon miał bardzo dobry, wydawało się że nawet awansują do Ligue 1, jednak odpadli w 1 rundzie barażów. Ten sezon to na razie koszmar. Zespół z Paryża zajmuje ostatnie miejsce w Ligue 2 i mimo że to dopiero 12 kolejka, to jakieś widmo spadku nad nimi wisi. Wątpię więc, że będą się jakoś mocno koncentrowali na pucharze, bo gra na 2 fronty w takiej sytuacji to nie jest dobre rozwiązanie. Kanarki są lepszą drużyną, dodatkowo u siebie nieźle sobie radzą i powinni wyjść z tego starcia zwycięsko. 
Ewentualnie można do typu dołożyć under 3.5 gola. Nantes w tym sezonie cechuję minimalizm, często wygrywają po 1:0, tracą mało bramek (Mają bilans 9:7 po 11 meczach w lidze) i wątpię że rozbiją dziś gości jakimś dużym wynikiem. Liczę na 1,2 max 3:0 dla gospodarzy.

31 października 2019 08:50 przez patio1950
22 października 2019 08:09
zobacz
Club Brugge - PSG 2 @1.63 Fortuna

Paryż ma jak co roku bardzo duże ambicje związane z Liga Mistrzów i dziś na pewno nie odpuści, zwłaszcza że Real jedzie do Turcji na bardzo ciężki teren i jest okazja jeszcze bardziej im odskoczyć. PSG jak na razie bezbłędnie w rozgrywkach europejskich - 2 mecze 2 wygrane, w tym 3:0 właśnie z Realem. Potem 0:1 z Galatą, ale kto oglądał to wie, że Paryż był dużo lepszą drużyną i to nie kwestia szczęścia że wygrali. W lidze po początkowych męczarniach po 1:0 też się odbijają, wracając na wlasciwe tory (1:4 z Niceą, 4:0 z Angers). Po przyjściu Leonardo ta drużyna jest bardziej kompletna, mimo kontuzji Neymara, Draxlera jest kim grać.
Club Brugge w lidze belgijskiej cisnie każdego z tego co widzę, w lidze mistrzów dwa remisy i myślę że właśnie przez ten remis na wyjeździe z Realem kurs jest taki, a nie mniejszy. Klub z Belgii wyprowadzał tam fajne kontry, nie grali źle, ale podsumowując i tak mieli dużo szczęścia, że nie skończyło się to 3/4:2 dla Realu, jak ich przycisneli na koniec, to nie wiedzieli co się dzieje. Real jest strasznie niestabilną drużyną (głównie w obronie) i wątpię że dobrze ułożona taktycznie drużyna Tuchela pozwoli im na tyle. W obronie są o wiele pewniejsi, atak też nie zawodzi, zwłaszcza że Di Maria złapał formę. Myślę że PSG rozegra kolejny dobry mecz, bo potencjał mają ogromny i znowu zdobędą komplet punktów.
23 października 2019 09:40 przez patio1950
19 października 2019 11:39
zobacz
Metz - Nantes X2 @1.52 Fortuna

Nantes jak na razie jest objawieniem rozgrywek. Nikt nie spodziewał się, że do 10 kolejki przystąpią jako wicelider. Seryjnie wygrywają mecze po 1:0 (zwłaszcza u siebie), cechuję ich minimalizm i nie mają jakiegoś super stylu, ale trzeba powiedzieć że są stabilną, stałą, konsekwentną drużyną, a tego brakuje większości ekip we Francji. Metz zajmuję ostatnie miejsce, wracają do nich demony, ponieważ kolejny raz okazuję się, że są za dobrzy na Ligue 2 i za słabi na Ligue 1. W moim odczuciu nie prezentują nic specjalnego, ostatnie mecze w których zdobyli punkty to bardzo fartowny remis z Tuluzą i wygrana z jeszcze pogrążonym wtedy w kompletnym dołku Saint-Etienne. Według mnie Kanarki są o wiele lepiej zorganizowaną drużyną. Oczywiście prześlizgują się tym 1:0 z każdym, ale to nie kwestia przypadku że są tak wysoko w tabeli i widać tu dobrą pracę trenera oraz zespołu. Ciężko powiedzieć czy Nantes wygra, ale w mojej opinii nie powinni przegrać. Bardzo przyjemny kurs jak na podpórkę i to w takich okolicznościach, myślę że warto spróbować.
17 października 2019 19:41
zobacz
Lyon - Dijon 1 @1.35 Fortuna
1/+1.5 @1.48 Fortuna

U gospodarzy nastały burzliwe czasy. Fatalna seria wyników w lidze, zwieńczona porażką w derbach i zwolnieniem trenera. Nowym trenerem został Rudi Garcia - również z burzliwą przeszłością, jeśli chodzi o zatargi z Lyonem, co nie podoba się wielu kibicom.

Trzeba jednak powiedzieć że gorzej niż z Sylvinho nie będzie. Garcia mimo że nie jest trenerem z topu, przeważnie umiał wycisnąć ze swoich drużyn tyle ile się dało. Licze na poprawę stylu, koncepcji i pomysłu na grę, czyli rzeczy których OL w ostatnich miesiącach w ogóle nie miał.

Pierwszy mecz Garcii wydaje się być idealnym na przełamanie niemocy. Dijon jest jedną ze słabszych drużyn w lidze. Ostatnio złapali dobra passę, no ale nikt przegrywać wiecznie nie będzie. Jest to drużyna ktora będzie się do końca bić o utrzymanie, skład ma jakościowo o wiele gorszy i gra na wyjeździe.

Myślę że efekt nowej miotły oraz sportowa złość graczy Lyonu powinna dac tu zwycięstwo. Buk także tak myśli, dlatego kurs nie jest zbyt duży, ale myślę że do wrzucenia na kupon. Ewentualnie 1/+1.5, patrząc na defensywy obu drużyn wątpię że tu się skończy 1:0.
19 października 2019 19:50 przez patio1950
11 października 2019 14:18
zobacz
Turcja - Albania 1 @1.51 Fortuna

Grupa H jest bardzo wyrównana. Turcja zajmuje w niej 1 miejsce z 15 punktami w 6 meczach (tylko jedna porażka), ale tyle samo punktów ma Francja, a tylko 3 punkty mniej ma Islandia. Dzisiejsze zwycięstwo na własnym terenie to mus. Trzeba powiedzieć że Turcja gra naprawdę dobrze, zwłaszcza u siebie, gdzie w 3 meczach zdobyli komplet punktów z bilansem bramek 7:0, pokonując m.in Francję (2:0). Turcja to ciężki teren, fanatyczni kibice i niesamowita atmosfera sprawiają, że każdemu się tutaj gra ciężko. Albania to zespół ze średniej półki, który nie wyróżnia się niczym szczególnym. Od czasu do czasu potrafią zaskoczyć i urwać komuś punkty, ale raczej właśnie w starciach u siebie, na wyjazdach tak kolorowo to nie wygląda. Biorąc pod uwagę te czynniki, uważam że gospodarze zgarną dziś ważne 3 oczka.

Czechy - Anglia 2 @1.51 Fortuna

Anglia jak na razie brnie jak burza przez eliminacje. Po 4 meczach ma komplet punktów i aż 19 strzelonych bramek. Siła ofensywna Anglików robi naprawdę duże wrażenie. Przy tym stracili 4 bramki, w tym 3 w meczu z Kosowem. Dziś będzie okazja na odskoczenie Czechom (różnica wynosi 3 punkty przy jednym meczu rozegranym mniej) której nie będą chcieli zmarnować. Czesi u siebie prezentują się dobrze, mają dwie wygrane w dwóch meczach (2:1 z Bułgarią, 3:0 z Czarnogórą), ale ich dzisiejsi rywale to przynajmniej dwie półki wyżej i szczerze wątpię że nasi południowi sąsiedzi będą w stanie zatrzymać rozpędzonych Anglików. Obie drużyny mierzyły się już raz w tych eliminacjach, Anglia wygrała u siebie aż 5:0. Co prawda mecz meczowi nie równy i nie liczę na aż tak wysoki rozmiar wygranej, ale myślę że ofensywa gości załatwi im dziś 3 punkty.
12 października 2019 11:39 przez patio1950
10 października 2019 16:08
zobacz
Austria - Izrael 
Eran Zahavi strzeli gola @3.20 Fortuna

W naszej grupie panuje ścisk, dlatego dzisiejsze starcie na pewno będzie emocjonujące. Izrael przyjedzie z myślą że trzeba będzie tu zdobyć punkt, a najlepiej trzy żeby pozostać w walce o wyjście z grupy. Jak na razie te mecze im nie do końca idą, ostatnie 3 spotkania to przegrana 3:2 ze Słowenią, 1:1 z Macedonią i przegrana 4:0 z Polską. Izraelczycy mają jednak atut w postaci swojego snajpera, Erana Zahaviego, który po prostu strzela jak na zawołanie. W klubie praktycznie co mecz zdobywa gola, wiadomo liga chińska, ale jego forma przekłada się także na reprezentacje, dla której w w 6 meczach eliminacji strzelił aż 9 goli. Te zespoły grały już raz ze sobą w tych eliminacjach, Izrael wygrał wtedy u siebie 4:2, a hattricka zdobył nie kto inny jak bohater mojej analizy. Oczywiście, na wyjeździe gościom nie będzie łatwo, ale Austria to znowu nie jest hegemon w grze obronnej, oni też preferują grę do przodu, także myślę że Izrael ma szansę strzelić. Patrząc na to że 9/11 goli Izraela w eliminacjach zdobył Zahavi, stawiam na to że dziś również wpiszę się na listę strzelców.
10 października 2019 22:39 przez patio1950
2 października 2019 12:26
zobacz
Lille - Chelsea BTTS @1.7 Fortuna
Lille strzeli +1.5 @3.2 Fortuna

W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów Lille przegrało z Ajaxem 3:0 na wyjeździe. Mimo wszystko wynik nie do końca oddaje przebiegu spotkania. Wicemistrzowie Francji wykreowali sobie masę sytuacji, jednak tego dnia celowniki były ewidentnie nie nastawione. Spokojnie mogli strzelić co najmniej 2 gole, natomiast Ajax to co sobie stworzył zamienił na bramki. Lille ma ciekawy skład, nie ma tam już Pepe, ale dalej są dobrzy technicznie i szybcy zawodnicy typu Bamba, Ikone lub bramkostrzelny Osimhen. Uważam że mają oni potencjał, co już udowodnili w ww. meczu. Zwłaszcza u siebie są skuteczni, gdyż w 4 kolejnych meczach domowych strzelili 9 bramek (2,3,2,2)  Chelsea natomiast ma kłopoty w defensywie, tracą sporo goli, ale i też dużo strzelają. Myślę że i tym razem nie zachowają czystego konta, ale są drużyną o wiele bardziej doświadczoną, więc powinni coś strzelić. Dla mnie ciężko wskazać faworyta tego meczu, będą na pewno emocję i sporo akcji bramkowych z obu stron. Polecam BTTS po przyzwoitym kursie, lub bardziej ryzykowny typ (który w mojej opinii ma szanse powodzenia) na to że gospodarze strzelą co najmniej 2 gole. 
2 października 2019 23:55 przez patio1950
1 października 2019 17:19
zobacz
Galatasaray - PSG 2 @1.50 Fortuna

Kurs ciągle rośnie, dla mnie do zagrania. Wiadomo Turcja ciężki teren, Galata ma paru ciekawych zawodników, ale nie radzą sobie jakoś dobrze nawet w swojej lidze. U siebie w 3 meczach 5 punktów, ogólnie w 6 meczach 9 punktów. Można powiedzieć że PSG też sobie niby nie radzi jakoś super (wygrane po 1:0, przegrana ostatnio z Reims), ale ja uważam że w lidze grają z o wiele mniejszym zaangażowaniem. Przed meczem z Realem też były męczarnie np ze Strasbourgiem, a jak Paryż zagrał w LM to każdy widział. Nie będzie Neymara i Cavaniego, ale wrócić do gry ma Mbappe, jest Di Maria, Sarabia czy paru innych zawodników którzy udowodnili już swoją wartość. PSG wiadomo ambicje ma ogromne i nie wydaje mi się żeby chaotycznie grająca Galata miała ich zatrzymać.
1 października 2019 23:11 przez patio1950
20 września 2019 10:02
zobacz
Strasbourg - Nantes 1 @2.53 Fortuna
1x @1.39 Fortuna

Liczę na przełamanie gospodarzy. Po 5 kolejkach nie mają jeszcze zwycięstwa i zajmują 18 miejsce, ale nie jest to na pewno ekipa do spadku. Tydzień temu z PSG na PdP zagrali dobry mecz, mieli swoje sytuacje, jednak Navas i Neymar w ostatniej minucie zrobili swoje. To musi być bardzo frustrujące i liczę, że ta złość sportowa, razem z kibicami pociągnie gospodarzy do zwycięstwa. Za tydzień mają bardzo ciężki wyjazd do Lille, także dziś trzeba zdobyć punkty. Co do Nantes to zaczeli sezon bardzo fajnie, jednak wyjazdy to nie jest ich mocna strona i mimo że mają 3 wygrane z rzędu, uważam że dziś na obiekcie podrażnionych gospodarzy będzie im ciężko. W obronie grają dość solidnie, także swój typ podpieram remisem.
21 września 2019 04:09 przez patio1950
16 września 2019 13:42
zobacz
Ajax - Lille BTTS @1.85 Fortuna

Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie, gdyż tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać od obu ekip. Ajax stracił w letnim okienku kilku ważnych graczy i uważam że w tym sezonie nie dojdą aż tak daleko. Z tego co widziałem z ich meczy w eliminacjach to i PAOK i Apoel sprawili im nieco kłopotów, tak że pod bramką Holendrów często było gorąco. Lille podobnie jak Ajax, straciło główną gwiazdę, czyli Pepe, a także kilku innych zawodników. Wicemistrzowie Francji nie próżnowali i kupili paru naprawdę ciekawych grajków, w tym Victora Osimhena, czyli młodego nigeryjskiego napastnika za 13 mln z ligi belgijskiej. To był strzał w dziesiątkę, gdyż chłopak ma już 5 goli w 5 meczach ligowych i naprawdę pokazuję że umie strzelać, może z niego wyrosnąć naprawdę dobry napastnik. W połączeniu z Bambą, Ikone, Yazicim (nowy ofensywny pomocnik z Trabzonsporu) i faktem że ostatnio Ajax nie jest już tak pewny w obronie, myślę że BTTS jest dobrą opcją do pogrania. Oczywiście, Lille jeszcze nie ma takiego zgrania i na wyjazdach nie radzi sobie zbyt dobrze, jednak Liga Mistrzów to zupełnie inna sprawa i tutaj każdy będzie zmotywowany na 200%. Ajax wciąż ma dużo jakości w składzie i strzelić u siebie raczej powinni. 
13 września 2019 08:46
zobacz
Amiens - Lyon 2 @1.78 Fortuna

Uważam że jest to mecz na przełamanie Lyonu. Wystartowali znakomicie, jednak ostatnio 1:1 z Bordeaux i przegrana 1:0 z Montpellier, dodatkowo oba spotkania kończyli w 10. Dzis trafiają na Amiens, ktore tylko raz wygralo na 4 mecze (Z Lille co ciekawe), z tym że wygrany mecz to też po czerwonej dla przeciwników. Amiens nie jest jakoś bardzo niewygodną drużyną, o czym świadczy H2H, które jest zdecydowanie na korzyść OL. Starają się oni coś pograć w piłkę, ale brakuje tam jakości i w rezultacie mają już 3 porażki i będa sie zapewne bili o utrzymanie. Lyon będzie bardzo zmotywowany, na wtopę z takim przeciwnikiem już nie ma mowy. Fakt że pauzować za czerwone będą Mendes i Kone, ale Tete też daje radę, a może zaliczy debiut niedawno kupiony Rene-Adelaide. 
31 sierpnia 2019 10:22
zobacz
Angers - Dijon 1 @1.72 Fortuna

Angers oprócz jednego meczu z Lyonem gra naprawdę dobrze, zwłaszcza u siebie. Do tej pory u siebie grali 2 mecze, z Bordeaux (3:1) i ostatnio z Metz (3:0). Dijon natomiast jak można było przewidzieć - zaczeli od 3 porazek i myślę że na wyjeździe z tak grającą drużyną gospodarzy nie ma co liczyć na punkty. Liczę na to, że dobra forma Angers utrzyma się, a wtedy nie powinni mieć problemu z wygraną.

Lyon - Bordeaux 1 @1.48 Fortuna

Tydzień temu Lyon potknął się i uległ 1:0 Montpellier na wyjeździe. Dodatkowo głupią czerwoną kartkę zarobił Kone. Byl to słaby mecz Les Gones, ale liczę na to że to tylko wypadek przy pracy. U siebie po prostu muszą wygrywać, żeby nawiązać walkę z PSG. Bordeaux gra słabo na wyjazdach i myślę że OL nie zabraknie determinacji żeby zmazać porażkę sprzed tygodnia. U siebie grają bardzo dobrze, dodatkowo mają lepszy skład i więcej jakości. Dla mnie czyste 1
1 września 2019 10:30 przez patio1950
16 sierpnia 2019 15:26
zobacz
Lyon - Angers 1/+1.5 @1.67Fortuna

Obie ekipy dobrze weszły w sezon. Lyon pokonał Monaco aż 0:3 na wyjeździe. Ich gra nie była aż tak dobra jak wynik, jednak widać że to wszystko idzie we właściwym kierunku. Mimo osłabień, OL porobiło uzupełnienia i ten skład nie wygląda najgorzej, zwłaszcza że mają z przodu ciągle Depaya i Dembele, który jest maszynką do goli. Traore i Tousart też pokazali się z dobrej strony i liczę że ich dobra dyspozycja się utrzyma. Angers natomiast zagrało niespodziewanie dobry mecz z Bordeaux, wygrany 3:1. Grali szybką, ofensywną i miłą dla oka piłkę, zostawili dobre wrażenie. Dziś już jednak nie mogą liczyć na swoją gwiazdę, Reine-Adelaide, który strzelił gola i zanotował asystę w tym meczu. Został on wykupiony właśnie przez OL. Uważam że siła rażenia Angers bez tego utalentowanego chłopaka mocno spadła. Druga sprawa że Bordeaux gra naprawdę kiepsko na wyjazdach, więc nie wiadomo czy to nie po prostu jeden dobry wyskok drużyny dzisiejszych gości. Lyon żeby nawiązać walkę z PSG po prostu musi wygrywać takie mecze i myślę że dziś 3 punkty zgarną gospodarzę. Mają lepszy skład, więcej jakości i dodatkowo grają u siebie, co często robi kolosalną różnicę.
16 sierpnia 2019 23:09 przez patio1950
11 sierpnia 2019 14:26
zobacz
Lille - Nantes 1 @2.20 Fortuna

Na inaugurację ligi sensacyjny wicemistrz Francji podejmie u siebie ekipę Kanarków. Lille ma za sobą fenomenalny sezon, co nie obyło się bez wyprzedania najlepszych zawodników. Pepe, Mendes, Leao, Kone – jedni z najważniejszych zawodników wyjechali z północnej Francji. Wielu uważa, że po tych osłabieniach Lille osiądzie na laurach. Jednak Dogi wcale nie próżnowały i za pieniądze z ww. zawodników dokonały wzmocnień i uzupełnień. Przyszedł Weah, Yazici, Osimhen, zawodnicy na razie niezbyt medialni, ale np o Pepe też mało kto słyszał jeszcze sezon temu, gdy dopiero się rozwijał. Najważniejsze że trener został. Galtier jest ojcem sukcesu Lille i to on potrafił poskładać w całość tą układankę. Wierzę, że z nowymi zawodnikami znowu to zrobi, osiągając dobre wyniki. W jego kadrze zostali m.in Bamba czy Ikone też utalentowani zawodnicy. Kanarki natomiast nie dokonały zbyt znaczących wzmocnień, dodatkowo zmienili trenera zaledwie parę dni temu i szczerze wątpię że zdążył poukładać zespół w parę dni. Kanarki nigdy nie błyszczały na wyjazdach i nie zanosi się raczej na zmianę. Biorąc pod uwagę te rzeczy, myślę że Lille zacznie sezon od wygranej.

Strasbourg - Metz 1 @2.13 Fortuna

Drugi mecz z Ligue 1 który mnie zainteresował to spotkanie Strasbourga z Metz, czyli tzw. derby wschodu (Alzacja vs Lotaryngia). Strasbourg złapał już rytm meczowy, grają w eliminacjach Ligi Europy, na razie z powodzeniem. W zeszły czwartek grali na wyjeździe z Lokomotivem Płovdiv (wygrana 0:1). Mimo że był to mecz eliminacyjny, trener Strasbourga, Laurey postanowił oszczędzać najważniejszych zawodników. Widać że 1 kolejka i derby są dla niego bardzo ważne, skoro postawił na taki wariant. Metz natomiast to beniaminek, który bez większych problemów wygrał Ligue 2, awansując w spektakularnym stylu. Problem w tym że drużyna z Lotaryngii tak właśnie sobie dryfuję, są za słabi na Ligue 1 i za dobrzy na Ligue 2. W tym sezonie też wiele osób wróży im spadek. Jeśli zobaczymy na H2H, to zauważymy pewną prawidłowość. Strasbourg nie potrafi wygrać z Metz od 8 meczy, rozciągniętych przez lata. Teraz jednak drużyna z Alzacji ma najlepszą ekipę od dawna, jest utalentowany Kenny Lala, Ajorque czy Nuno da Costa. Strasbourg ma duże ciśnienie na tą wygraną. Każda seria się kiedyś kończy i uważam że dzisiaj właśnie ta skończy swój żywot.
11 sierpnia 2019 21:02 przez patio1950
7 lipca 2019 21:44
zobacz
Mali - WKS BTTS @2.3 Fortuna

Stosunkowo mało bramek wpada na tym turnieju, ale myślę że kurs 2.3 na obie strzelą w tym meczu to naprawdę spore Value.
WKS ma kim postraszyć: jest Zaha, Pepe, Cornet z Lyonu czy Gradel z Tuluzy. Mali też ma w ofensywie graczy którzy liznęli europejskiej piłki (głównie zawodnicy z Ligue 1) i myślę że tutaj może pójść wymiana ognia i bramki z obu stron, zwłaszcza że defensywy obu zespołów nie są jakieś mocne. Zarówno Mali jak i WKS traciły co najmniej jedną bramkę w 2 z 3 meczy grupowych.  Może też być mecz na 0:0 i zachowawcza gra, ale myślę że przy takim kursie to po prostu warte zagrania. Ew +1.5 za 1.65 chociaż uważam że jak już będą bramki to z obu stron np 1:1.
11 czerwca 2019 17:10
zobacz
cytat z dnia 7 czerwca 2019 21:38 przez patio1950
1. Wynik meczu: Polska - Remis – Izrael (poprawny typ = 6pkt) - Remis
2. Dokładny wynik: np. 0-2 (9pkt) 2-2
3. Dokładny wynik do przerwy: np. 0-0 (4pkt) 1-1
4. Liczba goli: Powyżej / Poniżej 2,5 (4pkt) Powyżej 2.5
5. Polska liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) Powyżej 1.5
6. Izrael liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) Powyżej 1.5
7. Czy obie drużyny strzelą gola: Tak / Nie (3pkt) Tak
8. Pierwszy gol Polska: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) I połowa
9. Pierwszy gol Izrael: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) I połowa
10. Wynik po 1 połowie / wynik na koniec meczu: np. Remis / Polska (8pkt) Remis/Remis
11. Pierwszy zdobywca gola: np. Milik lub brak goli(5pkt) Lewandowski
12. Liczba rzutów różnych: Powyżej / Poniżej 9,5 (4pkt) Powyżej 9.5
13. Liczba żółtych kartek w meczu: Powyżej / Poniżej 4,5 (4pkt) Poniżej 4.5
14. Polska liczba kartek: Powyżej/Poniżej 2.5 (2pkt) Poniżej 2.5
15. Izrael liczba kartek: Powyżej/Poniżej 2.5 (2pkt) Poniżej 2.5
16. Czy będzie rzut karny: Tak / Nie (2pkt) Tak
17. Czy będzie czerwona kartka: Tak / Nie (2pkt) Nie
18. Kto będzie miał większe posiadanie piłki (wg.  uefa.com): Polska / Izrael (3pkt) Izrael
19. Doliczony czas w 1 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 lub więcej minut) (2pkt) 2
20. Doliczony czas w 2 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 lub więcej minut) (3pkt) 4

25 punktów

leopard-czarny
leopard-czarny
Gru 2015
7
  • Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Latka lecą

Uzupełniłeś swój wiek w profilu

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.