Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

nubiru

nubiru
Cze 2013
33
4
Czerwiec 2013
33
4
Profil użytkownika nubiru świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie100,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
17 lipca 2013 17:35
zobacz
A zatem ten regulaminowy zapis o minimalnej ilości zdarzeń jako 3 - w zderzeniu z maksymalnym ich kursem 5 , jest absurdem!

Jakiś czas temu maksymalny kurs wynosił 7. Śpiący królewicze zapomnieli poprawić 3 warunku.
15 lipca 2013 19:07
zobacz
nubiru mógłbyś podać trochę więcej szczegółów odnośnie Twojej gry? A najlepiej jakiś przykład, bo wygląda to całkiem ciekawie, a nie za bardzo rozumiem w jaki sposób to "ugryźć"

Przykład podałem wcześniej.
jakie masz pytania konkretniej...?
Zapomniałem napisać tego wcześniej. Jeśli już ktoś zastanawia się nad ewentualną grą w realu, musi zdawać sobie sprawę z tego, że w sytsemie tym mnożymy kursy ale i marże bukmachera.To jest znaczne utrudnienie gdyż nie łatwo jest znaleźć odpowiednie niezaniżone kursy nie mówiąc o valuebetach. W "Fortunie" kursy nie zachwycają i są obciążone podatkiem 12%. Także grając typ dwudrożny, dla przykładu( 1,85-1,85 )gramy tak na prawdę po kursie 1,58 z marżą 21%.To jest niewątpliwie największy minus tego systemu.
8 lipca 2013 14:07
zobacz
Panowie, mądrzejszy ten, kto nie da się sprowokować i pierwszy odpuści

Masz rację!
8 lipca 2013 13:55
zobacz
edi8>>Wyrastasz na mentora innych a nie przyszło ci do głowy że "mix trafień i pudeł" to najbardziej efektywny sposób obstawiania do w/w systemu gry??
To ewidentny przykład braku twojej wiedzy jak i kreatywnośc(zresztą nie jedyny jaki wyszukałem w twoich postach).
I nie miałem ci za złe braku wiedzy, dopóki publicznie nie zacząłeś doszukiwać się tego we mnie, dopóki publicznie nie zacząłeś kpić ze mnie, obrażać i poniżać przed innymi.

Nawiązując jeszcze do systemu. Tak jak już nakreśliłem wcześniej, w systemie tym można dokonać bardzo wiele roszad nadających mu prężności, o których istnieniu jak podejrzewam nie masz zielonego pojęcia, albo też trzymasz to w tajemnicy co jest mało prawdopodobne.
Jeśli ktoś się nimi zainteresuje z chęcią uchylę rąbka tajemnicy. Tylko nie odgrzebuj wówczas 2-3 letnich postów i nie przypisuj sobie "odkryć" nie będących twoim autorstwem.

A to nie wróży Ci długiej kariery na tym forum , bo swoim bezmózgowym zachowaniem wprowadzasz tu ferment i kogoś z Administracji FB w końcu to zirytuje...

Mam nadzieję, że administratorzy, jeśli już wciągniesz ich w tą swoją bezproduktywną "gierkę", wykażą się większym profesjonalizmem od ciebie i nie będą patrzyć na cyferki opisujące twój login.
Każdy od czegoś zaczynał. To, że mam napisane raptem kilka postów nie oznacza, że znajduję się na niższym poziomie od ciebie w bukmacherskiej hierarchii. Tak samo jak punkty twojej reputacji nie dają ci prawa do poniżania mnie publicznie!. Nie tędy droga.
Przyczepiłeś się do jednego wyrazu "bynajmniej" i tak ciągniesz tą bezsensowną batalię, zamiast próbować jako doświadczony gracz współgrać z takimi jak ja, by tym samym pomóc tym mniej doświadczonym.
Dziwne, że ferment pojawia się tam gdzie jesteś Ty.
"W maju ubiegłego roku przeprowadziłem symulację a miesiąc później pożegnałem pracę na etat "
po prostu wywołał u mnie salwę śmiechu.

Jakaś niejasność?Znów się jakiś błąd wkradł? Tak trudno zrozumieć, że ktoś ma potencjał i doskonale go wykorzystuje? Nie kpij więc z tych którzy i w praktyce potrafią coś osiągnąć.
Jak wrócisz z pracy zastanów się nad tym!.

Wczoraj wyraziłeś się o mnie .Cytuje:" niegramotny new kid on the block ( czyli na FB ) trochę w nie swoje buty usiłuje tu wejść".
Uwierz, że "buty" najwyższej klasy, dopasowane idealnie na wymiar.

I zapamiętaj, że cyferki pod Twoim loginem dla mnie nie mają żadnego znaczenia.
7 lipca 2013 23:46
zobacz
Tylko nie zapominajmy, że zarówno 3z7 i 4z7 to 35 , tak więc można ew. grać równolegle ale od siebie niezależnie , na obie te w/w linie trafień w obrębie identycznych typowań.

Tak tylko, że grając na 2 linie 3/7 i 4/7 ponosisz stratę przy trafieniu 2 zdarzeń.
Oczywiście możemy przy tym odnieść spory zysk trafiając 4 zdarzenia i ponieść mniejszą stratę trafiając 5 typów którego nie odnotujemy w przypadku gry jedną linią 3/7.
Przede wszystkim należy na początku ocenić swoją skuteczność by wybrać odpowiednią kombinację. Reguła jest prosta np. 3 chroni sąsiadujące z nią liczby. Dlatego wybierając kombinację 3/7 nie przegrywamy po trafieniu 2 lub 4 typów itd. Tak więc od naszej skuteczności zależy jaką kombinacją zagrać. Jeśli jesteśmy dobrymi typerami najlepiej jest zagrać kombinacją 4z7(przy założeniu że gramy na 7 spotkań co jak już wcześniej wspomniałem jest mało efektywne)
7 lipca 2013 23:30
zobacz
Identyczne podejście w grze - choć nie do "bezpiecznego zakładu" ( pod nazwą systemów rozkładowych na określoną ilość trafień/pudeł ) podałem ok. 3 lata temu:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/f...1x2-46471.html
i jest to klasyka gatunku pod nazwą : system przewagowy , siegająca jeszcze czasów gry w Totalizatora Piłkarskiego na 13 spotkań

Jeszcze raz... identyczne podejście??
sam dobór typów a więc w twoim przypadku 3 drogowych w moim systemie 2 drogowych dobitnie wyklucza identyczność.
PS. Ja stworzyłem system bazujący na kuponie typu bezpieczny ok 4 lat temu i przetestowałem go w realu o czym wspominałem już w innym wątku.
I jeśli chodzi o ten system jest jeszcze wiele szczegółów dotyczących jego działania, o których póki co nie wspomniałem, a które znacznie wpływają na jego efektywność.
7 lipca 2013 23:15
zobacz
interesujące jak cholera.
długo nad tym myślałeś czy co?

No właśnie przemoeevil do kogo adresujesz pytanie??
Jeśli zainteresowałeś się moim rozwiązaniem i myślisz o tym by zagrać w realu to z chęcią mogę odsłonić więcej tajników tego systemu,
7 lipca 2013 22:42
zobacz
Skoro ja jestem facetem

Poważnie?? A to przepraszam , po prostu przez chwilę wydawało mi się, że nie masz jaj.
A do tej niepełnej 80 dodaj jeszcze swój iloraz( nie poziom IQ), to powinno dać wynik ok 140 IQ i wtedy będzie git.
Albo nie edi8, zrobimy inaczej.
Dla pewności uzyskania właściwego wyniku przemnóż te dwie cyfry. 😃
7 lipca 2013 22:17
zobacz
A nawet jeśli-regulamin nie zabrania chyba uczestnictwa w życiu forum dyslektykom.
Miło mi, że mam duszyczkę za sobą, która tak skrupulatnie przenika moje posty.
7 lipca 2013 22:10
zobacz
WCALE mnie to nie rusza.
Dziękuję moderatorowi 😄
7 lipca 2013 21:47
zobacz
Cytat:
Napisał nubiru ->
Faktycznie gdy wyrażamy się do interlokutora,Ty ośle,Ty pajacu,Ty kretynie, Ty przygłupie świadczy to o naszym poziomie...
@nubiru >> nie wiem co synek ćpasz pod trzepakiem , ale ewidentnie ostro wali Ci po tym na dekiel bo bezczelnie kłamiesz , zarzucając mi iż pisałem do Ciebie:
NAPISAŁ NUBIRU!!
Z nas dwojga ja nie ćpie jak to ujmujesz 😃
Tylko herbatkę Czasami piję.
BEZ ODBIORU!!
7 lipca 2013 21:42
zobacz
Naucz się czytać między wierszami i daruj sobie próby ośmieszenia mnie przed innymi użytkownikami. Zresztą nie sądzę, by specjalnie ich to interesowało.A Ci ciekawi, mogą przecież przeczytać "polemikę" od początku.
A tam czarno na białym.
Kumaci będą wiedzieć co jest 5.
7 lipca 2013 21:16
zobacz
>>Krisu3
Jakiś czas temu, gdy jeszcze słabo orientowałem się w tej potężnej "machinie" sportowych zmagań, przez co moja skuteczność typowania była beznadziejna także zastanawiałem się by oddać sprawę w ręce losu.
Na szczęście w porę zorientowałem się, że nie tędy droga.
Grając w taki sposób prawdopodobieństwo wygranej wynosi 1:4. Nie lepiej wziąć los w swoje ręce??Nie ma się czego bać, ponieważ teoretycznie, będąc nawet kiepskim typerem, Twoja skuteczność nie powinna zejść poniżej granicy 25%
PS. Weź pod uwagę spready gdzie -160,5 to 1,98 a -160 to 2,02...

Weź pod uwagę tą sugestię.
Zresztą w ofertach widnieje spora ilość przeróżnych zdarzeń 2-drogowych (często o wyższym kursie aniżeli 1,85), które można przeanalizować przed wytypowaniem, a co za tym idzie zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej. Bo chyba nic bardziej nie cieszy niż trafiony kupon, co niewątpliwie jest zasługą naszego profesjonalizmu, a nie bonusem od losu.

Dodaje to satysfakcji i mobilizuje do jeszcze większej pracy, w celu zwiększenia skuteczności.
7 lipca 2013 17:15
zobacz
@nubiru - wielu tu już na tym forum osłów , pajaców , kretynów i przygłupów widziałem i przeżyłem , ale typa równie bezczelnego jak to co widzisz w lustrze w formie własnego wizerunku , chyba tu dotąd nie było.

@nubiru >>> swoje chamstwo , prostactwo i brak zarówno wiedzy jak i elementarnej ogłady aż nadto już udowodniłeś , a za dowód tego niech posłuży to , że wśród ludzi na poziomie normą jest w korespondencji odnoszenie się do interlokutora ( w zakresie pisowni zaimków osobowych ) od dużej litery: Ty , Ciebie.

Faktycznie gdy wyrażamy się do interlokutora,Ty ośle,Ty pajacu,Ty kretynie, Ty przygłupie świadczy to o naszym poziomie...
Brak słów edi8- ośmieszasz się i nic poza tym. Trochę ogłady i samokrytycyzmu.
Niestety ale prawda boli i wzbudza przy tym akty desperacji, u tych którym wydaje się, że są pępkiem wszechświata.
Kończę tą mało konstruktywną rozmowę z tobą, gdyż w żaden sposób nie odnosi się do głównego wątku który rozpoczął adamek69.
Jeszcze jedno. Doskonale zrozumiałem insynuację wypływającą z fragmentu filmu. Strachy na lachy.
Zrozum w końcu!244
http://www.youtube.com/watch?v=IwHAUQhfaL4
7 lipca 2013 15:57
zobacz
@nubiru - wielu tu już na tym forum osłów , pajaców , kretynów i przygłupów widziałem i przeżyłem , ale typa równie bezczelnego jak to co widzisz w lustrze w formie własnego wizerunku , chyba tu dotąd nie było.

To potwierdzenie mojej TEZY odnoszącej się do twojego aroganctwa, chamstwa, bezczelności i prostactwa.
( bez względu na wiek , bo gówniarz to ktoś kto nie ma jaj do tego aby przyznać się do błędu i przeprosić - a Ty swoją postawą tę normę wypełniasz aż nadto! )

To z kolei, klasyczny przykład projekcji. W kwestii wyjaśnienia, jest to jeden z narcystycznym mechanizmów obronnych, objawiający się przypisywaniem innym własnych poglądów zachowań i cech.
I wróć wtedy gdy kiedyś zrozumiesz , że to właśnie brakiem wiedzy tu błysnąłeś - łamiąc Regulamin forum , obligujący przecież użytkowników do przestrzegania podstawowych zasad pisowni języka polskiego

O poziomie wiedzy wyraziłem bolesną prawdę wcześniej. Jeśli chodzi o łamanie regulaminu, to tobie należałby się order championa w tej materii.
7 lipca 2013 14:55
zobacz
"no właśnie edi8 o czym ty mówisz?*
W tym przypadku mamy do czynienia jeśli można to tak nazwać z jednym systemem w którym stawkujemy typy na to same spotkanie".


Kolego - nie czyń mi zarzutów z tego , czego nie rozumiesz!

Nawiązując jeszcze do Twojego "ślinotoku". Po pierwsze, jeśli dostrzegasz jakiekolwiek zarzuty w kierunku z mojej strony, to wybacz ale to nie moja wina, ponieważ zrodzone zostały one w zarozumiałym- jak już wcześniej wspomniałem aroganckim ego Twojego umysłu.
Przeczytaj jeszcze raz, tym razem przytomnie, bez jakichkolwiek uprzedzeń w stosunku do mnie ten post, a wtedy daj Boże może zrozumiesz.
Po drugie nie przeszła Ci nigdy taka myśl, że każdy ma inny umysł, system wartości, moralność itp. dlatego każdy z nas ma prawo mieć swoje własne zdanie?????
Ty natomiast nie jesteś alfą i omegą dlatego z uwagą i pokorą przyjmuj to co mają do powiedzenia tacy jak Ty czy ja.
7 lipca 2013 14:35
zobacz
@nubiru >>> odnosze wrażenie , że z nas 2 tylko 1 wie o czym tu mówi - i że to nie jesteś Ty...
Ale cóż , historia lubi się powtarzać , bo przecież nasz niedawny spór z innego wątku został

Spór ten nie dotyczył mojej wiedzy a rzekomego błędu gramatycznego. Więc nie powinieneś o nim wspominać!
A w Twojej osobie przybył kolejny z tego grona , który także nic nie rozumie

Panie wszechwiedzący, znacznie przesadza Pan ze swoją zgryźliwością, arogancją , nie rzadko chamstwem, czy to w stosunku do mnie, czy w stosunku do innych użytkowników, co nie trudno jest zauważyć śledząc forum.
Jeśli chodzi o poziom wiedzy gwarantuję Ci, że mógłbym pomimo Twojego 12 letniego stażu jeszcze wiele Cię nauczyć.
PS.W Twoich wiadomościach, dostrzec można bez wątpienia , przerost formy nad treścią.
7 lipca 2013 02:40
zobacz
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ów system, ale mi też się wydaję, że obstawianie wszystkich możliwych wyników trochę mija się z celem.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś ten "system" ale z pewnością Twoja sugestia jest słuszna.
Adamek 69 z całym szacunkiem dla Twojego, bądź co bądź, kreatywnego pomysłu, ale nie widzę w nim żadnej efektywności. Przede wszystkim nie da się "zbilansować" kapitału wspierającego typy 1 i 2 z tym budującym kolejne poziomy progresji. Granie samą progresją na kurs ok 3,0 wymaga sporego budżetu dlatego nie ma mowy o jakimkolwiek efektywnym "wsparciu" jej 2 drogowym zdarzeniem o kursie ok 2,5. O ile na pierwszych poziomach wygląda to powiedzmy w miarę- strata dajmy na to 8j nie boli, to przekonasz się, że później będzie inaczej.
Oczywiście życzę Ci jak najlepiej.Czasami tak bywa, że wszystko układa się na przekór, a przez to wygrywają ci, którzy teoretycznie wygrywać nie powinni. 😄
edi8, o czym ty mówisz?
Tak, gra na remis to oddzielny segment, ale pieniądze idące na gre na nią idą z tego samego budżetu. No chyba, że grając na 1 i 2 masz swoje pieniądze, a na stawianie progresji grasz pieniędzmi kolegi i nic nie tracisz,

no właśnie edi8 o czym ty mówisz?
Rozumiem, że w przypadku gdy twoja bukmacherka nie ogranicza się do jednego, lecz większej ilości systemów, ustalasz, budujesz bądź rujnujesz, w każdym bądź razie monitujesz, zarządzasz itp. budżetem każdego z nich z osobna. W tym przypadku mamy do czynienia jeśli można to tak nazwać z jednym systemem w którym stawkujemy typy na to same spotkanie.
7 lipca 2013 01:31
zobacz
EDIT:
Już wiem: to po prostu mix trafień i pudeł

Brawo! 😄
7 lipca 2013 01:25
zobacz
Szczerze mówiąc nie widzę bardziej efektywnego sposobu kombinowania grając w oparciu o kupon typu bezpieczny.
Dla tych którzy będą chcieli zagrać w realu polecam zastosować zmienne stawki na kupon; cz to losowo np 2,3,2,3...
bądź też po dokładnej analizie wybrać sobie jeden typ o wysokim prawdopodobieństwie trafienia i zagrać wyższą stawką każdy kupon na którym dany tym występuje.

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Czy warto grać z bukmacherem??

nubiru : Witam wszystkich. Na tym forum jestem świeżakiem w bukmacherce natomiast grandzę z różnymi rezultatami od 5 lat. Obiektywnie rzecz ujmując stosunkowo niedawno nauczyłem się dopiero "raczkować" gdyż zdaję sobie sprawę …

ostatni wpis 5 lipca 2013 00:52 przez nubiru
 • Całe życie w jednym Klubie

  Jesteś na forum 5 lat

 • Jak Totti i Gerrard

  Jesteś na forum 2 lata

 • Skończyłem Roczek

  Jesteś na forum rok

 • Zacząłem nową przygodę

  Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.