Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

mikael14

mikael14
Kwi 2019
20
38
Kwiecień 2019
4 miesiące, 2 tygodnie temu
20
38
Mój podpis
  • Dyskusje tylko merytoryczne

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie81,0%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy19,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
1 września 2019 09:33
zobacz
Renegades - G2

Mecz o awans do play-off podczas majora. Teoretycznie wyższy seed przed tym meczem mają reprezentanci Renegades. Zaryzykuję że będą chcieli to wykorzystać i oddadzą G2 prawo do wyboru mapy jako pierwsi. Od Rene ban overpass i Francuzi pick dust 2. Teoretycznie ich dobra mapa, więc powinni sobie poradzić. Ale miewają problemy w obronie - 4:11 z forZe, 2:12 z mouz, 8:7 z AVANGAR, 8:5 z MIBR.   Zakładam więc, że mapa nie będzie jednostronna i w okolicach 25 rund powinniśmy co najmniej zobaczyć, jeżeli Renegades będzie miało prawo wyboru strony (a będzie mialo jeśli to pick G2). W wygraną Australijczyków na tej mapie średnio wierzę. 

1. mapa - G2 (z dogrywką) @1.52
G2 wygra 1. mapę i co najmniej 2 zawodników powyżej 22 zabójstw @2.25 

Do tego na d2 nie tak łatwo odbijać (zwłaszcza B) więc:

1. mapa powyżej 4.5 rundy przez wybuch bomby  @1.83 (bez dogrywki)

Teoretycznie lepiej grać live (bo jednak robię założenie że G2 pickuje pierwsze). Myślę że to pierwsze można spokojnie grać live, albo po mapach - te pozostałe 2 ciężej będzie dać pre. 

Kursy BETFAN
26 sierpnia 2019 06:01
zobacz
Kupon 3 
Avangar - Syman
avangar wygra 2. mapę

forZe - Dream Eaters
forZe wygra 2. mapę

AKO 2.40 BETFAN
STAWKA 25 j
POTENCJALNA WYGRANA: 60 j
25 sierpnia 2019 09:50
zobacz
Zaczniemy od nowa, to co powyżej - trudno przepraszam. Jak się bawimy - zgodnie z regulaminem. Stawki ? 1 - 100 j 

Kupon 1/08/2019 
1) 25.08.2019 18:30 Starladder MAJOR BERLIN Dream Eaters - CR4ZY
Typ: CR4ZY - 1.5 mapy
Kurs: 1.74 BETFAN
Stawka: 50 j
Potencjalna wygrana: 76,56 j

50 j

Kupon 2/08/2019
1) 25.08.2019 12:00 Starladder MAJOR BERLIN G2 - forZe 
Typ: Powyżej 2.5 mapy
Kurs 2.14 LVBet
Stawka: 20 j
Potencjalna wygrana: 37,66 j

 20j


Nieudany start

25 sierpnia 2019 19:42 przez mikael14
25 sierpnia 2019 09:35
zobacz
Dziś 6 spotkań, nareszcie przechodzimy do rozgrywania tylko i wyłącznie serii Best of 3. 
CR4ZY - Dream Eaters 

Rosjanie są tutaj dość niespodziewanie - najpierw byli w stanie zaskoczyć NRG a później Vitality. Dziś poziom trudności mimo wszystko jeszcze idzie w górę - aby awansować do kolejnej fazy muszą wygrać 2 mapy na CR4ZY. Serbska (głównie) formacja powinna się w kolejnej fazie zameldować już wczoraj - dość łatwo poradzili sobie z North na mirage, a później mieli sporo szans na inferno. Mieli też rundę mapową na trainie. Trochę brakuje im - nie wiem doświadczenia? North miało w tym względzie przewagę i ją wykorzystali. Dziś już łatwiej, bo rywal mimo wszystko słabszy i mniej doświadczony od North. Ban overpass, ban nuke. Serbowie - tutaj raczej bez niespodzianek i pewnie mirage. Rosjanie? Mają mniejszy komfort - albo inferno albo train. Raczej to pierwsze. Decider w postaci d2. Porażka CR4ZY byłaby dla mnie dużą sensacją, myślę że nawet mapy mogą nie stracić. 
CR4ZY @1.25 Forbet
CR4ZY -1.5 @1.84  Forbet


Furia - Syman
Dla mnie win Brazylijczyków. Na te poważniejsze ekipy w ostatnim czasie raczej nie dawali rady, ale Syman jest od tamtych ekip przynajmniej półkę słabsze, więc powinni dać radę. Nie bawię się w 2-0, chociaż tak to się może skończyć

Furia @1.30 Forbet

Vitality - HellRaisers
Nie mam najlepszego zdania o HR, ale w życiu bym nie przypuszczał, że mając za rywali DE i Syman Vitality będzie dziś grało o pozostanie w turnieju. Bo3 powinno faworyzować lepsze ekipy, to Vitality tutaj nie błyszczy. Zywoo nieźle, ale też nie rewelacyjnie, oddawali sporo entry w obu przegranych meczach. Vitality, ale skip, bo Francuzi tutaj zdecydowanie poniżej oczekiwań. 

coL - Grayhound
Obie ekipy się wczoraj uratowały przed odpadnięciem - coL eliminując TyLoo, GH po wygranej z INTZ. Za mało widziałem coL żeby coś typować. 

NRG - AVANGAR
Amerykanie zaczęli od falstartu z Dream Eaters, później dwie łatwe wygrane na Syman i TyLoo. AVANGAR najpierw wygrana na complexity, później po dogrywce ulegli mouz, wczoraj wygrana z HR. Faworytem Amerykanie ale i Kazachowie mogą zaskoczyć. Ban Vertigo, ban nuke.  Ulubioną mapą NRG jest train, ale mam wątpliwości czy takie pewne wybieranie traina przeciwko AVANGAR dobrze by się zakończyło. Na inferno też AVANGAR umie zaskoczyć. Więc chyba brałbym mirage. W drugą stronę - nie wiem na czym Kazachowie czują się najpewniej. Realne opcje mają myślę dwie - overpass  lub dust. Skończy się na trainie. Co tu grać? NRG swój pick i over na picku Kazachów? Tak by podpowiadała logika, więc lepsze do gry live/ bliżej meczu

G2 - forze 

Mecz G2 wywołał tu wczoraj sporo emocji :) Dziś też jest to jedno z dwóch najciekawiej zapowiadających się spotkań . Francuzi faworytem, ale raczej nie spodziewam się szybkiego meczu. G2 wczoraj dobre pierwsze pół starcia na mouz, dużo słabsze drugie pół. Ban mirage, ban Vertigo. Dalej jest bardzo ciekaw. Procenty, jak to zwykle bywa u zespołów z Azji czy CIS na dużych turniejach, nabite niesamowicie. Teoretycznie forze powinno wziąć nuke, ale oddawanie CT rywalowi jest zawsze ryzykowne. Nie mniej mimo wszystko tak zakładam  - forze pick nuke. G2 pick dust 2. Co do wyboru 3 mapy pojęcia nie mam. Każda jest dla mnie w jakiś tam sposób realna. Dla mnie dziś tutaj mecz - kandydat - do upsetu.  Na live/przed mapami - G2 wygra swój pick, forze na swoim też powinno powalczyć. 
Powyżej 2.5 @ 2.15 LVBET

Dzień do zapomnienia :/ 
25 sierpnia 2019 19:43 przez mikael14
24 sierpnia 2019 18:32
zobacz
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 18:16 przez windover
Ja już skończyłem ,poświęciłem wam swój czas i tyle. Nie będę się kłócił z wami bo jak macie na coś odpisać to odpowiedzi brak a szukacie już byle czego nie mając racji. Dobranoc ;) / nie pamiętam czy to ty ale przed chwilą nie miałeś podpisu że nie dyskutujesz w działach tematycznych po czym go zmieniłeś? 🤣

Do której wypowiedzi się nie odniosłem? Proszę wskaż to się odniosę z chęcią, mogłem coś pominąć :)

Generalnie - jeżeli zależało Ci na podniesieniu poziomu dyskusji - i mówię to bez żadnej złośliwości - to Ci się to udało. Wytworzyła się na bazie Twojej analizy dość merytoryczna dyskusja na kilka postów

24 sierpnia 2019 18:12
zobacz
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 17:51 przez windover
Sam się teraz ośmieszasz. DH nie jest już poważnym turniejem (Te Open) i zobacz jakie ekipy tam grały oprócz G2. Jak już tak wspominałeś ,że nie poszło mu Envy w bo team się rozpadł i tak a z fnatic co się dzieje (Xizt i twist na ławkę, brak awansu na majora) a teraz bierzesz to za argument jacy są mocni. Buhaha 😆😆

Po pierwsze: po raz kolejny atakujesz personalnie - to nie przystoi nikomu a już zwłaszcza Moderatorowi. 
Po drugie: DreamHack czy Ci się to podoba czy nie jest jednym z bardziej szanowanych organizatorów turniejów w CS:GO na świecie. Organizują dwa rodzaje turniejów - Masters - dla ścisłego topu i Open - dla drużyn Tier 2. 
Po trzecie - ten turniej w Tours był naprawdę mocno obsadzony - mouz, Valiance (obecne CR4ZY - uczestnik majora), G2, AVANGAR (kolejny uczestnik majora), Windigo (uczestnik Pro Ligi), dwa zespoły z Francji (w tym French Frogs czyli obecne Heretics które było o krok od awansu do Pro Ligi)  i Ghost z NA. Kolejny dowód na to, że nie masz racji co do tego że to turniej niepoważny. 5 zespołów z szerokiej światowej czołówki. 
Po czwarte - znowu zamieniasz ciąg przyczynowo skutkowy - Xizt i twist na ławkę bo nie awansowali na majora, a nie odwrotnie co sugeruje Twój wpis. 

24 sierpnia 2019 18:13 przez mikael14
24 sierpnia 2019 17:03
zobacz
Uporządkujmy :

w0xic - grał w HR w składzie raczej międzynarodowym, więc angielski raczej nie powinien stanowić problemu. Może HR nie należało do topowych ekip w ostatnim czasie, ale kompletnie anonimowi też nie byli , a był tam jedną z gwiazd tej formacji

frozen - pierwszy raz usłyszałem o nim jako o 15 - latku jak mieli dobry występ w MDL z eXtatus. Później wszedł limit wieku i kariera wyhamowała. Z tego też powodu raczej o 13-14 letnich talentach na międzynarodowej scenie się nie słyszy - ewentualnie na krajowych podwórkach ale to już trzeba mocniej śledzić poszczególne krajowe sceny a ich weryfikacja i tak następuje właśnie po 16 urodzinach. 

karrigan - tak , wyrzucili go z FaZe, czego do teraz trochę żałują - posypały im się role, częściowo uporządkowało to przyjście Neo, ale tam chyba coś nie gra pod kątem stylów gry i myślę że niedługo mogą szukać bardziej pasującego im IGL niż Filip. Wydaje mi się też że jego okres w Envy nie był zły - może zabrakło jakichś wyników, ale jak na fragment w którym grał było nieźle. Zresztą z tego co pamiętam to było tylko wypożyczenie, na okres do majora. Pewnie Envy nie było stać na buyout karrigana (przypuszczam jedynie). A ocenianie IGL przez pryzmat fragów też jest słabe - zwłaszcza, że o ile raczej nie otwierał tabeli (nie jego rola), to aż tak źle jak piszesz (że nie było nawet 10 fragów) też nie było. 
24 sierpnia 2019 15:46
zobacz
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 15:21 przez windover
Mało istotne rzeczy są te których kompletnie nie wiesz dlatego tak piszesz. Masz na tacy podane a dalej brniesz w swój idiotyzm. Pół roku wystarcza na zbudowanie teamu ,masz rację teraz już nie mamy o czym pisać (bo gość nie chciany tu i tam ,wzięty bo jest wolny na rynku bo nie ma nikogo lepszego) . Miałeś temat (chwalisz się?) VIP i już nie masz tak samo jak nie udzielasz się w działach tematycznych ;) Bez odbioru.

Chciałbym zgłosić obrażanie @waldi1979  To jest jakiś skandal jak się zachowuje ten "moderator"

24 sierpnia 2019 16:31 przez mikael14
24 sierpnia 2019 15:06
zobacz
A o co ma się opierać przepraszam? Mało istotne w tej chwili czy dołączyli razem czy nie i czy miało to miejsce 10 czy 14 marca  - najbardziej istotnym jest fakt że grają razem blisko pół roku więc jest to wystarczająco dużo czasu żeby przygotować sensowną pulę map, zwłaszcza że dopiero co zakończyliśmy długą wakacyjną przerwę, a i przed nią zawodnicy mouz pokazywali że potrafią.  Nikt nie pamięta dat konkretnych transferów - ale rozeznanie czy miało to miejsce tydzień, miesiąc czy pół roku warto mieć - zwłaszcza jeżeli używa się tego jako argumentu.

Zdarzały się  mouz wpadki, ale i G2 je miało - dla mnie Francuzi to ekipa w pewnym sensie podobna do North- jeśli KennyS i shox mają dzień to są groźni dla każdego, jeśli nie mają to G2 może się obawiać nawet ekip bardzo przeciętnych. Ani wygrana na DE ani na dołujące ostatnio TyLoo na overpassie (którego dziś niemal na 100% nie będzie) to nie są wyznaczniki formy Francuzów - weryfikacja nastąpi dziś. Trochę podobnie po drugiej stronie, nawet jeśli Avangar i Forze cenię wyżej niż rywali G2, to weryfikacja formy jaką na majora przygotował karrigan i spółka też nastąpi w dzisiejszej potyczce. Delikatnie korzystniejszą pulę mają moim zdaniem myszy, pojedynek w0xica z kennym zapowiada się ciekawie, zobaczymy jak będzie siadać jednemu i drugiemu.

A dla Twojej informacji - miałem tutaj kiedyś temat w VIP i bywało nawet zielono, więc myślę, że jakieś tam pojęcie mam i możesz sobie darować personalne wycieczki - za które kolega wyżej dostał od Ciebie warna - może sobie też przyznaj - jasne nie zawsze siądzie, ale zamiast podjąć dyskusję rozdajesz ostrzeżenia (gram_dla_beki) albo próbujesz nieudolnie dyskredytować (znawca z HLTV). Podejmiij rozmowę i przekonaj mnie, że to G2 jest dziś faworytem, ale podając argumenty nieco bardziej poważne niż taki że mouz z karriganem to zlepek graczy a G2 to team. 
24 sierpnia 2019 13:36
zobacz
cytat z dnia 24 sierpnia 2019 01:20 przez windover
G2 - mousesports
KennyS i spółka łatwo trafili ,bo najpierw na TYLOO a potem na DreamEaters i są o krok od wymarzonego bilansu (3-0) ,tuż przed MAJOREM Francuzi już notowali zwyżkową formę ,gdzie najpierw zapewnili sobie awans na lan do ESL One New York czy też na IEM Chicago wygrali z MiBR-em czy urwali mapę Liquid-owi. ''Myszy'' właściwie to nie wiadomo co tam się zbytnio dzieje co chwilę ktoś nowy w składzie to przychodzi / odchodzi STYKO ,to wskakuje do składu karrigan a na końcu jeszcze woxic. G2 jest teamem a mouesports tylko zlepkiem graczy stawiam na G2. 

typ: G2 1.92 /1x2bet

Poważnie? Mouz zlepkiem graczy?! Dawno nie widziałem tak bardzo życzeniowo pisanej analizy. Mouz skompletowało obecny roster 14 marca , więc minęło od tego czasu ponad 5 miesięcy.  Więcej napiszę - ostatnia zmiana w G2 nastąpiła zaledwie 7 dni wcześniej.  Mouz wygrało europejskiego minora (North, fnatic, Sprout, CR4ZY w pokonanym polu), awansowali na finały ESL Pro Ligi po wygraniu grupy z North, Optic i ex-SS.  W finałach odpadli w półfinale przegrywając z Liquid. G2 mając obiektywnie łatwiejszą drabinkę w play-off awansowało do finału gdzie z Liquid przegrali. W maju, w obecnych składach było w miarę łatwe 2-0 dla ekipy karrigana. Ale nie wiadomo co tam się zbytnio dzieje. A to świetne G2 uległo MIBR grającemu z zewsem. Opcje są dwie - albo nie masz pojęcia o czym piszesz albo manipulujesz faktami pod typ. 

Co do samego meczu - ban mirage, ban overpass. Myszy pick inferno, G2 pick - nie wiem - d2, Train? Myszy wywalają raczej Vertigo i zostajemy na trainie/d2 jako deciderze.  Możemy się otrzeć o 3 mapy - inferno i d2 dla wybierających, train zależny od dyspozycji dnia shoxa i kenny-ego.  

Powyżej 2.5 @ 1.90 
Mouz @1.55 

G2 1:2 mousesports (16:5 train, 13:16 dust 2 7:16 Vertigo)

Udany powrót do działu

Oba betfan

24 sierpnia 2019 20:15 przez mikael14
23 czerwca 2019 15:01
zobacz
G2 - Liquid 

Finał finałów ESL Pro League w Montpeliier. Najlepsza drużyna tego roku, amerykańskie Liquid, podejmie francuskie G2. Obie drużyny mierzyły się nie tak dawno, bo w miniony poniedziałek w finale kwalifikacji do ESL One Cologne. Faworytem oczywiście Amerykanie. Jak może wyglądać odrzucanie? W Bo5 raczej dość łatwe do przewidzenia - ban train, ban mirage i gramy 5 pozostałych map: d2, overpass, nuke, vertigo, inferno.Przewaga puli na tyle mocna, że raczej o wygranie serii będzie Francuzom trudno, ale trochę krwi napsuć mogą. Nuke wczoraj - niby fajne CT, ale mouz jakoś niespecjalnie z pomysłem, a atak raczej bez szału na tej mapie. D2 też może być równy. Na overpassie i vertigo raczej sukcesu nie wróże, inferno raczej też w stronę Amerykanów. Trochę życzeniowo, ale liczę na 5 map - Liquid gra ostatnio w kratkę - niby są mocni wtedy kiedy trzeba, ale HR tutaj czy Spirit w GG:Bet pokazywało że zdarzają im się gorsze chwile. Jeżeli shox i kennyS zagrają dobry mecz to możemy być świadkami nawet meczu na pełnym, 5 mapowym dystansie

Liquid wygra @1.29
Liquid - 1. mapa @1.60 (1x2) 
Liquid (-3.5) - 1 mapa @1.76

G2 - 2. mapa @2.50 
Liquid - 3. mapa @1.51 LVBet
Dokładny wynik: 2:3 @4.60


Jeżeli nie wskazano inaczej - kursy Betfan

E. (po mapach) Do bani - mapy odwrotnie niestety :( 
23 czerwca 2019 16:01 przez mikael14
25 kwietnia 2019 20:15
zobacz

@kriksus@calaquendi

https://liquipedia.net/commons/images/0/08/ESL_Pro_League_Season_9_Tiebreakers.png

Lecąc po kolei:

1. wszyscy (NiP, Heroic, DV1) 1W - 1P

2. wszyscy 3-3

3. wszyscy 3-3

4. Heroic najlepsze (bo ugrali mapę na FaZe) i mają 4-5 a DV1 i NiP mają 3-5

2. Heroic

Wracamy do początku

1. DV1 1W-0P, NiP 0W-1P 

3. Devils One

4. NIP

E. Przy liczeniu bilansu rund chyba dogrywka liczy się jako 16-15 niezależnie od ostatecznego wyniku. Teraz się to nie przyda raczej (bo przecież Astralis raczej nie przegra) ale może w drugiej fazie grupowej będzie jakkolwiek istotne

25 kwietnia 2019 20:24 przez mikael14
21 kwietnia 2019 14:05
zobacz

#2 

Lp.DataDyscyplinaRozgrywkiMeczTypKursW/P
121.04.2019 18:00CS:GODreamHack Open Rio de JaneiroAVANGAR - ValianceValiance wygra 1. mapę1.80

 Kurs łączny: 1.80

Stawka: 6 jednostek

Bukmacher: STS

Wynik:

Zysk: 


#3

Lp.DataDyscyplinaRozgrywkiMeczTypKursW/P
121.04.2019 18:00CS:GODreamHack Open Rio de JaneiroAVANGAR - ValianceValiance wygra 1. mapę z handi -3.5 rundy2.22

 Kurs łączny: 2.22

Stawka: 4 jednostki

Bukmacher: STS

Wynik:

Zysk: 

21 kwietnia 2019 14:06 przez mikael14
21 kwietnia 2019 10:11
zobacz
cytat z dnia 21 kwietnia 2019 01:35 przez kriksus

Proszę Was jeszcze o doinformowanie. Która drużyna zaczyna 1 mapę w ct? Ta która grała w ct na pierwszej mapie ? To jest tylko na ESL Pro League czy wszędzie ? 

Hltv pokazał, Windigo w ct na Nuke i poszło kilka stówek do buka :/


Na 3. (bo chyba o to pytasz wnioskując po nuke'u) mapie to są noże chyba i wygrany ma prawo picknąć stronę

20 kwietnia 2019 23:33
zobacz

Co tu będzie

1) Typy - bo mogę

Czego tu nie będzie:

1) Trafionych typów - bo się nie znam

2) Dyskusji - bo sobie nie  życzę 

3) Analiz - bo mi się nie chce pisać


#1

Lp.DataDyscyplinaRozgrywkiMeczTypKursGrupa
121.04.2019 09:00CS:GOESL Pro League AsiaTyLoo - ViCiTyLoo wygra 2. mapę1.57A

Kurs łączny: 1.57

Stawka: 5 jednostek

Bukmacher: Totalbet

Wynik: 16:9 

Zysk: 1.91 jednostki 


21 kwietnia 2019 11:00 przez mikael14 : Rozliczenie
20 kwietnia 2019 21:34
zobacz

fnatic - Windigo

Mega ciężki mecz do wytypowania. Bułgarzy na pewno groźni i  nieobliczalni, ale niestety w dwie strony. Odrzucanie w miarę oczywiste - ban train, ban mirage. Pick overpass/d2 (Windigo) i inferno (fnatic)  Decydować będzie cache. Wydaje mi się, że mogą być 3 mapy, ale jako że typ na win Windigo jest wyżej to ja sobie pogram że Szwedzi wezmą swoje. Patrząc na przeciętnie grające NaVi zastanawiam się jak się spiszą Bułgarzy na tle lepszej drużyny (w sensie lepiej grającej drużynowo). Już nie raz mnie zawodzili kiedy mieli sobie radzić, dlatego spróbuję typ na wygraną tej bardziej doświadczonej formacji. Tym bardziej, że inferno wydaje sie być jedną z gorszych map w puli Windigo

fnatic wygra 2. mapę@1.77 Totalbet

21 kwietnia 2019 10:11 przez mikael14
20 kwietnia 2019 17:41
zobacz

NaVi - G2 

Wygra 2. mapę - NaVi@1.47 Totalbet

Obiecany wcześniej typ na Pro Ligę. Zastanawiałem się co wybrać z tego meczu. Odrzucone zostaną - cache i mirage. Wybory - niespodzianek raczej być nie powinno - nuke od G2 i train od NaVi. Co do nuke mam mieszane uczucia - NaVi bardzo chimeryczne, ale indywidualnie są mocniejsi od fnatic i mimo, że akurat nuke to mapa na której nie są jakoś mocni to mogą zaskoczyć. Kusi mnie zagrać, że to Francuzi zgarną swój wybór, ale będę próbował inaczej - że to Ukraińcy wygrają na swojej mapie. Dla mnie Francuzi nie umieją zbytnio grać ani mirage ani traina. Mam nadzieję że dziś będzie to widać. Co do samego meczu to kurs nie warty ryzyka, wczoraj ledwo ogarnęli w pojedynku z Windigo, dziś im dalej w mecz tym nie musi być łatwiej - decydować powinno inferno lub overpass, bo wydaje mi się, że d2 odrzucą Ukraińcy w drugiej turze. Indywidualne umiejętności po stronie s1mple&co ale ja już wolę w ten sposób. Nad drugą dzisiejszą potyczką w ESL PL EU jeszcze się zastanawiam ;) 

20 kwietnia 2019 21:16 przez mikael14
20 kwietnia 2019 11:40
zobacz

Movistar Riders - Sprout

Ciekawa para. Lecą d2 i Vertigo. Co zostawia wybory - nuke i overpassa. Mamy teoretycznie fajny matchup na 3 mapy - ale mnie Sprout tutaj nie przekonuje więc będę grał inaczej (mimo, że 3 mapy być powinny). RYZYKUJĘ - ale wg mnie Hiszpanie będą wybierać jako drudzy. Tutaj w puli mamy Vertigo które wydaje się być podstawowym banem Sprout (zwłaszcza, że Movistar grali tutaj już tą mapę). To im zostawia overpassa jako ich wybór. Powinni sobie tam poradzić, bo Sprout nie gra tam za dużo

Wygra 2. mapę - Movistar@1.97 Totalbet

2. mapa - Movistar (-4.5)@3.10 LVBet

Być może będzie jeszcze propozycja na Pro Ligę później

E. Jednak Vertigo a nie overpass (bo jednak tą mapę odrzucili), ale 16:11 więc oba typy zielone

20 kwietnia 2019 16:57 przez mikael14
19 kwietnia 2019 11:14
zobacz

Co na dziś?

fnatic - G2 

Wygra 1. mapę - G2@1.97 Totalbet

Wygra 1. mapę (1x2) - G2 @2.12 Totalbet

Mam nadzieję (wydaje mi się), że to będzie właśnie wybór francuskiej formacji. Jestem ciekawy co zrobią Szwedzi - ich podstawowym pierwszym odrzuceniem w ostatnich tygodniach wydawał się train, ale tutaj rozsądniejsze wydaje się wyrzucenie dusta 2 w pierwszej turze. Jeżeli nie to prawie na pewno będzie to arena którą wybierze formacja z Francji. A jeżeli ban d2 od Szwedów - wtedy nieco ciekawiej, ale albo train właśnie (chociaż tam G2 trochę w kratkę), albo nuke - ale to ryzykowne, bo CT od fnatic tam wygląda nie najgorzej.  Tak czy inaczej te opcje wydają mi się fajne. Zastanawiałem się co w drugą stronę, ale najbardziej oczywisty wybór fnatic - czyli mirage, zawodnicy G2 powinni od razu odrzucić. Zostanie im wtedy szukanie mniejszego zła - coś pomiędzy inferno (bardziej realne) a cache (mniej realne). Generalnie delikatnie większy komfort wyboru mogą mieć gracze G2 i to w nich upatrywałbym mimo wszystko faworyta dzisiejszego starcia 

16:11 nuke dla Francuzów

19 kwietnia 2019 23:46 przez mikael14
14 kwietnia 2019 16:43
zobacz

North - mouz

Ostatnia kolejka grupy A ESL Pro Ligi, duńskie North kontra "nowe" myszki. Widzą mi się 3 mapy - ban nuke,  ban cache. Wybory - d2 od North i mirage od mouz - obie powinny wpaść na konto drużyn je wybierających, dalej pewnie mouz ban inferno, North ban overpass i zostaje train na mapę decydującą. Co do zwycięzcy - mimo wszystko bardzo ciężki mecz do wytypowania wygranego. Gdybym musiał to o ile w końcu siądą im pistolki to duńska formacja, chociaż to jedna z najbardziej niestabilnych pod tym kątem ekip na scenie. O myszach też ciężko do końca powiedzieć jak to będzie wyglądać. Dlatego zadowalam się pojedynkiem na pełnym dystansie

Powyżej 2.5 @1.87Totalbet

W drugim dzisiejszym meczu europejskiej dywizji, Optic powinno sobie poradzić z ex-SS ale nie będę się bawił w typowanie bo kursy takie sobie do gry

eUnited - INTZ

Do tego, wyjątkowo, z północnoamerykańskiej dywizji będą grał przeciwko osłabionym INTZ w meczu z eUnited. Ci drudzy potrzebują wygranej, po tym jak poradzili sobie z Renegades żeby bezpiecznie zameldować się na pozycjach 2-3 przedłużając swój udział w tegorocznej Pro Lidze. Normalnie spodziewałbym się jakiegoś równego pojedynku, a tak myślę, że zwycięsko wyjdzie eU 

eUnited @1.40 Fortuna

eUnited -1.5 @2.00Fortuna

NRG - Renegades

W drugiej parze występujące ze smooyą Renegades podejmie NRG. I znowu - ze względu na osłabienia za faworyta uważam ekipę ze Stanów, swój wybór powinni wygrać łatwo (overpass lub nuke), pick rywala - mirage lub inferno - być może gorzej, chociaż kursy kuszą nawet na 2:0

NRG @1.55 Fortuna

2. drużyna wygra co najmniej mapę - nie @2.79 Fortuna

19 kwietnia 2019 11:07 przez mikael14

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Nie znam się więc stawiam

mikael14 : Co tu będzie 1) Typy - bo mogę Czego tu nie będzie: 1) Trafionych typów - bo się nie znam 2) Dyskusji - bo sobie nie życzę 3) Analiz - …

ostatni wpis 26 sierpnia 2019 06:01 przez mikael14
  • Zacząłem nową przygodę

    Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.