Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

mark1973 Znawca

mark1973
Cze 2013
2 188
7 298

Znawca

Czerwiec 2013
2 minuty temu
2 188
84
7 298
Mężczyzna

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie93,3%
Konkursy Bukmacherskie5,3%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy1,1%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie0,1%
Fora Ogólnotematyczne0,1%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
wczoraj 18:58
zobacz
Dzis znów sprobuje NL, a wiec tak

Lozanna - ZUG

Mecz czołowych druzyn NL mimo nie najwyzszych miejsc, Sotykaja sie ekipy o duzym potencjale, ktore do i tak przyzwoitego rosteru dodały wielu znakomitych graczy. Lozanna to objawienie poprzedniego sezonu a w tym cele rownie wysokie z LM włącznie. O gosciech sporo pisałem w roznych zakładkach. Dla mnie to kandytat na mistrza kraju, ekipa która jak bedzie w foemie moze zajsc daleko w kazdych rozgrywkach. Poprzedni mecz u siebie zły ale byc moze to efekt napietego ostatnio kalendarza. Dzis trzeba pokazać moc która goscie niewatpliwie dyzponuja, mimo ze nie bedzie łatwo sa w stanie to zrobic

ZUG ml kurs 1,9

Rapperswill - Biel

Biel rowniez grała lige mistrzów i rozgryki krajowe ale z lepszym skutkiem niz ZUG. Ich rywal to ekipa, która mimo nie najlepszego składu pokazuje solidny zespołowy hokej , jest chemia i przyzwoita pozycja w tabeli. Te zespoły spotkały sie juz i to ekipa z Rapperswill była lepsza w delegacji. Dzis licze na rewanz Biel , która wg mnie ma solidniejszy skład. Trzeba to jednak udowodnic na lodzie.

Biel ml kurs 1,6
21 października 2019 23:58
zobacz
Witajcie, ja podobie jak kolega @rybarz gram Komete, która w tym sezonie pokazuje dobry, dojrzały hokej, młodosc w bramce i jak kolega wspomniał mieszanka mlodosci i rutyny w polu. W tym sezonie nie graja w pucharach i moga sie skupic na lidze. Co do Jagra to niesamowity gość mimo swoich lat , bo nie ma co wspominac ilosci wiosen to facet przezywa druga i trzecia młodość, Jego Kladno mimo wlasnej tafli to słabysz jakosciowo team i mysle ze Kometa mądrze to rozegra

Kometa ml kurs 1,6

Drugim meczem jaki jutro sie odbedzie to spotkanie Hradec ( którym mocno sympatyzuje) z Ocelari.
Mam wrazenie ze HK trudniej znosi dzielenie mecze ligowych z LM, której ostatnio było sporo i wydaje mi sie ze ekipa gospodarzy jest mówiac deklianie pod formą. Skład maja na duzo lepsze miejsce niz to w którym sa aktualnie ale puki co nie moga tego przełozyc na miejsce w tabeli i wyniki. W ekipie HK martwi mnie dyspozycja bramkarzy, bo wydawało mi sie ze to pozycja jest dosc solidnie dobrana , wiecej spodziewałem sie po Mazancu ale nie jest on taka ostoja jak mozna było oczekiwać. Mistrz wydaje sie byc w troche innym miejscu z forma niz ekipa HK  roster jakze solidny i wg mnie jutro te dwie rzeczy zadecyduja o zwyciestwie

Ocelari ml kurs 1,9.
20 października 2019 13:24
zobacz
Czas na rehabilitację bo ostatnio nie doceniłem rosteru Mannheim a przecenilem formę Augsburg, który musiał jednak odreagować po ciężkim meczu w Libercu. Sam dziś liczę na ich lepszą postawę po można powiedzieć blamazu u mistrza, goście z Bremerhaven choć solidni to w zasięgu Augsburg.

Augsburg ml kurs 1,69
Dobrą opcją jest podpórka do dubla lub tripla po kursie 1,41

Poza tym meczem jeszcze gram mecz mistrza z Mannheim, który widac jest rozpedzony i będzie gonił czołówkę tabeli. Skład bez porównania z gospodarzami

Mannheim Rt kurs 1,5

18 października 2019 19:15
zobacz
Przepraszam że tak późno, dziś trochę z NL. 
Fribourg podejmuje Zurich i myślę że to czas by iść w górę tabeli, personalnie wyglądają nieźle i poukladali sobie trochę 

Fribourg z x kurs 1,58

W Davos będzie gościł Biel i dka mnie to goście są faworytem bo skład i forma za nimi. Davos to zasłużony klub ale ich roster na ten sezon mnie nie przekonuje 

Biel z x kurs 1,59

Ako 2,51 fortuna
Spodziewam się wygranych obu ekip ml po dobrych kursach. Dodatkowo ZUG Rt. 

Z ligi DEL interesuje mnie pojedynek w Mannheim gdzie wg mnie pantery z Augsburg nie są bez szans, skład solidny i forma tez. 

Augsburg Rt kurs 3,95
Augsburg z x kurs 2,05
15 października 2019 14:44
zobacz
cytat z dnia 15 października 2019 12:28 przez wa1cha

a masz jakies typy na pozostale mecze?

Szkoda ze Loko nie dało rady,   to jeszcze nie to co powinni grać brak Landera widoczny niestety
Dzis jeszcze spoglądam w kierunku Ufy, graja w kratke ale jestem pewnie,ż e pod Moskwa zawalczą 

15 października 2019 22:55 przez mark1973
15 października 2019 12:19
zobacz
cytat z dnia 15 października 2019 11:47 przez mario72k
Cześć. Właśnie ja też mam podobne myśli. Loko chyba już wraca  w kierunku tych miejsc w tabeli gdzie kręcił się w poprzednim sezonie. A co myślą o tym specjaliści, włącznie z ich kibicem Markiem73 ???

Niestety zajety byłem i nie było mozliwosci by w czasie zareagować a był fajny moment by przy prowadzeniu Amura dac na win Loko.
Sama sytuacja jeszcze nie jest tak dobra jak by oczekiwali kibice bo jednak McT pewne ułozone rzeczy rozwalił, napewno w szatni jest duzo lepiej. Dzis gramy bez Landera a to spore osłabienie , ale nanastepny mecz powinien juz być. Wg mnie LOko to zamknie w RT ale zobaczymy

15 października 2019 12:20 przez mark1973
15 października 2019 00:48
zobacz
Ostatnie rozdane fazy grupowej CHL. Ja zwykle jest kilka ekip które jeszcze muszą walczyc o awans ale i sa takie które graja o pietruszke i jak podejda do meczów to tylko za kulisami mozna sie dowiedziec. Ale do rzeczy. Jest kilka meczy któe mnie interesuja.
W Cardiff mistrz tych rozgrywek z poprzedniego roku potrzebuje teoretycznie jednego punktu by spokojnie awansować, ale jest to zbyt doswiadczona ekipa by bujac sie koło remisu bo jednak to ryzyko przypadkowego gola i mozna bc za burta juz na tym etapie. Potencjału nie sposob porównac. Lania takiego jak w Goteborgu sie nie spodzewa ale zwyciestwa i kontrolowania meczu

Froluda RT kurs 1,35 

Innym kubem który musi wygrac za 3 pkt i czekac na ewentualne rozstrzygniecaia w innym meczu jest mistrz Szwajcarii SC Bern. Helveci udaja sie w delegacje do mistrza Francji i 3 pkt mus zdobyć.Co do zwyciestwa to wg mnie cel jak najbardziej realny, ale czy bedzie z tego awans tutaj trudno mi powiedzieć, bo zadecyduje o nim mecz w Oulu, gdzie miejscowy Karpat zmierzy sie ze szwedzką Skelefteą i tutaj kazde rozstrzygniecie w RT daje awans Bern przy zdobyciu pełnej punktów. Stad nie ma co sie ogladac na rywali ale tez samemu zrobic swoje/

Bern RT kurs 1,3 

Jeszcze chce zagrać na inny szwajcarki zespół , chodzi o Biel, który bedzie podejmował mistrza EBEL, Klagenfurt. W Austrii wygrali goscie ze Szwajcarji, którzy mimo frontalnych ataków zawodników KAC zagrali mądrze w obronie i skutecznie w ataku, prezentujac barsziej dojrzały hokej , sami w swich szeregach posiadaja graczy jakosciowo lepszych i mysle ze u siebie nie zmarnuja szansy i pewnie wygraja, mimo tego ze potrzebuja tylko punktu

Biel RT kurs 1,54 

ako 2,7 fortuna

Z innych meczy ciekawie bedzie w Lozannie gdzie miejscowi beda podejmowac mistrza Czech Ocelari Triniec. Osobiscie przy całej sympati do druzyny ze Szwajcarii, wieksze doswiadczenie jest po stronie stalowników i potrzeba im zwyciestwa do awansu i kto wie czy nie uda im sie przechylic szali zwyciestwa na swoja korzysc, łatwo nie bedzie bo Lozanna jest mocna w tym sezonie i roznie moze byc. Przy ewentualnym zwyciestwo w Minsku Yunosa nad Pelikanami w RT jedna z powyzszych ekip odpadnie z tych rozgrywek
W Pilznie tez mamy mecz szwajcarki - czeski ale o przysowiowa pietruszke. Jaenak mam wrazenie ze ekipa ZUG postawi sobie za zadanie wygrac ten mecz i mimo calej sily ofensywnej Pilzna juz z Gulasem i Mertlem moze ich ograc na ich terenie tym bardziej ze  elveci prezentuja na ten moment hokej na bardzo wysokim poziomie a i sam roster musi budzic szacunek.
Ciekawa sytuacje mamy w grupie ekip Farjestad, Munchen i Ambri. Ekipy ze Szwajcarii i Niemiec posiadaj tego samogo sponsora i chyba  o ile sie nie myle udziałowca mianowicie Red Bulla i nie wiem czy moze dojsc do sytuacji ze to Munchen zagra dla Ambri urywajac punkrt szwedzkiej ekipie. Ekipa z NIemic trzeba przyznac ze w formie ale tez trzeba zapuscic zurawia do ich szatnii. Poki co kursy na zekipe Farjestad spadaja ale tym by sie nie sugerował, wg mnie jeszcze wszystko jst mozliwe.
Chłopaki z Tychów tez zapowiadaj walke o zwyciestwo w meczu we Viedniu i mysle ze moze to byc ciekawy mecz

EDIT: Zespół Munchen jedzie do Karlstad rezerwami i juniorami, wiec granie w kierunku nich to troche ryzyko bo podstawowi gracze zostaja w Niemczech
15 października 2019 22:37 przez mark1973
14 października 2019 14:10
zobacz
Ja na dziś proponuje dwa spotkania W Astanie i Kazaniu, wybaczce ze krótko ale brak czasu

Astana mimo kilku niobecnosci w składzie potrafi solidnie zagrac w obronie i tuytaj widac juz prace Skabeli w tym sezonie, w ataku moze jeszcze nie jest tak jak rok temu( no ale grajkowie chyba ciut gorsi) to jednak potrafia przeciwnikowi strzelic przynajmniej bramke wiecej ostatnio i wg kierunek Astany słuszny, bo Admirał mimo całej solidnosci jaką ostatnio pokazuje to jakosciowo nie to co Barys.
Kazan ma nieco trudniejsze zadanie, Avto mocne ale po dojsciu Golyszewa troche sie pozmieniało w formacjach i trzeba wsjo poukadac, ale oni wypala i to zafunkcjonuje, inna sprawa zmiennik dla Kovara poszukiwany bo niby sa ale potrzeba jakosci a nie ilosci, facet nie moze tak tyrac przez cały sezon bo na PO bedzie zajechany, ponoc jakies decyzje w tym temacie zapadaja wiec zobaczymy. Gospodarze z Kazanie, dobrze sie zaprezentowali z mistrzem, bo nikt by w takim meczu wiecej nie ugrał, nie ma na nich siły i tyle, dzis licze na rehabilitacje Barsów bo jakośc jest i jeżeli Reideborn w bramce sie poprawi to 2 pkt zostana w Kazaniu

Astana ml kurs 1,34   Niesamowity Olkinuora zatrzymał Barys
Kazan ml kurs 1,46 
ako 1,96 fortuna

15 października 2019 12:21 przez mark1973
12 października 2019 15:34
zobacz
W NL dziś mecz na szczycie, i nie mam tu na myśli pozycji w tabeli, choć te są wysokie a ich potencjał kadrowy. Chodzi o pojedynek w Zurichu gdzie miejscowy ZSC  zmierzy się z ZUG. Ekipa z Zurichu chce powrócić w tym sezonie do walki o mistrzostwo kraju. Zespół jest mocny i widać że będzie się liczył w tej walce. Podejmuje on ekipę która wg mnie wywalczy miejsce w finale choć droga będzie niełatwa. Drużyna Zug odmieniona w tym sezonie, z wieloma wzmocnieniami nabiera tempa. Dziś w bramce zapowiadany jest Genoni który wchodzi już na swoje wysokie obroty. Zurich ostatni mecz rozegrał prawie tydzień temu, zug grał we wtorek i wczoraj, jeżeli nie będzie niespodziewanego kryzysu fizycznego to spodziewam się wyrównanego meczu. Dla mnie mocniejszym zespołem jest ZUG. Jak będzie na lodzie przekonamy się 

ZUG z x kurs 1,63 
ZUG ml kurs 2,03 

18 października 2019 18:48 przez mark1973
12 października 2019 15:02
zobacz
Moje trzy grosze do tego meczu to to że liczę na rehabilitację byłego mistrza. Dziwny był ich poprzedni mecz. Kometa grala a Zlin strzelał. Dziś trzeba pokazać że był to wypadek przy pracy, choć rywal niełatwy. 

Kometa ml kurs 1,85 
Kometa z x kurs 1,52 do dubla 
12 października 2019 22:04 przez mark1973
12 października 2019 14:04
zobacz
Ja z kolei uderzam do Kuopio, gdzie miejscowi zmierza się z bardzo dobrze spisująca się ekipą Lukko Rauma. Goście w tym sezonie wzmocnieni, w bramce Setanen też w formie, gospodarze grają w kratkę a kadrowo też są słabsi. Jak zwykle wszystko wyjaśni się na lodzie

Lukko z x 1,54 fortuna do dubla 
12 października 2019 11:38
zobacz
Dziś chodzi mi po głowie jeden mecz 
Dynamo Moskwa - Avto 

Gościom różnie się wiedzie w delegacji ale to bardzo mocna ekipa. Trener Martemjanow inaczej niż w poprzednim sezonie szachuje i siłami i naciskiem na poszczególne formacje, efekty maja być w PO. dziś mecz ze stołecznym, którzy i miewają słabsze mecze i te dobre. Mimo wszystko skład to mniej niż czołówka zachodu i wschodu a Avto się do niej zalicza, Dynamo ma topową pierwszą formacje później trochę brakuje. Goście z Ekaterinburga to mocniejszy team a myślę że formą nie odstaja od gospodarzy, dziś liczę na ich mocny mecz. 

Avto ml kurs 1,83 fortuna
11 października 2019 15:03
zobacz
Ja mam dosc podobne przemyslenia jak kolega @rasijskij , co do absolutnego hitu kolejki , tygodnia, lub nawet miesiaca to wg mocniejszy kadrowo jast cały czas zespół wojskowych, tyle ze czasem brak skutecznosci a i sam Nikitin nie trzyma jakiegos specjalnego porzadku w fromacjach. Vey gra z Sekacem ale ja jest PP to czesto jezdzi z Grigorenka i Kaprizowem, jest duzo rotacji w formacjach, dzis napewno bedzie spina na ten mecz, ale i ze strony Barsow bedzie specjalne przygotowanie. Poki co mozna zauwazyc jedna rzecz, ze nie w pelni odblokowal sie Frattin, jakos nie moze zaskoczyc w nowej druzynie, napewno stac go na wielkie granie ale narazie tego brak. Sam kazan w formie co im trza oddac. Reiderborn nie schodzi ponizej pewnego wysokiego zreszta poziomu. CSKA ma cztery wyrownane formacje w kazaniu bym powiedzial ze sa ich trzy i kawałek. Bedzie na styku , moze remis ale dla mnie ze wskazaniem na mistrzow 

Z innych meczy Jokerit nie jest tam gdzie powinien, potencjał ogromnyy ale na lodzie tego nie widac, dzis licze na ich zwyciestwo w RT 
NN tez powinno wygrac ale tutaj typ podparł bym remisem  
W Nowosybisku specyfika hali napewno bedzie pomagac miejscowym i kto wie czy to oni nie zainkasuja 2 pkt 
12 października 2019 10:36 przez mark1973
11 października 2019 11:56
zobacz
Moze jeszcze cos z NL i DEL lecz krótko

Rapperswill - Bern

Goscie napewno nie sa w miejscu w ktorym by chcieli, sklad bez porównania lepszy ale i coraz lepsza gra, wierze ze dzis sobie poradza w RT

Bern RT kurs 1,77 fortuna  prowadzili 0-3 i 1-4

Koln - Augsburg

Tu licze na przełamanie Koln, bo kalendarz nie był łaskawy dla nich i pogubili sporo punktów Pantery musza teraz szachowac siłami bo jada do Liberca we wtorek bronic awansu z grupy. Koln u siebie groxniejsze niz by na to wyniki wskazywały i licze na ch dobra postaw dzis

Koln ml kurs 1,67 fortuna
12 października 2019 14:09 przez mark1973
11 października 2019 11:22
zobacz
Zagladam do finskiej i tutaj widze takie dwa mecze

JYP-Pelikans

Ekipa gospodarzy solidna i w dobrej formie, u siebie bardzo dobre wyniki , Pelikany przegrały w zasadzie u siebie awans do dalszej fazy rozgrywek w LM, źle wygladali w tym pojedynku, dzis pewnie bedzie lepiej ale wg mnie nie wystarczy na gospodarzy

JYP RT 1,97 fortuna
JYP z x do dubla kurs 1,39  

Drugi pojedynek to mecz TPS z HPK, @suomi opisał to spotkanie i ten kierunek tez wg jest słuszny. TPS miszanka rutyny i młodosci z kolei mistrz nie wyglada tak dobrze jak rok temu

TPS z x kurs 1,42 

ako 1,97 fortuna
12 października 2019 13:54 przez mark1973
11 października 2019 11:11
zobacz
Ja tez w kierunku Sparty dzis pije. Licze na ich przełamanie na terenie Vitkovic , dzie nie wygrali juz od dawna
Dzis jednak to ekipa z Pragi ma kadrowa przewagę i gra juz fadny dla oka ale i poukładany hokej, mimo braku Kvapila kazda z formacji moze przeciwnikowi napsuc krwi. Ja wspomnial kolega @rybarz rowniez mysle ze Stołeczni pójda w góre tabeli a dzis odczaruja bardzo nieprzyjazdne dla nich lodowisko

Sparta ml kurs 1,7 fortuna

Faktycznie dzis patrzac na kolejke to goscie moga byc w wielkszosci zwyciezcami, Hradec przełamał sie w koncu gdzie w LM pokonali na wyjazdzie Graz, moze to zwiastun lepszych wyników, bo sam zespół bardzo mocny.
Jeżeli bym mial zagrac na dwójke było by to Pilzno i Ocelari
9 października 2019 09:49
zobacz
Dzis dokonczenie piatej koejki LM i tylko cztery mecze. Bardzo ciekawi zapowiada sie mecz mistrza Czech Trzynca z szwajcarska Lozanna, mysle ze mimo faworyzowania gospodarzy Lozanna postawi wysko poprzeczke a kto wie czy nie wywiezie chocby punktu z trudnego terenu. 
Kolejny pojedynek szwajcarsko-czeski to mecz w zasadzie o pietruszke bo i ZUG i Pilzno juz sa w nastenej rundzie ale wg mnie ekipa ZUG zagra o pelna pulę  , niemniej jednak raczej woałbym to spotkanie obejrzec.
Mecz Pelikanów z Nemanem jakos mnie nie przekonuje pod katem inwestycji w to,. Obie druzyny jeszcze maja szanse awansu a forma Pelikanow mimo ostatnich dwóch wygranych nie przekonuje mnie do konca  .
Zostaje ostatni mecz, mistrza EBEL Klagenfurtu ze Szwajcarskiem Biel. Ekipa gosci mimo straty lidera potrafiła ułozyc formacje i rozłozyc ciezar zdobywania punktow na kilku graczy i wg mnie ma lepszy sklad niz KAC, ktory jakkolwiek u siebie grożny i z szansami awansu tak wydaje mi sie ze conajmniej 2 pkt rafia do ekipy Biel

Biel ml kurs 1,77 fortuna
9 października 2019 22:10 przez mark1973
9 października 2019 09:36
zobacz
Po krótkiej nieobecnosci wracam do KHL, bedzie krótko bo czas goni

Cherepowiec - Spartak

Poczatek sezonu dla gosci był bardzo trudny, trener Znarok musiał sie dobrze rozeznac komu jakie funkcje na lodzie moze przydzielic, musial sie przekonac ze Spartak to nie SKA i inaczej podejsc do pracy, kilka ostatnich meczy bardzo dobrych w ich wykonaniu( pomijam tez z CSKA bo tam były inne historie) i mysle, ze dobra passe beda kontynuowali. Cherepy po dobrym poczatku w delegaci słabo ale i gra jakby siadła, niemniej jednak u siebie gracze Razina beda walczyc, ja spodziewam sie jednak zwyciestwa gosci, bo i forma i roster po ich stronie , do gry proponuje podporke

Spartak z x kurs 1,39 

Torpedo NN - Vitjaz

Goscie spod Moskwy to napewno rewelacja pierwszego miesiąca gry , pokonali kilku mocnych rywali, w tym bardzo szczesliwie mistrza CSKA, mysle ze ten miesiac nie bedzie tak udany ale ze ponizej pewnego poziomu nie zejda, ostatni mecz sporo problemów z Rygą ale dzis jada na trudny teren i mysle ze ciezko edzie wywieżź pełna puke, ja w tym meczu licze na gospodarzy którzy u siebie sa w stanie pokonac kazdego, mimo straty Lindbecka stawiam na NN

Torpedo NN z x kurs 1,43 

ako 1,99 fortuna
9 października 2019 22:40 przez mark1973
8 października 2019 11:28
zobacz
Jeszcze może typ patriotyczne ale nie pozbawiony sensu, choc trzeba by go nazwać z gatunku ryzykownych.
Mecz Naszego zespoło z Vienna Capitals. Ekipa z EBEL w zasadzie nie gra juz o nic, bo wątpie aby Djurgarden nie zdobyło chocby punktu w dwumeczach z Mannheim, nie do konca wierze w ich kutruazyjne wypopiedzi ze beda chcieli zdobyc 6 pkk na Tychach, zobaczymy. Z kolei wierze w zapowiedzi naszych chłopakow z Tychów, którzy deklaruja godne pozegnanie z CHL. Mecz z Mannheim dowiódł że przy odpowiedniej modtywacji i ambitnym podejsciu mozna zawalczyc( wtedy były tekie okolicznosci jak 1 wrzesnia i 80 rocznica napasci Niemiec na Polske), byc moze to głównie zadziałało ale sam mecz mógł sie podobac , podobnie jak ten z Djurgarden bo gdyby nie wykluczenia to ten wynik mógłby byc lepszy. Ale zostawmy to teraz liczy sie dzisiejszy mecz i wierze ze u siebie jestesmy w stanie sporo ugrać.

Tychy RT kurs 4,3 
Tychy z x kurs 2,27 

8 października 2019 22:09 przez mark1973
7 października 2019 11:35
zobacz
Jutro przedostatnia kolejka CHL i moga zapaśc decydujace rozstrzygnieciam , w srode jej dokonczenie ale z czteroma meczami.
Moze krótko bo praca ale na temat.
Jest kilka druzyn które potrzebuja punktow, cele wysokie i na straty punktowe juz nie moga sobie pozwolic,  kadrowo sa duzo mocniejsze niz ich rywale a forma odpowiednia do tego by te trzy punkty zainkasować są to 
Froluda, Tappara i Bern wszustkie te trzy druzyny potrzebuja 3 pkt , wiec tutaj takie trio do typów

Froluda RT 
Tappara RT 
Bern RT 

ako 1,84 fortuna

Z innch meczy wybieram spotkanie w Augsburgu gdzie miejscowe czarne Pantery beda gościć białe Tygrysy z Liberca( no i na dzień dobry mamy przyrodnicze starcie duzych kotów) . W tej parze wyzej cenie ekipe z Liberca, sklad i funkcjonowanie całej druzyny, Niemcy bede grozni u siebie ale Czeska ekipa wg mnie da rade

Liberec ml kurs 1,88 fortuna

Z innych meczy ciekwie bedzie w Banskiej Bystrzycy gdzie goscie ze Szwajcari rowniez potrzebuja punktów a sa ogolnie lepsza druzyna i tutaj skłaniąłbym sie w kierunku gosci 
8 października 2019 22:09 przez mark1973

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Mistrzostwa Świata Dywizji I grupa B - Estonia 2019 - 28.04-04.05

mark1973 : W dniach 28.04-04.05 w stolicy Estonii Tallinnie odbędą się hokejowe Mistrzostwa Świata dywizji I grupa B w których będzie brała udział Nasza reprezentacja, skład uczestników poniżej: Polska (spadkowicz z Dywizji …

ostatni wpis 4 maja 2019 18:59 przez elokan
Mistrzostwa Świata Dywizji I grupa A - Kazachstan 2019 - 29.04-05.05

mark1973 : W dniach 29.04-05.05 rozpoczynaja sie w Kazachstanie Mistrzostawa Świata Dywizji I grupa A. Wezmą w nich udział zespoły Białoruś (spadkowicz z Elity) Korea Południowa (spadkowicz z Elity) Kazachstan (gospodarz) Węgry …

ostatni wpis 5 maja 2019 10:42 przez rasijskij
Mistrzostwa Świata Juniorów 2019 Vancouver-Victoria

mark1973 : Mistrzostwa Świata Juniorów w Kanadzie w prowincji Vancouver-Victoria 26.12.2018-05.01.2019 Podział na grupy GRUPA A KANADA REPUBLIKA CZESKA ROSJA SZWAJCARIA DANIA GRUPA B SZWECJA STANY ZJEDNOCZONE FINLANDIA SŁOWACJA KAZACHSTAN Zapraszam do …

ostatni wpis 6 stycznia 2019 00:22 przez mark1973
Pozostałe ligi hokeja 2018/2019

mark1973 : Pozostałe ligi hokeja (Białoruś, Francja, Kazachstan, Włochy, Węgry, Wielka Brytania, Chorwacja, Łotwa, Rumunia) Zapraszam do podawania typów z analizami, opinii i ciekawostek z pozostałych lig

ostatni wpis 24 sierpnia 2019 15:44 przez rasijskij
Szwajcaria NLA / Niemcy DEL / EBEL 2018/2019

mark1973 : NLA, DEL, EBEL Zapraszam do podawania typów z analizami, opinii i ciekawostek dotyczących lig Szwajcarii, Niemiec i ligi EBEL

ostatni wpis 26 kwietnia 2019 11:24 przez mark1973
Szwecja - SHL | Finlandia - SM-Liiga | Norwegia - GET-Ligaen |Dania Metal Ligaen 2018/2019

mark1973 : SHL, Liiga, GET Ligaen, Metal Ligaen Zapraszam do podawania typów z analizami, opinii, ciekawostek dotyczących hokeja w Skandynawii

ostatni wpis 11 kwietnia 2019 18:10 przez mark1973
Polska Hokej Liga 2018/2019

mark1973 : Polska Hokej Liga 2018/2019 Zapraszam do podawania typów z analizami, opinii, ciekawostek dotyczących Naszego rodzimego hokeja

ostatni wpis 8 kwietnia 2019 14:41 przez telefunken
Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

mark1973 : Czechy i Słowacja Ekstraliga oraz ligi niższe obu krajów Zapraszam do podawania typów z analizami, opinii i ciekawostek dotyczących hokeja u Naszych południowych sąsiadów

ostatni wpis 4 kwietnia 2019 13:06 przez mark1973
ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

mark1973 : Od 01.09 rusza Kontinental Hockey League, od 04-05.09 VHL/MHL zapraszam do dyskusji, podawania typów z analizami

ostatni wpis 24 kwietnia 2019 21:16 przez mark1973
Champions Hockey League 2018/2019

mark1973 : Champions Hockey League 2018/2019 Kolejka 1 30.08. 17:00 Pilzno (Cze) Lugano (Sui) 30.08. 18:30 Vaxjo (Swe) Bern (Sui) 30.08. 19:30 B. Bystrica (Svk) JYP (Fin) 30.08. 19:45 Zurich (Sui) Aalborg …

ostatni wpis 4 lutego 2019 12:56 przez mark1973
rybarz
rybarz
Maj 2012 | Znawca
532 3 246 37 19
venez77
venez77
Lut 2016
95 56 4
janek90
janek90
Kwi 2011
9
pires
pires
Kwi 2016
3
yasju
yasju
Wrz 2017
375 77 5
m240996
m240996
Maj 2019
dzik001
dzik001
Lip 2018
2
dejman2
dejman2
Sty 2014
47 150 7
drkruchy
drkruchy
Maj 2013
6
mario72k
mario72k
Wrz 2011
376 655 1 17
tetrus_pl
tetrus_pl
Paź 2007
45 7
patryk7yahoo
patryk7yahoo
Maj 2019
emijancio
emijancio
Lut 2019
1
plluzak80
plluzak80
Mar 2017
147 64 7
igea23
igea23
Sty 2010
40 56 10
fran788
fran788
Lut 2011
7
reuss111
reuss111
Gru 2016
14 4
pato07
pato07
Lis 2018
58 224 2
konzbi
konzbi
Wrz 2007
24 10
kecik
kecik
Gru 2014
14 4
bomber
bomber
Sty 2016
53 4
ferrari
ferrari
Lis 2018
31 16 2
maxero
maxero
Paź 2018
21 58 2
bosman74
bosman74
Sie 2017
9 3
en57
en57
Gru 2017
2
tomcio_007
tomcio_007
Wrz 2014
2 4
morgo
morgo
Lis 2012
37 7 9
mumin87
mumin87
Mar 2016
6 4
igtel
igtel
Lut 2018
31 23 2 6
venez77
venez77
Lut 2016
95 56 4
rybarz
rybarz
Maj 2012 | Znawca
532 3 246 37 19
emilenberg
emilenberg
Mar 2011
101 81 8
  • Konkursy to jest to co lubię

Napisałeś 100 wpisów w dziale Konkursów

• Nie odpuszczam, tylko dzielę się wiedzą

Zdobyłeś 5000 punktów reputacji

• Mam rangę

Otrzymałeś rangę specjalną

• Widać, że inni mnie szanują

Zdobyłeś 1000 punktów reputacji

• Moja praca nie idzie na marne

Otrzymałeś reputację od 100 osób

• Widzisz, dobro wraca

Otrzymałeś reputację od 50 osób

• Inni mogą brać ze mnie przykład

Przyznałeś reputację 100 osobom

• Potrafię docenić pracę innych

Przyznałeś reputację 50 osobom

• Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Trochę sie tego nazbierało

Napisałeś 500 wpisów w dziale tematycznym

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.