Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

mark1973 Znawca

mark1973
Cze 2013
2 297
9 873

Znawca

Czerwiec 2013
4 godziny, 54 minuty temu
2 297
9 873
Mężczyzna

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie93,6%
Konkursy Bukmacherskie5,1%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy1,1%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie0,1%
Fora Ogólnotematyczne0,1%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
16 stycznia 2020 11:40
zobacz
Mało czasu na pisanie ale co do innych meczy. We Władywostoku gdyby byl w bramce Olkinuora to stawiałbym na gospodarzy, ale w obecnym stanie bedzie im niezwykle ciezko złapac choc punkt, aczkolwiek powiedziałbym ze Admirał z X to dobry kierunek i kto wie.

Mecz w Astanie ( Nur -Sultan, wiem ale sie nigdy nie przyzwyczaje). Buki tutaj bardzo faworyzuja Barysa, ale wg za bardzo, owszem mocny team, Skabelka swoje na ławce robi ael ostatniu Ufa był bardzo blisko wywiezienia zwyciestwa. Troche sie bramka tam posypała a kapitan Panin znów pokazał ze nalezy do grona graczy którzy graja po prostu chamsko w zwiazku z tym trza było przebudowac formacje obronne i nie wypaliło. Ale Ufa zostawiła dobre wrazenie w Astanie( wiem, wiem za to nie ma punktów)
Ale rywal Z Magnitogorska to na ten moment mocny monolit. Wynik w Czelabinsku nie do konca swiadczy o potencjale i mozliwosciach Magnitki, wg mnie potencjału tam wiecej niz u Kazachów i dzis zobaczymy zaciety mecz z którego to goscie wyjda zwyciesko

Magnitka ml kurs 2,17

Wspomniana wyzej Ufa miała probelm w obronie bo jednak Panin jako zawodnik formacji obronnej trzeba przyznac gasił wiele zapedów rywali a ze ofensywnie jest usposobiony tak jak mozna zobaczyc na filmach to niestety cztery mecze bez niego. Ufa zagrała dobre zawody w Astanie mimo słabego wyniku. rywal z Ekaterinburga wraca na wlasna tafle, ich ostatnie mecze w kratkez CSKA Kovar w super dysozycji, z Cherepami nie poszło dobrze, czasem tak bywa ale rywal Avto dobrze usposobiony i juz dzis mysle w obronie bedzie wiekszy ordnung, stawiam dzis na Ufe

Ufa ml kurs 2,32

Ostatnimi casy dobrze zaczyna funkcjonowac ekipa Razina, mamy rok od objecia przez niego sterow w Cherepowcu, mimo malego budzetu i dosc przecietnego składu kadrowego, taktycznie potrafi duzo zdzialac. , dzis tez trudny rywal bo gracze Znaroka to solidna ekipa ale oni wola grac jak nie sa faworytem , niemniej jednak spodziewam sie pociagniecia serii przed gospodarzy

Cherepowiec ml kurs 2,02

Nie rozumiem tak wysokiego kursu na Traktorzystów. Owszem sa na dnie , ale cały czas jest szansa na PO, patrzac w roster to powinni byc 6-7 na wschodzie, ale cos nie zagrało, dzis z Wilkami jest szansa by zblizyc sie do osemki, na pewno będą grali jakby to był mecz ostatniej szansy, nie sa bez szans wg mnie i jezeli tylko miedzu słupkami nie bedzie jakis gaf to widze 2 pkt w Czelaninsku

Traktor ml kurs 2,28

16 stycznia 2020 12:45 przez mark1973
16 stycznia 2020 09:45
zobacz
mecz Amura za chwile i mi chodzi ich zwyciestwo po głowie. Raz ze w koncu trzeba sie przełamac po powrocie a rywale byli trudni, mecze zaciete, dwa ze Sibir moze złapać zadyszke co czesto sie zdarza druzynom na wschodniej delegacji, zgarnac komplet jest bardzo ciezko na zmianie strefy czasowej
Zaciete mecze Amura z Omskiem i dzien po dniu z Kazaniem dobrze rokuja , ja dzis wierze w ich przełamanie

Amur ml kurs 1,99 fortuna

poznej reszte meczy

Nie zauwazyłem ze kolega @antypolak tez idzie w tym samym kierunku. I oczywiscie gra Amura lepsza niz wyniki, przy odrobinie szczescia mogły byc cztery punkty zamiast dwóch z oststnich meczy
16 stycznia 2020 12:44 przez mark1973
14 stycznia 2020 13:26
zobacz
cytat z dnia 14 stycznia 2020 12:16 przez mijon
Witam,Dzisiaj sporo meczy wiec cos trzeba zagrać

1.Wong Tayler +0.5 pkt (Kunlun) 2.0 k

Wong regularne punktuje dziś spodziewam sie ofensywnego meczu obfitujące bramkami, wczoraj bramka i asysta,podrażnieni wczorajszym meczem na pewno będą chcieli  sie zrehabilitować. 

2.Yip Brandon +0.5 pkt (Kunlun) 1.87 k

Jest to jeden z podstawowych zawdników ekipy chińczyków, doświadczony 34 latek w przeszłości grający za oceanem również jak wong regularnie asystujący jak i strzelający myśle że dzisiaj  ponownie zrobi minimum 0.5 pkt.

Można jeszcze spróbować kogoś z ekipy Novosybirska z dwójki  Rouhomaa i puustinen (1.65, 1.75 k)

3.Konstantin Okulov +0.5 pkt (CSKA) 1.77 k

Wojskowi podejmują najsłabszą drużyne i nie spodziewam sie tutaj cudów w wykonaniu Mińska,na pewno zobaczymy pare bramek w wykonaniu CSKA co za tym idzie asysta młodego rosjanina który bardzo dobrze wszedł w sezon, obecnie 12 bramek 15 asyst mecz z tych łatwiejszych nawet absencja Grigorenko nie pokrzyżuje planów mistrzom.

Drugą opcją jaką można zagrać to bramka Kaprizova pod nieobecność Grigorenko myśle ze stery przejmie Kapiz ciekawym kursem 2.3 k  

4. Artyom Zub +0.5pkt (St.petersburg) 2.11 k

Tutaj podobnie jak w meczu Cska spodziewam sie duzo bramek w wykonaniu podopiecznych Alexeia Kudashova grają z Ryżanami która jak wiemy obrone maja dziurawą jak ser szwajcarski, do monolitów nigdy ne należeli stąd mój wybór na młodego Artyoma po dobrym kursie który w ostatnim czasie wykręca fajne liczby nie jak w przeszłości, teraz nabrał wiecej doświadczenia myśle że asysta jest prawdopodobna.

Drugą opcją jest asysta Sergieya plotnikowa po kursie 1.75 k

5.Jordan Schroeder +0.5 pkt (Niżny Nowograd) 1.73

Dwie sąsiadujące drużyny bijące sie o bezpośredni awans do play off ekipy które lubią strzelać bramki jak i je tracić postanowiłem zagrać na jordana który regularnie robi pkt po przyzwoitym kursie

drugą opcją jest asyta Chay Genowaya grającego wcześniej w SHL w Frolundzie widać że, sie wtopił w drużyne 6 bramek 21 asyst a kurs zachęca 2.0 k 

6.Sean Collins + 0.5 pkt (Sochi) 2.4 k

Chwilowy brak szwedzkiego snajpera spowodowany kontuzją Malte Stromwalla na pewno odczuwają zawodnicy Soczi, ale nie na tyle że przełoży się to na brak strzelanych bramek w tym meczu, dlatego wybrałem tutaj doświadczonego kanadyjczyka po fajnym kursie który nie raz zamykał mi kupon.  

Dzis nie za bardzo czas na pisanie ale koledze chce podpowiedzieć że Siergiej Płotnikow jest zdyskwalifikowany na dwa mecze, więc dziś jego punktów nie będzie. 

Z meczy gralbym Jokerit RT, po ostatniej wpadce dziś rewanż  

14 stycznia 2020 21:01 przez mark1973
12 stycznia 2020 17:31
zobacz
No niestety tego mozna było sie spodziewać , sedziowie nie tyle sobie nie rada co nie chca sobie radzić. Inna rzecz ze wojskowi niestety poziom wyzej od Dynama, piewrsza formacja stolecznych unicestwiona i ciezko sie gra
12 stycznia 2020 13:56
zobacz
Dzis krótki wypad do EBEL

I tutaj dubel Klagenfurt i Wiedeń. Obie ekipy mocniejsze do swoich rywali , wiekszy poencjał i dłuższa ławka w rosterze, forma też jest odpowiednia stąd taki kierunek, by nie zapomnieć ze taka liga równiez jest

Wiedeń+Klagenfurt RT 
ako 2,21 fortuna
12 stycznia 2020 19:43 przez mark1973
12 stycznia 2020 12:43
zobacz
Jak kolega wyżej tez spoglądam na mecz Dynama Moskwa i faktycznie kursy troche przesadzone ale tylko troche. Napewno Dynamo w formie, a szczerze mówiac ich pierwsza formacja, mozan by rzec ze pierwsza formacja jest teraz w mega gazie, do drugiej dokoptowano Pulkinena i tworza nam sie dwie mocne formacje, ale trzeba wziac pod uwage ze Dynamo ostatnimi sezonami miało problem z długoscia ławki, gdy liderzy nie ciagneli druzyny wyniku nie było, pokazały to półfinały konferencji, gdzie w zasadzie pierwsza formacja znikneła. Jak grac z Dynamo pokazało niedawno CSKA, które całkowicie wyłączyło z gry Szipaszjowa i jego link i reszta druzyny nie pocigneła wyniku, dodanie teraz Pulkinena napewno strwarza wiecej opcji, doszedł Apalkow z Loko, który jakos pod skrzydłami trenerów kanadyjskich nie potrafi sobie znaleźć miejsca dla siebie i byc moze odżyje u Krikonowa, bo to stara rosyjska szkoła a on sie z takiej wywodzi, w PO napewno sie przyda. wiec Dynamo napewno złozy dwie bardzo mocne formacje, byle w bramce Bocharow dał rade , choc trzeba przyznac ze w tym sezonie spisuje sie bardzo dobrze. Ska nie gra ostatnio najlepiej, ale trzeba powiedzieć ze i talentu i doswiadczenia tam nie brak a i na ławce trenerskiej fachowiec wiec ten team musi kiedys odpalic i napewno bedzie trzeba sie z nimi liczyc. Do czego zmerzam? ze owszem Dynamo swietna gra , Jaskin z Szipasjowem najlepsi w punkach w lidze ale jezeli liderzy zostana wyłączeni moze byc kłopot. Napewno Dynamo ma teraz forme a SKA wydaje sie byc pod kreską . Ja zagram kierunek Dynamo za 3/10 stawki.
EDIT: z x weszło , wyzej sie wachałem 
Z pozostałych meczy tak krótko towidze zwyciestwo traktorzystów, bo jednak trzeba jeszcze probowac włamac sie do PO a to jest ostatni dzwonek .   Mecz w Niznekamsku bedzie zaciety ale tym razem stawiam na gości , którzy zagrali dobry mecz , jezeli tylko trio finskie wychorowało sie to sa duze szanse na ich zwyscieztwo, chc łatwo nie bedzie. 
Loko widze troche nieporadne w Astanie, ale Pelino mocno rotuje tu składem i zmiania formacje, z pewnoscia to przygotownia na PO ale jak dla mnie to toche czasem zakreci tymi chłopakami.
Stawiam tez na zwyciestwo Spartaka w Minsku, bo to jednak mocniejszy team. 
To tyle na dzis z KHL
12 stycznia 2020 17:35 przez mark1973
11 stycznia 2020 19:32
zobacz
Mało czasu bo mecze zaraz. 
Ta kolejka to takie rewanże poprzedniej. I ja również liczę że ekipy które przegrały swoje mecze zrewanzuja się. Zug mocny w tym sezonie ale wczoraj obaj bramkarze bo i Genoni i Hiller trochę za dużo puścili. Dziś stawiam na Zug który wczoraj przegrał. Inna para to Bern z Genewa. I tutaj idę w stronę gospodarzy bo mimo przyjazdu lidera oni mają wszystko ku temu by się idgryzc za wczorajszą porażkę 

ZUG RT kurs 1.68 
Bern ml kurs 1.85 
11 stycznia 2020 22:21 przez mark1973
10 stycznia 2020 23:28
zobacz
Dzis wszystkie mecze na styku ale żaden z happyendem, czasem i tak bywa
Jutro zagladam do Astany i tak sobie myśle, że Jastrzebie juz sa lekko zdenerwowane tymi porazkami z Barysem, potencjał duży ale coś im Astana w tym sezonie gra na nosie. Mysle ze jutro role sie odwrócą i to Avangard bedzie górą, mimo ze teren ciezki ale wszystko po stronie Omska i czas odczarowac rywala 

Omsk RT kurs 2,32 
Omsk ml kurs 1,8 

Drugi mecz u Nafciarzy. Wilki troche nieskuteczne w delegacji i u siebie pierwszy mecz z=własnie ze wspomniana Astana, liderzy gdzies sie pochowali , sam Butsajew wspominał ze zabrakło ognia od liderów i postaraja sie to zmienic. Torpedo solidne w Kazaniu, sam sie przejechałem na tym typie ale ogladajac wiekszosc tego meczu mecz wg mnie to bardzoej Kazan przegrał niz NN wygrało, a gwizdi pod koniec duzo dały do myslenia, wiec ja sie nie chce zachłysnąć tym wynikiem, owszem potencjału wiecej o stronie gości ale jutro Wilki beda gryźć lód by znazać plamę po ostatnim wystepie

Niznekamsk ml kurs 1,92 
wsjo fortuna
11 stycznia 2020 17:31 przez mark1973
10 stycznia 2020 11:29
zobacz
Krótko bo mało czasu:

Sibir-Loko

Loko w delegacji ale moc jest, mysle ze i dzis nie zabraknie sił i mimo ze patriotycznie to wiele przemawia za goścmi

Loko ml kurs 1,85 

Mińsk-Vitjaz 

Vitjaz od kilku spotkan bardzo dobra gra, Jezow złapał wieksza stabilizacje. Personalnie wiecej po stronie gosci, oby na tafli to udowodnili

Vitjaz ml kurs 1,6 

Sochi-Spartak

Gospodarze nie moga znaleźć rytmu, ale oni tak mają ze czesto zaskakuja w najmniej odpowiednim momencie, Spartak z kolei jakby łapał swoja gre od kilku meczy, jezeli fizyka pozwoli do dzis daja rade

Spartak ml kurs 1,7  
10 stycznia 2020 23:16 przez mark1973
9 stycznia 2020 17:24
zobacz
Ja dziś gram dubla przeciwko drużynom, które grały w LM. Chodzi o pary Froludy i Djurgarden. W obu ekipach mobilizacja na rewanż, wszystko podporządkowane finałów. A dzis rywale trudni. Skeleftea i HV ostatnio dobre mecze i myślę że będą próbowały ten fakt wykorzystać gram z podpórka 

Skeleftea z x
HV 71 z x 
Ako kurs 2,58 fortuna
9 stycznia 2020 10:26
zobacz
Dzis trzy mecze i az sie tak zastanawiam czy to może dzis nie zbyt proste. Gospodarze tych meczów zdecydowanie mocniejsi niz rywale, mysle ze forma tez jest co wazne, kursy niezbyt wysokie wiec pozostaje zagrac łacznie w triplu. Ale moze sprobuje to zagrac po dogrywce lub karnych, bo niech sie cos wydarzy, Avto i Magnita po porazkach w innych okolicznosciach ale tutaj licze na rewanz bo i rywale kadrowo słabsi, Kazan natomiast w formie i mysle ze tez wygraja  mimo tego ze NN zawsze moze zagrac na wyzszym poziomie, wiec dzis bez szukania niespodzianek ( choc to sport) daje na faworytow

Avto ml 
Magnitka ml 
Kazan ml 
kurs ako 2,2 fortuna
10 stycznia 2020 10:55 przez mark1973
8 stycznia 2020 21:14
zobacz
cytat z dnia 8 stycznia 2020 19:14 przez emce15
cześć, mam pytanie, ktoś wie, gdzie mam sprawdzić na kiedy i z jakiego powodu przełożono mecz Frydek - Sokolov to niższa czeska ale pewnie to wiecie :)

Witam

Mecz nie odbył się z przyczyn technicznych. Za porozumieniem obu klubów zostanie rozegrany 9 stycznia w Trzyncu w Werk Arenie o godz. 15.00

8 stycznia 2020 21:19 przez mark1973
8 stycznia 2020 10:09
zobacz
Dzis dla mnie jeden mecz do gry, mianowicie spotkanie Spartaka z Jokeritem. Wczorajszy mecz stołecznych to mnóstwo walki w środku tafli, ale i dobra skuteczność oraz mądra obrona, bo jednak goscie z Leningradu mieli optyczna przewagę i czesciej wypracowywali sobie sytuacje do zdobycia gola. Mecz był z gatunku tych z podtekstami bo to osoba trenera czy porachunki Playoffowe, pomijam moze animozje miedzy zawodnikami, duzo rzeczy złozyło sie na ciezar gatunkowy meczu, wiec spina była ze strony Stołecznych. Ale i dzis bardzo rzetelny przeciwnik. Finowie po nowym roku imonuja nie tylko w ataku ale i na tyłach a sam Kalnins w bardzo dobrej formie, potencjał jest duzy w tej ekipie o czym niejednokrotnie pisałem. Mysle ze Jokerit jest jak najbardziej w stanie pokonać Spartaka na ich tafli, co wiecej mysle ze stawiał bym na nich nawet gdyby nie wczorajszy ciezki mecz z SKA, wiec obieram finski kierunek

Jokerit RT kurs 2,18 
Jokerit ml kurs 1,70 

W pozostałych meczach nie jawi mi sie jakis wyraźny faworyt do wygranej. Loko w Ufie ostatnimi laty potrafi grać, ostatnie mecze to popis obrony i bramkarza Loko a ze wszyscy zdrowi to i wynik jest wiecmoze sie pokusic o win w mocnej Ufie.   W bitwie o Moskwe mam wrazenie, że to jednak CSKA bedzie chciało znazać plame po porażce i wziac rewanż za przegrany oststni bezposredni pojedynek,   Wilki wygłodniale bo wracaja z Uralu z dwoma punktami a ostatni mecz mimo nawałnicy odbili sie od Kovara wiec roznie moze być, a goscie z Astany mimo lepszej jakosci sa w zasiegu.   W Rydze nie odbierał bym szansy gospodarzom.   Nie jest prawdą , Jak to kolega wyżej pisze, że Ryga sprzedaje kogo tylko może , z zespołu ostatnio odszedł tylko za rekompensate pieniezna do Omska napastnik McMilan, róznie sie mówi o kulisach jego odejscia, rozwiazano próbny kontrakt z obrońcą Kuldą , zakontraktowano Słowackiego obrońce Marka Dałogę , wrócił Mathew Maione, któremu nie posłuzył kilamat wschodni. Fakt , na PO juz szans nie ma ale mozna pokazać dobra gre i zrobic dobry podkład pod przyszły sezon i wynikowo i personalnie, wiec dzis Ryżanom po laniu od Jokerita napewno motywacji nie zabraknie. Mozna poobserwować w Rydze Janisa Vorisa, bo kto wie czy nie rosnie nowy Łotewski talent w bramce
8 stycznia 2020 21:17 przez mark1973
7 stycznia 2020 17:53
zobacz
Krótko bo mecze zaraz.
Szwedzki pojedynek. Froluda słabo do tej pory gra pierwsze mecze, później gonią, składy wyrównane, może że wskazaniem na Indian. Ja delikatnie w stronę Lulea bo jakies szansę są 

Lulea z x kurs 1,62 
I może awans Lulea kurs 1,92

Drugi mecz to typ zyczeniowy bo serce za Hradkiem. Djur mocne, szczególnie i siebie. HK co podchodził do meczów w LM to w lidze słabe wyniki. Ostatnie mecze tym razem bardzo dobre, może to zapowiedź sukcesu na arenie Europejskiej 

HK z x kurs 1,97 
Tak pod prąd kh awans kurs 2,55
7 stycznia 2020 22:21 przez mark1973
7 stycznia 2020 12:12
zobacz
Wracamy na tafle KHL, grałem choc nie pisałem na forum czasem na priv rozkmina szła. A fajnie sie dzieje w styczniu ale odkad siegam pamiecia to ten miesiac zawsze taki był mozna powiedziec dziwny, czesto bukmacherscy faworyci sie potykali i duze kursy lubiły wchodzic. Mam nadzieje ze dzis tez cos bedzie w ten deseń. Mamy klika meczy i po krótce te które mnie interesują

Avto-Sibir

Avto w formie, własna tafla, skład mocny, i jezeli Sateri nie bedzia miał dnia konia to wg mnie wygraja w RT

Avto RT kurs 1,8 

Kazań-Magnitka

Kazan ostatnio dogonił w koncowce meczu traktorzystow bo trzeba powierdziec ze bili niemiłosiernie ale albo bramarz dobrze ustawiony albo krazek przelatywał obok, niemniej traktor zagrał madrze i skutecznie i w sumie szczesliwe zwyciestwo Barsów, dzis rywal trudny z mocna obrona i bramkarzem, ostatnio przebudzila sie formacja Kulemina, swoje robi Mozjakin z czeskim duetem, licze na przebudzenie formacji Della i Rassmusena, spodziewam sie meczu na styku bo Magnitka ma swiadomosc ze ciasno w tabeli a ich gra ostatnio bardzo przyzwoita

Magnitka z x kurs 1,97 

Sochi-Traktor

Nie lubie grac meczy gdzie jedna z ekip dospała w poprzedniej kolejce łomot. Gdyby to nie było od mistrza to bym tego nie ruszał. ewidentnie brakarze wespół zespół ze zgrywajaca sie obroną zawalili ale CSKA wykorzystało co miali i sie wynik zrobił, dzis Sochi napewno nie da sobie strzelic tyle bramek ale czy wygraja? tego nie wiem, Traktor bardzo rozsadny mecz w Kazaniu a swiatełko PO jeszcze sie tli , wiec jeszcze wlaczą bo szanse maja, licze ze w RT nie daja sie ograc, gdy był pewny wystep Hyki( bo sa szanse ze juz wroci) to pewnie bym zagrał ml traktorzystow 

Traktor z x kurs 1,79 

I jeszcze taki cos mnie interesuje jak mecz Spartaka w Moskwie, poprzedni ich mecz spartolony, okazje były, nic nie wpadło , mocna 2 i 3 tercja ale nic z tego. Dzis przyjezdaja dobrzy znajomi Znaroka. Mecz z podtekstami bo poprzednia seria PO bardzo zacieta, Sparrtak lubi takie mecze, licze ze pojawi sie skutecznosc bo motywacji nie braknie

Spartak z x kurs 1,9 
7 stycznia 2020 22:01 przez mark1973
4 stycznia 2020 12:19
zobacz
Etap półfinalow, cztery mocne ekipy.
O 15 mecz Szwedów z Rosją. Szwedzi nie pokonani ale ktoś może powiedzieć że i rywale latwiejsi, ale czy napewno? Gra Szwedów to znakomity atak i utrzymywanie się przy krążku oraz dobra obrona wielu zawodników gra w seniorskich klubach, cały zespół mnóstwo talentu i przyszłe gwiazdy NHL bo zawodnicy wydraftowani w pierwszych rundach. Naprzeciwko Rosjanie którzy też mają mocny zespół, na ławce trenerskiej doświadczony Bragin. Mają charakter Rosjanie, potrafią dostosować taktykę do przeciwnika. W grupie różnie się działo były wzloty i upadki ale to już historia liczy się tylko ten mecz. Bragin ma świadomość że im więcej przy krążku będą Szwedzi tym gorzej dla jego podopiecznych i zapewne to będzie klucz do dobrego rezultatu i również to jak zagra Askarov w bramce. Jednak Szwedzi znaja swoją siłę i myślę że wiedza na co stać Rosjan. Dla mnie Szwecja to bardziej kompletny i zbilansowany zespół z doświadczona obroną 

Szwecja ml kurs 1, 8

Dla mnie Szwedzi to również faworyci całego turnieju, rok temu pokonała ich grypa jelitowa w tym roku są mocni i ja na nich stawiam 

Szwecja mistrz kurs 3,7

W drugim meczu faworytem bukow są Kanadyjczycy, ale czy napewno? Jeżeli już mają za rywala zespół który dobrze panuje nad krążkiem i ma mocną obronę to pojawiają się problemy. Wówczas ich obrona nie jest już tak skuteczna i jeżeli do tego zatnie się atak to nie wygląda to dobrze. Mocną bronią kanadyjskiej ekipy jest grą w PP, mogliśmy to zaobserwować szczególnie w meczu z Czechami gdzie 5 z 7 bramek to gole w przewadze. I to z pewnością wskazówka dla finow, którzy wg mnie dysponują największą siłą w obronia a i Annunen między słupkami też fachowiec. Dla mnie to Finowie maja większą szansę na awans do finału. Solidność w obronie i groźny atak to elementy które mogą przesadzić o awansie 

Finlandia z x kurs 2,24
Finlandia ml kurs 3,05
2 stycznia 2020 19:14
zobacz
Ja jeszcze zagram NL
Pojedynek derbowy Bern-Biel. Goście bez zwycięstwa od jakiegoś meczu, skład przyzwoity ale nie mogli ostatnio znaleźć rytmu, z Zurichem juz wyglądało to lepiej. Bern po dobrym okresie jakby zwalnialo tempo jednak mecz z Zugiem mocny. Sklad gospodarzy bardzo dobry jednak dziś spodziewam się wyriwnanego meczu, być może goście zdołają się przełamać. 

Biel z x kurs 2

Spodziewam się też zwycięstwa Zugu, oraz ciągnie mnie w stronę Ambri, które z dobrej strony pokazało się w Pucharze Splengera i mimo że jakość po stronie gospodarzy to jednak brak rytmu meczowego może zwiększyć szansę gości 
2 stycznia 2020 17:05
zobacz
Dziś jeden mecz. W Karlovych gra Sparta, która przez klika kolejek była pod kreską, ale widać już światło w tunelu i mimo że KV będą chcieli zmazac plamę po wstępie w Brnie to idę w kierunku stołecznych bo mają więcej jakości w składzie

Sparta ml kurs 1,74 
4 stycznia 2020 10:09 przez mark1973
1 stycznia 2020 23:21
zobacz
Najciekawiej jawi mi sie starcie Finaów z amerykanami. Finowie zagrali słabszy sobotni mecz w grupie , mimo lepszej gry i wielu sytuacji nie zdołali dac rady Helvetom, procz tego słabo w bramce Annunen, z kolei bramkarz Szwajcarów miał dzien konia i wyciągnął 36 strzałów w efekcie porazka ale gra duzo lepsza niz wynik , sam szedłem w tym spotkaniu w kierunku Helvetów ale ze swiadomoscia ze jakosc po stronie Finów liczac na gorszy dzien.
Jutro nowe rozdanie
Amerykanie graja dobrze w tym turnieju , wykorzystuja PP i swoja dobra technike , maja kilka indywidualnosci ktore moga rozstrzygnac mecz. Jednak rywal z grnej półki o bardzo dobrze zorganizowanej grze, jutro bedzie zaciety mecz i ja ide w kierunku skandynawów , uwazam ze wyciagneli wnioski z gorszego meczu, który im sie juz nie przytrafi, Finowie to obroncy tytułu i wiedzą jak zagrac w meczu o byc albo nie byc,maja najbardzoej doswiadczoną obrone z pośród wszystkich ekip z kolei amerykanie mysle ze mimo mocnego ataku w obronie nie bedzie juz tyle jakosci by dac rade przejsc dalej

Finlandia z x kurs 2,48 
Finlandia ml kurs 3,45 
Finlandia over 2,5 gola kurs 1,92 
i zaryzykuje Finlandia minus 1,5 gola kurs 6,6 

W pozostałych meczach widze zwyciestwa Szwedów   ( nie wiem co by sie musiało stac by nie awansowali dalej) maja bardzo zbilansowany zespół ze dobra obrona a w ataku mnóstwo talentu, rok temu pokonała ich grypa jelitowa , mysle ze w tym roku daja rade.
Widze tez wygrana Rosjan   i mimo wszystko Kanadyjczyków, moze nie bedzie prosto i mam tu na mysli zespół klonowego liscia , który mnostwo korzysta na gry w przewadze, z Czechami strzelili 5 bramek w PP i to ustawiło im 1 tercje i mecz, jezeli Słowacy beda mądrzejsi i beda unikac kar wowczas widze wyrownane spotkanie
i moze kilka typów w kierunku Słowacji
Słowacja plus 3,5 gola kurs 3,5 
Słowacja plus 4,5 gola kurs 2,4 
Słowacja plus 5,5 gola kurs 1,79 
To sa ćwierfinały i nie spodziewam sie pogromu w sumie w zadnym z meczów
3 stycznia 2020 13:57 przez mark1973
1 stycznia 2020 22:57
zobacz
Jutro mamy ćwiercfinały a fortuna nieczynna od za godzine do 12 jutro
To tak po krótce
W spotkaniu o utrzymanie ide w kierunku kanadyjki i strzelca
Z repry Kazachstanu wybieram aktywnego i skutecznego w tym turnieju Musorowa , over 0,5 pkt to kurs 1,95
Z kolei z reprezentacji NIemiec nie opłaca sie grac tym razem punktujacych wiec ide w kierunku strzelca
Wybieram zawodnika o ogromnym talencie i wiele potrafiacego, chodzi o Stutzla , jego bramka to kurs 2,4
oraz lidera obrony , który wyjezdza do PP a walnąć z niebieskiej tez potrafi, mam na mysli Seidera, jego gol to kurs 3,2
Z momen kilka przemyslen co do pozostałych meczy

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Mistrzostwa Świata Dywizji I grupa B - Estonia 2019 - 28.04-04.05

mark1973 : W dniach 28.04-04.05 w stolicy Estonii Tallinnie odbędą się hokejowe Mistrzostwa Świata dywizji I grupa B w których będzie brała udział Nasza reprezentacja, skład uczestników poniżej: Polska (spadkowicz z Dywizji …

ostatni wpis 4 maja 2019 18:59 przez elokan
Mistrzostwa Świata Dywizji I grupa A - Kazachstan 2019 - 29.04-05.05

mark1973 : W dniach 29.04-05.05 rozpoczynaja sie w Kazachstanie Mistrzostawa Świata Dywizji I grupa A. Wezmą w nich udział zespoły Białoruś (spadkowicz z Elity) Korea Południowa (spadkowicz z Elity) Kazachstan (gospodarz) Węgry …

ostatni wpis 5 maja 2019 10:42 przez rasijskij
Mistrzostwa Świata Juniorów 2019 Vancouver-Victoria

mark1973 : Mistrzostwa Świata Juniorów w Kanadzie w prowincji Vancouver-Victoria 26.12.2018-05.01.2019 Podział na grupy GRUPA A KANADA REPUBLIKA CZESKA ROSJA SZWAJCARIA DANIA GRUPA B SZWECJA STANY ZJEDNOCZONE FINLANDIA SŁOWACJA KAZACHSTAN Zapraszam do …

ostatni wpis 6 stycznia 2019 00:22 przez mark1973
Pozostałe ligi hokeja 2018/2019

mark1973 : Pozostałe ligi hokeja (Białoruś, Francja, Kazachstan, Włochy, Węgry, Wielka Brytania, Chorwacja, Łotwa, Rumunia) Zapraszam do podawania typów z analizami, opinii i ciekawostek z pozostałych lig

ostatni wpis 24 sierpnia 2019 15:44 przez rasijskij
Szwajcaria NLA / Niemcy DEL / EBEL 2018/2019

mark1973 : NLA, DEL, EBEL Zapraszam do podawania typów z analizami, opinii i ciekawostek dotyczących lig Szwajcarii, Niemiec i ligi EBEL

ostatni wpis 26 kwietnia 2019 11:24 przez mark1973
Szwecja - SHL | Finlandia - SM-Liiga | Norwegia - GET-Ligaen |Dania Metal Ligaen 2018/2019

mark1973 : SHL, Liiga, GET Ligaen, Metal Ligaen Zapraszam do podawania typów z analizami, opinii, ciekawostek dotyczących hokeja w Skandynawii

ostatni wpis 11 kwietnia 2019 18:10 przez mark1973
Polska Hokej Liga 2018/2019

mark1973 : Polska Hokej Liga 2018/2019 Zapraszam do podawania typów z analizami, opinii, ciekawostek dotyczących Naszego rodzimego hokeja

ostatni wpis 8 kwietnia 2019 14:41 przez telefunken
Czechy Tipsport Extraliga / Słowacja Tipsport Liga 2018/2019

mark1973 : Czechy i Słowacja Ekstraliga oraz ligi niższe obu krajów Zapraszam do podawania typów z analizami, opinii i ciekawostek dotyczących hokeja u Naszych południowych sąsiadów

ostatni wpis 4 kwietnia 2019 13:06 przez mark1973
ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

mark1973 : Od 01.09 rusza Kontinental Hockey League, od 04-05.09 VHL/MHL zapraszam do dyskusji, podawania typów z analizami

ostatni wpis 24 kwietnia 2019 21:16 przez mark1973
Champions Hockey League 2018/2019

mark1973 : Champions Hockey League 2018/2019 Kolejka 1 30.08. 17:00 Pilzno (Cze) Lugano (Sui) 30.08. 18:30 Vaxjo (Swe) Bern (Sui) 30.08. 19:30 B. Bystrica (Svk) JYP (Fin) 30.08. 19:45 Zurich (Sui) Aalborg …

ostatni wpis 4 lutego 2019 12:56 przez mark1973
rybarz
rybarz
Maj 2012 | Znawca
544 3 516 19
venez77
venez77
Lut 2016
95 56 4
l.grubakko
l.grubakko
Paź 2007
1 7
jesse
jesse
Wrz 2012
60 78 9
kakashi
kakashi
Sie 2019
41 224 1
janek90
janek90
Kwi 2011
9
pires
pires
Kwi 2016
3
yasju
yasju
Wrz 2017
377 77 7
m240996
m240996
Maj 2019
dzik001
dzik001
Lip 2018
2
dejman2
dejman2
Sty 2014
47 150 7
drkruchy
drkruchy
Maj 2013
6
mario72k
mario72k
Wrz 2011
387 728 17
tetrus_pl
tetrus_pl
Paź 2007
46 7
patryk7yahoo
patryk7yahoo
Maj 2019
emijancio
emijancio
Lut 2019
1
plluzak80
plluzak80
Mar 2017
147 64 7
igea23
igea23
Sty 2010
40 92 10
fran788
fran788
Lut 2011
7
reuss111
reuss111
Gru 2016
15 7 4
pato07
pato07
Lis 2018
58 224 2
konzbi
konzbi
Wrz 2007
24 10
kecik
kecik
Gru 2014
14 4
bomber
bomber
Sty 2016
53 4
ferrari
ferrari
Lis 2018
31 16 2
maxero
maxero
Paź 2018
21 58 2
bosman74
bosman74
Sie 2017
9 3
en57
en57
Gru 2017
2
tomcio_007
tomcio_007
Wrz 2014
2 4
morgo
morgo
Lis 2012
37 7 9
mumin87
mumin87
Mar 2016
6 4
igtel
igtel
Lut 2018
32 23 6
venez77
venez77
Lut 2016
95 56 4
rybarz
rybarz
Maj 2012 | Znawca
544 3 516 19
emilenberg
emilenberg
Mar 2011
101 81 8
  • Konkursy to jest to co lubię

Napisałeś 100 wpisów w dziale Konkursów

• Nie odpuszczam, tylko dzielę się wiedzą

Zdobyłeś 5000 punktów reputacji

• Mam rangę

Otrzymałeś rangę specjalną

• Widać, że inni mnie szanują

Zdobyłeś 1000 punktów reputacji

• Moja praca nie idzie na marne

Otrzymałeś reputację od 100 osób

• Widzisz, dobro wraca

Otrzymałeś reputację od 50 osób

• Inni mogą brać ze mnie przykład

Przyznałeś reputację 100 osobom

• Potrafię docenić pracę innych

Przyznałeś reputację 50 osobom

• Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Trochę sie tego nazbierało

Napisałeś 500 wpisów w dziale tematycznym

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.