Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

makalele007

makalele007
Gru 2018
83
80
Grudzień 2018
1 godzina, 34 minuty temu
83
80
Mężczyzna
29 lat

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie81,4%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie9,3%
Firmy Bukmacherskie7,2%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy1,0%
Konkursy Bukmacherskie1,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
4 stycznia 2020 18:52
zobacz
cytat z dnia 3 stycznia 2020 20:32 przez makalele007
Bukmacher betsson znowu daje promocje obok ktorych nie idzie przejść obojętnie.
aschenwald-stoch 1
lindvik-eisenbichler-1

+

3 stycznia 2020 20:32
zobacz
Bukmacher betsson znowu daje promocje obok ktorych nie idzie przejść obojętnie.
aschenwald-stoch 1
lindvik-eisenbichler-1
30 grudnia 2019 21:25
zobacz
Witam jesli ktoś gra polecam na betssonie lub betsafe typ:
stoch-gaiger 2 kurs 1,5
Faworyt na dzień dzisiejszy może być tylko jeden Gaiger jest w świetniej formie skacze na niemieckiej ziemi. Stoch ma pojedyńcze przeblyski formy i myślę ze nie ma szans oddać 2 super skoków aby pokonać Gaigera. W ostatnim czasie rownież szczęscie opusciło Kamila bo większość skoków ktore oddaje są w najgorszych warunkach ale mimo tego nie widać u kamilu tego błysku formy.
23 grudnia 2019 17:55
zobacz
cytat z dnia 23 grudnia 2019 16:17 przez lubuszanin
Szopki z wypłatą w Betsafe!
Krew mnie powoli zalewa z wymogami Betsafe odnośnie weryfikacji konta.Zlecilem wypłatę w zeszłym tygodniu i co się dzieje.Potrzebny skan dowodu(2str)Ok.Dostarczony.Nastepny wymóg!!!Rachunek.Energia ,czynsz gaz.Dostarczone.I 3 wymóg skan karty bankowej nr taki i taki (2 str na odwrocie podpisana)i dalej Ostatnio cofnęli mi zleconą wypłatę z działu wypłat z powrotem na konto(aby grać ).To ja im z powrotem środki do wypłaty i szopka trwa do teraz.Nr buta pewnie potrzebny.Nie polecam tego buka.Robia problemy 

grałem wiele razy mnostwo wypłat na ponad 5 k i wszystko ok

22 grudnia 2019 17:00
zobacz
cytat z dnia 22 grudnia 2019 11:35 przez kamillo91
Pierwszy kupon dzisiaj, to moim skromnym zdaniem pary w których wynik jest oczywisty, zawinić może jedynie pogoda lub wykonanie fatalnego błędu, który de facto nie powinien mieć miejsca. Zobaczymy.

to co wczoraj zarobione dzisiaj utopione. Cała bukmacherka ehh ;/

22 grudnia 2019 16:59
zobacz
cytat z dnia 22 grudnia 2019 15:20 przez makalele007
ode mnie typy na dzisiaj bez analizy na szybko
najlepszy słoweniec: P. Prevc
kraft top3
gaiger- lindvik 1

kraft ----- chyba mimo braku upadku byłby także minus a szkoda

22 grudnia 2019 15:20
zobacz
ode mnie typy na dzisiaj bez analizy na szybko
najlepszy słoweniec: P. Prevc
kraft top3
gaiger- lindvik 1
19 grudnia 2019 13:12
zobacz
cytat z dnia 19 grudnia 2019 11:09 przez karciarz
Sezon wcześniej, czy dwa nie potrafili tego zrobić, a defensywa Arki jakoś nie wyróżniała się. 
Lech średnia 1.68 goli.  W domu 1.88.
Arka traci na wyjazdach średnio 1.8 gola, a strzela średnio 0.9 gola. A ty czepiasz się... Zamiast podać typ, to szukasz dziury w całym. 

Ja się nie czepiam ale jak czytam sprzeczne rzeczy to reaguje tak a po drugie Barca ma średnia na mecz u siebie 5 bramek a real na wyjeździe 3 i co mecz kończy się wynikiem 0:0 a powinny być minimum 4. 

Sprzeczne rzeczy? A to mi ciekawe. Gdyby tak było, jak w Twoim przykładzie, to bukmacherka nie miałby sensu. 
Może wyjdźmy z założenie, żeby nie pisać analiz? Ile to już było pewniaków, analizy na całe strony, a mecz kończył się zupełnie innym wynikiem?

Wesołych Świąt :)

19 grudnia 2019 22:35 przez karciarz
19 grudnia 2019 11:00
zobacz
cytat z dnia 18 grudnia 2019 14:55 przez karciarz

poniżej 2.5 gola @2.08
iforBET
Wieki nic nie pisałem w tym dziale, ale nie to najważniejsze. W dniu 19.12. br. odbędzie się spotkanie pomiędzy Lechem Poznań a Arką Gdynia. Lech Poznań wygląda w ostatnich meczach bardzo dobrze.
W pięciu ostatnich spotkaniach wygrali trzy razy i dwa razy zremisowali. Bilans bramkowy 7:1 na ostatnie pięć spotkań. 
Arkowcy z pięciu spotkań wygrali trzy razy, raz zremisowali i raz musieli uznać wyższość przeciwnika. 

Komentarz zbędny. 

W przypadku Lecha Poznań widzimy, że under 2.5 gola w ostatnich 5 spotkaniach padł aż cztery razy. Natomiast w przypadku Arki Gdynia było to trzy razy. 
Lech Poznań przed własną publicznością gra w kratkę. Średnia prawie 2 bramki na mecz przed własną publicznością. Arka w meczach wyjazdowych gra FATALNIE. Tylko trzy zwycięstwa. 

Podsumowując, patrząc na ostatnie mecze bezpośrednie, formę obu drużyn, to musi się udać. Arka ma o połowę mniej goli strzelonych od Lecha. Defensywa Arki należy do jednej z gorszych w lidze. 

Podsumowanie trochę dziwne bo twierdzisz że Arka ma jedną z najgorszych defensyf w lidze to dlaczego typujesz under skoro obrona słaba to Lech sam może zapolować że 3 bramy. To nie chodzi o typ ale o logikę twojego podsumowania gdyby defensywa była jedna z najlepszych w lidze okej nie tracą bramki under jak najbardziej.

31 lipca 2019 17:47
zobacz
cytat z dnia 31 lipca 2019 16:46 przez windover
Rosenborg - BATE Borisov 1poł X @ 2.20 / ettoto

Dziś krótko ,w sumie nie wiem dlaczego bukmacherzy tak mocno faworyzują Norwegów i kursy wahają się w graniach 1.6-1.7 na gospodarzy ,przecież to oni przegrali pierwszy mecz i nie twierdzę ,że tutaj sobie nie poradzą ale nie są w moim odczuciu takim oczywistym faworytem. Klub z Trondheim co prawda ostatnio złapał formę i po kolei bez problemów rozprawia się z kolejnymi rywalami w  TIPPELIGAEN (Viking 5-1) ,ale strata do Molde wciąż jest duża a w poprzedniej rundzie eliminacji bez najmnieszych problemów odprawili z kwitkiem Irlandzki LINFIELD FC (6-0 w dwumeczu). Bate z kolei to ekipa znana już w Polsce nie od dziś za sprawą gry w lidze mistrzów i nie tak dawno boleśnie przekonał się o tym Piast jak mocny jest klub Białorusi. Bate w swojej lidze walczy o mistrzostwo i ostatnio tam nie przegrywa ,ale na wyjazdach idzie im różnie potrafią wygrać z Dynamo Mińsk po czym remisują Islochem (0-0). Dla mnie mecz 50/50 i i liczę ,że znów remisowa pierwsza połowa siądzie po bardzo dobrym kursie.

buki faworyzuja norwegów dlatego ze na białorusi zagrali dobre spotkanie. Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu niestety. Bate z piastem przeszło szczęśliwie tylko dlatego że chłopacy z Gliwic nie sa tak wyrachowani i doświadczeni w europejskich pucharach jak Bate. Ja pobieram osobiście awans Rosenborga oraz wygrana Quarabaga. Pozdro

13 lipca 2019 08:16
zobacz
cytat z dnia 12 lipca 2019 22:12 przez neutralny
USA (+1.5 seta) - Rosja 1 @2.16

Dobrze wyglądały obie drużyny w swoich pierwszych meczach, zarówno Amerykanie, jak i Rosjanie pewnie pokonali Francuzów, którzy ubiegłej nocy bardzo mnie rozczarowali swoją postawą. Mecz o 1 miejsce i wygranie grupy, stawiam w tym pojedynku na gospodarzy, którzy przed swoją publicznością mają wielkie aspiracje, Rosjanie moim zdaniem mogą zacząć kombinować, aby trafić na Polaków w półfinale, którzy od zawsze są dla nich zdecydowanie wygodniejszym rywalem niż Brazylia, która zapewne odprawi Iran. Myślę, że wygrana USA będzie odpowiadać obu drużynom, bo nie wyobrażam sobie, aby przy swoich kibicach ekipa Johna Sperawa cokolwiek kombinowała, oni będą chcieli ten mecz wygrać, bo są bardzo pewni siebie i emanowali tą pewnością z Trójkolorowymi. Kursy na faworyta są niezłe, ale ja spróbuję pograć ich wygraną z setowym handi, bo spokojnie są stanie wygrać dwoma setami.

Typ dobry ale błąd bo nie plus 1.5 seta dla USA a minus 1.5 seta po takim kursie typ ktory podałeś był w granicach 1.3

10 lipca 2019 18:59
zobacz
cytat z dnia 10 lipca 2019 17:55 przez hagi84

a gdzie Ty widzisz by grali gdzies w strone Piasta

Na wiekszosci for zagranicznych walone jest na BATE

jak by ludzie grali tylko bate to co miałeś kilka dni temu w meczu turczynki z chinkami jak wszyscy wiedzieli ze turczynki w siate graja full skladem a chinki rezerwami z 4 kurs spadł do niemalze 1,5

10 lipca 2019 18:58
zobacz
cytat z dnia 10 lipca 2019 17:55 przez hagi84

a gdzie Ty widzisz by grali gdzies w strone Piasta

Na wiekszosci for zagranicznych walone jest na BATE

a znasz fora chinskie koreanskie itd nei znasz takze nie mow ze nie graja buki głupie nie są

10 lipca 2019 16:37
zobacz
cytat z dnia 10 lipca 2019 16:06 przez 5xharoldx5
Nie znam ani jednej osoby, która postawiła na Piasta. Znam wiele osób, które grają mocno na BATE, często z handicapem. Nie rozumiem więc dlaczego kurs na BATE tak rośnie, obecnie w Fortunie jest 1,84. Podobnie z kursami na awans. Na początku na Piasta było powyżej 3,00, a teraz 2,15.

Może buki same chca zrobić ludzi w chu..... Ciężko powiedzieć co ma na to wpływ w sumie na polskich forach ludzie wala ostro w bate a z innych państw grają x2 lub inne typy i temu taki ruch kursów na bate 

16 czerwca 2019 21:18
zobacz
cytat z dnia 16 czerwca 2019 18:58 przez mm25
gdzie grają Francuzi czy oni tacy słabi? Mam na nich za 3000zl i sie obawiam, ponoc graja u siebie, choc nie chce mi sie wierzyć wczoraj baty ze srednia druzyna, a USA ma pewny awans, ktoś się wypowie?

Nie chce sie mądrzyć ale grać takimi stawkami w takim turnieju to trochę samobójstwo. Gdyby to mistrzostwa świata czy Europy ok ale w lidze narodów gdzie większość drużyn rotuje składami i sprawdzają zawodników. Jedynej drużynie której zależy to Iran w nich warto pakować kasę. 

10 czerwca 2019 20:31
zobacz
1. Wynik meczu: Polska - Remis – Izrael (poprawny typ = 6pkt)   Polska
2. Dokładny wynik: np. 0-2 (9pkt) 2-1
3. Dokładny wynik do przerwy: np. 0-0 (4pkt)  1-0
4. Liczba goli: Powyżej / Poniżej 2,5 (4pkt) Powyżej
5. Polska liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) Powyżej
6. Izrael liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) Poniżej
7. Czy obie drużyny strzelą gola: Tak / Nie (3pkt) Tak
8. Pierwszy gol Polska: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt)  I Połowa
9. Pierwszy gol Izrael: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) II Połowa
10. Wynik po 1 połowie / wynik na koniec meczu: np. Remis / Polska (8pkt) Polska / Polska
11. Pierwszy zdobywca gola: np. Milik lub brak goli(5pkt) Lewandowski
12. Liczba rzutów różnych: Powyżej / Poniżej 9,5 (4pkt) Powyżej
13. Liczba żółtych kartek w meczu: Powyżej / Poniżej 4,5 (4pkt) Powyżej
14. Polska liczba kartek: Powyżej/Poniżej 2.5 (2pkt) Powyżej
15. Izrael liczba kartek: Powyżej/Poniżej 2.5 (2pkt) Powyżej
16. Czy będzie rzut karny: Tak / Nie (2pkt) Nie
17. Czy będzie czerwona kartka: Tak / Nie (2pkt) Nie
18. Kto będzie miał większe posiadanie piłki (wg.  uefa.com): Polska / Izrael (3pkt) Polska
19. Doliczony czas w 1 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 lub więcej minut) (2pkt) 2min
20. Doliczony czas w 2 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 lub więcej minut) (3pkt) 3min
17 maja 2019 15:09
zobacz
cytat z dnia 14 maja 2019 19:54 przez eryk93
Polecam bardzo uważnie śledzić kursy na 1xbet jeśli chodzi o KSW, bo tam takie cyrki z kursami się dzieją, ze to jest SZOK. Tak jak chciałem walić na erko juna to zobaczcie teraz kurs na szostaka 4.00 u ruska!! To już jest żart. 

na tiago spadło do 1.75
materla 2.80!!!
bedorf 1.75 - graba 2.00

ja zaraz będę walił surbety, przecież to promocja jest jakaś.

Wszystko fajnie tylko żebyś się nie zdziwił jak Rusek pozmienia ci kursy w trakcie walk albo po walce już 2 razy nacialem się na takie zagranie tego buka. Jak coś weszło po fajnym kursie to oni zmienili mi z 2.5 na 1.4 i nic z tym nie zrobisz 

14 maja 2019 20:27
zobacz
cytat z dnia 14 maja 2019 19:08 przez wodzu1902
skąd aż taki spadek kursu na Perugie? ze 1.69 na 1.37.. wydaje się, że to lekkie przegięcie bo jak pokazał finał w Niemczech atut parkietu (pomimo wcześniejszych pewnych wygranych) to nie wszystko.

a co się dziwić skoro patrząc na to ze kto u siebie to wygrywa gładko to dzisiaj duzo ludzi stawia 1 wiec stąd te spadki kursów 

10 kwietnia 2019 16:44
zobacz
cytat z dnia 10 kwietnia 2019 16:09 przez quick.

Grecja - Turcja

Nie widzę tu powodów, dla których Grecy są tak faworyzowani. Bardziej ceni się ligę tureckę, jeśli chodzi o poziom rozgrywek, a sama kadra potrafiła triumfować nad Grekami. W poprzednich eliminacjach, wtedy do MŚ, to Turcy dwukortnie wygrali spotkanie, dlatego też dziż idę w tym kierunku.

Turcja @ 4,06

Włochy - Słowacja

Tutaj też kursy rosną dla Słowaków, a oni zagrali bardzo fajne mecze z Rumunami, dwukrotnie wygrywając. Ekipa oparta na Tatranie Presov, postraszyli nawet Rosjan w tych eliminacjach, kiedy to w ostatniej akcji Rosjanie zapewnili sobie zwycięstwo. Spodziewam się dość pewnego zwycięstwa nad Włochami, którzy ostatniego triumfu dokonali w kweitniu ubiegłego roku nad drugą drużyną reprezentacji Gruzji.

Słowacja @ 1,70

1xbet

tylko co do słowacji to nie jedzie 5 podstawowych zawodnikow 

6 kwietnia 2019 19:02
zobacz
cytat z dnia 6 kwietnia 2019 18:15 przez gkskubik

Kolega wyżej już "rozszatkował" to spotkanie i nie bardzo jest co proponować. Jeśli mecz się po opadach odbędzie, a na tą chwilę działacze informują, że tak będzie to na pewno można iść w stronę handi na zespół gospodarzy. Forbet jednak inaczej ustawił linię dając niższy kurs - do dubelka idealny.

ROW Rybnik (-8) - Orzeł Łódź  @1,67 forBet

Opady, które nawiedziły Rybnik mogą tylko pomóc gospodarzom. Oni uwielbiają gnojowisko (trudne technicznie tory) i czują się na mokrym jak ryba w wodzie. Nie będzie betonu za to będzie jazda na całego. Do tego inauguracyjna jazda na 100% i brak odpuszczania. Zawodnicy wg mnie lepsi od podstarzałych gwiazdeczek zespołu Skrzydlewskiego. Łódź wg bukmacherów widziana jest w finale rozgrywek, ale na tą chwilę nie widzę jej nawet w PO. Dzisiaj powinniśmy widzieć jednostronne widowisko i linia handi 8 czy 10 punktów do zrobienia bez większego wysiłku.

Woryna (-0,5) - Batchelor @ 1,6 forBet

Tu kolejny typ o niezbyt powalającym kursie... Jednak również powinno być w miarę sprawnie. Kacper własne śmieci zna jak mało kto. Ustawiony z młodzieżowcem w parze powinien gnać do mety po solidne punkty. Batch pojedzie jak mu wiatr zawieje. Mega chimeryczny zawodnik i nigdy nie wiadomo z kim przegra lub wygra. Różnica jednego punktu na korzyść Kacpra to żart - przypadków losowych nie liczę - i zdarzenie bezproblemowo powinno wejść.

na rybnik w milenium na tą sama linie mamy kurs 1,75 jeśli ktoś chce to zagrać. pozdrawiam 

wawo
wawo
Gru 2005
869 1 702 17
sursum-corda
sursum-corda
Wrz 2018
2
  • Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Latka lecą

Uzupełniłeś swój wiek w profilu

• Nie jestem cebulą

Zaakceptowałeś zgody marketingowe w ustawieniach, dzięki temu pomagasz w rozwoju Forum!

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.