Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

majekx Znawca

majekx
Paź 2014
1 760
17 424
Październik 2014
7 godzin, 21 minut temu
1 760
17 424
Łódź
Mój podpis

________________________________________
Australia:
Konkurs
Forum
Mecze na żywo YT - /user/TheHyundaiALeague/featured
Oficjalny terminarz (pdf)

Statystyki

Dział% wpisów
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie92,8%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy5,9%
Konkursy Bukmacherskie1,1%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie0,1%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
wczoraj 21:26
zobacz
Witajcie,

na mecz to typowania zostało wybrane spotkanie ekip, które poprzednia kolejkę zakończyły bez zdobyczy punktowej:

-
Newcastle Jets - Melbourne City

Newcastle Jets mimo dobrej gry uległo zespołowi z Adelaidy 2:1. City na swoim stadionie przegrało z Perth 3:0. Oba zespoły zagrały dobre spotkania, ale o ile w meczu Jets można mówić o pewnym pechu, o tyle w City mecz załatwił jeden zawodnik – Delbridge. Czy będą jakieś roszady w składach? Może zmiana taktyki? Który z zespołów wyciągnie lepsze wnioski? Zapraszam do typowania:

1. Proszę o podanie typu (1/x/2) (1 punkt)
2. Proszę o podanie typu: do przerwy/koniec meczu (np. x/1 lub 1/2) (3 punkty)
3. Proszę o podanie typu (un/ov 2,5) (2 punkty)
4. Proszę o podanie czy będzie rzut karny (2 punkt)
5. Proszę o podanie ilości rzutów rożnych (6 punktów)
6. Ilości kartek (żółta = 1, czerwona = 2) (6 punktów)
7. Czy będzie czerwona kartka (tak/nie) (2 punkty)
8. Proszę o podanie strzelca bramki (4 punkty)
9. Więcej rzutów rożnych: Gospodarze/Goście (2 punkty)
10. Dla kogo będzie rzut karny (gospodarze/goście/obaj) (2 punkty)


Nagrody w konkursie ufundował Forbet:
https://www.iforbet.pl/rejestracja/696ecf1492
9 grudnia 2019 07:42
zobacz
Dziękuję wszystkim za typowanie. Podsumowanie kolejki:

Top 3 kolejki:
Kacper091097 - 16
Maer - 16
Malyenter1 - 13

I wyniki:


Wynik ogólny konkursu jest w temacie:
https://forum.bukmacherskie.com/temat/158218-tabela-typer-a-league-20192020/?page=1
8 grudnia 2019 09:28
zobacz
Adelaide - Jets
Live 60' 1:1 - Jets win - @3 

Jets atakuje, fajnie te akcje wyglądają, jak nie spuchną to mają realne sznase na komplet punktów. Po grze widać, że bardziej gością się chce grać.

65' i j szcze za drobne - Jets ov1,5 - @2 


83' Jets atakuje, a tymczasem to Adelaide strzela gola. Troisi wpadł w pole karne i ograł obronę Jets. 2:1


Niestety.. wynik końcowy 2:1. Po zdobyciu bramki na 2:1 gospodarze już grali to co potrafią najlepiej, czyli szanowanie piłki i dużo podań na połowie rywala.
8 grudnia 2019 10:01 przez majekx
7 grudnia 2019 20:48
zobacz
Pomysł na jutro?

WU - Victory

Oba zespoły są w kryzysie... kolejny z meczy, gdzie wynik może być każdy i to nie będzie adne zaskoczenie... uważam, że jedyne pewne to rzuty rożne, a właściwie ich brak. Dlatego gram:

rzuty rożne un10,5 - @2,05 

WU mając w skłądzie Besarta wszystkie akcje gra środkiem, i widać to w statystykach - mecze u siebie, średnia 4,4, wszystkie mecze - średnia zdobytych rożnych 4,61.
Statystyki rzurów rożnych Victoryna wyjeździe są jeszcz gorsze - 1,3. Średnia rożnych zdobytych w weszystkich spotkaniach 4,64.
Ostatnio Victory co prawda mocno podbiło średnią, ale myślę że to był przysłowiowy wypadek przy pracy.


Drugi mecz:

Adelaide - Jets

Znowu odpuszczam 1x2 - znowu nie widzę tutaj faworyta. Zatem parzę na rzuty rożne. Adelaide u siebie średnia 6,48. Średnia we wszystkich spotkaniach 4,64.
Jets - średnia rzutów rożnych na wyjazdach: 6,3. Ogółem we wszystkich spotkaniach:5,83.
Z tych statystyk wynika że będzie over - i ja idę w tym kierunku:

rzuty rożne ov10,5 - 1,67 
rzuty rożne ov12,5 - 2,6  


Pozwodzenia.

8 grudnia 2019 09:40 przez majekx
7 grudnia 2019 08:34
zobacz
Witajcie.. w Nowej Zelandii pachnie niespodzianką. Jednak NZ daje dodatkową 'siłę' Nixom. Taki scenariusz już był goście grają a Phoenix zdobywają bramki.
Ps. I już 1:1...

Drugi mecz... Raz był gra Roar, dwa kursy na win SFC tylko 1,5, trzy kurs na gola LeFondre tylko 1,72.
Widać buki odrobiły lekcje i kursami na to spotkanie nie rozpiszczają. A takie kursy w Australi to może być niemiła niespodzianka - dla mnie no bet


Może na żywo zagram rożne w stronę gospodarzy, bo pewne jest, że to oni będą cisnąć i rowadzć grę. Zobaczymy jakie będą kursy.
6 grudnia 2019 11:54
zobacz
Delbridge miał udział we wszystkich 3 bramkach... najpierw dał się przepchnąć 'staremu lisowi' Fornaroliemu, 2 gol to widać w meczowych protokole meczowym a przy 3 golu dał się wyprzedzić Mrceli jak jakiś nowicjusz.... nie wiem jak wyglądał u Niego początek dnia, ale końcówka zdecydowanie nie należała do Niego. Ciekawe czy za tydzień będzie w podstawowym składzie?

6 grudnia 2019 08:19
zobacz
Dzień dobry,

@qowalsky6 - roztacza nam ligę w ciemnych barwach. Na pewno ostatnia kolejka mocno przyczyniła się do takiej ostrożności. Ja jednak sobie myślę, że wszystkich meczy nie Pan Li nie będzie drukował... i właśnie dzisiejsze spotkanie takim traktuje. Chciał bym zagrać typ od @waldi1979 , ale trochę się boję i wybieram bezpieczniejszą opcję:

City - Glory

1 - @2,03  

Do tego jednak jak by miał być mały wałeczek zabezpieczam się rzutami rożnymi:
ov10,5 - @1,95  
i delikatnie ov12,5 - @3,2  

Statystyki mówią, że City średnio u siebie zdobywa 5 rzutów rożnych. W ostatnim ich meczy padło w sumie tylko 10 rzutów rożnych - a to poniżej ogólnej ich średniej 5,5-5,1
Perth na wyjazdach średnio zdobywa 5,02 rzutów rożnych. Ostatnia ich kolejka to tylko w sumie 7 rzutów rożnych - przy ogólnej średniej 6,5-3,2.

Zatem oba zespoły tydzień temu obniżyły średnią... zatem teraz celuje, że ugrają powyżej i tym samym średnia wróci do wcześniejszego poziomu.

Trochę logika pokrętna... no ale zobaczmy co z tego wyjdzie.

GL
6 grudnia 2019 11:45 przez majekx
4 grudnia 2019 22:23
zobacz
Witajcie,

dziś typujemy spotkanie:
-
Western United - Melbourne Victory
Po raz pierwszy będzie typowane spotkanie beniaminka ligowego - Western United. Zespół gospodarzy dobrze rozpoczął sezon, jednak ostatnio przyszedł kryzys i w efekcie 3 porażki i brak strzelonej choćby jednej bramki. Jest spora niespodzianka bo zespół ten na każdej pozycji ma zawodnika, który mógłby uchodzić za ligową gwiazdę.Goście ostatnio odnieśli zwycięstwo i to może zwiastować przełamanie złej passy, która towarzyszyła im praktycznie od początku sezonu. Podopieczni Marco Kurza od pierwsze kolejki nie zachwycali zarówno grą jak i wynikami. Czy teraz zobaczymy jakąś zmianę? Czy może to zawodnicy gospodarzy będą górą? Oba zespoły łączy osoba Besarta Berishy, który dwa razy z klubem z Melbourne świętował mistrzostwo Australii. Czy tym razem da zwycięstwo Western? Zapraszam do podawania swoich typów na to spotkanie:

1. Proszę o podanie typu (1/x/2) (1 punkt)
2. Proszę o podanie typu: do przerwy/koniec meczu (np. x/1 lub 1/2) (3 punkty)
3. Proszę o podanie typu (un/ov 2,5) (2 punkty)
4. Proszę o podanie czy będzie rzut karny (2 punkt)
5. Proszę o podanie ilości rzutów rożnych (6 punktów)
6. Ilości kartek (żółta = 1, czerwona = 2) (6 punktów)
7. Czy będzie czerwona kartka (tak/nie) (2 punkty)
8. Proszę o podanie strzelca bramki (4 punkty)
9. Więcej rzutów rożnych: Gospodarze/Goście (2 punkty)
10. Dla kogo będzie rzut karny (gospodarze/goście/obaj) (2 punkty)


Nagrody w konkursie ufundował Forbet:
https://www.iforbet.pl/rejestracja/696ecf1492

1 grudnia 2019 21:26
zobacz
Witajcie,

aktualna kolejka.... tragedia, ale bądźmy optymistami. Ta liga tak ma, że czasami Pan Li zakręci kołem. Ważne, żeby nauczyć się i w miarę wcześnie wyłapywać te mecze i umieć przekuć to na zysk.

Na zakończenie kolejki podsumowanie statystyk rzutów rożnych:
Liczba spotkańZespółRzuty rożne zdobyte w aktualnej kolejceRzuty rożne w kolejceŚrednia rzutów rożnych w sezonieŚrednia zdobytych rzutów rożnych w domuŚrednia zdobytych rzutów rożnych na wyjazdach
7Melbourne City44-65,5-5,156
7Adelaide Utd77-67,17-4,896,486,3
8Melbourne Victory77-114,64-6,017,41,3
7Sydney FC33-44,89-44,75,03
7Welington Phoenix66-76,17-3,475,48
8Western United44-34,61-4,584,44
7Perth Glory33-46,5-3,27,35,02
7Brisbane Roar77-44,6-3,8354,2
7WS Wanderers99-24,97-6,034,75,67
7CCM44-74,17-7,434,33,78
6Newcastle Jets22-95,83-7,55,336,3

1 grudnia 2019 21:35 przez majekx
1 grudnia 2019 00:07
zobacz
Ostatni dzień kolejki... no musi być lepiej:

WU - SFC
ov2,5+bts - @1,95 


Adelaide - Nixi
1 - @1,55 
ov3,5 - @2,21 

Pozdrawiam
1 grudnia 2019 10:53 przez majekx
30 listopada 2019 23:48
zobacz
Dziękuję wszystkim za typowanie. Podsumowanie kolejki:

Top 3 kolejki:
Arras1 - 25
Sztabson_93 - 18
Yaros - 17

I wyniki:


Wynik ogólny konkursu jest w temacie:
https://forum.bukmacherskie.com/temat/158218-tabela-typer-a-league-20192020/?page=1
30 listopada 2019 23:58 przez majekx
30 listopada 2019 09:32
zobacz
Mecz konkursowy... Jets - WSW... nie mam pomysły na wynik czy bramki... to co pokazało Roar z CCM, to tutaj aż odechciewa się grania liczby goli.
Pobieram overy na rzuty rożne:

ov10,5 - @1,6  
ov12,5 - @2,37  
więcej rzutów rożnych - Jets - @1,75  
rzuty rożne HA-2 - Jets - @2,7  

Statystyki mówią, że Jets zdobywa średnio 6,6 rzutów rożnych w meczy (7 w meczach u siebie). Natomiast WSW średnio zdobywa 4,3 rzutów rożnych (4 na wyjazdach).
30 listopada 2019 11:39 przez majekx
30 listopada 2019 08:18
zobacz
Heh... Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze. Qowal już napisał wszystko co można było napisać o tym meczu.
29 listopada 2019 22:39
zobacz
Roar - CCM

1 - @1,75  
ov2,5+bts - @1,75  
ov3,5 - @2,31  

rzuty rożne - un10,5 - @1,91  
+może Roar więcej rożnych   ... ale to jeszcze do przemyślenia, przecież to Roar musi atakować.

Oba zespoły należą do ligowych przeciętniaków. Mega niestabilne Roar potrafiące u siebie ograć City aby tydzień później przegrać z Nixami. Goście to rozbitkowie 2:8, którzy dość niespodziewanie ograli Western... ale ogólnie zespół z nizin tabeli. Nie liczę, aby powtórzył się scenariusz z poprzedniej kolejki. Roar jednak wydaje się silniejsze.
Przechodząc do rzutów rożnych - statystyka pokazuje, że oba zespoły nie preferują ataków skrzydłami. Roar średnio 4 rożne u siebie i 4,2 ogólnie. CCM średnio 3,7 na wyjazdach i także 4,2 ogólnie.

Powodzenia.
30 listopada 2019 08:57 przez majekx
29 listopada 2019 08:32
zobacz
Na dziś?
Victory - Glory

Oba zespoły w kryzysie, wynik może być każdy - bukmacherzy też za bardzo nie widzą faworyta. Dlatego ja obieram kierunek na rzuty rożne. Ostatnia kolejka była pod tym względzie underowa.... dlatego pora na przełamanie.
Victory u siebie wywalcza średnio ponad 7 rogów.
Glory na wyjazdach średnio ponad 4 rogi.

W porównaniu z poprzednią kolejką + te statystyki... jak tylko pojawią się kursy to daję (i uzupełnię kursy):
Rzuty rożne
ov 10,5 - @2,4 - 4 min  
ov 11,5 - nie ma
to daję ov 9,5 - @1,7  


29 listopada 2019 11:16 przez majekx
28 listopada 2019 20:57
zobacz
Witajcie,

w najbliższą sobotę zapraszam do Newcastle na spotkanie zespołów, które charakteryzują się pewną statecznością w A-Lidze. Zapraszam do Newcastle na spotkanie:

-
Newcastle Jets - WS Wanderers


Oba zespoły zaczęły zupełnie odmiennie rozgrywki ligowe. Gospodarze lekko zaspali na starcie, nie potrafiąc odnieść zwycięstwa w 4 pierwszych spotkaniach. Dopiero ostatnia kolejka przyniosła pierwsze ligowe zwycięstwo i to z wyżej notowanym przeciwnikiem. Goście wystartowali w lidze bardzo dobrze, zdobywając komplet punktów w pierwszych 3 kolejkach. Jednak później przyszedł dołek formy i mocne spowolnienie. To spotkanie może okazać się kluczowe dla jednych jak i drugich, a remis nikomu nie jest na rękę. Jets w przypadku wygranej będą mogli podgonić czołówkę, oraz podbudować morale. Wanderers w przypadku wygranej pokażą, że kryzys mają za sobą, a 3 punkty bardzo się przydadzą w pogoni za ligowym top 2.

1. Proszę o podanie typu (1/x/2) (1 punkt)
2. Proszę o podanie typu: do przerwy/koniec meczu (np. x/1 lub 1/2) (3 punkty)
3. Proszę o podanie typu (un/ov 2,5) (2 punkty)
4. Proszę o podanie czy będzie rzut karny (2 punkt)
5. Proszę o podanie ilości rzutów rożnych (6 punktów)
6. Ilości kartek (żółta = 1, czerwona = 2) (6 punktów)
7. Czy będzie czerwona kartka (tak/nie) (2 punkty)
8. Proszę o podanie strzelca bramki (4 punkty)
9. Więcej rzutów rożnych: Gospodarze/Goście (2 punkty)
10. Dla kogo będzie rzut karny (gospodarze/goście/obaj) (2 punkty)


Nagrody w konkursie ufundował Forbet:
https://www.iforbet.pl/rejestracja/696ecf1492
24 listopada 2019 00:25
zobacz
Co na dziś?

CCM - Western

2 - @2,07  

Typ mało odkrywczy - ale z tego co gra CCM to i ja już zacznę grać przeciwko nim. Miałem jeszcze jakieś nadzieje, że może coś tam się zmieniło w porównaniu z zeszłym sezonem... ale jednak nie wygląda na to. Do tego radośnie podbieram serię na rogi:

un10,5 - @2,5  
un11,5 - @1,83  

Rzuty rożne dlatego, że goście w wyjazdowych meczach atakowali głównie środkiem. A to przekładało się w corrnerach - odpowiednio:
1 z Victory
2 z Nixami

CCM na własnym stadionie te 5-6 rożnych wywalczy (taka norma) ale nie sądzę, żeby coś ponad to:
6 z Adelaidą
5 z Jets

Celuję, że statystyki nie zawiodą i oba zespoły dostosują się do tego co grały wcześniej.
24 listopada 2019 11:05 przez majekx
24 listopada 2019 00:07
zobacz
Dziękuję wszystkim za typowanie. Podsumowanie kolejki:

Top 3 kolejki:
Snajp - 22
Lucaxx95 - 20
Loki123 - 19

I wyniki:


Wynik ogólny konkursu jest w temacie:
https://forum.bukmacherskie.com/temat/158218-tabela-typer-a-league-20192020/?page=1
22 listopada 2019 08:42
zobacz
Na dziś?
WSW - City
Jak nic wychodzi mi tu bts+ov2,5 @1,81   . City w tym sezonie gra w stylu holenderskim. Dużo bramek, nastawienie bardziej na atak niż na obronę... A że grają na wyjeździe to większe szanse że WSW też coś strzeli.
22 listopada 2019 11:54 przez majekx
20 listopada 2019 21:17
zobacz
Witajcie,

zapraszam na kolejne spotkanie do typowania. Na mecz konkursowy zostało wybrane spotkanie zespołów, które walczyły w Grand Finale 2018-2019. Wtedy, po regulaminowym czasie gry widnia wynik 0:0. Zapraszam do typowania spotkania:

-
Perth Glory - Sydney FC


Mimo, że to początek sezonu, można powiedzieć, ze oba zespoły znajdują się na zupełnie różnym etapie drogi do mistrzostwa. Perth po nieudanym starcie na pewno liczy na przełamanie z trudnym przeciwnikiem i tym samym pewną podstawę do marszu w górę tabeli. Sydney mocno wystartowało i zmierza na fotel lidera. Teoretycznie faworytami są goście, ale Australia lubi zaskakiwać. Oba zespoły na pewno mają wielką motywacje i konkretne argumenty na to aby zdobyć komplet punktów.



1. Proszę o podanie typu (1/x/2) (1 punkt)
2. Proszę o podanie typu: do przerwy/koniec meczu (np. x/1 lub 1/2) (3 punkty)
3. Proszę o podanie typu (un/ov 2,5) (2 punkty)
4. Proszę o podanie czy będzie rzut karny (2 punkt)
5. Proszę o podanie ilości rzutów rożnych (6 punktów)
6. Ilości kartek (żółta = 1, czerwona = 2) (6 punktów)
7. Czy będzie czerwona kartka (tak/nie) (2 punkty)
8. Proszę o podanie strzelca bramki (4 punkty)
9. Więcej rzutów rożnych: Gospodarze/Goście (2 punkty)
10. Dla kogo będzie rzut karny (gospodarze/goście/obaj) (2 punkty)

Nagrody w konkursie ufundował Forbet:
https://www.iforbet.pl/rejestracja/696ecf1492

20 listopada 2019 21:18 przez majekx

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
#7 Newcastle Jets - Melbourne City 15.12.2019 08:30

majekx : Witajcie, na mecz to typowania zostało wybrane spotkanie ekip, które poprzednia kolejkę zakończyły bez zdobyczy punktowej: - Newcastle Jets - Melbourne City Newcastle Jets mimo dobrej gry uległo zespołowi z …

ostatni wpis wczoraj 23:08 przez kacper091097
#6 Western United - Melbourne Victory 08.12.2019 06:00

majekx : Witajcie, dziś typujemy spotkanie: - Western United - Melbourne Victory Po raz pierwszy będzie typowane spotkanie beniaminka ligowego - Western United. Zespół gospodarzy dobrze rozpoczął sezon, jednak ostatnio przyszedł kryzys …

ostatni wpis 9 grudnia 2019 08:38 przez waldi1979
#5 Newcastle Jets - WS Wanderers 30.11.2019 09:30

majekx : Witajcie, w najbliższą sobotę zapraszam do Newcastle na spotkanie zespołów, które charakteryzują się pewną statecznością w A-Lidze. Zapraszam do Newcastle na spotkanie: - Newcastle Jets - WS Wanderers Oba zespoły …

ostatni wpis 2 grudnia 2019 17:16 przez waldi1979
#4 Perth Glory - Sydney FC 23.11.2019 11:45

majekx : Witajcie, zapraszam na kolejne spotkanie do typowania. Na mecz konkursowy zostało wybrane spotkanie zespołów, które walczyły w Grand Finale 2018-2019. Wtedy, po regulaminowym czasie gry widnia wynik 0:0. Zapraszam do …

#3 Sydney FC - Melbourne Victory 17.11.2019 08:30

majekx : Witam, dziś zapraszam na klasyk A-League - pojedynek miedzy Sydney a Melbourne. Spotkanie nazywane Big Blue: - Sydney FC - Melbourne Victory Wg bukmacherów zdecydowanym faworytem jest zespól aktualnych mistrzów …

#2 Adelaide United - Brisbane Roar 10.11.2019 08:00

majekx : Witajcie, zapraszam wszystkich na drugą kolejkę konkursową. Typujemy dziś spotkanie drużyn chyba najbardziej nieobliczalnych w lidze: - Adelaide United - Brisbane Roar Wg. bukmacherów faworytami są gospodarze i zdobywcy pucharu. …

#1 Sydney FC - Newcastle Jets 01.11.2019 09:30

majekx : Witajcie, mamy kolejny sezon z A-League, a zatem zapraszam na kolejną już odsłonę konkursu typera. W skrócie, polega on na typowaniu zdarzeń i zbieraniu za nie punkty. Osoby z największą …

ostatni wpis 3 listopada 2019 01:24 przez waldi1979
#14 Perth Glory - Wellington Phoenix 28.04.2019 11:00

majekx : Witajcie, przyszła pora na ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego i jednocześnie ostatnie spotkanie naszego konkursu: - Perth Glory - Wellington Phoenix Zapraszam do typowania spotkania nowego mistrza sezonu zasadniczego z najbardziej …

ostatni wpis 2 maja 2019 20:41 przez karciarz
#13 Central Coast Mariners - WS Wanderers 20.04.2019 11:50

majekx : Witajcie, zapraszam na przedostatnią kolejkę sezonu zasadniczego A-League 2018/2019. Z rzeczy organizacyjnych, ponieważ jeszcze w naszym konkursie nie wszystko się wyjaśniło, a sam konkurs wchodzi w decydującą fazę to możliwe …

ostatni wpis 20 kwietnia 2019 20:31 przez majekx
#12 WS Wanderers - Sydney FC 13.04.2019 11:50

majekx : Dla kogo 13 okaże się szczęśliwa? dla kogo pechowa? Zapraszam na derby Sydney: - WSWanderers - Sydney FC Mam nadzieje na ciekwe widowisko, gdyż z jednej strony w roli gospodarza …

ostatni wpis 13 kwietnia 2019 22:27 przez karciarz
#11 Sydney FC - Melbourne Victory 06.04.2019 10:50

majekx : Witajcie, zapraszam na szlagier kolejki numer 24: - Sydney FC - Melbourne Victory Pojedynek zespołów walczących o 2 lokatę i tym samym krótką drogę do finału play off - a …

ostatni wpis 6 kwietnia 2019 18:05 przez majekx
#10 Perth Glory - Melbourne Victory 30.03.2019 12:00

majekx : Witajcie, zapraszam do typowania chyba najlepiej zapowiadającego się spotkania 23 kolejki A-League: - Perth Glory - Melbourne Victory 1. Proszę o podanie typu (1/x/2) (1 punkt) 2. Proszę o podanie …

ostatni wpis 31 marca 2019 18:14 przez majekx
#9 Sydney FC - Melbourne City 17.03.2019 9:00

majekx : Witajcie, zapraszam na kolejną kolejkę z A-Ligą. Dziś typujemy chyba najciekawsze spotkanie tej kolejki, spotkanie na Leichhardt Oval: - Sydney FC - Melbourne City Mamy tutaj kilka ciekawych aspektów, i …

ostatni wpis 17 marca 2019 21:28 przez majekx
#8 Brisbane Roar - WSW 08.03 9:50

majekx : Witajcie, pora na 21 kolejkę w A-League i jednocześnie naszą 8 kolejkę typera. Kolejkę dosyć rozciągniętą w czasie.. a więc i jest trochę więcej czasu do namysłu. Wybraliśmy dla Was …

ostatni wpis 8 marca 2019 20:40 przez majekx
#7 Melbourne Victory - Melbourne City 23.02.2019 09:50

majekx : Witajcie, Tym razem wybór mógł być tylko jeden - derby Melbourne. - Melbourne Victory - Melbourne City Na Marvel Stadium nie powinno zabraknąć walki. Ponieważ są to derby, a do …

ostatni wpis 23 lutego 2019 13:57 przez majekx
#6 Adelaide - WSW 16.02.2019 09:50

majekx : Witajcie, Dziś zapraszam do typowania zespołów, które jeszcze w tym sezonie nie obstawialiśmy: - Adelaide United - WS Wanderers Gospodarze są zdecydowanym faworytem, ale potrafią trzymać w napięciu swoich kibiców …

ostatni wpis 16 lutego 2019 22:30 przez majekx
#5 Melbourne Victory - Perth Glory 10.02.2019 07:00

majekx : Witam. Już dziś zapraszam do typowania spotkania na szczycie A-League: - Melbourne Victory - Perth Glory Czy Perth naprawdę jest tak mocne i w takim gazie, że ucieknie na dobre …

ostatni wpis 10 lutego 2019 22:05 przez majekx
#4 Perth Glory - Wellington Phoenix 02.02.2019 12:00

majekx : Witam, zapraszam do typowania. To już 4 kolejka do typowania i 17 kolejka ligowa. Tym razem typujemy spotkanie: - Perth Glory - Wellington Phoenix Gospodarze to dość nieoczekiwani liderzy tabeli. …

ostatni wpis 2 lutego 2019 20:26 przez majekx
#3 Perth Glory - Newcastle Jets 27.01.2019 10:00

majekx : Witajcie, tym razem zapraszam do typowania zespołów, które jeszcze nie brały udziału w tej edycji konkursu. Dosyć niespodziewanego lidera ligi z zeszłorocznym finalistą playoff: - Perth Glory - Newcastle Jets …

ostatni wpis 27 stycznia 2019 14:12 przez majekx
#2 Wellington Phoenix - Sydney FC 23.01.2019 7:35

majekx : Witajcie, dziś zapraszam Was do Nowej Zelandii na spotkanie rewelacji sezonu Wellington Phoenix z zespołem co sezon walczącym o mistrzostwo - Sydney FC. - Wellington Phoenix - Sydney FC Jak …

ostatni wpis 23 stycznia 2019 22:34 przez majekx
kuba72
kuba72
Lis 2011
2 768 2 713 14
larkspur
larkspur
Maj 2013
580 4 227 15
qowalsky6
qowalsky6
Gru 2013 | Znawca
2 146 18 932 32
psychosocial
psychosocial
Gru 2013 | Znawca
601 6 485 30
lusy_b
lusy_b
Lut 2016
530 4 745 14
szatar
szatar
Kwi 2016
113 1 132 15
kaczmarek86
kaczmarek86
Cze 2016
55 226 9
janek90
janek90
Kwi 2011
9
cheaterforbet
cheaterforbet
Maj 2019
6 89 1
miechu
miechu
Maj 2017
2 4
grzegorzr
grzegorzr
Kwi 2018
1 3
poczatkujacy82
poczatkujacy82
Mar 2016
7
tofik015
tofik015
Gru 2018
133 385 1
reuss111
reuss111
Gru 2016
15 7 4
konzbi
konzbi
Wrz 2007
24 10
kacper091097
kacper091097
Gru 2015 | Mistrz Europy U21
228 453 10
joj
joj
Lip 2017
75 2
ozim123
ozim123
Mar 2016
18 36 4
plluzak80
plluzak80
Mar 2017
147 64 7
uzytkownik-76505
uzytkownik-76505
Wrz 2011
305 1 331 13
bbb-1986
bbb-1986
Wrz 2011
285 14 9
gebert
gebert
Kwi 2015
3
loduwa
loduwa
Wrz 2013
101 53 12
apil64
apil64
Sie 2017 | Typer
799 5 531 21
crabro
crabro
Maj 2016
136 411 6
szatar
szatar
Kwi 2016
113 1 132 15
pawel-100
pawel-100
Mar 2016
5
lusy_b
lusy_b
Lut 2016
530 4 745 14
qowalsky6
qowalsky6
Gru 2013 | Znawca
2 146 18 932 32
psychosocial
psychosocial
Gru 2013 | Znawca
601 6 485 30
larkspur
larkspur
Maj 2013
580 4 227 15
makaron87
makaron87
Sty 2009
165 94 7
  • Całe życie w jednym Klubie

    Jesteś na forum 5 lat

  • Mam rangę

    Otrzymałeś rangę specjalną

  • Mam już swój fanklub na Forum

    Zdobyłeś 10000 punktów reputacji

  • Nie odpuszczam, tylko dzielę się wiedzą

    Zdobyłeś 5000 punktów reputacji

  • Widać, że inni mnie szanują

    Zdobyłeś 1000 punktów reputacji

  • Moja praca nie idzie na marne

    Otrzymałeś reputację od 100 osób

  • Widzisz, dobro wraca

    Otrzymałeś reputację od 50 osób

  • Inni mogą brać ze mnie przykład

    Przyznałeś reputację 100 osobom

  • Potrafię docenić pracę innych

    Przyznałeś reputację 50 osobom

  • Jak Totti i Gerrard

    Jesteś na forum 2 lata

  • Skończyłem Roczek

    Jesteś na forum rok

  • Trochę sie tego nazbierało

    Napisałeś 500 wpisów w dziale tematycznym

  • Zacząłem nową przygodę

    Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.