Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

luk2397

luk2397
Mar 2016
4
0
Marzec 2016
49 minut temu
4
Profil użytkownika luk2397 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy75,0%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie25,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
25 maja 2016 20:53
zobacz
Witam.
Chciałbym się spytać o rozliczenie mojego typu z 23.05: Nurnberg-Frankfurt. Dostałem minusa za niejakie powtórzenie typu. Znikąd nie ściągałem tego typu i analizy ani nikt przede mną nie miał tego typu. Proszę o wyjaśnienie tej niezgodności.

Typ został rozliczony na minus, z powodu, że wcześniej został podany handicap na tą samą drużynę. Radzę się zaznajomić z regulaminem typów dnia, by nie było niejasności. // TyperekS
22 maja 2016 21:22
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy baraż o Bundesligę
Godzina: 20:30
Spotkanie: Nurnberg-Frankfurt
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pomimo ogromnej przewagi Frankfurtu w 1 meczu wynik dla nich niekorzystny:1-1 po stracie gola przez niefortunne wybicie piłki do własnej bramki po wykonaniu rzutu wolnego. Frankfurt wyrównał w 2 poł. meczu i ta bramka daje nadzieje w meczu rewanżowym. Tamten mecz powinni wygrać gospodarze, którzy nie pozwalali gościom na skonstruowanie ataków stanowiących zagrożenie. Gdyby skuteczność była lepsza i szczęście sprzyjało graczom Frankfurtu mieliby korzystniejszy wynik przed rewanżem. W decydującym meczu gracze Frankfurtu będą chcieli za wszelką cenę zdominować mecz strzelając bramkę. Żadnych zbędnych kalkulacji- dla nich w tym meczu liczy się zwycięstwo dające utrzymanie.

Powtórzenie typu
⛔ 100
21 maja 2016 21:06
zobacz
Dyscyplina: Piłka nożna- finał Copa Del Rey
Godzina: 21:30
Spotkanie: Barcelona - Sevilla
Typ: 1/1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jest to mój pierwszy post i jednocześnie typ w tym temacie. Wybrałem zwycięstwo Barcy w 1 poł i na koniec meczu. Wszyscy są do dyspozycji trenera. Ostatnio wytrwale trenowali i jak twierdzi sam trener są odpowiednio zmotywowani. Wszyscy z otoczenia klubu liczą na zdobycie dubletu po odpadnięciu z LM i to jest priorytet dla klubu w tym ostatnim meczu sezonu. U Sevilli po emocjonującym meczu LE mogło pojawić się zmęczenie i w dodatku świętowanie zdobycia po raz trzeci z rzędu LE mogło wpłynąć na dyspozycję zawodników. Sądzę, że Barca od początku meczu narzuci swoje warunki i w 1 poł. pokażą, że zależy im na końcowym triumfie. Barca musi/wymaga się od niej zdobycia pucharu więc zawodnicy będą bardzo skoncentrowani od pierwszego gwizdka meczu.

⛔ 100
17 maja 2016 17:29
zobacz
Zwycięstwo Barcy bardzo prawdopodobne- niemalże pewne. Priorytetem dla Barcy w tym sezonie jest zdobycie Pucharu Króla po odpadnięciu z LM i ten cel osiągną. W dodatku Sevilla gra w LE i zmęczenie na pewno da im się we znaki. Zwycięstwo Barcy co najmniej dwiema bramkami to mój typ na ten mecz.
  • Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.