Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

luckyl

luckyl
Paź 2015
3
0
Październik 2015
2 miesiące, 2 tygodnie temu
3
Profil użytkownika luckyl świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Firmy Bukmacherskie100,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
7 września 2016 21:04
zobacz
napiszę do nich za rok 😄 może się coś się w tej sprawie zmieni. Wszystkie buki mają taką zasadę, że jak zamkniesz konto ponowne otwarcie będzie niemożliwe ?
7 września 2016 08:19
zobacz
Kilka miesięcy temu zamknąłem/usunąłem całkowicie swoje konto postanowiłem napisać do nich wiadomość czy te konto da się jeszcze odzyskać albo czy mogę założyć nowe, dostałem odpowiedź, że na moją prośbę konto zostało zamknięte i założenie nowego jest niemożliwe, każde moje nowe konto będzie blokowane/zamykane. Niestety z botami z supportu nie ma żadnej rozmowy, można się jakoś skontaktować z szefem polskiego supportu ?? Ktoś zamykał konto i udało mu się otworzyć ponownie nowe ? Czy po jakimś czasie np po roku, już będę mógł bez problemu otworzyć nowe ?
Zamknąłem konto bo niestety można powiedzieć, że musiałem nie chce podawać tu powodu ale nie było to spowodowane wściekłością bo przegrałem dużo pieniędzy :smile:
7 września 2016 05:40
zobacz
Kilka miesięcy temu zamknąłem/usunąłem całkowicie swoje konto bet365, postanowiłem napisać do nich wiadomość czy te konto da się jeszcze odzyskać albo czy mogę założyć nowe, dostałem odpowiedź, że na moją prośbę konto zostało zamknięte i założenie nowego jest niemożliwe, każde moje nowe konto będzie blokowane/zamykane. Niestety z botami z supportu nie ma żadnej rozmowy, można się jakoś skontaktować z szefem polskiego supportu ?? Ktoś zamykał konto i udało mu się otworzyć ponownie nowe ?
Zamknąłem konto bo niestety można powiedzieć, że musiałem nie chce podawać tu powodu ale nie było to spowodowane wściekłością bo przegrałem dużo pieniędzy 😄
Teraz chętnie bym wrócił to pykania tam, jak nie tam to gdzie ? jaki inny buk podobny do bet ? (uniwersalny) a może iforbet dać szansę ?

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
zamknięte konto i ponowne otwarcie

luckyl : Kilka miesięcy temu zamknąłem/usunąłem całkowicie swoje konto postanowiłem napisać do nich wiadomość czy te konto da się jeszcze odzyskać albo czy mogę założyć nowe, dostałem odpowiedź, że na moją prośbę …

ostatni wpis 15 września 2016 15:34 przez tommy83
  • Jak Totti i Gerrard

    Jesteś na forum 2 lata

  • Skończyłem Roczek

    Jesteś na forum rok

  • Zacząłem nową przygodę

    Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.