Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

kubula2019

kubula2019
Paź 2019
10
0

W świat bukmacherki dopiero wkraczam. Chociaż zacząłem obstawiać mecze jakieś 10 lat temu. Wtedy o europejskiej piłce wiedziałem wiele.Były to jednak typy bez jakiejś większej analizy i traktowałem to bardziej jako zabawe, aby w weekend dodać sobie smaczek w postaci emocji związanych z obserwowaniem wyników. Przez jakiś czas przestałem się interesować sportem. Zmieniły się priorytety w moim życiu i zacząłem duzo podróżować. Obecnie powracam do świata piłki nożnej i chce zagłębić się w tajniki ,,bukmacherki”. Jestem otwarty na zdobywanie nowej wiedzy, także wszelkie porady i wskazówki mile widziane. Do zobaczenia !

Październik 2019
1 dzień, 19 godzin temu
10
Mężczyzna
23 lata
Inverness
Mój podpis
Mniej znaczy więcej, a apetyt rośnie w miarę jedzenia. 

Statystyki

Dział% wpisów
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy50,0%
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie20,0%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie10,0%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie10,0%
Fora Ogólnotematyczne10,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
18 października 2019 17:59
zobacz
WItam po ktrótkiej przerwie. Dzisiaj zagram trzy typy dość ryzykowne jednak mam swoje powody aby wierzyć że to się uda, ponieważ przeanalizowałem grę tych zespołów i kupon wygląda następująco:

Zagłębie Lubin- Pogoń Szczecin, X @ 3,42
Wisła Kraków-Piast Gliwice, X @ 3,46
Eintracht Frankfurt-Bayern Leverkusen, X @ 3,75

AKO:44,37
Stawka:5j
EWK:195,23j

Bukmacher:Fortuna
18 października 2019 18:00 przez kubula2019
16 października 2019 20:51
zobacz
Bukmacher:Fortuna

Boston River - Progreso 2 @ 2.30 (1:1) 
Fuenlabrada - Saragossa X@ 3.15 (2:1) 
AKO: 7,25
Stawka: 5j
EWK: 31,95j

Niestety i tym razem się nie udało . Mecze wybierałem na szybko żeby tylko coś obstawić i mieć co robić w pracy :D Musze się tego wystrzegać bo to przynosi straty . 
17 października 2019 00:57 przez kubula2019
16 października 2019 17:15
zobacz
Dzisiaj gram brazylijską ekstraklasę 

Bukmacher: 
Fortuna

Gremio RS - Bahia BA , X @ 4.00 (0:1) 
Fortaleza CE - Flamengo RJ , 2 @ 1.68 (1:2)
Cruzeiro MG - Sao Paulo SP , under 2,5 gola @ 1.44 (1:0)
AKO: 9,68
Stawka: 5j
EWK: 42,59j

Bramka z karnego w doliczonym czasie gry 🤬
17 października 2019 08:56 przez kubula2019
16 października 2019 01:26
zobacz

Bukmacher: Fortuna

Tigre - Villa Dalmine , X @ 2.95  (1:0)
Parana PR - Brasil de Pelotas , 1 @ 1.92 (1:0)
Stawka: 5j
AKO:5,66
EWK: 24,90j

Niestety sprawdził się mój początkowy typ. Czasami nie warto zmieniać decyzję, ale to nic. Gramy dalej :)

16 października 2019 02:06 przez kubula2019
16 października 2019 01:16
zobacz

Witam wszystkich forumowiczów. Długo zabierałem się do tego aby założyć swój temat. Jednak doszedłem do wniosku że to dobry sposób aby rejestrować swoje typy. Te na   jak i na  .
moj początkowy kapitał to 100 zł. Zgodnie z zasadami forum stawki będę podawał w jednostkach gdzie; 1j = 1 zł.
Nie mam opracowanego systemu gry . Będę stawiał płaskie stawki zazwyczaj nie przekraczające 10% mojego budżetu.
Moje kupony zawierać będą zazwyczaj od 1 do 3 zdarzeń . Czasami puszczę jakiś dłuższy kupon. Przeważnie stawiam piłkę nożna . Nie mam swojej ulubionej ligi, natomiast zacząłem się interesowac ligami z Ameryki Południowej.
Swoje analizy opieram na wynikach ostatnich meczy oraz na skrótach tychże spotkań. Zobaczymy co to wszystko przyniesie.
Będę starał się robić cotygodniowe podsumowania. Wszelkie uwagi oraz dyskusje mile widziane. 

pozdrawiam 

16 października 2019 01:05
zobacz
A ja już sam nie wiem ile wtopiłem . To co było kiedyś to już nie policzę :D ale tydzień temu wpłaciłem 200 zł i staram się grać mądrze . Jednak straciłem trochę pieniędzy ponieważ grałem na początku na live mecze koszykówki . Porażka :D teraz czekam aż rusza ligi w Europie 
16 października 2019 01:00
zobacz
Sporobuj poszukac streamow np na myp2p , albo drhtv . Z tego co wiem są tez internetowi dostawcy telewizji oferujący wiele sportowych kanałów w nizszej cenie niż jakieś firmy stacjonarne :)
15 października 2019 18:06
zobacz
Przy długoterminowych kuponach jest to jak najbardziej możliwe. Jeżeli ktoś może sobie pozwolić na ewentualną stratę kilkuset złotych to czemu nie. Dobra analiza i dużo szczęścia to klucz do wygrania dużej banki hehe .
15 października 2019 06:17
zobacz
Moim zdaniem . Jest duże ryzyko przegrania swoich pieniędzy przy obstawianiu tego typu wydarzeń . Wiele rzeczy zrobionych jest pod publikę . Można zauważyć na każdej konferencji przed walkami FAME MMA. 

Jednak moim zdaniem , Marcin najman jest absolutnym faworytem w walce z Bonusem BGC.
Mozna go nie lubić i śmiać się z jego sportowych wpadek . Bądź co bądź był zawodowym bokserem. Natomiast BONUS to postać która wziela się z nikąd. Zaczął swoje przygotowania jakieś pół roku temu i co prawda zrobił postępy , zrzucił kilkanaście kilogramów. Jednak mimo wszystko uważam ze walka z Najmanem będzie trwała nie dłużej niz minute . 
13 października 2019 16:48
zobacz
Generalnie Barca i Real ostatnio osłabli. Można to stwierdzić po ilości zawodników w kadrze Hiszpanii. Do niedawna w drużynie narodowej, większość piłkarzy była z obu tych klubów.

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Mniej znaczy więcej

kubula2019 : Witam wszystkich forumowiczów. Długo zabierałem się do tego aby założyć swój temat. Jednak doszedłem do wniosku że to dobry sposób aby rejestrować swoje typy. Te na [plus] jak i na …

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

• Latka lecą

Uzupełniłeś swój wiek w profilu

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.