Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

kris1804

kris1804
Wrz 2012
14
17
Wrzesień 2012
1 godzina, 25 minut temu
14
17
36 lat

Statystyki

Dział% wpisów
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy44,4%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie33,3%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie22,2%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
15 maja 2019 12:38
zobacz
Rosja -wlochy 
usa- wielka brytania 
w tych meczach typuje ze wlochy i wielka brytania strzela po bramce kursy  4,10wlochy i  3.25 wielka brytania typ ryzykowny ale mozliwy 
13 października 2018 15:13
zobacz
Pytanie z innej beczki co ile lat bedzie sie liga narodow odbywac???
1 września 2018 18:15
zobacz
Witam zamierzam dac włochow handi 0:1 mysle ze kurs warty ryzyka 3.25 .Jakos trudno mi uwierzyc w kadre Brzeczka mysle ze za dyszke warto pograc
14 maja 2018 08:07
zobacz
Co sadzicie dzis korea -norwegia i rosja slowacja kusi mnie zagrac na koree i slowacje??
14 stycznia 2018 09:49
zobacz
Orientuje sie ktos dlaczego na polske jest taki wysoki kurs dzis? Portugalia na serio jest takim daworytem dzis?
19 sierpnia 2017 11:52
zobacz
SSheriff Tirapsol vs Legia
Typ 1
Fortuna 3.65
Legia gra taką padake ze o awans będzie trudno mieli szanse u siebie wygrać po bezbarwnym meczu zremisowali zaledwie 1:1 bramka strzelona przez moldawskich piłkarzy stawia ich w uprzywilejowanej sytuacji .Legia bedzie posiadać przewage w polu i bedzie musiała grac otwarta piłke i czym blizej konca beda pewnie nerwowac sie przy bezbramkowym wyniku co nie bedzie ulatwialo im gry pewnie .Wystarczy szybka kontra piłkarzy moldawskich i zakoncza sie marzenia . Kurs na piłkarzy sherifa ponad 3 zl biore z pocalowaniem reki
Proszę o dodanie kursu oraz bukmachera skąd był brany kurs / ibis
2 sierpnia 2017 20:05
zobacz
Na jutro takie typy bym typował
Zenit -Yehuda 1
tutaj raczej nie powinno być niespodzianki
Milan- uni.craiova 1
tez raczej mecz pewny
osijek-psv 2
poprzedni mecz psv przegrało 1-0 ale raczej nie powinni odpaść wyrazny faworyt tej pary warto też zagrać awans PSV
Fenerbahce - Sturm Graz 1
cięzko gra sie na terenie Turcji wiec wydaje mi sie ze tez tu poinni gospodarze wygrać
Maritimo - Bot.Plovdiv 1
wiadomo liga portugalska jest lepsza od bułgarskiej i powinno potwierdzić sie w tym meczu zdecydowany faworyt i fajny kursik
PAOK - Ol.Doneck 1
liga ukrainska w kryzysie wiec też zdecydowany faworyt
Midtjylland - Arka Gdynia 1
mimo zwyciestwa arki u siebie w ostatnich minutach to gospodarze zaatakuja od razu by odrobić straty a styknie im skromne 1-0
Bilbao - Dinamo Buk. 1
liga hiszpańska zdecydowanie lepsza od rumunskiej wiec tutaj tez zdecydowany faworyt tego meczu (kusi mnie handicapem dac 0-1)
Braga - AIK Sztokholm 1
pierwszy mecz 1-1 wiec tutaj tez raczej powinni gospodarze wygrac ten mecz
3 maja 2013 22:02
zobacz
dyscyplina : hokej Mistrzostwa świata
spotkanie : Norwegia-Słowenia
Typ : 2
kurs :6,8
Zdecydowanym faworytem zdaja sie być Norwegowie ale uważam ze kurs na Słowenców jest zawyżony. W meczach pomiedzy tymi zespołami lepsi są wlasnie hokeisci z półwyspu bałkanskiego 4-1 w bezpośrednich pojedynkach (4-1 ,5-2 ,6-4, 5-2 , 1-3). Moim zdanie warto zaryzykować na hokeistów Słowenii. Ja to stawiam
kiepska analiza,brak buka...
30 listopada 2012 08:55
zobacz
Dyscyplina :piłka nożna
spotkanie: Jagiellonia-Bełchatów
Typ 2
kurs 5.2
bukmacher: fortuna
w jednym z rozegranych dzis meczy uwage moja zwrócil mecz Ligi polskiej jagiellonia -Belchatów . W tym meczu może dojśc do niespodzianki .Belchatowianie nie maja szans wyjścia przed zakonczeniem rundy jesiennej z pozycji zagrozonej spadkiem ale punkty zdobyte jeszcze tej jesieni sprawia ze beda mieli mniej do odrobienia w rundzie wiosennej a ze kurs jest wysoki wiec uważam warto zaryzykowac.
⛔100
16 października 2012 14:34
zobacz
Dyscyplina: piłka nożna -El MŚ 2014
Mecz Węgry-Turcja
typ 2
Kurs : ok 2,4
1z dzisiejszej porcji meczy postanowiłem zagrac mecz Węgry -Turcja postawicna 2 .Ten mecz to może być ostatnia szansa by Turcja straciła szans na awans do Munialu. Na razie konto punktowe piłkarzy spod znaku połksięzyca przedstawia sie ubogo 3pkt wygrywając z Estonczykami a przegrywając z Holendrami i Rumunami. Ich przeciwnicy Wegrzy posiadaja 6 pkt wygrywając z Andora Estonia a przegrywając z Holendrami u siebie az 4-1 Aby Turcy dalej liczyli sie w grze o awans musza dzis wygrac bo inaczej bedzie bardzo ciezko awans chocby po barazach a tym bardziej ze dzisiaj jest mecz na szczycie Rumunia-Holandia wiec któras straci punkty wiec wtedy ino 3 pkt beda dzielily od pozycji dajaca co najmniej baraż.Wiec gram grubo na Turcje a kurs jest bardzo dobry 😄
⛔100 - brak buka, a kurs masz podać dokładny.
6 października 2012 09:30
zobacz
Dyscyplina : Piłka nozna
Spotkanie : Valladolid-Espanyol
Typ: 2
Kurs: 3,4
Bukmacher : efortuna
Analiza :
Z dzisiejszych spotkan wybrałem mecz ligi hiszpańskiej. Mimo ze faworytem beda piłkarze gospodarzy którzy nie zle radza sobie w lidze zajmując 10 miejsce dotychczas a goście na ostatnim bez zwyciestwa z 1 punktem po 6 kolejkach to jest spora niespodzianką.Drużyna Espanyolu miała walczyć o puchary a raczej będa walczyć o utrzymanie. Mimo tego sądze ze jest to dobry mecz na przełamanie zespołu z Barcelony. A że kurs jest wysoki warto zaryzykować bo kiedyś muszą w koncu wygrać
⛔100
3 października 2012 22:30
zobacz
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska
Spotkanie: Neftchi Baku - Inter Mediolan
typ 1
kurs. 4.2
Może niektórym wydać sie dziwny typ na 1 mimo że Inter bedzie zdecydowanym faworytem stawiam na piłkarzy z Azerbejdzanu. Wiadomo piłkarze z włoch nie traktuja poważnie ligi europejskiej a tym bardziej piłkarze Interu beda przed derbami z Ac Milanu wiec wystapia w osłabionym składzie poniewaz trener bedzie oszczedzal piłkarzy przed derbami

Kiepska analiza
19 września 2012 20:40
zobacz
Hapoel T-A vs Atletico 2
Mecz izraelczykami z hiszpanami zapowiada sie ciekawie mimo ze druzyna Madrytu jest faworytem do wygrania calej edycji Ligi Europejskiej. Atletico po super meczu o superpuchar Europy z Chelsea po pieknej grze w lidze tez piłkarze z Madrytu nie zawodza ostatn poniedziałek pokonali valeccano 4-3 mimo prowadzenia 4-0 do 85 min. Mimo osłabienia w Izraelu m.in Falcao uwazam ze nie powinni miec kłopotu z wywiezieniem 3 pkt
19 września 2012 20:32
zobacz
Liga europejska
Napoli-solna
1,3
Efortuna
W czwartek Napoli, które nie straciło jeszcze nigdy bramki w starciach z rywalami ze Szwecji podejmie na swoim terenie AIK Solna, które dla odmiany nigdy nie strzeliło gola włoskiej drużynie. Jedynie mozna miec watpliwości czy Napoli nie odpusci meczu ze szwedami choc watpie dla mnie 1
Zapoznaj się z regulaminem
  • Latka lecą

Uzupełniłeś swój wiek w profilu

• Nie jestem cebulą

Zaakceptowałeś zgody marketingowe w ustawieniach, dzięki temu pomagasz w rozwoju Forum!

• Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.