Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

kamil_1992

kamil_1992
Maj 2019
14
234

Underdog

Zainteresowania: F1, skoki narciarskie, piłka nożna, snooker.

Maj 2019
3 dni, 17 godzin temu
14
234
Mężczyzna
27 lat
Olsztyn
Prawnik

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie100,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
8 grudnia 2019 10:59
zobacz
cytat z dnia 7 grudnia 2019 15:54 przez cinas89

I rudy nam już ako skopal,  porażka te skoki
szkoda grosza to jak wróżenie z fusów 
Lepiej w lotka zagrać 

Na skokach da się zarobić ale musi sprawiedliwie wiać a to często problem, zwłaszcza jak gra się live to ma to istotne znaczenie. Wczoraj ostatnich kilka skoków dość mocno loteryjnie ale wcześniej dało poskakać. Ciekawi mnie jak ułoży się dzisiejszy konkurs, brak zdecydowanego faworyta. U nas jak narazie wygląda to trochę nierówno, kilka reprezentacji nieźle weszło w sezon, stawka jest dość mocno wyrównana. 

6 listopada 2019 16:40
zobacz
Jeżeli kursy przedmeczowe na zwycięstwo Trumpa wynosiły ok. 1,15 - 1,20, to gdzie znalazłeś kurs 1,90 na dwie partie przewagi? Zresztą nieważne, jak jesteś takim ekspertem, to wg mnie w dobrym smaku byłoby dzielenie się Twoimi mistrzowskimi analizami, wszyscy wyszliby na tym dobrze, rzecz jasna poza bukami :) Po wydarzeniu to każdy może się mądrzyć - jak w reklamie sts-u - "wiedziałem, że wygra" :D
21 września 2019 14:17
zobacz
Kwalifikacje - godz. 15:00 
Vettel - Leclerc - 2
Kurs 2,60 - sts

Niestety nie mam czasu na jakieś większe analizy, ale na sts pojawił się kurs na head to head kierowców ferrari. Na Vettela w tej parze  jest 1,45. To nie jest błąd bukmachera? Przecież monakijczyk wygrał ten trening a w ostatnich miesiącach konsekwentnie leje Seba, w 3 treningu pokazał, że Ferrari wdrożyło ciekawe zmiany który pozwoliły zbliżyć się czerwonym do ścisłej czołówki. Wczoraj kursy na nich były mniej więcej po równo. Dodam jeszcze tylko, że Leclerc wygrał 7 ostatnich pojedynków kwalifikacyjnych z Vettelem. 
7 września 2019 14:51
zobacz
Na prawdę małe różnice w stawce. Będzie się działo w kwalifikacjach :) 
6 września 2019 10:48
zobacz
Sobota - kwalifikacje godz. 15:00 - zwycięzca - Charles Leclerc (kurs 1,80 - Fortuna)  

Wprawdzie kurs nie zachwyca, ale i tak idę w stronę Charlesa. Ferrari przygotowuje nową jednostkę napędową, Monza to dla nich idealne miejsce do pokazania pełni mocy swojego ulepszonego silnika. Już w Belgii było widać, że przy dobrze przejechanym okrążeniu, nikt nie ma podjazdu do ekipy z Maranello, a ten tor ma im jeszcze bardziej pasować na pojedyńczym kółku. Wprawdzie mamy jeszcze Seba, który na pewno też ma ochotę na zwycięstwo w kwalifikacjach, niemniej jednak kwestia bycia liderem w Scuderii powoli przechyla się na stronę Charlesa o czym świadczą tegoroczne występy - wprawdzie do tej pory to Seb zgromadził więcej punktów, niemniej jednak Charles po pierwsze płacił frycowe za bycie świeżakiem w tej ekipie, po drugie miał też kilka nieukończonych wyścigów, a w niektórych (Bahrain) po prostu pecha, a po trzecie widać, że młody rozkręca się z miesiąca na miesiąc, czego nie można powiedzieć o Vettelu. Nie jest przypadkiem, że Leclerc ostatnie 6 kwalifikacji osiągał lepsze wyniki od swojego bardziej utytułowanego kolegi i nie wydaje mi się, ze jest to tylko kwestia dopasowania do charakterystyki bolidu (mówi się, że tegoroczna charakterystyka nie leży 4 krotnemu mistrzowi świata). Charles wydaje się przyszłością tej dyscypliny i moim zdaniem pokaże tego kolejną namiastkę w jutrzejszych kwalifikacjach. Mercedes i Red Bull powinny wyraźnie odstawać na pojedyńczym kółku dlatego stawiam jutro na zwycięstwo monakijczyka.
7 września 2019 16:25 przez kamil_1992
1 września 2019 14:43
zobacz
Wyścig - godz. 15:10 (kursy Fortuna)

Ako - kurs całkowity 3,52 

Gasly - Stroll - 2 (kurs 2,11) 

Racing Point dobrze sobie tutaj radzi i to zarówno w tempie kwalifikacyjnym, jak również wyścigowym (zresztą z reguły radzą sobie lepiej w wyścigu). Pakiet poprawek, który przywieźli na Niemcy i Węgry zaczął robić robotę. Charakterystyka toru również im pasuje o czym świadczy dobry wynik przed rokiem Pereza i Ocona (5 i 6 miejsce) a także miejsce Strolla w Kanadzie (tam też było dużo prostych) a Lance zajął 9 miejsce - wprawdzie nie było to nie wiadomo co, ale w tamtym czasie ekipa była w słabszej formie a kanadyjczyk dobrze sobie poradził i myślę, że skończy znacznie wyzej niż miejsce z którego startuje po wymianie jednostki napędowej (16 pole) Moje wczorajsze uwagi co do Gaslego pozostają aktualne, w równej walce Toro Rosso powinno odstawać na prostych od RP. 

Perez - Norris - 1 (kurs 1,67) 

Nie powielając tej samej argumentacji dotyczącej osiągów RP, zwrócę tylko uwagę, że Sergio miał szansę na niezły występ w Niemczech, lecz to ona jako pierwszy wypadł z toru, a patrząc ile punktów przywiózł wtedy jego kolega z zespołu (4 miejsce), była szansa na super występ. Dziwnie to wygląda, gdy przez ten jeden wyścig Perez zajmuje niższe miejsce w generalce od Strolla i meksykanin na pewno chciałby odwrócić tą sytuację - dzisiaj ma więc świetną okazję na przewiezienie solidnych punktów (startuje z 7 pola), a przynajmniej wyprzedzenie Norrisa, który z McLarenem nie pokazuje tu nic wielkiego. 

Poza tym podaję jeszcze: 

L. Norris - D. Ricciardo - 2 (kurs 2,22) 

Daniel i Renault wyglądają tu na prawdę nieźle. Po ogłoszeniu E. Ocona ekipa może skupić się już tylko na ściganiu i poprawianiu osiągów, które w tym miejscu mają duże znaczenie. Ricciardo i Hulkenberg potrafią w Belgii zbliżyć się (nawet przeskoczyć) prędkościami maksymalnymi czołowe zespoły, a to już coś. Renault od jakiegoś czasu nie pokazuje wszystkiego na co liczyli przed sezonem i w tym wyścigu bardzo liczą na odwrócenie niekorzystnego trendu i zbliżenie się w generalce do McLarena. 

1 września 2019 17:32 przez kamil_1992
31 sierpnia 2019 15:40
zobacz
Kolejny pożar w silniku Mercedesa 😀 Są ostatnim dostawcą jednostek napędowych, po którym można by było się tego spodziewać. 
31 sierpnia 2019 11:49
zobacz
GP Belgii - kwalifikacje, sobota godz. 15:00

Hamilton - Leclerc - 2 - kurs 1,72 (Fortuna)  
Hamilton - Vettel 2 - kurs 1,80 (Fortuna)  

Dzisiaj przeciwko Lewisowi. Zgodnie z przedmówcą, widać gołym okiem, że tor w Belgii idealnie pasuje zespołowi z Maranello. Ostatni tor z tak dlugimi nitkami prostych to Kanada - w kwalifikacjach wygrał Vettel, który odniósł tutaj 12 miesięcy temu swoje ostatnie zwycięstwo w F1. Mercedes wprawdzie przywiózł tutaj nową ewolucję silnika, niemniej jednak, jest to bardziej kosmetyka, niż jakiś dodatkowy zastrzyk mocy. Na tym torze jedzie się przez większą część okrążenia z gazem wbitym w podłogę - pewnych rzeczy nie da się więc przeskoczyć a za takie można uważać  moc jednostki napędowej, która w odniesieniu do Ferrari lepiej sobie radzi na pojedyńczym kółku (3 zwycięstwa w 12 dotychczasowych kwalifikacjach). Nietrudno się domyślić, że Ferrari ma już dość wpadek i z uwagi na sytuację w klasyfikacji generalnej oraz charakterystykę pozostałych torów- bardzo potrzebuje dobrych występów na SPA i Monzy. Jeżeli nic się nie odwali, możliwy pierwszy rząd, choć z Mercami i Maxem nigdy nic nie wiadomo.

Lando Norris - Pierre Gasly 1 - kurs 1,55 (Fortuna)  

McLaren w tym sezonie świetnie sobie radzi jako best of the rest. Lando bez kar przesunięcia na starcie jutrzejszego wyścigu, więc nie musi niczego kalkulować. Pierre dopiero dochodzi do siebie po degradacji z Red Bulla, poza tym musi minąć trochę czasu, zanim znowu wczuje się w samochód. Poza tym Toro Rosso narazie tu nie błyszczy, więc może być problem z wejściem do q3. Tor jest na prawdę długi (ponad 7 km), więc liczę, że obejdzie się bez tłoku na decydujących kółkach. 
31 sierpnia 2019 16:31 przez kamil_1992
4 sierpnia 2019 14:47
zobacz

Verstappen - zwycięstwo - kurs 1,92  
Russell - Kubica - 1 kurs 1,20  
Ako 2,30 - Fortuna

Tak jak pisał Mark1973 Verstappen i Honda bardzo tu mocni przez cały weekend to się potwierdza to już nie Austria że można było wyczarować kurs na win Maxa przed treningami 30 zł ale wchodzę w to, nawet gdyby holender zepsuł start myślę że odrobi w czasie wyścigu, na zniwelowanie podatku dorzucam Roberta który ewidentnie slabiej ten weekend od Georga. 

4 sierpnia 2019 16:46 przez kamil_1992
3 sierpnia 2019 10:53
zobacz

Kwalifikacje - Węgry (Head to Head) AKO 3,39 - kursy Fortuna

Ricciardo - Kvyat - 1 - kurs 1,60   Daniel trochę tłoku na torze w decydującym kółku, wydaje się, że  był potencjał na q3

Wczorajsze treningi nie pozwoliły wyciągnąć jakiś daleko idących wniosków, mimo wszystko wydaje mi się, że Renault może tutaj aspirować do miana "solidnych średniaków" i walczyć z McLarenem o miano liderów środka. Tor jest dość techniczny, powinien pasować bolidy Renault lepiej radziły sobie ostatnio na pojedyńczym kółku od Toro Rosso, zresztą w tym bardziej miarodajnym - 1 treningu Kviat i Albon - 13 i 14 miejsce, tak więc bez jakiegoś większego szału. Wyniki z Niemiec oraz widoczny bądź co bądź progres Hondy mimo wszystko zamazują aktualną dyspozycję bliźniaczego zespołu Red Bulla na pojedyńczym kółku, tak więc idę w stronę Daniela, który lubi ten tor, wygrał tu kiedyś w barwach zespołu z Milton Keynes, być może też Kviat po narodzinach dzidziusia będzie trochę niedospany;)

Perez - Stroll - 1 - kurs 1,57  

Russell - Kubica - 1 kurs 1,35  

Dwie następne pary to 11-0 w dotychczasowych kwalifikacjach tak więc wydaje mi się, że tylko przyblokowanie przez kogoś na dystansie decydującego okrążenia lub jakaś niespodziewana awaria może odebrać zwycięstwo któremuś z dwójki Perez - Russell. Poprawki Racing Point działały w Niemczech, tutaj pomimo nowego zawieszenia widać, że ten tor ewidentnie im nie leży o czym wspominał przed weekendem meksykanin. RP z reguły jest lepsze w tempie wyścigowym, ale pojedyńcze kółko może znów być u nich piętą achillesową, tak więc mając na uwadze powyższe, można spodziewać się odpadnięcia Strolla w pierwszym segmencie kwalifikacji i niewiele lepszego, niemniej jednak lepszego występu Sergio Pereza. 

Co do Russella i Roberta, pierwszy trening zamiana sytuacji z Niemiec - Russell testuje nowe części, RK na poprzedniej specyfikacji, nie dziwi zatem różnica 0,6 sek. ponadto Russell był lepszy od Strolla i generalnie miał pozytywne odczucia po treningach. W drugim jechali na (oczywiście w teorii) tym samym sprzęcie, niemniej jednak tutaj 0,5 sek. różnicy. Wiadomo, że trzeba patrzeć z dystansem na to co działo się wczoraj, tak jednak w ten weekend nie powinno być zmiany w czasie Quali, Russell po Niemczech jest zmotywowany, żeby pokazać, że to on jest lepszy i działania zespołu prawdopodobnie również będą iść w tym kierunku.     

3 sierpnia 2019 19:34 przez kamil_1992
8 czerwca 2019 11:44
zobacz
cytat z dnia 8 czerwca 2019 11:32 przez ranczo0123

GP Kanady - kwalifikacje, sobota 20:00

Grosjean - Perez @ 1.96
Vettel - Gasly @ 1.05
Bottas - Verstappen @ 1.14

AKO: 2.34 (real 2.06)
Bukmacher: Millenium

Na zniwelowanie podatku dokladam typy przeciwko Red Bullowi. Duzo dlugich prostych bedzie dla nich zabojcze. Czeka ich trudny weekend. Nie przewiduje, ze nagle na tym torze przeskocza Mercedesa i Ferrari w kwalifikacjach.

Również po rezultatach kierowców Toro Rosso widać, że jednostki napędowe Hondy mogą nieco odstawać od konkurencji. 

8 czerwca 2019 11:32
zobacz
Jak tam nastroje przed trzecim treningiem i kwalifikacjami?

Wydaje mi się, że Mercedes w drugim treningu mimo wszystko jechał na nieco skręconym silniku. Zastanawiającym był dla mnie fakt, że V. Bottas nie miał prędkości maksymalnej w top 10 - dla mnie ciężko zakładać, że inne zespoły na ich "nowych" silnikach (Racing Point oraz Williams) potrafią wyciągnąć większą prędkość maksymalną od kierowców Mercedesa (oczywiście Hamilton przez swoją przygodę nie miał kiedy narobić szybkich kółek). Całkiem możliwe, że srebrne strzały nie pokazały jeszcze wszystkiego na co ich stać. 
8 czerwca 2019 11:36 przez kamil_1992
11 maja 2019 16:31
zobacz
cytat z dnia 11 maja 2019 14:46 przez mark1973

Co do kwali to od wczoraj chodzi za mną win Bottasa. Lewis faworytem napewno i myślę ze Merc bedzie miał pierwszą linię ale Valtteri nie raz pokazywał ze potrafi zrobić szybkie kółko nie będąc faworytem. Dlatego moj typ na zwycięzcę kwalifikacji to Bottas 

Valtteri Bottas win kurs 3 STS

Jeszcze pare słów na temat RWR. George Russell pod koniec P3 rozbil tyl bolidu i niestety Robert nie mogl przejechac szybkiego kolka wiec ta różnica jest myląca. Czy fakt rozbicia auta będzie mial wpływ na kwale? Moze tak a moze nie bo nie. Niemniej kurs 1.25 na Russella w tym momencie to jakaś paranoja. I życzę Robertowi by dziś wlasnie pokonal mistrza F2. Sa tez szanse na deszcz wiec zobaczymy.

Bardzo dobry bet z tym zwycięstwem w quali. Buki nie czają jeszcze wewnętrznej przemiany V.Bottasa ;) dla mnie świetna jest ta jego praca jaką wykonał nad własnym charakterem. Z pokornego skrzydłowego ("Valtteri It's James"), grzecznie wykonującego polecenia zespołu stał się cwaniakiem, który potrafi postawić się nawet Toto Wolffowi. Bottas czuł, że jeżeli nie zacznie ogarniać to będzie jego ostatni sezon w Mercedesie i zamiast skonczyć jak niegdyś Kovalainen w Mclarenie postanowił skumulować w sobie cała fińską energię żeby zrobić Rosberga 2.0. To było do przewidzenia przed sezonem a teraz tylko się potwierdza, zwłaszcza, że Hamilton miewa na początku sezonu problemy z koncentracją (wspominał o tym sam Nico Rosberg). Poza tym, fin mówił na początku sezonu o pracy mentalnej jaką wykonał zimą - "Starałem się nie myśleć o fali krytyki jaka na mnie spadła. Oczywiście złe słowa również potrafią być motywujące. Zaczyna się kolejny sezon, to dla mnie nowe rozdanie. Chcę, żeby to był najlepszy rok w mojej karierze". Na filmikach widać było, że trenuje niemal jak Rocky przed walką z Ivanem Drago :D Hamilton wspominał, że nie odpuści mu tak łatwo na starcie jak w czasie ostatniego GP więc będzie ciekawie  ale jeżeli fin utrzyma miejsce przed nim po pierwszych zakrętach, ma ogromne szansę na zwycięstwo. 

11 maja 2019 14:21
zobacz

Cześć! Czytam od jakiegoś czasu Wasze wpisy, stwierdziłem, że wykonujecie fajną pracę i postanowiłem sam zacząć się tu czasem udzielać. Życzę wszystkim wysokich wygranych. 

Co do GP Hiszpanii, to wydaje mi się, że pomimo 3 miejsca Bottasa w ostatniej sesji treningowej nie będzie tutaj zmiany w porównaniu z poprzednimi wyścigami. Widać gołym okiem od początku sezonu (może poza pechem Leclerca w Bahrainie), że Mercedes sieje jeszcze większe spustoszenie niż w poprzednich latach. Fin nie miał możliwości wykręcenia specjalnie szybkich kółek z powodu swojej wycieczki na żwir oraz kłopotów Russella, miał też lekkie problemy na swoim najszybszym, widać tam było jeszcze rezerwy, które mogą mu pozwolić zbliżyć się lub przeskoczyć Hamiltona. Mercedesy jak to mają w swoim zwyczaju szykują pewnie coś specjalnego na kwalifikacje (Hamilton chyba już teraz zaczął odpalać "party mode") i nie wydaje mi się, żeby ktoś mógłby im zagrozić na dwóch pierwszych miejscach, zwłaszcza, że bardzo dobrze radzili obie tutaj w ostatnich latach, a w zespole nie ma żadnych wewnętrznych tarć. 

• Latka lecą

Uzupełniłeś swój wiek w profilu

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.