Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

jasiu771

jasiu771
Gru 2013
262
345
Grudzień 2013
4 godziny, 48 minut temu
262
345
Kielce

Statystyki

Dział% wpisów
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy52,0%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie28,5%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie17,5%
Konkursy Bukmacherskie2,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
23 lutego 2020 13:24
zobacz
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Wisła K. - Korona
Typ:  X2
Kurs 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 
Krakowska Wisła ma bardzo dobrą passę. Drużyna niespodziewanie znalazła się na ostatnim miejscu w tabeli. Obecnie powoli Wisła pnie się w górę tabeli. Myślę jednak, iż dziś ich passa zostanie powstrzymana. Korona także walczy każdy punkt. Mecz jest dodatkowo bardzo prestiżowy dla kieleckich kibiców i dziś  nikt nie będzie odstawiał nogi. Obie drużyny odbudowały się po fatalnej jesieni, ale jedna z nich raczej spadnie z ligi, choć do końca rundy pozostało bardzo dużo kolejek jeszcze do rozegrania. Dziś jednak stawiam na ambicję Kielczan. Wiślacy po serii zwycięstw wreszcie stracą punkty. Mogą czuć się zbyt pewnie i zlekceważyć Koronę, która poprawiła zdecydowanie grę. Brakuje w tym zespole jedynie rasowych napastników. Po cichu liczę, iż Korona zwycięży. Wisła jest tu za bardzo faworyzowana. Przestrzegam przed graniem pewnej wygranej Wisły. Mecz będzie zacięty jak wczorajszy Arki. 

100
23 lutego 2020 17:16 przez neutralny
22 lutego 2020 06:23
zobacz
Dyscyplina: Skoki narciarskie mężczyzn
Godzina: 12:45
Spotkanie: P. Żyła - G. Schlierenzauer
Typ: P. Żyła
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tej parze wszystko przemawia na korzyść Polaka. Piotrek na tej skoczni czuje się dobrze. Wczoraj oddał oba skoki zdecydowanie dłuższe. Z tej pary okazał się zdecydowanie lepszy (9-17). W styczniu we Włoszech, gdzie skakano również na normalnej skoczni był zdecydowanie lepszy (7-20 i 4-17). Piotrek w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Piotrek również jest lepszy (10-21). Uważam, iż te argumenty wskazują, iż Polak będzie lepszy w dzisiejszych zawodach od Austriaka. Wystawiony kurs 1,60 wydaje się bardzo fajny. Jedynym mankamentem w skokach jest wiatr i on może decydować o pozycjach, ale zawodnicy na to nie mają już wpływu. Miejmy nadzieję, iż warunki do skoków będą zbliżone.

100
23 lutego 2020 13:51 przez ibis
10 stycznia 2020 17:27
zobacz
kamillo podałeś typy na 1 zawody a nie kwalifikacje

24 listopada 2019 13:55
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Jagiellonia - Arka
Typ: ilość bramek -3,5
Kurs: 1.46
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Polska liga ostatnio "overowa" się zrobiła. Dziś nie przewiduję jednak gradu bramek. Arka twardo postawi warunki Jadze. Liczy się w jej przypadku każdy punkt. Arka powinna liczyć na kontry. Jaga jest faworytem w tym spotkaniu. Powinna sobie poradzić z Arką, jeżeli myśli o sukcesach na koniec sezonu. Droga do zwycięstwa będzie jednak trudna. Liczę na twardy mecz z bramkami ale w granicach rozsądku. Do typu zachęca kurs.

46
24 listopada 2019 16:57 przez waldi1979
10 listopada 2019 14:20
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lech - Korona
Typ:X2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 

Dziś typuję w stronę Korony. Zespół Korony z Zagłębiem zagrał najlepszy mecz w tym roku (kalendarzowym). Co prawda na tej podstawie nie można zbyt wiele powiedzieć, bo dotychczasowe występy były tragiczne lub słabe. Jednak pokonanie Zagłębia a zwłaszcza styl w jaki zespół z Kielc zneutralizował Lubinian dowodzi, iż Korona wychodzi z kryzysu. Po powrocie Żubrowskiego zespół zaczął zdobywać punkty i grać coraz lepiej. Poprawił się Gnjatić i Marquez. Wreszcie fajnie zagrał Michał Gardawski. Przeciwnik też nie zachwyca i będzie pewnie zdeterminowany. Ja tu jednak upatruję niespodziankę. Koronie ostatnio dobrze grało się w Poznaniu. Co prawda dziś będą to zupełnie inne zespoły niż dotychczas, ale typuje raczej ku przekorze i z sentymentem w stronę Korony. Dodatkowo coś dziwi mnie ta masówka na Lecha i trochę niski kurs na Lecha jak na polską ligę, w której ostatnio kursy były dużo bardziej wyrównane zwłaszcza Kielczan. Korona gdy grała tragicznie stawiana była zazwyczaj na równi z rywalami (lub tylko nieco słabiej). Gdy poprawiła grę i zaczęła punktować jest odwrotnie. Tym bardziej, iż Lech też nie zachwyca. Poza tym Kielczanie też są zdeterminowani.

145
11 listopada 2019 11:07 przez neutralny
4 sierpnia 2019 13:17
zobacz
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 15.00
Spotkanie: Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Typ:  1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna

Wisła Płock nie grała tak tragicznie w meczu z Lechem jak sugeruje wynik. Lech jest na fali. Dodatkowo w Wiśle trochę perypetii związanych ze zmianą trenera mogło mieć wpływ na postawę zespołu. W tym sezonie fajnie gra Furman. Statystyki z meczu w Poznaniu poza bramkami w miarę OK. Sądzę, że Wisła dziś zagra o 3 pkt. Lechia cóż niby najsolidniejsza w czwórki pucharowiczów, ale w lidze zero bramek. Trochę to słabo wygląda. Dziś raczej będą odczuwać skutki czwartkowego meczu. To nie jest tylko problem tylko polskich drużyn. Ja obstawiając europejskie ligi pomijam zespoły grające w europejskich pucharach lub gram przeciwko nim. Dziś Wisła zagra o 3 pkt. Z Lechem nie mieli takiego słabego spotkania jak sugeruje wynik. Lechia będzie zmęczona po boju w Kopenhadze. Wychodzi mi wygrana Płocczan.

100
4 sierpnia 2019 16:53 przez ibis
2 sierpnia 2019 15:11
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Mecz: Arka - Korona
Godz: 18.00
Typ: 2 i -2,5 bramek
Kurs: 5,2
Bukmacher:Fortuna

Kolejne nieporozumienie z wystawionymi kursami. Korona pechowo przegrała z Legią (jak frajerzy widziałem na własne oczy). Dziś powinni powalczyć o 3 pkt. Zespół jest solidny i już w miarę zgrany, pomimo dużych zmian kadrowych. Arka gra słabo. Kielecka drużyna takie mecze musi wygrywać, aby spokojnie myśleć o planie minimum czyli ósemce. Korona jak na polskie warunki gra bardzo fajnie w destrukcji. Chłopaki po straconej pierwszej bramce z Legią fajnie szybko się podnieśli i konsekwentnie grali swoje. Strata drugiej bramki to było jakieś dziwne rozprężenie. Myślami doliczali sobie już 1 pkt w tabeli. Niestety to się zemściło. Nie taka Legia znowu jest słaba. Dziś z Arką Koroną będzie chciała sobie powetować straty z poprzedniej kolejki. Korona wg mnie jest tu faworytem i pewnie zgarnie 3 pkt. Dodatkowo motywacją może być fakt, iż okienko transferowe dla Kielczan nie jest jeszcze zamknięte a ponoć Suzuki (główny sponsor) ma jeszcze coś wyłożyć kasy. Także chłopaki muszą walczyć o miejsce w zespole. Nie przewiduję zbyt wielu bramek. Arka gra słabo i Korona będzie czekała na błąd Gdynian. Sama będzie starała się unikać straty bramki. Arka musi atakować a Korona spokojnie będzie starała się czekać na sposobność do kontry i rozstrzygnięcia spotkania na swoją korzyść.

100
2 sierpnia 2019 19:51 przez ibis
2 sierpnia 2019 14:59
zobacz
Mecz: Arka - Korona
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Fortuna

Kolejne nieporozumienie z wystawionymi kursami. Korona pechowo przegrała z Legią (jak frajerzy widziałem na własne oczy). Dziś powinni powalczyć o 3 pkt. Zespół jest solidny i już w miarę zgrany, pomimo dużych zmian kadrowych. Arka gra słabo. Kielecka drużyna takie mecze musi wygrywać, aby spokojnie myśleć o planie minimum czyli ósemce. Korona jak na polskie warunki gra bardzo fajnie w destrukcji. Chłopaki po straconej pierwszej bramce z Legią fajnie szybko się podnieśli i konsekwentnie grali swoje. Strata drugiej bramki to było jakieś dziwne rozprężenie. Myślami doliczali sobie już 1 pkt w tabeli. Niestety to się zemściło. Nie taka Legia znowu jest słaba. Dziś z Arką Koroną będzie chciała sobie powetować straty z poprzedniej kolejki. Korona wg mnie jest tu faworytem i pewnie zgarnie 3 pkt. Dodatkowo motywacją może być fakt, iż okienko transferowe dla Kielczan nie jest jeszcze zamknięte a ponoć Suzuki (główny sponsor) ma jeszcze coś wyłożyć kasy. Także chłopaki muszą walczyć o miejsce w zespole. Kurs z podpórką remisem też jest atrakcyjny 1,53 lub wygrana Korony i -2,5 bramki - 5,2. Polecam.
2 sierpnia 2019 15:12 przez jasiu771
28 lipca 2019 05:47
zobacz
Odnośnie Jagi nie może tak być żeby w naszej lidze takie cuda się wyprawiały. Ludzie chcą oglądać mecze i walkę. Później rozpaczamy, gdy nasz mistrz ogrywany jest przez Białorusinów  a nasze media piszą, że tamci są faworytami. To jest dramat naszej piłki krajowej. Mecze ustawiane chłopaki nie mają siły biegać 90 min. Grają chodzonego większą część spotkań. Totalna kompromitacja. Jak jest mecz, gdzie się starają chłopaki to ostatnie 10-15 minut nie mają siły biegać, nie ma obrony. Zresztą to obnażyli Słowacy i Białorusini nie tak dawno. Szkoda mentalnie jesteśmy daleko na wschodzie .
27 lipca 2019 21:59
zobacz
Jaja Boniek powinien odejść jeśli to prawda. Jest taki sam jak poprzednicy.
27 lipca 2019 15:38
zobacz
Mecz: Korona - Legia 1X   zadecydowała ostatnia akcja dramat
Kurs: 1,63
Bukmacher: Fortuna


Raczej przestrzegam przed sugerowaniem się kursami (dotyczy spotkania Jagi z Rakowem). W przypadku Korony z Legią jest podobnie. Tydzień temu na win Legii było chyba 1,97 obecnie jest 2,42. Jest początek sezonu. Kursy będą się zmieniały. Ciekaw jestem opinii kogoś ogarniętego z Białegostoku. Co tam się dzieje. Póki co ja typuję jutrzejszy mecz Korony. Uważam, iż jutro Korona nie przegra spotkania. Media i bukmacherzy błędnie ocenili siłę Korony plasując ją w dolnej części tabeli. Korona ku ich rozpaczy nie będzie walczyć o utrzymanie. Pozostanie walka o górną połówkę tabeli. Tydzień temu Korona zagrała bardzo dobre spotkanie. Prawie kompletnie zneutralizowali grę ofensywną Rakowa. Zwycięstwo nie było zagrożone. Powtarzam kiepska wiosna to sprawa gry przeciwko Lettieriemu. Większość piłkarzy z poprzedniego sezonu wyleciała z klubu. Nowi raczej poprawili siłę Korony. Legia cóż poza pokonaniem Andorczyków i Radomiaka oraz Finów nic nie pokazuje. Gra przewidywalnie. Vuko nie poprawił gry Legii. Korona będzie jutro zdeterminowana. Pojawia się pierwsza okazja aby odzyskać zaufanie kibiców bo blamażu wiosną. Chłopaki zostawią dużo zdrowia na boisku. By ugrać remis z Legią to powinno wystarczyć. Ciężko jest oceniać grę Korony po jednym meczu z Rakowem. Widzę, iż defensywa zagrała fajnie. Atak trochę słabiej ale jutro będzie kolejna weryfikacja. Legia gra zrywami. Pogoń dość łatwo dochodziła do sytuacji strzeleckich. Chyba kondycja jest słabą stroną Warszawian. Jutro przekonam się na trybunach. Co do meczu w Białymstoku. Skłaniam się ku pewnej jedyneczce. Oglądałem i Jagę w piątek w Gdyni  i Raków w sobotę. Nie ma co porównywać.
Mecz: Jagiellonia - Raków 1   mieliście rację
Kurs: 1,90
Bukmacher: Fortuna
30 lipca 2019 14:12 przez jasiu771
20 lipca 2019 14:48
zobacz
Mecz: Raków - Korona /0:1/
Typ: X2  
Kurs: 1,69
Bukmacher: Fortuna

Analiza

Korona tradycyjnie przed rozpoczęciem rozgrywek przez pseudoznawców (media) skazywana jest na spadek z ligi. Zapewne żaden z żurnalistów nie odwiedził klubu przed rozpoczęciem rozgrywek. Tym razem jest to dla mnie totalne nieporozumienie. Wiosna w wykonaniu Korony była fatalna bo zespół chyba grał przeciwko Lettieriemu. Niemiecki właściciel postanowił jednak zaufać szkoleniowcowi i to on pozostał w drużynie. Nasi gwiazdorzy z Rymaniakiem na czele wylecieli. W tym roku po raz pierwszy skład został uzupełniony już w czerwcu. Początkiem lipca do zespołu doszli ostatni nowi zawodnicy. Zespół miał czas na zgranie się. Według mnie takiemu szkoleniowcowi jak Lettieri to wystarczy by zbudować dobry zespół, solidny który powalczy o ósemkę. Raków cóż pozbawiony swojego stadionu. Będzie miało to wpływ na postawę zespołu. Zespół zasilił m.in. nasz odrzut Forbes, który przez całą wiosnę nie potrafił z 5 m trafić do bramki (około kilkunastu okazji na samym stadionie w Kielcach). Nie wróży to dobrze. Korona ma solidne zaplecze i jest zespołem bardzo stabilnym. Takich spotkań nie będzie przegrywać. Kurs na zwycięstwo Kielczan podparty remisem bardzo fajny. Dla odważniejszych proponuje zwycięstwo gości. 
23 lipca 2019 05:21 przez jasiu771
4 maja 2019 22:05
zobacz

1. Wynik meczu: Lyon - Remis– Lille (poprawny typ = 6pkt) Lyon

2. Dokładny wynik: np. 0-2 (9pkt) 2-1

3. Dokładny wynik do przerwy: np. 0-0 (4pkt) 1-1

4. Liczba goli: Powyżej / Poniżej 2,5 (4pkt) Powyżej 2,5

5. Lyon liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5 (2pkt) Powyżej 1,5

6. Lille liczba goli: Powyżej / Poniżej 1,5(2pkt) Poniżej 1,5

7. Czy obie drużyny strzelą gola: Tak / Nie (3pkt) Tak

8. Pierwszy gol Lyon: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) I połowa

9. Pierwszy gol Lille: I połowa / II połowa / brak goli (2pkt) I połowa

10. Wynik po 1 połowie / wynik na koniec meczu: np. Remis / Lille (8pkt) Remis

11. Pierwszy zdobywca gola: np. N. Pepe lub brak goli(5pkt) M. Dembele

12. Liczba rzutów różnych: Powyżej/ Poniżej 9,5 (4pkt) Powyżej 9,5

13. Liczba żółtych kartek w meczu: Powyżej / Poniżej 4,5 (4pkt) Poniżej 4,5

14. Czy będzie rzut karny: Tak / Nie (2pkt) Nie 

15. Czy będzie czerwona kartka: Tak /Nie (2pkt) Nie

16. Kto będzie miał większe posiadanie piłki (wg. uefa.com): Lyon / Lille (3pkt) Lyon

17. Doliczony czas w 1 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 lub więcej minut) (2pkt) 2 minuty

18. Doliczony czas w 2 połowie: 0 / 1 / 2 / 3 /4 / 5 lub więcej minut) (3pkt) 3 minuty

4 maja 2019 22:07 przez jasiu771
15 kwietnia 2019 22:04
zobacz

Dyscyplina: Piłka Nożna 1/4 finału LM

Godzina: 21.00

Spotkanie: Juventus - Ajax 

Typ: Wynik/obie drużyny strzelą bramkę  1/nie

Kurs: 2,81

Bukmacher:Fortuna

Analiza

Juventus powinien odprawić jutro gości bez straty gola. Z tego co pamiętam w tej edycji LM tylko MU pokonało bramkarza Juve w Turynie. Włosi są blisko awansu. Tak naprawdę to Ajax musi grać. Myślę jednak, że włoska żelazna defensywa będzie w dniu jutrzejszym niezawodna a Juve wciśnie coś do bramki Holendrów. Na papierze Juve zdecydowany faworyt i na boisku jutro to udowodni. Juve dawno nie zdobył już głównego trofeum. Zazwyczaj jest bardzo blisko ale czegoś włoskiej drużynie brakuje. Ajax wydaje sie być łatwą przeprawą do półfinałów. Holendrzy są czarnym koniem rozgrywek i raczej nie powinni przejść już kolejnej rundy. Jutro polegną w Turynie i nie zdobęda raczej bramki. Choć w tym sezonie na wyjeździe nie pokonali jedynie bramkarza Dynama Kijów w finale kwalifikacji. W pozostałych spotkaniach zdobywali przynajmniej jedną bramkę. Jutro jednak nie sforsują bramki Turyńczyków.

⛔100

16 kwietnia 2019 23:14 przez waldi1979
15 kwietnia 2019 05:22
zobacz

Dyscyplina: Piła Nożna - Serie A

Godzina: 20.30.

Spotkanie: Atalanta - Empoli 

Typ: +2,5 bramki w spotkaniu - tak

Kurs: 1,5

Bukmacher:Fortuna

Nie lubię grać faworytów w spotkaniach z drużynami broniącymi się przed spadkiem. Atalanta powinna wygrać, ale wiemy co dzieje się pod koniec sezonu. Obie drużyny są jednak zespołami w spotkaniach, których pada dużo bramek. Dzisiaj też raczej nie będzie murowania bramek. Drużyny walczą o odmienne cele i będą chciały zgarnąć komplet punktów. W ostatnich spotkaniach Atalanta w około 80% porywa ten hc. Natomiast Empoli w ostatnich spotkaniach wyjazdowych w około 20% spotkań nie pokryło tego hc. Czyli na 10 meczy w 8 obu zepołów pada +2,5 bramki. Liczę, iż dziś będzie podobnie.

⛔100

16 kwietnia 2019 06:11 przez husarz22
14 kwietnia 2019 06:09
zobacz

Dyscyplina: F1

Godzina: 8.10

Spotkanie: Grand Pric Chin

Typ: Oba bolidy Williamsa dojadą do mety - tak

Kurs: 1,58

Bukmacher:Fortuna

Analiza

Oba bolidy Williamsa odstają od reszty stawki. W małym stopniu są narażone na kolizje w trakcie walki na torze, poza samym startem. Dziś nie startują z ostatnich pozycji jak to miało miejsce  w poprzednich wyścigach. Kierowcy będą mieli możliwość bronienia swoich pozycji. Powinni zostać bezproblemowo wyprzedzeni w trakcie zawodów przez Giovinazziego i Albona. Niestety bolidy Willliamsa nadal zdecydowanie odstają nawet od zawodników będących bezpośrednio przed nimi. Zawodnicy jednak regularnie dotychczas kończyli zawody. W czasie zawodów prognozy nie przewidują opadów, sprzyjających wypadkom. Dziś typuję, iż oba bolidy Williamsa dojadą do mety. 

✅ 58

14 kwietnia 2019 17:30 przez ibis
9 kwietnia 2019 05:24
zobacz

Na tym forum ludzie tacy jak zderzok mają zniechęcać dobrych typrów do dzielenia się swoimi sugestiami. Koleś przyczepił się czyjegoś tematu i tyle. Jedyna rada nie odpowidać na jego zaczepki.

7 kwietnia 2019 13:55
zobacz
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 13:50 przez malyenter1
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 12:00 przez apil64

Korzystając z tego, że dzisiaj nie mam typów odpowiednich do mojej strategii gry chciałbym zaproponować kilka zmian organizacyjnych w prowadzeniu mojego tematu. Właściwie to proponuję jedną zmianę polegającą na tym, że od następnego dnia będę podawał każdy zagrany typ w oddzielnym poście. Wynika to głównie z tego, że kursy na grane zdarzenia wahają się w ciągu dnia i typ podany rano wieczorem często ma już kurs, który nie nadaje się do mojej strategii. Taka zmiana pozwoli mi również bardziej elastycznie reagować na bieżącą ofertę zdarzeń i będę mógł zagrać typ którego np. nie było rano lub wieczorem poprzedniego dnia. Założenia strategii nie ulegają zmianie i każdego dnia podam max. do 3 typów. Rozliczenie zagranych typów będę podawał tak jak obecnie, czyli na koniec każdego dnia. Jeżeli macie jakieś uwagi do tej propozycji to proszę pisać w temacie lub na priv.


Chyba to będzie na plus bo zazwyczaj takie kursy przed samym rozpoczęciem idą w górę.


Tu raczej maleją. Typy wybierane są z głową, gdzie są duże szanse na powodzenie, np. spotkania tenisowe, gdzie jak wiemy finaliści z poprzedniego tygodnia lubią odpuścić kolejny turniej w pierwszych rundach. Środowisko takie kwestie wyczuwai kursy lecą. 

7 kwietnia 2019 13:56 przez jasiu771
6 kwietnia 2019 06:46
zobacz

zderzok pochwal się swoimi wynikami, tu wszystko jest czytelne i OK nawet jeśli temat będzie na minusie człowiek który go prowadzi jest OK. 

2 kwietnia 2019 17:04
zobacz

Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa

Godzina: 18.00

Spotkanie: Cracovia - Korona

Typ: X2

Kurs: 1,74

Bukmacher:Fortuna

Analiza

Bezpośredni pojedynek drużyn walczących o pierwszą ósemkę. Faworyta trudno wskazać. Cracovia osiąga ostatnio dobre wyniki. Jeśli przegrywa to różnicą jednej bramki. Na taki właśnie wynik liczę dziś. Korona lub grać w roli kelnera. Skazywana jest na porażkę, ale nie tak dawne spotkanie w Białymstoku pokazało, iż Korona przy braku kontuzji i wykartkowania zawodników potrafi się dobrze bronić i kontrować. W sobotę było podobnie w spotkaniu z /lechem, który tylko dzięki szczęściu nie poległ w Kielcach. Jest jeszcze jeden pozasportowy aspekt tego spotkania. Drużyny te łączy nić sypmatii i w ostatnich spotkaniach może nie jest regułą ale często tak bywało, iż wygrywał bardziej potrzebujący punktów. Różnie to bywało i liczę na taki wynik dziś, który pozwoli Koronie walczyć dalej o górną połówkę tabeli na zakończenie rundy zasadniczej. Korona ma trudnych rywali później: Zagłębie Lubin i Piast. Według mnie Cracovia ma łatwiejszych rywali. Miedź jest do ogrania a Lechia wg mnie gra nawielkim farcie i polegnie w spotkaniu z Cracovią. Dziś liczę na niespodziankę. W Koronie kontuzja Gnjaticia i Sewerzyńskiego. Nowych nabytków. Najważniejsze że obrona dziś będzie bez ubytków. Typ podpieram remisem. Kurs i tak jest wysoki. 

⛔100

2 kwietnia 2019 22:06 przez ibis

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
2019

jasiu771 : Kupon 1 - Fortuna Australian Open Osaka - Zidansek 1 1,12 ➕ Goffin - Copil 1 1,20 ➕ Murray/Soares - Jebavy/Molteni 1 1,12 ➕ Kurs 1,52 x 400 PLN = …

ostatni wpis 20 stycznia 2019 10:54 przez jasiu771
Piłka Nożna - Europa

jasiu771 : KUPON 1 Tottenham - Fulham 1 1,27 ➕ Barcelona - Alaves 1 1,10 ➕ Chievo - Juventus 2 1,24 ➕ Salzburg - Hartberg 1 1,17 ➕ AKO 2.03 Kursy z …

ostatni wpis 1 września 2018 10:45 przez jasiu771
Typy Jasia

jasiu771 : W temacie będę podawał typy, które gram. Typy będą wynikały z moich przemyśleń, ale również podawane przez Was propozycje z rożnych działów. Nie będę pisał, które typy będą moje, które …

ostatni wpis 7 stycznia 2018 19:36 przez jasiu771
couchpotato
couchpotato
Sty 2020 | Typer Miesiąca
95 1 704 6
eli.cohen
eli.cohen
Sty 2020
37 3 107 7
swysocki
swysocki
Lut 2014
727 369 15
adrian715
adrian715
Wrz 2016
189 2 199 13
r9_ronaldo
r9_ronaldo
Lut 2017
19 135 4
 • Potrafię docenić pracę innych

  Przyznałeś reputację 50 osobom

 • Całe życie w jednym Klubie

  Jesteś na forum 5 lat

 • Jak Totti i Gerrard

  Jesteś na forum 2 lata

 • Skończyłem Roczek

  Jesteś na forum rok

 • Zacząłem nową przygodę

  Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.