Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

host3234

host3234
Lut 2011
156
85
Luty 2011
156
85
Mój podpis
Make the money, don't ever let the money make you
Zapraszam po typy zza oceanu!

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie76,7%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy12,7%
Fora Ogólnotematyczne4,2%
Konkursy Bukmacherskie4,2%
Firmy Bukmacherskie1,1%
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie1,1%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
16 października 2015 20:22
zobacz
I'm out w tym roku. Możecie szukać kogoś na moje miejsce.
J:/ OK, dzięki za info
17 października 2014 15:47
zobacz
Szukam 1 osoby do ligi h2h, poza naszym forum - mamy 11 osób, szukamy 12
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to kontakt PW -
@Edit - nieaktualne
8 października 2014 23:35
zobacz
U jakiego buka dozwolone są akumulatory na typy długoterminowe?
Sprawdzałem rok temu kilka opcji i nigdzie nie było takiej możliwości.

Jeśli chodzi o dywizje to na pewno bet365.
Oprócz tego bwin ma świetna ofertę na typy długoterminowe, ale niestety bez możliwości ako
8 października 2014 13:32
zobacz
Typowanie meczy pee-season jest niewarte pieniędzy. Zbyt duża losowość
Dla mnie natomiast świetnym, długoterminowym typem jest obstawianie zwycięzców dywizji.
W bet365:
Raptors - 2.20
Thunder - 1.29
Clippers - 1.58
Wychodzi piękny trebel 4.50. Myślę, że wart grania duzych sum.
8 października 2014 13:30
zobacz
Wyjaśniła się sprawa przyszłości najlepszego trzypunktowego strzelca świata. Ray Allen, były gracz Miami Heat, sezon 2014/2015 spędzi w Cleveland Cavaliers!
Koniec spekulacji na temat tego, w jakim klubie nadchodzące rozgrywki spędzi weteran parkietów NBA, Ray Allen. 39-latek długo trzymał w niepewności cały koszykarki świat, ale ostateczna decyzja, którą podjął nie powinna nikogo dziwić.
Sugar Ray jak na razie ma na swoim koncie dwa tytuły mistrzowskie, jeden wywalczony z Boston Celtics w 2008 roku, a drugi pięć lat później wraz z Miami Heat. Uwzględniając upływający czas i realne możliwości własnego organizmu, Allen zdecydował się na przeprowadzkę z Florydy do stanu Ohio, gdzie latem powstał zespół określanym mianem najgorętszego w całym NBA.
Najlepszy trzypunktowy strzelec świata to kolejny weteran w talii Davida Blatta. Przypomnijmy, że barwy Cleveland Cavaliers w sezonie 2014/2015 reprezentować będą jeszcze chociażby James Jones, Mike Miller czy Shawn Marion. Z dwoma pierwszymi Allen grywał już na Florydzie.
Z występów w Heat 39-latek doskonale zna również się z liderem Kawalerzystów, LeBronem Jamesem. To właśnie ta znajomość miała okazać się kluczowa w sprawie nowego kontraktu Raya. Umowa pomiędzy zawodnikiem a klubem obowiązywać będzie przez najbliższy rok.
Popularny Jesus Shuttlesworth w ciągu 18-letniej kariery reprezentował barwy Milwaukee Bucks, Seattle Supersonic, Boston Celtics oraz Miami Heat. Dwa ostatnie lata spędził na Florydzie. W rozgrywkach 2013/2014 wystąpił w 73 pojedynkach Żaru, notując średnio na mecz 9,6 punktu i 2,8 zbiórki.

www.wp.pl

Agent Allena już zdementował te plotki.
Wp.pl to nie jest wybitne źródlo o koszykówce. Lepiej sprawzić to na espn albo nba.com 😄
2 września 2014 22:48
zobacz
Przedstawiciel Soprano Familia melduje się w I lidze. Tym razem odstrzelimy kilka tyłków z najwyższej półki 8-)
25 października 2013 15:36
zobacz
a jestes pewien ze to sie da zmienic po drafcie? jak dla mnie juz lepiej niech awans dostana zwyciescy RS, ale PO trzeba normalnie rozegrac

No i mi własnie o to chodzi, że skoro premiowane sa tylko miejsca z RS, to te PO o kant dupy rozbić, bo nie toczą się o nic 😄
Niech zwycięzca PO też będzie premiowany jakoś - będzie o wiele ciekawiej
24 października 2013 16:01
zobacz
Skoro w II i III lidze nie ma playoffów to awansują dwie pierwsze po RS, nie ma dyskusji.
Niech komisarz III ligi ustawi Roster Positions bo jakies dziwne jest. (PG, G, G, G, G, F, F, F, F, C, Util, Util, BN, BN, BN)

A dlaczego według Ciebie w II lidze nie ma PO?
Bo o ile pamiętam, to jeszcze w zeszłym sezonie były.
23 października 2013 23:33
zobacz
Ja również jestem za opcją, by premiować awansem zarówno zwycięzców RS, jak i PO.
2 drużyny z Rs + zwycięzca PO. iech te PO tez sie o coś toczą,Wprowadźmy trochę ożywienia do tego wszystkiego, bo jest niezła stagnacja w ligach I i II :]
Zróbmy jakąś ankietę oficjalną, czy coś,bo jak tak dalej pojdzie to wszyscy będziemy wrzucać propozycje, a nic z tego nie wyniknie
15 września 2013 17:32
zobacz
zajął Kozi 😄 .
Kozi Knicks allez, allez.Chętny do gry.

http://img18.imageshack.us/img18/2886/fantasyyahoo2013przedfi.jpg
Obawiam się, że jednak ja na 5, a ty na 6 😄
15 września 2013 13:10
zobacz
Zgłaszam się: [email protected] ,w zeszłym sezonie II liga - miejsce 5
Zgłaszam się także do wspomnianej ligi roto, jesli takowa będzie tworzona

Co do zmian- jest chyba tylko jedna kwestia w której można/powinno się coś zmienić:
- Awans z ligi II do I..dotychczas awansowały 2 najlepsze ekipy z RS. Jak co roku było z tym sporo kontrowersji,bo PO toczyło się właściwie o pietruszkę. Moja propozycja: awans do I ligi otrzymują 2 najlepsze ekipy po RS + zwycięzca PO[jeśli zwycięzca PO= jedna z dwóch najlepszych ekip w RS, to awans otrzymuje finalista PO]. Analogicznie - z I ligi spadają 3 ekipy. Powinno to wprowadzić nieco więcej ożywienia i zwiększyć poziom rywalizacji w obu ligach.
I proszę nie pisać, że PO jest bez sensu,bo polega na farcie, czy zawodnik wstrzeli się z formą w te 3 tygodnie... Od tego jest rynek FA i możliwośc wymian, by umieć odpowiednio rotowac składami i już na 1-2 tygodnie przed PO[gdy match-up sa praktycznie rozstawione] rozpocząc przygotowania do rywalizacji z danym rywalem, znając jego słabe punkty.
11 września 2013 11:02
zobacz
Według mnie Cavaliers i Wizards mogą zaskoczyć bardzo pozytywnie. Oczywiście pod warunkiem braku problemów ze zdrowiem podstawowych zawodników.
Dla Wizards kluczowy będzie Janek Ściana i Nene Hilario, dla Cavaliers z kolei Kyrie Irving i obaj środkowi - Bynum i Varejao. I dam sobie głowe uciąć, że nadejdzie taki czas w tym sezonie gdy obaj będą niezdolni do gry przez kontuzje.
Moje osobiste typy:
Wschód:
1.Heat
2.Pacers
3.Nets
4.Bulls
Zachód:
1.Spurs
2.Clippers
3.OKC
4.Rockets
Nie podzielam natomiast euforii kibiców Warriors. Dla mnie zamienienie Jacka i Landry'ego na Iguadolę to średni pomysł, tym bardziej, że mam przeczucie,iż w tym sezonie Curry znow bedzie mial problemy z kostkami i taki Jarett Jack mógłby się bardzo przydać
10 września 2013 13:35
zobacz
Mamy 10 wrzesnia...kiedy startujemy z Fantasy 😄 ?
9 sierpnia 2013 12:20
zobacz
To drewno w poprzednim sezonie miało bilans 46:21, a na hardzie 23:8. W tym roku pokonał Cilica, Haasa, Querreya, Del Potro. Dla Raonica to jest jeden z najważniejszych turniejów w sezonie. Już nie róbcie z niego Challengerowca, bo chłopak ma talent.

Dokładnie tak. Szkoda, że większość dopasowuje sobie opinię o zawodniku pod typ.
Ja trzymam się z daleka od meczu Raonica z Gulbisem. Osobiście stawiałbym na Gulbisa, ale nie lubię grac przeciwko gospodarzom w takiej fazie turnieju. Niemniej 1,61 na Raonica to kurs niewarty gry, przy takim ryzyku.
29 lipca 2013 21:42
zobacz
Ktos ma pomysł, skąd taki wzrost kursu na Williamsa, grającego naprzeciw Devvarmana? W dosłownie kwadrans kurs z 2,37 skoczył na 2,62...,
chciałem grac na Amerykańca ale teraz nabrałem wątpliwości
Poza tym polecam Istomina. w zeszłym tygodniu fajnie zaprezentował się w Atlancie, odpadł dopiero z Andersonem, urywając mu nawet seta. O wiele lepiej prezentujący się na hardzie, niż Giraldo
15 lipca 2013 12:29
zobacz
KG jednak zagra z #2 a nie tak jak wczesniej pisalem z #21, oddaje honor tragicznie zmarlemu kumplowi[w 2000 roku]. Pytanie tylko czemu teraz a nie w Bostonie ?

Bo w Celtics numerek 2 jest już zastrzezony z uwagi na pamięć o trenerze nazwiskiem Red Auerbach - nazywany przez niektórych trenerem wszechczasów 😄
5 maja 2013 17:26
zobacz
Grizzlies @ Thunder
2.30
Bet365
Ale poważnie? 2.30 w Oklahomie na Memphis? No to popatrzmy. Westbrook połamał się w G2...
G3 w Houston, na Rakiety 1.86
G4 w Houston, 2.00
G5 w Oklahomie 4.75
G6 w Houston 1.90
Houston! To Houston, które tworzy Harden, przepłacony (kontuzjowany) Lin i banda rolsów. A teraz mamy Memphis, którzy mają jak pokazał Harvey 1:2 z OKC w sezonie zasadniczym w tym 0:2 w Oklahomie, ale Oklahomie z Westbrookiem. Serio nie wierzę, że to piszę, ale z Ceglarzem w składzie Thunder grało lepiej. No dobra, to teraz mamy Playoffs. Spotykają się Miśki, które mimo braku HCA przeszły Clippersów i Thunder, którzy męczyli się z przeciętnymi Rockets. Morale na dwóch biegunach - Miśki łapią drugi oddech , a Thunder powoli oswajają się z myślą, że nie będą walczyć ze Spurs o miejsce w Finale NBA. To teraz to co tygryski lubią najbardziej - matchups:
Conley > Jackson - tu chyba nie trzeba komentować.
Allen > Sefolosha - obaj to defensywne plastry, ale Allen daje większy impact w ataku tu jakiś wjazd w pomalowane, tu wymusi osobowe. Dla mnie lepszy zawodnik.
Prince < Durant - komentarz chyba zbędny, choć Prince pewnie nie zapomniał jak w Pistons bronił LeBrona, ale wiek robi swoje.
Randolph > Ibaka - Z-Bo niszczy pod koszem, zmielił i posiekał Griffina, poradzi sobie także z Ibaką.
Gasol > Perkins - Perk grał w serii z Rockets tylko 15.5 minuty na mecz w czasie których OKC byli +0 co to znaczy? Ano tyle, że zyskiwali przewagę gdy Kendricka nie było na parkiecie, a obecność Gasola i Randolpha wymusi więcej minut dla Perkinsa. Gasol to tegoroczny DPOTY, 17.3PPG w PO, EFF na poziomie 6.8
Kursy powinny tu być na równym poziomie wg mnie. A przy tej dysproporcji wolę pobrać Memphis @2.30 niż Thunder @1.66... Memphis w 6 meczach.

Typu nie neguję, ale nie lubię, gdy ktoś dopasowuje sobie "fakty" do typu.
Randolph posiekał Griffina? Rozumiem, że mówisz o tych dwóch pierwszych meczach, gdy Randolph w G1 zanotował odpowiednio 13 punktów i smieszne 4 zbiórki, dostając do tego solidną czapę od Griffina? W Game 2 Randloph 13 pkt / 8 zbiórek, trzykrotnie zablokowany..Griffin 21 / 8.
No bo chyba nie chcesz opierać tego "faktu" o 2 ostatnie mecze, gdy Griffin grał z mocną skręconą kostką, kuśtykając od kosza do kosza ?
Randolph i Gasol mieli łatwo, bo naprzeciwko grał półsprawny Griffin, Jordan, który w obronie poza blokami nie reprezentuje nic oraz podstarzały Odom.
Uwierz mi, że będzie zupełnie inaczej, gdy przyjdzie im grac ze znakomitym Ibaką , Perkinsem [ jednym z najlepszych obrońców w grze post up ] , czy niedocenianym Collinsonem.
W zeszłym sezonie wszyscy jarali się Spurs, gdy wygrywali z OKC 2-0 w finałach Zachodu. I jakoś OKC potrafili zaskoczyć...
W tym roku będzie podobnie - po prostu dajmy czas Brooksowi na ogarniecie teamu, który po raz pierwszy od 5 lat będzie grał bez swojej gwiazdy.
Dla mnie cichy pick to OKC w 7, ale ogólnie to no bet.
19 kwietnia 2013 10:18
zobacz
Gdyby pojawiły się gdzie opcje to typowanie wyniku całej serii z handicapem to dajcie znać. W zeszłym roku miał to bet365, ale w tym roku ni widu
Niespodzianek w pierwszej rundzie może być kilka: Bulls wcale nie sa gorszą ekipą w pojedynku z Nets, choć ci drudzy grają ostatnio świetny basket [ Deron - zrobiłeś to zuchu i wreszcie grasz jak za najlepszych lat w Utah Jazz]. Niemniej TT>>>> PJ Carlesimo
Lakers vs Spurs, czyli Twin Towers vs Duncan i Splitter - podjarany jestem bardzo 😄 To będzie decydujący match-up dla tej serii...oraz skuteczność strzelecka za 3 Meeksa i Blake'a [ Steve wróć!], bo podwajany Howard lubi oddawać na obwód. Niemniej Spurs mają Parkera i tutaj Lakers moga polec. 4-2 dla Spurs. Dlatego chętnie widziałbym tutaj jakieś dodatnie handi w serii dla Lakers.
Nuggets bez Galliniariego, Farried po kontuzji kostki, Lawson niby na 100% zdrowy, ale kto go tam wie. Dlaczego Curry i spółka mieliby nie sprawić nam niespodzianki ?
Knicks vs Celtics to faktycznie serii, która porządzi się swoim prawem. Carmelo uwielbia TD Garden, a Pierce MSG... szykuje się świetny pojedynek, ale więcej niż 2 mecze Boston nie urwie na pewno. 4-1.
16 kwietnia 2013 20:23
zobacz
Konferencja Wschodnia
1. Heat
2. Knicks
3. Indiana
4. Nets
5. Atlanta*
6. Bulls*

7. Boston
8. Bucks
*Atlanta i Bulls wciąż mogą zamienić się miejscami. Wszystko jest w rękach graczy z Atlanty. Chicago ma tiebreaker'a. Zakładając, że wygrają ostatni mecz z Wash u siebie, muszą liczyć na jedną porażkę Atlanty w dwóch pozostałych meczach (vs. Toronto, @ NYK) wtedy wskoczą na 5 pozycje.
Konferencja Zachodnia
1. OKC
2. SAS
3. Denver*
4. Clippers*
5. Memphis*
6. GSW*
7. Houston*
8. Lakers*
--
9. Jazz*

Denver:
Maja zagwarantowana przewagę parkietu w 1 rundzie PO, ale wciąż mogą spaść w tabeli o jedna pozycję. Jeśli LAC przegra dzisiaj z Portland lub Denver pokona Suns w ostatniej kolejce to zachowują swoją obecna pozycje w tabeli. Moim zdaniem pewne 3 miejsce Nuggets.
Clippers:
Nie spadną niżej niż 4 miejsce, ponieważ wygrali dywizje. Mogą za to stracić przewagę parkietu w 1 rundzie, jeżeli zakończą sezon z gorszym bilansem niż Misie. Dzisiaj grają z Portland u siebie i jest to dla nich must win. Moim zdaniem Clippers skończą na 4 pozycji.
Memphis:
Muszą wygrać ostatni mecz z Jazz i liczyć na potknięcie LAC, którym zostały dwa mecze do rozegrania, które muszą wygrać (zakładając wygrana Memphis nad Jazz).
GSW:
Jeżeli wygrają z Portland to mają zagwarantowane 6 miejsce. Jeśli przegrają, a swój ostatni mecz wygra Houston to spadną na 7 pozycje, ponieważ Rakiety posiadają tiebreaker'a.
Houston:
Tutaj jest dużo kombinacji, ponieważ mogą sezon zakończyć na 6,7 lub 8 miejscu.
6 miejsce: Muszą wygrać z Lakers i liczyć na porażkę GSW.
7 miejsce: GSW i Houston wygrywają swoje mecze.
8 miejsce: Porażka z Lakers.
Lakers:
7. miejsce: Wygrana z Rakietami
8 miejsce: w przypadku porażki z Rakietami, muszą liczyć na porażkę Jazz.
9. miejsce: Porażka z Houston i wygrana Jazz nad Memphis.
Jazz:
Jeżeli chcą marzyć o PO, muszą wygrać swój mecz z Memphis on road i kibicować Houston, aby ci ograli Lakers.

Wszystko bardzo fajnie opisane, ale mam jedno ale...
Skąd pewnośc, że Bulls/Hawks chcą zająć seed nr 5 i zagrac w pierwszej rundzie z Nets, którzy osatnio prezentują świetną formę, a w ewentualnej II dostać bęcki od Heat ?
Seed nr 6 pozwala zmierzyć się z Pacers, którzy ostatnio prezentują się przeciętnie i zdecydowanie nie jak TOP3 Wschodu, a w ewentualnej II nieobliczalnie i trapieni kontuzjami podkoszowych Knicks ?
Przewagi parkietu i tak mieć nie będą, a przynajmniej mogą sobie wybrać rywala.
16 kwietnia 2013 13:25
zobacz
Tylko skąd pewność, że Rockets nie wolą np. zagrać z Thunder w PO, zamiast z Nuggets, z którymi sa 0-4 [przy 1-3 z OKC i 1 close game loss]. Wiac było odwaloną przeciwko Phoenix wczoraj w nocy, wg. mnie podobnie może być jutro z Lakers.
Rockets są Panami swojego losu, trudno oczekiwać, być GSW nie wygrało z Blazzers, którzy teraz walczą o jak najlepszy pick [dobry typ i niezły kurs- pobieram 1,45 na Warriors]
Grizzlies sa już raczej uwaleni na seedzie nr 5, ale nie zapominajmy, że mają niezłych zmienników + Jazz są beznadziejni na wyjazdach [ i nawet wygrana z Wolves tego nie zmienia, bo jeśli za przeciwnika Big Al miał Grega Stiemsme, to o czym tu rozmowa :grin: ? ]. Aczkolwiek 3,20 to całkiem niezły kąsek, choć dla mnie no bet
Moje osobiste odczucia:
1.Thunder
2. Spurs
3. Nuggets
4. Clippers
5. Grizzlies
6. Warriors
7. Lakers
8. Rockets
I wówczas pierwsza runda na Zachodzie zapowiada się WYŚMIENICIE! ! !

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Nowy sezon NBA- nowa szansa na zysk [by host3234]

host3234 : Witam Wreszcie, po rocznej przerwie powracamy z pełnym, 82-meczowym sezonem NBA. Codziennie będę podawał 2-3 typy, wraz z solidną, merytoryczną analizą. Bukmacherzy: pinnaclesports oraz bet365. " Make the money , …

ostatni wpis 2 listopada 2012 16:28 przez host3234
Solidna analiza NBA by host3234

host3234 : Tylko solidne typy oparte na porządnej analizie. Zaczynamy ze stówką w kieszeni 1. Houston Rockets vs Atlanta Hawks typ 1 handi - 5,5 kurs 1,85 Houston to ostatnio rozpędzona maszyna …

ostatni wpis 28 kwietnia 2011 10:18 przez no-hornet
Solidna analiza NBA by host3234

host3234 : Zapraszam do korzystania z typów na NBA. Znajdziecie tu tylko i wyłącznie typy oparte na solidnej i dogłębnej analizie Zaczynamy ze stówką w kieszeni ; ] 1. Houston Rockets vs …

Solidna analiza NBA - by host3234

host3234 : Witam Zapraszam do korzystania z typów na NBA - wszystkie oparte tylko i wyłącznie na solidnej i gruntownej analizie. Żadnych strzałów w ciemno! 1. Houston Rockets vs Atlanta Hawks typ …

sebsley
sebsley
Lut 2011
33 9 7
juninho7
juninho7
Mar 2011
100 261 12
juninho7
juninho7
Mar 2011
100 261 12
sebsley
sebsley
Lut 2011
33 9 7
  • Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.