Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

frankforum1017

frankforum1017
Cze 2019
6
0
Czerwiec 2019
2 tygodnie, 5 dni temu
6
Profil użytkownika frankforum1017 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie85,7%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie14,3%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
29 sierpnia 2019 14:58
zobacz
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 13:34 przez madman01

Po co? Żeby mi ktoś dał repute? Albo żebym w jakimś konkursie forumowym wygrał marne 100 plnow?
Nie jestem zadnym konkursowiczem, a jak trzeba to się podziele wiedzą z odpowiednimi osobami..Ośmieszam się, ale co szlem zgarniam ciekawą kasę, a to że nie wklejam kuponów nie znaczy że wymądrzam się po fakcie, Ośmieszać to się może administracja, dając ochłapy w swoich konkursach, ale niektórzy to łykają. Kiedyś to forum żyło i mozna było merytorycznie podyskutować, ale teraz widze więcej jest przypadkowych osób...Po za tym mi żaden rozgłos nie jest potrzebny, sorry ale musiałem to napisać, na twój arcymądry post.

Po co zatem zabierasz głos skoro tu wszystko jest takie be? Kompletny brak logiki w tym co powypisywałeś. Pogrubiony przeze mnie fragment teksu pokazuje jaki jesteś przewidywalny. Bez odbioru.

29 sierpnia 2019 11:45
zobacz
cytat z dnia 29 sierpnia 2019 10:58 przez madman01

Przecież Opelka to większe drewno od Isnera, serwis jedynie dobry, ale jak serwis przestanie funkcjonować, to w wymianach poziom challenger....się dziwie że ludzie na to kase stawiają...

Jakie to typowe dla "znawców" :).
Trzeba było się odezwać jak ludzie podawali tu typy na Opelke, a nie teraz zgrywać  fachmana od tenisa.
Jakbyś te swoje mądrości napisał przed meczem to zyskałbyś lokalny rozgłos, a tak to się tylko ośmieszasz :).

17 lipca 2019 07:27
zobacz
Według mnie jednym z głównych argumentów przemawiającym za Begu jest to, że gra przed własną publicznością. Wiadomo jak gra miejscowy to takie kursy lubią wchodzić. Faktem jest, że w zeszłym roku odpadła w pierwszej rundzie ale ja wychodzę z założenia, że gdyby coś kombinowała to już by poleciała z Krunic. Skoro z nią wygrała to chyba jej zależy na dobrym wyniku przed własną publicznością. Zawsze też można zagrać +1,5 seta w jej stronę po kursie, pewnie coś w granicach 1,55-1,60. Do dubelka jak znalazł.
17 lipca 2019 07:27 przez frankforum1017
27 czerwca 2019 08:01
zobacz
Hmmm, niby należałoby się zgodzić ze wszystkimi, którzy typują Niemców jako zwycięzców w meczu z Rumunami. Ja jednak widzę małe "ale". Tym "ale" jest mecz Niemców z Austrią. Ja wiem, że Niemcy mieli raczej pewne pierwsze miejsce w grupie przed tym meczem, i mogli trochę spuścić z tonu w meczy z Austrią, ale oni wyglądali bardzo słabo. Austriacy momentami zepchnęli Niemców do tak rozpaczliwej obrony, że ci wyglądali jak niemalże Polacy w meczu z Hiszpanią. Pewnie dzisiaj się zepną na Rumunię ale ci są bardzo nieobliczalni, grają trochę szaloną piłkę i może właśnie w tym szaleństwie jest metoda? Nie mają nic do stracenia. Osiągnęli chyba więcej niż liczyli (awans do IO) i teraz mogą bez żadnego obciążenia zagrać z Niemcami. Kusi mnie - obie strzelą i powyżej 2.5 gola, tym bardziej, że kurs 2,10 (sts) dość dobry.
14 czerwca 2019 10:02
zobacz
cytat z dnia 14 czerwca 2019 09:55 przez lazan

polecam czytac cale forum a nie tylko wybrane wpisy :)

Szkopuł w tym, że przeczytałem i nie widzę żadnego związku z tym co napisałeś. Ale nie będę się przegadywał jak dzieci w przedszkolu. Jeśli będziesz miał rację, to z miłą chęcią (bo wiadomo, że kibicuję Polakom) publicznie się pokajam i przeproszę :).

14 czerwca 2019 09:52
zobacz
5 setów? Ho, ho. Spory z Ciebie optymista. Na podstawie czego tak sądzisz? Na podstawie meczu Ruskich z Serbią? Trochę mało.
  • Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.