Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

frankforum1017

frankforum1017
Cze 2019
4
0
Czerwiec 2019
1 dzień, 6 godzin temu
4
Profil użytkownika frankforum1017 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie75,0%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie25,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
17 lipca 2019 07:27
zobacz
Według mnie jednym z głównych argumentów przemawiającym za Begu jest to, że gra przed własną publicznością. Wiadomo jak gra miejscowy to takie kursy lubią wchodzić. Faktem jest, że w zeszłym roku odpadła w pierwszej rundzie ale ja wychodzę z założenia, że gdyby coś kombinowała to już by poleciała z Krunic. Skoro z nią wygrała to chyba jej zależy na dobrym wyniku przed własną publicznością. Zawsze też można zagrać +1,5 seta w jej stronę po kursie, pewnie coś w granicach 1,55-1,60. Do dubelka jak znalazł.
17 lipca 2019 07:27 przez frankforum1017
27 czerwca 2019 08:01
zobacz
Hmmm, niby należałoby się zgodzić ze wszystkimi, którzy typują Niemców jako zwycięzców w meczu z Rumunami. Ja jednak widzę małe "ale". Tym "ale" jest mecz Niemców z Austrią. Ja wiem, że Niemcy mieli raczej pewne pierwsze miejsce w grupie przed tym meczem, i mogli trochę spuścić z tonu w meczy z Austrią, ale oni wyglądali bardzo słabo. Austriacy momentami zepchnęli Niemców do tak rozpaczliwej obrony, że ci wyglądali jak niemalże Polacy w meczu z Hiszpanią. Pewnie dzisiaj się zepną na Rumunię ale ci są bardzo nieobliczalni, grają trochę szaloną piłkę i może właśnie w tym szaleństwie jest metoda? Nie mają nic do stracenia. Osiągnęli chyba więcej niż liczyli (awans do IO) i teraz mogą bez żadnego obciążenia zagrać z Niemcami. Kusi mnie - obie strzelą i powyżej 2.5 gola, tym bardziej, że kurs 2,10 (sts) dość dobry.
14 czerwca 2019 10:02
zobacz
cytat z dnia 14 czerwca 2019 09:55 przez lazan

polecam czytac cale forum a nie tylko wybrane wpisy :)

Szkopuł w tym, że przeczytałem i nie widzę żadnego związku z tym co napisałeś. Ale nie będę się przegadywał jak dzieci w przedszkolu. Jeśli będziesz miał rację, to z miłą chęcią (bo wiadomo, że kibicuję Polakom) publicznie się pokajam i przeproszę :).

14 czerwca 2019 09:52
zobacz
5 setów? Ho, ho. Spory z Ciebie optymista. Na podstawie czego tak sądzisz? Na podstawie meczu Ruskich z Serbią? Trochę mało.
  • Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.