Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

fly198

fly198
Sie 2015
135
40
Sierpień 2015
1 tydzień, 2 dni temu
135
40
Profil użytkownika fly198 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie90,1%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy7,2%
Firmy Bukmacherskie2,0%
Fora Ogólnotematyczne0,7%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
2 grudnia 2019 15:23
zobacz
cytat z dnia 1 grudnia 2019 22:52 przez freequ
podobno przy depozycie z karty debetowej / kredytowej wraca możliwość depozytu neteller / skrill probował ktoś? znacie jakies prepaidy online bez weryfikacji ktore przechodzą?

wraca ale tylko na niektórych krajach i ich liczba jest systematycznie zmniejszana,wogóle to ciekawe czy bet365 i paysafe wytrzymają ze sobą do końca roku chociażby :)

8 sierpnia 2017 12:04
zobacz
ale konta nie zweryfikowane niczym mają mieć 500 e ? a konta zweryfikowane id i rachunkiem ile ? bo coś mi tu nie gra 😃 zresztą jak oni mogą walczyć z multikontami jak oni z nich żyją i doskonale o tym wiedzą 😄
8 sierpnia 2017 09:53
zobacz
konta nie zweryfikowane mają limit transakcji na około 4 k ale overall jest no limit pooprostu chcą zwiekszyć dochód firmy 😄
4 sierpnia 2017 08:23
zobacz
tak bedzie działać bez konieczności vpn, to są takie karty jak u nas wiec musza działać 😃
10 f do samego grania powinno na msc wystarczyć 😄
3 lipca 2017 11:35
zobacz
Chętnie bym zobaczył skan tych wiadomosci gdzie skrill poblokował konta bo wpłacaliście do Buków czy wypłacaliście.

ktos dobierał sie do ich kont dlatego mają weryfikacje
3 lipca 2017 10:43
zobacz
[quote=edi8, post: 6455700]fly1987>> zapoznaj się z treścią maila jakiego wysyła Skrill/Neteller do właścicieli domen z rejestru nielegalnych bukmacherów:
http://e-play.eu/blokowane-platnosci-do-operatorow-stron-znajdujacych-sie-w-rejestrze/

widzialem zapisy w ustawie ponad roku temu i wcale mnie nie dziwi ze skrill blokuje płatnosci skoro to bylo juz wiadomo dawno to po co ta burza i mówienie ze skrill jest niewiarygodny ? miały być płatnosci blokowane i są blokowane wiec jeżeli ktos nie jest w temacie to niech najpierw przeczyta ustawe od poczatku do konca 😄
3 lipca 2017 09:16
zobacz
juz nie przesadzaj z tego co widze to co jakis czas komuś blokują konto skrill ale można odblokowac wiec luz mowienie ze moneybookers jest niewierygodny to troche przesada 😄
2 lipca 2017 09:57
zobacz
to moze byc scam nie loguj sie przez jakies odnośniki tylko bezposrednio przez strone
1 lipca 2017 13:42
zobacz
kto tworzył ten rejestr to ma chyba wodogłowie 😄 nie dośc ze nie kompletny to jeszcze ten wygląd 😄
2 czerwca 2017 20:01
zobacz
Odnośnie skrillhttps://twitter.com/TomaszBisewski/status/870546648438538240/photo/1

poprostu nie bedą przelewac do nielegalnych bukmacherów tyle z tego 😄
2 czerwca 2017 19:37
zobacz
czyli wg rządu jeżeli ktos wykonuje depozyt na skrill od razu wykorzystą te srodki u bukmachera ?
12 maja 2017 10:54
zobacz
Wielu z was trzęsie portkami przed blokadą skrilla więc pytam kogoś mądrego o co tu co cholery chodzi?
Kochani specjaliści kilka dni temu wypłaciłem kase ze skrilla w euro i bank odrzucił tranksakcję... ;) Przyczyne poznam dzisiaj.
Tak wiem tylko bankomat, wypłacam.
Pozdro600.

pewnie uznali ze jestes nałogowym hazardzistą i nie wypłacili ci hajsu proste
11 maja 2017 15:30
zobacz
***** ile wy macie lat do chuja pana ! kto wam bedzie blokował portfele ? przeciez one nie mają nic wspólnego z bukmacherką !
9 maja 2017 10:32
zobacz
95% a z dup*y masz te statystyki czy masz jakieś potwierdzenie?
Chłopcze czasy się zmieniły i coraz więcej osób gra dla zysku a nie tylko przyjemności , ci co sami nie umieją wygenerować zysku korzystają z usług profesjonalnych typerow którzy odpłatnie bądź za darmo dzielą się swoją wiedzą na platformach dla typerow i stąd bukmacherzy coraz ostrzej limitują graczy, koniec z bonusami przez e portfele itp o ile w Azji bądź pinnacle można naprawdę zarobić to na eurobukach długo nie pograsz i masz spalone konto. Podał bym ci 3 darmowych typerow pograł byś ich typy z 2 lub 3 miesiace i nagle jesteś w tych twoich ubzduranych 5% wygrywających wow wielkie odkrycie . A jak myślisz że pograsz 10 typów jakiegoś dobrego typera i już będziesz zarobiony to daj se spokój z zakładami.

to wg tego jestes przestepcą :-(
5 maja 2017 20:57
zobacz
Neteller bedą blokowane przekierowania w celu uzyc bukmacherskich oczywiscie na polskich ip"

Że co rząd polski wyślę do nich info żeby blokowali ? śmiechłem

widac mało sie znasz na informatyce 😄 zresztą niedawno sam minister MF mówil ze to tak bedzie wygladac :grin:
5 maja 2017 20:11
zobacz
@fly co ty za głupoty opowiadasz

jakie głupoty 8-) a jak ma byc 😄
5 maja 2017 15:26
zobacz
no to nie bedzie problemu przeciez portfeli calkowicie nie mogą zablokowac,bedą tylko blokowane przekierowania slużace do wplat i wyplat na rzecz bukmachera
5 maja 2017 15:11
zobacz
A co z neteller? Będzie wszystko działało między bukiem a firmą a później na konto z netellera wypłata czy banki będą anulowywaly te przelewy?

bloki na wypłaty na konta bankowe bedą a skrill/neteller bedą blokowane przekierowania w celu uzyc bukmacherskich oczywiscie na polskich ip 😄
22 kwietnia 2017 14:55
zobacz
portfele internetowe są legalne na całym świecie a to że ktos go używa do celów bukmacherskich to jego problem i nikt nikogo nie łapie przy wyplatach nie sluchajcie głupot 😄
21 kwietnia 2017 14:41
zobacz
no tak mogą zrobic tak dla polskich bukmacherów bo sts mam nadal skrill jako opcje wpłate,na zagranicznych nie zrobi to wrażenia no bo jak i po co 😄 jak wszyscy korzystaja

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
1x

fly198 : sory ale glupie pytanie pewnie ale jak postawic opcje 1x czy 2x na giełdach betfair i matchbook 😄

ostatni wpis 15 kwietnia 2017 12:01 przez pazzini
Skrill Apilkacja problem

fly198 : Witam macie może problem z zalogowaniem sie na apke skrilla ? ja cały dzien nie mogę sie zalogowować, na pc wszystko normalnie :-|

ostatni wpis 4 kwietnia 2017 18:38 przez fly198
Skrill Telefon

fly198 : Witam mam problem,skrill zażądał przy logowaniu abym podał kod wysłany na telefon,tylko ze ja tego numeru dawno nie mam:-( miał ktos kiedys taką sytuacje ? Telefon do nich pomoże ?

ostatni wpis 29 lipca 2016 10:49 przez ted
Labouchere

fly198 : Rzad Liczb 80 100 120 140 160 1.G-Osaka-River Plate Typ River Plate 1.85 Bet365 ➕ 0:3 Stawka 240 PLN Wygrana 444 PLN

ostatni wpis 13 sierpnia 2015 22:57 przez fly198
  • Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.