Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

dr-house-93120

dr-house-93120
Gru 2012
51
65
Grudzień 2012
2 godziny, 58 minut temu
51
65
Podkarpacie

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie60,0%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy30,9%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie3,6%
Dla początkujących1,8%
Fora Ogólnotematyczne1,8%
Konkursy Bukmacherskie1,8%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
11 grudnia 2019 22:09
zobacz
Szwedki dały du.y i Hiszpania w półfinale trafia na Norweżki,które nie ustawiły się z Niemkami na remis i wygrały swoje spotkanie. Bezdyskusyjnym faworytem Norwegia i niespodzianki być tutaj nie może. Rosjanki rozwaliły dzisiaj 10 bramkami Hiszpanię i podobnego scenariusza spodziewam się w piątek. W drugim półfinale Rosja zagra z Holandią i choć te pierwsze jadą na tych mistrzostwach jak walec to nie stawiał bym ich w roli wyraźnego faworyta. Na ten moment dubel Norwegia -3,5 @1,59 i Holandia +5,5 @1,48 z oferty fortuny wygląda rozsądnie i takie coś proponuję.
3 grudnia 2019 14:28
zobacz
Zluzuj majty gościu. Każe Ci to ktoś grać? Nie. Czy napisałem,że gram to solo? Nie. 

To samo co wyżej, rozumiem złość, ale to nie miejsce na to, następne wpisy nie na temat będą usuwane. / chamberlain
3 grudnia 2019 14:38 przez chamberlain
3 grudnia 2019 13:30
zobacz
Korea over 40,5 @2,14
Korea hp - 27,5 @1,82

Fortuna wystawiła kursy więc trzeba szybko brać. Konsekwentnie przeciw najsłabszej drużynie mistrzostw. Korea pewnie da pograć rezerwowym ale nie widzę innej możliwości niż kolejny pogrom. 
2 grudnia 2019 22:34
zobacz
Norwegia over 30,5 @1,67 fortuna

Zaraz po meczu ze Słowenią i wystawieniu kursów złapałem linie 29,5 ale szybko zostało to skorygowane. Dzisiaj Norweżki miały kłopoty w I połowie bo bombardowała je Ana Gros a same często zbyt szybko i chaotycznie próbowały gonić wynik przez co zdarzały się banalne straty i zawodziła skuteczność w ataku. Udało się w końcówce I połowy dogonić rywalki ale patrząc na to co się działo czekałem z niecierpliwością na II połówkę bo wydawało się że mecz do końca będzie na styku. Szybko jednak okazało się,że Norweska lokomotywa odpaliła i bez żadnych skrupułów zaczęła nokautować rywalki,które chyba zostały w szatni. Jutro na Norweżki czekają Serbki,które planowo wygrały z Angolą i najsłabszymi Kubankami. Nie widzę najmniejszych szans na ugranie czegokolwiek przez Serbki choć patrząc na historię to potrafiły stawiać opór. Norwegia gra najlepiej na tych mistrzostwach choć wiem że to zbyt wcześnie na takie sformułowanie,ale po tym co widziałem do tej pory ich gra podobała mi się najbardziej. 31 bramek nie powinno stanowić większego problemu i taki typ proponuję.
2 grudnia 2019 12:10
zobacz
Australia under 12,5 @1,89 fortuna
Francuzki mocno sobie skomplikowały sprawę porażką i remisem i będą miały mocno pod górę bo przed nimi mecze must win i marginesu błędu nie ma już żadnego. Jutrzejszy rywal typowo na przełamanie i ciężko mi sobie wyobrazić by defensywa Francji dopuściła do oddawania łatwych rzutów przez Australijki,którym ciężko idzie konstruowanie jakiś fajnych akcji. Na skrzydłach mocy żadnej,środek to samo a samymi rzutami z dalszej odległości nie zrobią nic. Jak dla mnie Australia nie wyjdzie z "dychy".
28 listopada 2019 15:04
zobacz
Jaki buk???
14 listopada 2019 10:15
zobacz
Jak wrzucić screeny kuponów???
12 listopada 2019 16:00
zobacz
Jastrzębie-Olsztyn over 3,5 seta---1,55
Cannes (-12,5)-Nancy 1---1,80
Ako-2,79
Stawka-200 zł
Ew.wygrana-491,04 zł (po podatku)

Sts
7 listopada 2019 22:50
zobacz
Panowie proszę o pomoc. Kilka lat temu (będzie z 5) była taka stronka z przewidywaniami i opisem walk. Z tego co kojarzę to jacyś amerykańscy eksperci typowali. Oprócz analizy były i typy procentowe. Nie mogę sobie przypomnieć jak to się nazywało, na pewno fajna strona i dość popularna. Ktoś pomoże??
21 lipca 2018 13:30
zobacz
Pasiński-Kamiński 1---1,70 +++
Zabawska nie rzuci 58m---1,57 +++

Paweł lepszy dyskobol w znacznie lepszej formie,Kamiński zmaga się z kontuzją i nie jest w stanie pokonać swojego kolegi.
Daria i 58m to na pewno nie dzisiaj. Linia zbyt wysoka a forma Zabawskiej przeciętna
5 maja 2018 18:11
zobacz
Witam,
Orientuje się ktoś może który bukmacher ma swojej ofercie zakłady na "spalone"?Jak narazie wyhaczyłem tylko Totolotka ale oferta mizerna bo tylko nasza ekstraklapa.....

Fortuna też ma ale w wybranych meczach...
9 lutego 2018 13:16
zobacz
Bełchatów-Olsztyn over 3,5 seta---1,59
Chaumont-Rennes(+11,5pkt) 1---1,59
Ako-2,53
Stawka-250zł
Ew.wygrana-556,60zł (po podatku)
Fortuna
8 lutego 2018 14:28
zobacz
Polecam dziś zwycięstwo Oostende (1,97)...gospodynie słaba forma,trenerka mówi że przede wszystkim liczy się liga bo straciły dużo punktów. Do tego Eczacibasi wygra z Busto Arsizio. Turczynki mega naładowane po zwycięstwie z Vakifbamkiem. U gospodyń niepewny występ najlepiej punktującej Diouf,która ma coś z pachwiną. Bez niej dostaną niezłe bęcki.
8 lutego 2018 14:23
zobacz
Tent Obrenovac-Hermes Oostende 2---1,97 3-0 ⛔
Busto Arsizio(+8,5pkt)-Eczacibasi 2---1,57 85-96 ✅
Ako-3,09
Stawka- ⛔ 260zł
Ew.wygrana-706,99zł(po podatku)
Fortuna
27 stycznia 2018 18:09
zobacz
Co ten Prevc odpierdo**ł !?
Do tego jeszcze o niecałe 1,5pkt Japonia lepsza...
13 listopada 2017 14:33
zobacz
A co sądzicie o tym,że to Meksyk wykona więcej rożnych po @1,90 ?? Nasza kadra bez motorów napędowych i ciężko będzie grać skrzydłami, powinni więcej operować środkiem pola. Nasi w eksperymentalnej obronie, do tego zwinniejsi Meksykanie, którzy piłki ze skrzydeł powinni zagrywać wzdłuż bramki co często wiąże się z wybiciem lub wślizgiem obrońców na rożny. Zastanawiam się też nad opcją under 9,5 rożnego w całym meczu bo patrząc na ostatnie mecze to Meksyk dużo ich nie nabija a nasza reprezentacja nie ma kim straszyć. Gdyby grał Grosicki i Błaszczykowski to bym tego nie grał a z takim składem jak dzisiejszy nie widzę nabijania przez Polaków rożnych.
25 października 2017 13:14
zobacz
Piacenza dziś osłabiona,kurs na Perugie już zleciał ale handicapy punktowe można brać ...
30 sierpnia 2017 13:23
zobacz
Bułgaria -10,5 + Włochy -8,5 +Czechy +20,5 + over 173,5 co daje Ako-5,78 (Fortuna)
Bułgarzy i Włosi powinni bez większych problemów uporać się ze swoimi rywalami. Linie do pokrycia stosunkowo niskie i nie trzeba żadnej rozpierduchy żeby to pokryć. Co do Francji to męczą bułe i choć z Pepiczkami raczej sobie poradzą to 20,5 małych punktów do pokrycia jak dla mnie zbyt dużo i nie dadzą rady. Mecz Polaków dla mnie zdecydowanie overowy. Na 3 setach się to nie zakończy. To nie Estonia czy Finowie z którymi i tak się męczyliśmy pomimo 3-0. Wszystkie typy jak dla mnie oczywista oczywistość ale jak będzie przekonamy się za kilka godzin
21 lipca 2017 16:59
zobacz
Bartek (jeżeli nie spali) powinien być na 3 miejscu,chyba że odpali jak w tamtym roku i będzie srebro. Ale to trzeba ponad 65m rzucić. Robert i Piotrek w dobrej formie,szczególnie ten drugi zaczyna wchodzić na właściwe tory. Jako pewniak jeżeli się nic nie zdarzy B.Stój-P.Pasiński 1.30. Kurs marny ale może komuś podatek w jakimś ako zniwelować.
17 lipca 2017 15:05
zobacz
Ten 3 rzut był w okolicach 61.50 czyli złota. Szkoda wielka ale zobaczycie,że jak się poskłada technicznie to gość bd walił ponad 65m. Wróci mocniejszy,zobaczymy jak odpowie na MP Seniorów na tym weekendzie.

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Skuteczna gra z Dr-Housem!

dr-house-93120 : Bez zbędnych wstępów,po prostu grajmy! Kupon nr 1. Sobota 31.08.2013r. Widzew - Jagiellonia under 4,5-1,09 1-1 ➕ Cracovia - Legia under 4,5-1,12 0-1 ➕ Norwich - Southampton under 4,5-1,09 1-0 …

• Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.