Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

dawczan

dawczan
Sie 2010
6 545
2 899

sport

Sierpień 2010
6 545
2 899
stąd

Statystyki

Dział% wpisów
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy38,0%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie22,1%
Konkursy Bukmacherskie16,6%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie7,2%
Firmy Bukmacherskie5,6%
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie5,3%
Fora Ogólnotematyczne3,8%
Dla początkujących1,2%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
15 czerwca 2016 12:11
zobacz
Jeśli ktoś szukałby kogoś do transportu na meczu Polski z Ukrainą chętnie dorzucę się do kosztów i zabiorę w podróż 😄
21 czerwca 2015 23:02
zobacz
Akurat jeśli chodzi o bukmacherkę to PiS jest tak samo jak PO albo bardziej.
Jedno jest pewne - to Po wprowadziła tego bubla prawnego i to ona w 100% za to odpowiada bo zostawia szczura partii, która będzie rządziła więc nie pisz adamowych bzdur, że PiS bardziej. Bo sa w takiej sytuacji po PO (jeśli wygrają), że zmienia ustawę na łagodniejsza będą komentarze, że promują hazard, nic nie zrobią to będą gadki, że popierają bubla.
16 czerwca 2015 21:02
zobacz
Akurat Rzeczpospolita mimo takiego dofinansowania zachowuje resztki zdrowego rozsądku.
4 czerwca 2015 22:58
zobacz
Moja teza jest taka, że Kukiz dał wszystkim czystą kartę wchodząc na scenę polityczną kilka miesięcy temu. Tzn. jest w dobrych stosunkach z każdym dziennikarzem, ale jak ten dziennikarz obsmaruje/zmanipuluje coś na temat Kukiza no to mają kosę.
Coś w tym jest, ale mam mieszane uczucia w tym temacie...Powinien jednak tępić to co robi szczególnie tvp za publiczne pieniądze z abonamentu...
Honorowy Żakowski.
To troszkę oksymoron zastosowałeś ;) chyba, że zapomniałeś dać " " ;)
31 maja 2015 12:56
zobacz
Polecam dokument lecący obecnie na tvn24 a później powtórka wieczorem. Szczególnie takim dyletantom jak guernica - biedaczysko jeszcze wierzy w czystość sportu.
28 maja 2015 00:15
zobacz
To chyba nie znasz podziału kompetencji i rozkładu władz w Polsce. Nic nie jest posprzątane, oprócz wetowania ustaw Prezydent nie wiele może. O prawie wszystkim będzie decydował parlament, który wybierzemy jesienią. A naród się "obudził" ? Komorowski to ponad 48%, a Duda 51% więc różnica zaledwie 3%. To jest nic. Ja bym wolał żeby na jesień wygrała zdecydowanie PO lub PiS tak żeby np z PSL ktoś mógł rządzić, najgorsze będzie jak będzie PO 30%, PiS 35%, Kukiz 15% i cała reszta. Wtedy nie będziemy mieli żadnego rządu, za to potężny kryzys państwa. Najlepiej by było ja by Kukiz odpuścił już tą antysystemową bajeczkę i powiedział z kim by wchodził w koalicję bo od niego będzie bardzo dużo zależało.
Chłopie ty to masz ułańską fantazję...Posprzątane jest pod względem tego, że Lemingrad został "spałowany" Kuźniary panikują a Kukizy za chwilę przegonią PO. PSL i koalicja ? 😃 Przecież tej partii już nie ma i nie będzie 😃 Tak jak przepowiadałem ponad 30% Dudy i jego win tak przepowiadam koniec PSLu. Amen.
26 maja 2015 19:29
zobacz
Po wyborach, wszystko posprzątane, Brąnek się pakuje, lemingi masowa emigracja, Kuźniar spanikowany, naród się obudził, a Wam się dalej chce jałowo dyskutować ? 😄
15 maja 2015 19:03
zobacz
szlak trafia patrząc na te mordy z telewizji, ale za rok możecie nie mieć już żadnej pracy
Misiu kolorowy wróć z tymi fantazjami po 24 ;)
PiS powoli sam eliminuje swojego kandydata. Jak za dawnych lat każda prowokacja ustawiona i nieudana.
Kpisz sobie ? Zwykły młody synek działacz PiSu trochę chce być gwiazdką i ma swoje 5 minut. Myslisz, ze tak dobrze prowadzona kampania pozwolilaby sobie na wysylanie swoich dzialaczy z ktorymi fotografuje sie Sasin ? Pobudka.
14 maja 2015 17:16
zobacz
Nigdy nie miał tego 60% poparcia.
W sumie racja. Bardziej mi chodziło też jednak z tymi 70% o zaufanie - co zresztą tez jest śmieszne mimo wszystko. Z możliwej wygranej w I turze upadek stulecia.
czy 55 czy 65 tego nie wiem.
Czy 45 czy 55% co najwyżej. 65% CBOS to był żart roku.
skoro nawet komercyjne media (TVN, Polsat, Radio Zet) również zdały się wydać już wyrok na obecnego prezydenta i nawet nie próbują tuszować jego kolejnych, niemal codziennych wtop.
A jaki mają wybór ? Widzą lizusy, że idzie zmiana to próbują tuszować swoje wielkie poparcie dla PO.
Chyba już tylko takie szmatławce jak "Polityka", "Newsweek" czy "GW" pozostają wciąż mu lojalne.
Zaraz zmienią front na Balcerowicza i Petru + PO, bo to jest możliwa koalicja w przyszłości. Komunistyczne naleciałości cały czas męczą Polskę.
13 maja 2015 23:08
zobacz
Powiem szczerze, że mi już jest szkoda tego gościa. Upadek stulecia. Z 60-70% poparcia do totalnego upadku, nieporadności. Inna sprawa, że hejt w stronę Komorowskiego sięga hejtu, który był na PiS w 2005-2007 roku i można by rzec trafiło teraz i na nich.
11 maja 2015 23:15
zobacz
Teraz Duda z 15% spokojnie bierze od Kukiza.
Na pewno... Zdziwicie się ile osób głosowało na Kukiza od Bredzisława. Sprawa jest otwarta 50 na 50.
8 maja 2015 23:07
zobacz
Żaden z nas zdania nie zmieni, odpuśćmy kwestię Ziobry, tym bardziej że już w pierwszej wypowiedzi na ten temat zaznaczyłem, że jest to scenariusz SF ze względu na nieufność JarKacza.
OK, ale jest to absurd, bo raz jeszcze powtarzam jako stary wyborca PiSu gdyby wystawiono Ziobrę chyba zagłosowałbym na Kukiza.
Jak już to bastion PSL.
OK - mój błąd.
Stary zluzuj trochę, bo burzysz się na jakąkolwiek krytykę Dudy.
Widzisz dobrze napisałeś. Jakąkolwiek. Czy jest w tej Waszej krytyce jakaś merytoryka poza tym, że z góry zakładacie, że zdolny gośc przegra i jedyne na czym bazujecie to sondaże ? Które swoja droga dają juz róznicę 7-8% co nie jest nie niemożliwe do nadrobienia. Jak powaznie traktowac taką dyskusję ? To, że Cię nie przekonał, czy że nie chce na niego głosowac - ok rozumiem. Ale już wydawanie wyników i twierdzeń, że Ziobro by był lepszy, kiedy mamy za chwilę 2 tygodnie kampanii jest dziwne. Sam Żakowski po wczorajszym wystąpieniu Dudy stwierdził, że jest duże prawdopodobieństwo, iż Duda to Prezydent w 2020 roku. Ale to juz bardziej jako ciekawostke podaję, że Żakowski się chyba zapomniał co powiedział.
Dla mnie bezapelacyjnie najlepszy kandydat. Wykształcony - dr prawa, energiczny, kompetentny, wygadany - poradził sobie i radzi z resortowymi dziećmi TVNu, prezencja jest, żona elegancka jako I dama. Dla mnie jak najbardziej typ na Prezydenta. Taka krótka agitacja przed ciszą 😆
8 maja 2015 19:28
zobacz
Dlaczego bez porównania?
No przeciez napisalem dlaczego. Jak mozna porownywac wybory lokalne (sejmowe) do prezydenckich ? Regionalne (kilka miast) do calej Polski ?
Zjednoczona Prawica teraz rzuciła Ziobrę do Świętokrzyskiego na wybory parlamentarne (ewentualnie do senatu z Nowego Sącza bodajże). Ten gość zdobędzie mandat wszędzie.
Trudno, zeby go rzucili do Warszawy. Swietokrzyskie to bastion PiSu. Kompletnie nie rozumiem Twojego toku rozumowania.
Tak, tylko że startowałby z kampanią z poziomu 30%, a Duda walczy żeby przekroczyć 30% w pierwszej turze.
Chopie chopie...Ty czytasz co ja pisze ? ;) Kto Ci do glowy nawrzucal takich glupot, ze Ziobro dostalby na start 30% ? 😃 Tlumacze Ci, ze PiS to nie sa same katotaliby mimo, ze TVN tak ta partie przedstawie i zapomnij, ze Ziobro startowalby z 30%. Ziobro dostalby z 15-20% i moglby przegrac nawet z Kukizem. Mowie Ci to jako wyborca PiSu od lat ponad 10.
No to fajną macie partię, skoro najlepszy kandydat nie potrafi nawet zbliżyć się do Bronka (który robi wszystko żeby przegrać). To Komorowski taki dobry czy Duda taki słaby?
Slabizna totalna. A Twoj kandydat jak sie ma do tego porownania ? No, chyba, ze jestes wyborca Bronislawa to ma to sens takie argumenty.
podejrzewam, że w latach 2005-2007 też była niedorzecznością
No ja za to przypominam prawilnie, ze od lat 8 rzadzi Platforma i to powinno zamknac wszelkie dyskusje na temat lat 2005-2007.
Tylko żebyś wtedy nie chciał gadać o sfałszowanych wyborach
Rozumiem, ze 24% PSLu jest normalne prawda ? Nie powinienes tego wysmiewac, bo to demokracja i rowniez Twoja przyszlosc.
który nie zagrozi
Dobre ;)
jest postacią powszechnie wyśmiewaną
W pewnych kregach - duzych kregach wielbiona, wiec grubasnie przesadzasz.
Generalnie Panowie zabawni jestescie z tym wysmiewaniem goscia, ktory juz ma ponad 30% i roznica jest ok 10% co jest do nadrobienia i wiele zostalo nadrobione. A argument z Ziobro jako kandydatem ktory zdobylby lekko 305 swiadczy o albo Waszej ignorancji albo slabej wiedzy spoleczno politycznej.
8 maja 2015 08:05
zobacz
Porównaj sobie ile dostają w wyborach parlamentarnych głosów Duda i Ziobro. Ten drugi to by i może zdobył mandat startując z Wilanowa 😄 No ale to tylko gdybanie bo Kaczaf już nigdy Ziobrze nie zaufa.
Ale to są wybory w danym regionie co jest bez porównania na wybory w cale Polsce. Przecież Ziobro zostalby zniszczony przez media totalnie. Czarny PR byłby do granic możliwości zrobiony. Musicie wziąć pod uwagę, że wyboecy PiSu to naprawdę nie są sami "katotalibowie" mimo tego, że tak to przedstawia TVN i reszta. Zresztą sam zobaczysz - powyżej 30% jest pewne ;) a druga tura to już zadecyduje to co się wydarzy przez 2 tygodnie. Wcale Duda nie stoi ma straconej pozycjo szczegolnie po wczorajszym swoetnym wystapieniu w czasie decyzji w tvnie.
7 maja 2015 22:43
zobacz
Czy żeby usłyszeć od żony Pana Dudy, że głosuje na Andrzeja - swojego męża
Po to żeby pokazać nokaut jaki wykonała żona Andrzeja Dudy na cioci Komorowskiej.
Bez różnicy. Mam tu na myśli wpolityce.pl (zwany też w mainstreamie "portalem braci Karnowskich" by budzić jednoznaczne skojarzenia )
Oj z różnicą. cytowane przez Ciebie tematy nie są głównym tematem wpolityce czy wsieci (w zasadzie to samo), a jedynie jakimś dodatkiem dla bardziej radykalnych czytelników.
ale nie dajmy się też zwariować
Zgoda, ale to co robi CBOS od paru lat to jest żart stulecia.
Czy Andrzej Duda regularnie osiąga wynik ponad 30%? Nie.
No nie, ale cóż z tego ? PiS zawsze w sondażach ma mniej. Szczerze biorę w ciemno powyżej 30% - szczególnie po dzisiejszym świetnym występie w TVNie. Nawet zatwardziały lewak Jacuś Żakowski stwierdził, że oglądaliśmy Prezydenta 2020 roku.
Ziobro miałby cały elektora PiS-u bo każdy utożsamia jego osobę z PiS-em, w jakiej partii by nie był, Duda nie. Bo ma niską rozpoznawalność, a więc tym bardziej ludzie nie wiedzą, z którego drzewa się urwał.
Szczerze mówiąc myślałem - mimo różnic w poglądach - że masz duże pojęcie o polityce. Ale jeśli porównujesz Ziobrę do Dudy twierdząc, że Ziobro miałby większe poparcie to naprawdę nie wiem jak to skomentować...Ja nie ukrywam sympatii do PiSu (ale też nie ślepej, widzę sporo złego) znam sporo wyborców tej partii i uwierz mi, że gdyby został wystawiony Ziobro to Kukiz dobiłby do 20% a Korwin do 10%. Ziobro miałby z 15%. To jest spalony człowiek na tak poważne funkcje. Nie ma możliwości, żeby Ziobro osiągnął lepszy wynik niż Duda. Szok, że napisałeś takie coś.
7 maja 2015 18:19
zobacz
On wie, że przegrał wybory stąd taka deklaracja.
haha 😄
Chyba jednak mogli znaleźć lepszego kandydata tzn. takiego który dobiłby w sondażach do wyniku PiSu
sondaże 😄 Ty taki fan Korwina i porównujesz coś z sondażami ?
Ale WASZE MEDIA i tak węszą spisek, że to agent Platformy itd.
Jeśli już to pojedyńczy "publicyści" z "WASZYCH MEDIÓW".
5 maja 2015 20:17
zobacz
Ha, ha.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,rusza-proces-bylych-kadrowiczow-oskarzonych-o-korupcje,artykul,565838,1,291.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage A to ty chyba nie wierzysz w ustawki pacanie prawda ? 😆
wyszło mi tylko ponad 140 (jak ktoś chętny mogę wysłać dowód na PW)
😆 😆 😆
Bo jeszcze się zastanowię, czy nie zagłosować na Bronka w II
Serio ? Gdybym naprawdę bardzo nie chciał poprzeć Dudy oddałbym nieważny głos niż głosował na taką patologię jak Bredzisław.
4 maja 2015 23:47
zobacz
twój pełowcowy, lewacki "mózg" tego nie ogarnie.
Debil 😃 Po prostu debil 😃
4 maja 2015 01:28
zobacz
Panowie przestańcie cytować dawida1982, bo to jest zwykły troll w tym temacie 😃 Przeczytałem 2 jego posty na poprzedniej stronie i więcej nie zamierzam. Gość ma zerowe pojęcie o polityce i tym co się dzieje wokół. Po co zatem karmić trola i zajmowac się bredniami porównywalnymi do rządów Platformy ?
TO ma być argument przeciwko JOW-om?
To ma być pokazanie, że niekoniecznie JOWy zbawią Sejm i Senat od upartyjnienia, czego bardzo by Kukiz chciał.
4 maja 2015 01:22
zobacz
To nie ten sam Andrzejek co krzyczał - "Jarosław, Polskę zbaw!"?
Przecież Andrzejkiem straszyło PO w spocie oni pójdą zagłosować, tymczasem Andrzejek już poparł Bredzisława.
http://www.zelaznalogika.net/on-tez-pojdzie-na-wybory-a-ty/

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Opodatkowanie bukmacherki w Europie i na świecie

dawczan : Potrzebuję informacji na temat taki jak w temacie czyli podatek od zakładów bukmacherskich w Europie i na świecie. Ma ktoś jakieś linki jak to wyglada w innych krajach ?

Typy - dawczan

dawczan : Stan początkowy - 1000 j

ostatni wpis 15 czerwca 2014 20:01 przez dawczan
Granie przed meczowe a granie live...

dawczan : Od dłuzszego czasu analizuję sobie dany mecz postawiony przed meczowo na live. Dochodzę do wniosku, że granie przed meczowe kompletnie nie ma sensu...Chyba, że gra się taśmy albo 3-4 zdarzenia …

ostatni wpis 31 marca 2014 18:54 przez adam_adam
@ !! dawczan typuje !! @

dawczan : Jest to mój temat nr 3 i ostatni. Chyba tyle wolno mieć z tego co zaobserwowałem. Nowy rok - nowe rozdanie - nowe plany - nowy temat 😃 Od czasu …

ostatni wpis 28 lutego 2015 15:21 przez dawczan
[email protected] wygrywam Fortunę @!! :)

dawczan : Krótko i na temat: Korzystam z możliwości założenia 2giego tematu. 1wszy prowadzony z przerwami przez 3 lata - w zasadzie od początku pobytu na forum - raz na zielono raz …

ostatni wpis 2 listopada 2013 15:40 przez dawczan
[email protected] over 0,5 + live - all in @!!

dawczan : Taka chęć taśmy mnie dziś naszła. edit by Marcin ➖ 300 1. 🎾 Dlouhy/Klizan - Bednarek/Janowicz --> 2 - 1,53 ➖ 2-1 2. 🎾 Horacio Zeballos - Albert Ramos --> …

ostatni wpis 13 sierpnia 2014 17:58 przez dawczan
Skasowana sygnatura?

dawczan : Chcialem zapytać kto sobie robi ze mnie żarty i usuwa bez żadnego kontaktu i wyjaśnienia ze mną moja sygnaturę?jaki jest tego powód?nikogo nie obrazilem.Niektórzy z modow mają złodziei wypisanych w …

ostatni wpis 28 czerwca 2013 18:26 przez dawid.400
ustawianie meczów - nowa afera

dawczan : Taka afera a tu cisza ? Chyba, że nie znalazłem tego gdzie indziej... Generalnie jak na forum pojawiają się głosy, że spotkania są ustawiane to jest to szybko wyśmiewane - …

ostatni wpis 2 stycznia 2014 19:16 przez justinaza
750 zł bonus przy wpłacie 1500 zł Bet-at-home

dawczan : bet-at-home.com przygotuje Cię do podjęcia decyzji - 50% Sport-Bonus ! To znaczy, dokładamy połowę kwoty następnej wpłaty i tym samym dajemy Ci aż do 750 PLN. Wpłacasz 1 500 PLN …

ostatni wpis 26 lutego 2012 01:19 przez henry87
źle działająca stronka

dawczan : Z żadną stronką bukmacherska od dłuższego czasu nie miałem problemów. Dziś założyłem konto w Sportingbecie. Uruchamiając tą stronkę przez IE wszystko śmiga. Natomiast przez Mozille jest dramat. Miał ktoś podobna …

ostatni wpis 31 sierpnia 2011 21:51 przez al_capone
Typy Dnia - 20.05.2011 (piątek)

dawczan : Dyscyplina: Koszykówka - Grecja Spotkanie: Turów Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia Typ: HT/FT Asseco/Asseco Kurs: 1,80 Bukmacher: Bet365 Analiza: Dziś o godzinie 18:00 w Zgorzelcu obejrzymy 6 mecz finału TBL. …

ostatni wpis 20 maja 2011 21:01 przez flavious
strona z porównywaniem kursów z HC

dawczan : Istnieje strona na której można porównać HC i kursy do nich ?? Np HC koszykarskie linie i kursy ?? Bo że zwykłe kursy można porównać to wiem i znam takie …

ostatni wpis 12 kwietnia 2011 13:49 przez fbv
Nowa opcja w zakłądach live

dawczan : CASH IN Skorzystaj z tego: przedstawia wam całkowicie nową i unikalną opcję Cash In w naszych zakładach na żywo!Live BettingCo daje wam ta funkcja? Otóż, w każdym momencie trwania spotkania, …

ostatni wpis 3 kwietnia 2011 00:32 przez bludek
Typy by dawczan

dawczan : numer typu: 1 data i godzina zdarzenia: 18.03. 23:45 zdarzenie: Kansas Jayhawks - Boston University Terriers (HC -22,5 /0) typ: 1 kurs: 1,86

ostatni wpis 17 kwietnia 2011 12:49 przez dawczan
Wygraj Ligę - coś jak Fantasy Ekstraklasa.

dawczan : Założony jest temat o Fantasy Ekstraklasie to założę i o Wygraj Lidze. Praktycznie identyczna gra tworzona przez portal sport.pl. I przede wszystkim z dłuższą tradycją. Ogólnie również polecam. Lepszy design …

Expect - OSZUSTWO na livie

dawczan : Ostatnio miałem "przyjemność" pograć w tym buku. Czasem też na livie coś grałem. Od razu zaznaczam na wstępie, że wiem, że popełniłem błąd w tym zdarzeniu, które za chwilę opiszę, …

ostatni wpis 28 stycznia 2011 22:55 przez dawczan
Nowe opcje live

dawczan : Ciekawą sprawę wprowadził BetClic. Nie wiem jak to jest w innych bukach z graniem live, ale to się w BetClicu na pewno zmieniło teraz podczas tej przerwy w działaniu serwisu. …

ostatni wpis 18 grudnia 2010 13:44 przez dawczan
Chyba oszaleliśmy?! Rozdajemy kasę! --> 5 pln bonus bet-at-home

dawczan : Sprawdźcie maile. Dostałem takie coś: Ty grasz - my płacimy! Uwaga sportowi eksperci: bet-at-home , jedna z najbardziej popularnych firm bukmacherskich w Europie (posiadająca ponad 2 miliony zarejestrowanych klientów), rozdaje …

ostatni wpis 7 grudnia 2010 01:00 przez kuza45
założyć czy nie założyć...

dawczan : Gdzieś już może był taki temat, ale zapytam raz jeszcze... Zastanawiam się nad założeniem MB, tylko czy w moim przypadku ma to sens...Wypłacam kwoty małe: 100 - 200 zł góra …

roxanne
roxanne
Wrz 2006 | Forum VIP
3 453 5 657 26
draki
draki
Lis 2008
57 1 7
columbus
columbus
Paź 2009
704 213 7
pudzianxx
pudzianxx
Maj 2010
952 6 041 19
samin1
samin1
Cze 2010
1 003 429 13
wujo
wujo
Cze 2010
706 359 14
patysiak24
patysiak24
Maj 2011
201 125 9
wlodek02
wlodek02
Sty 2012
2 168 1 880 17
medievil
medievil
Maj 2014
8 1 7
ania76
ania76
Sty 2015
3
medievil
medievil
Maj 2014
8 1 7
zen69
zen69
Sty 2014
235 13 9
drabiczek2
drabiczek2
Maj 2013
30 39 8
netgearo
netgearo
Sie 2013
45 11 7
pawelbiel
pawelbiel
Cze 2013
6
fcb2005
fcb2005
Paź 2012
28 2 7
rownykrzys
rownykrzys
Wrz 2012
10 7
kamileek
kamileek
Lip 2012
6
soay
soay
Kwi 2012
15 8
wlodek02
wlodek02
Sty 2012
2 168 1 880 17
patysiak24
patysiak24
Maj 2011
201 125 9
nomad88
nomad88
Sty 2011
1 8
dominikck1
dominikck1
Wrz 2010
6
samin1
samin1
Cze 2010
1 003 429 13
wujo
wujo
Cze 2010
706 359 14
columbus
columbus
Paź 2009
704 213 7
krzysztofix
krzysztofix
Gru 2009
1 605 1 165 14
adamo7489
adamo7489
Wrz 2009
130 43 7
draki
draki
Lis 2008
57 1 7
roxanne
roxanne
Wrz 2006 | Forum VIP
3 453 5 657 26
 • Widać, że inni mnie szanują

  Zdobyłeś 1000 punktów reputacji

 • Moja praca nie idzie na marne

  Otrzymałeś reputację od 100 osób

 • Widzisz, dobro wraca

  Otrzymałeś reputację od 50 osób

 • Inni mogą brać ze mnie przykład

  Przyznałeś reputację 100 osobom

 • Potrafię docenić pracę innych

  Przyznałeś reputację 50 osobom

 • Całe życie w jednym Klubie

  Jesteś na forum 5 lat

 • Jak Totti i Gerrard

  Jesteś na forum 2 lata

 • Skończyłem Roczek

  Jesteś na forum rok

 • Bukmacherka to moja pasja

  Napisałeś 200 wpisów w dziale Kuponów ze Statystykami lub Kuponów

 • Trochę sie tego nazbierało

  Napisałeś 500 wpisów w dziale tematycznym

 • Zacząłem nową przygodę

  Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.