Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

chamberlain Moderator

chamberlain
Paź 2015
711
6 079
Październik 2015
9 godzin, 1 minuta temu
711
6 079
Mężczyzna
Biała Podlaska

Statystyki

Dział% wpisów
Konkursy Bukmacherskie38,8%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy26,7%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie21,2%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie11,0%
Fora Ogólnotematyczne2,3%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
wczoraj 15:08
zobacz
Grupa I

1. Hiszpania - Austria Hiszpania Handi -7.5 bramki @ 3.10
2. Chorwacja - Niemcy Under 47.5 bramki @ 2.96
3. Białoruś - Czechy Białoruś over 30.5 bramki @ 2.89

https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6909500/
wczoraj 16:13 przez chamberlain
wczoraj 10:11
zobacz
Słowenia - Islandia
Jure Dolenec over 4.5 bramki @ 2.10 Unibet

Dzisiaj kilka ciekawych spotkań w Grupie II, która była mocno obsadzona już przed startem ME, choć zabrakło tu chociażby Danii i Francji. Pierwszym spotkaniem będzie mecz Słowenii z Islandią, gdzie pójdę w stronę overu Jure Doleneca ze Słowenii. Jure to prawy rozgrywający Barcelony, który radzi sobie bardzo dobrze na dotychczasowym turnieju, w tej chwili jest najlepszym strzelcem Słowenii z 14 bramkami na koncie, oddaje najwięcej rzutów, a także podchodzi do rzutów karnych, gdzie jak na razie jest nie do zatrzymania 5/5. Jak na razie proponowaną linię zaliczył tylko raz, ale w najważniejszym meczu w grupie ze Szwecją, gdzie zanotował 7/10, nie oglądałem meczu, ale nie trafił tam chociażby 2 rzutów z 9 metra, a jako, że nie oddaje ich za często, można by stwierdzić, że pewnie rzucał już pod presją gry na czas. W pierwszym meczu z Polską zanotował tylko 3/8 i jak cała Słowenia zagrał słabo, ale to był pierwszy mecz na mistrzostwach, a one często są różne, w drugim meczu w którym nie zaliczył linii to spotkanie ze Szwajcarią, tyle że i tak zdobył tam 4/4 bramki, w tym 3/3 z karnych, a i na boisku pojawił się tylko przez 16 min, czyli był już oszczędzany przed następną fazą, właśnie na spotkanie z Islandią. Wolę zagrać over Doleneca niż Janca tak naprawdę, bo do Blaza za bardzo piłki na skrzydło nie docierają, skrzydłowy, a z 10 bramek zdobył tylko 2 ze skrzydła, szybko biega do kontr i właśnie z tego aspektu zdobył 7 bramek, tyle, że Islandia mimo dość dużo traconych piłek na mecz, bo średnio 10.3, stracili przez to tylko 6 bramek, co tylko świadczy jak szybko potrafią wrócić do obrony. Spodziewałbym się raczej defensywnego spotkania i ostrej gry w obronie, gdzie powinniśmy zobaczyć kilka karnych, Islandia straciła do tej pory z 7 metra 8 bramek (8/13), w każdym meczu ich rywale podchodzili do karnych co najmniej 3 razy, więc jeśli tylko Jure rzuci te 2-3 karne, to myślę, że resztę dołoży z gry.

Chorwacja - Niemcy
Under 50.5 bramki @ 1.80
Niemcy @ 2.45
Remis 7.50
Unibet

Jedno z ciekawszych spotkań 2 kolejki, obok spotkania Norwegów ze Szwedami, mecz tak naprawdę o być albo nie być dla reprezentacji Niemiec, bo jeśli przegrają z Chorwacją, to nawet nie mają o czym marzyć, żeby zagrać w półfinałach, ale też mecz w którym Chorwacja może zapewnić sobie udział w półfinale, bo w przypadku wygranej na koncie będą mieli 6 pkt, a zagrają jeszcze z Czechami i Hiszpanią, Niemcy za to pozostaną tylko z 2 pkt i co najwyżej wygrywając następne dwa mecze z Austrią i Czechami, będą mogli już tylko zrównać się punktami z Chorwacją (w przypadku, gdyby Chorwaci przegrali ostatnie dwa mecze), a w tych okolicznościach i tak awansowałaby Chorwacja, a więc Chorwatom udział w półfinale po ewentualnym zwycięstwie nad Niemcami mogłyby jeszcze zabrać Austria i Czechy, tyle, że jedni i drudzy musieliby wygrać wszystkie swoje spotkania (Austrii wystarczyłby też jeden remis), mimo tego, że Austria ma w tej chwili 2 pkt, a Czechy 0 pkt i obie drużyny zagrają jeszcze po 3 mecze, ponieważ Chorwaci wygrali z Austrią, więc Ci mogliby przegonić ich tylko większą różnicą punktów, zaś Czesi wygrywając mecz z Chorwatami, mogliby zrównać się z nimi liczbą punktów i w meczu bezpośrednim byliby lepsi. O powyższe scenariusze będzie naprawdę ciężko, Chorwaci będą wielkimi faworytami z Czechami i raczej łatwo ten mecz wygrają, więc nie ma co się oszukiwać, spotkanie Chorwacji z Niemcami to mecz o półfinał. Ja pójdę w tym meczu w under bramkowy. Obie drużyny bardzo dobrze bronią, Chorwaci tracili do tej pory:

- 21 bramek z Czarnogórą
- 23 bramki z Białorusią
- 21 bramek z Serbią
- 23 bramki z Austrią

Znakomite wyniki, a trzeba dodać, że z Serbią nie grali o nic i głównie grały rezerwy, z Austrią mocno odpuścili sobie końcówkę, bo myślę, że gdyby cisnęli przez całe spotkanie, Austria z 20 bramek by nie wyszła. Ogólnie podczas 4 rozegranych spotkaniach pozwolili swoim rywalom raptem na oddanie 127 rzutów w światło bramki co daje średnio niecałe 32 rzuty na bramkę w meczu, co jest naprawdę niskim wynikiem, sami za to oddali prawie, że 50 rzutów celnych na bramkę (176) z których padło 109 bramek. Chorwaci więc rzucali średnio 27.2 bramki na mecz, a tracili średnio 22 bramki na spotkanie.

Niemcy za to jak na razie byli bardziej overowi, trafili 119 bramek z podobnej ilości rzutów w światło bramki (177), co daje średnio 29.7 trafionej bramki na mecz, ale też sporo tracili, bo dali oddać swoim rywalom 144 celnych rzutów na bramkę, z których stracili 106 bramek, a więc średnio 26.5 bramki na mecz w porównaniu do Chorwatów bardzo dużo, ale tak naprawdę tracili w swoich spotkaniach:

- 23 bramki z Holandią
- 33 bramki z Hiszpanią
- 27 bramek z Łotwą
- 23 bramki z Białorusią

Zatrzymali bramkostrzelną Białoruś na takim samym poziomie jak Chorwaci, tak samo mało stracili z Holendrami, najwięcej bo 33 bramki stracone z Hiszpanami, którzy jak pisałem przed ME to dla mnie faworyci do wygrania całych ME, mają świetny pierwszy zespół i zmienników i naprawdę ciężko ich zatrzymać, a na mecz z Niemcami wyszli jak na finał i dobrze im to zrobiło, bo są już prawie pewni awansu. Dużo też straconych bramek z Łotwą, ale już po pierwszej połowie wygrywali z nimi 16:11, nie dając Łotwie większych szans, odpuścili końcówkę i to mogło się na nich zemścić, bo Łotysze co rzucali to wpadało do bramki, ale trochę pooszczędzali sił w tym meczu i w końcu jakoś udało się wygrać.

Mecz o wszystko, więc nie spodziewam się za szybkiego tempa, obie drużyny rozgrywają też dokładnie, Niemcy jak na razie tracili do tej pory 9.3 piłek na mecz, co jest 19 wynikiem całych ME, Chorwacja za to tylko 6.8 traconych piłek co jest 23 wynikiem, dla typu dobrze byłoby, gdyby też bramkarze radzili sobie świetnie, ale z tym jest trochę gorzej:

- Niemcy | Andreas Wolff 25/87 - 29%, Johannes Bitter 13/54 - 24%
- Chorwacja | Marin Sego 35/106 - 33%, Matej Asanin 4/19 - 21%

Nie jest tak kolorowo, ale tragicznie też nie do końca, liczę na małe przebudzenie Wolffa, który wiadomo jak potrafi dobrze bronić.

Dorzucam też zwycięstwo Niemiec, kurs na nich urósł do 2.45, według mnie niesłusznie, jak dla mnie spotkanie będzie bardzo wyrównane i może pójść w każdą stronę, buki chyba za bardzo faworyzują Chorwację przez to, że Ci nie przegrali jak na razie żadnego spotkania, ale trzeba powiedzieć, że z nikim tak poważnym do tej pory nie grali i to może być dla nich zderzenie ze ścianą, bo jak dla mnie mogli trochę przysnąć. Mecz przez większość czasu powinien kręcić się wokół remisu, bardzo niskiego remisu, dlatego dodatkowo for fun dorzucam też remis, a do tej pory na ME mieliśmy tak naprawdę tylko jeden remis.
wczoraj 17:31 przez chamberlain
15 stycznia 2020 22:18
zobacz
WAŻNE

Tabele obu grup po rundzie wstępnej została dodana w pierwszym poście. Gratuluję
tym, którzy przeszli dalej i dziękuję za zabawę pozostałym uczestnikom!
Jeśli ktoś zauważy jakiś błąd w podliczeniu, proszę zgłosić go tutaj.
15 stycznia 2020 22:17
zobacz
Tabela Grupy I i II po rundzie wstępnej została dodana w pierwszym poście. Gratuluję
tym, którzy przeszli dalej i dziękuję za zabawę pozostałym uczestnikom!
15 stycznia 2020 12:10
zobacz
Grupa I

1. Hiszpania - Czechy Over 58.5 bramki @ 2.98
2. Białoruś - Niemcy Białoruś over 28.5 bramki @ 2.79
3. Chorwacja - Austria Chorwacja Handi -6.5 bramki @ 3.25

https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6909003/

225 pkt

wczoraj 08:41 przez chamberlain
15 stycznia 2020 11:39
zobacz
Islandia - Węgry
Over 54.5 bramki @ 2.02  
Islandia over 28.5 bramki @ 1.86  Witamy Węgry w drugiej rundzie z kompletem punktów.
Unibet

Ważny mecz dla Islandii, co prawda awans już mają, ale wciąż nie mogą być pewni, że zabiorą ze sobą do drugiej rundy jakieś punkty, wszystko zależy od meczu z Węgrami, który jeśli wygrają, to bez względu czy awansuje Dania, czy Węgry, oni mają te 2 pkt, jeśli przegrają z Węgrami, nie zabierają nic, jeśli zremisują 1 pkt, piszę o tym, bo tylko porażka Węgier da szanse na awans Danii. Nie widzę więc za bardzo kalkulacji w tym meczu, obu drużynom będzie zależało na wygranej, choć Węgry cieszyłyby się raczej nawet z remisu, ja tu idę w overy bramkowe. Islandia dobrze pokazała się ze strony ofensywnej przeciwko Danii i Rosji, gdzie rzucali odpowiednio 31 i 34 bramki, przeciwko Danii pomógł trochę Landin, który w 43 minucie został ukarany czerwoną kartką, ale i tak nie za dobrze bronił w tym spotkaniu. Islandia nie oddawała do tej pory jakoś dużo rzutów, ale na dobrej skuteczności odpowiednio 66% i 72%, z Węgrami powinno być podobnie, choć Węgry na pewno będą próbowały zwalniać grę, ale Islandia potrafi bardzo szybko odskoczyć na kilka bramek, z Rosją już po 8 minutach prowadzili 5:1, by zakończyć połowę wynikiem 18:11 i tak naprawdę mecz był już rozstrzygnięty. Linie nie są zbyt wygórowane, a Węgry jeśli chcą powalczyć, muszą pójść na małą wymianę ciosów, obie drużyny tracą też około 10 piłek w meczu, więc to też będą świetne okazje do kontr, a na bramkach w obu reprezentacjach bramkarze, którzy jak na razie kręcą się poniżej 30% skuteczności obron, wyjątkiem jest tylko Hallgrimsson, jednak on bronił tylko 19 rzutów.

Chorwacja - Austria
Chorwacja Handi -3.5 bramki @ 1.84 Fortuna

Zaskoczyła mnie mocno Austria, nie spodziewałem się ich awansu a tu proszę, awans i na dodatek z kompletem zwycięstw, mimo wszystko dalej mnie jakoś nie przekonują, w każdym męczyli się, no może oprócz spotkania z Macedonią Północną, gdzie można powiedzieć, że ich zniszczyli, co prawda Macedonia nie prezentowała się najlepiej przez cały turniej, ale myślałem, że powalczy w tym meczu o zwycięstwo. Także Austria wyszła dalej, ale teraz zaczynają się schody, bo muszą zmierzyć się z Chorwacją, Hiszpanią, Niemcami i Białorusią, w sumie z każdą drużyną lepszą od siebie. Zaczynają od meczu z Chorwatami, Ci pokazali się w każdym meczu z bardzo dobrej strony, mocna obrona to ich największy atut, najwięcej bramek stracili z Białorusią, bo 23, w pozostałych meczach po 21, w tym z Serbią, gdzie nie grali o nic i ten mecz potraktowali jak spacerek. Z taką obroną Austria jeszcze nie grała, Macedonia miała być twarda, ale nie była, z Chorwacją jest jednak inaczej, ciężko będzie Austriakom dostać się do bramki rywali, na dodatek bardzo dobrze broni Sego. Widzę tu pierwszą porażkę Austrii na tym turnieju, Chorwacja jeśli zatrzyma Bylika, a raczej to zrobią, to stać ich nawet na wysokie zwycięstwo, tyle, że następny mecz grają z Niemcami, więc nie szalałbym z jakimiś wysokimi handi.
wczoraj 08:42 przez chamberlain
14 stycznia 2020 22:50
zobacz
WAŻNE

Tabela Grupy I po rundzie wstępnej została dodana w pierwszym poście. Gratuluję
tym, którzy przeszli dalej i dziękuję za zabawę pozostałym uczestnikom!

Jeśli ktoś zauważy jakiś błąd w podliczeniu, proszę zgłosić go tutaj.
14 stycznia 2020 22:33
zobacz
@peterking wszelkie zmiany w poście konkursowym można zmieniać do rozpoczęcia ostatniego spotkania grupowego, także Ty jesteś w grupie II i u Ciebie kolejka jeszcze się nie skończyła, także dodam.
14 stycznia 2020 17:18
zobacz
W tym temacie podajemy swoje typy na czwartą kolejkę w rundzie zasadniczej.
Przypominam typujemy tylko spotkania swojej grupy, oraz bierzemy kursy jedynie od bukmachera Fortuny.
Mecze typowane w tej kolejce:

Grupa I:

1. Chorwacja - Hiszpania
2. Białoruś - Austria
3. Czechy - Niemcy

Grupa II:

1. Norwegia - Słowenia
2. Portugalia - Węgry
3. Islandia - Szwecja

15 stycznia 2020 21:24 przez chamberlain
14 stycznia 2020 17:16
zobacz
W tym temacie podajemy swoje typy na trzecią kolejkę w rundzie zasadniczej.
Przypominam typujemy tylko spotkania swojej grupy, oraz bierzemy kursy jedynie od bukmachera Fortuny.
Mecze typowane w tej kolejce:


Grupa I:

1. Chorwacja - Czechy
2. Białoruś - Hiszpania
3. Austria - Niemcy

Grupa II:

1. Norwegia - Islandia
2. Portugalia - Słowenia
3. Węgry - Szwecja

15 stycznia 2020 21:23 przez chamberlain
14 stycznia 2020 17:12
zobacz
W tym temacie podajemy swoje typy na drugą kolejkę w rundzie zasadniczej.
Przypominam typujemy tylko spotkania swojej grupy, oraz bierzemy kursy jedynie od bukmachera Fortuny.
Mecze typowane w tej kolejce:

Grupa I:

1. Hiszpania - Austria
2. Chorwacja - Niemcy
3. Białoruś - Czechy

Grupa II:

1. Słowenia - Węgry
2. Norwegia - Szwecja
3. Portugalia - Islandia

15 stycznia 2020 21:22 przez chamberlain
14 stycznia 2020 17:09
zobacz
W tym temacie podajemy swoje typy na pierwszą kolejkę w rundzie zasadniczej.
Przypominam typujemy tylko spotkania swojej grupy, oraz bierzemy kursy jedynie od bukmachera Fortuny.
Mecze typowane w tej kolejce:

Grupa I:

1. Hiszpania - Czechy
2. Białoruś - Niemcy
3. Chorwacja - Austria

Grupa II:

1. Słowenia - Islandia
2. Portugalia - Szwecja
3. Norwegia - Węgry

15 stycznia 2020 21:21 przez chamberlain
13 stycznia 2020 22:49
zobacz
WAŻNE
Tabele dwóch grup dodane w temacie Tabela i drabinka
13 stycznia 2020 21:14
zobacz
@anzelmo Analizy można dodawać do rozpoczęcia ostatniego spotkania w swojej grupie w danej kolejce. 
12 stycznia 2020 22:23
zobacz
Grupa I:

1. Czarnogóra - Białoruś Białoruś Handi -2.5 bramki @ 1.83 
2. Serbia - Chorwacja Chorwacja under 29.5 bramki @ 2.80 
3. Łotwa - Niemcy Łotwa Handi +9.5 bramki @ 1.84 
4. Holandia - Hiszpania Holandia Handi +9.5 bramki @ 1.77 
5. Austria - Macedonia Północna Macedonia Północna lub remis HT @ 1.92 

https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6908394/

https://i.ibb.co/LZF042t/IMG-20200114-185946.png

272 pkt
14 stycznia 2020 22:13 przez chamberlain
12 stycznia 2020 22:23
zobacz
Jutro ostatnie spotkania w grupach A i C, a pojutrze kolejnych, ode mnie kilka typów na grupy A, B i C, ponieważ znamy rozstrzygnięcia pierwszych dwóch spotkań w tych właśnie grupach, zacznijmy od tego co decyduje o pierwszym miejscu.Także nie ma za dużej nowości jeśli chodzi o klasyfikację końcową.


Co słychać w grupie A? Awans ma już Chorwacja, świetnie rozegrali dwa pierwsze spotkania z Czarnogórą i Chorwacją, na koniec zmierzą się z Serbią, która nie ma już szans na awans, dlatego sądzę, że Chorwacja odpuści sobie ten mecz. Nie ma co tracić niepotrzebnie sił, bo w ME nie zabiera się wszystkich wyników z grupy, tylko z drużynami, z którymi się wychodzi, a już wiadomo, że awansuje ktoś z dwójki Białoruś/Czarnogóra, z którymi wygrali. Dlatego gram tu Serbia Handi +3.5 bramki @ 2.51 FortunaSerbowie powinni pokazać tu swoją zadziorność, ostatni mecz na turnieju, także spodziewam się niezłej walki z ich strony, oczywiście warto grać też bezpieczniejsze handi z niższym kursem.

Drugie spotkanie to mecz pomiędzy Czarnogórą z Białorusią, gdzie zdecydowanie idę w stronę Białorusi. Czarnogóra po ciężkim spotkaniu z Serbami, gdzie wygrali można powiedzieć trochę szczęściem, ale trzeba przyznać, że bardzo dobrze funkcjonowało ich koło, a przede wszystkim Grbović, będący najlepszym strzelcem w obu meczach, a więc ciekawie zapowiada się pojedynek kołowych, bo w Białorusi też świetnie gra Karalek. Gram w tym meczu Białoruś Handi -2.5 bramki @ 1.83 @ FortunaCzarnogóra nie przekonuje mnie na tych ME, na dodatek grają słabo w ofensywie, Białoruś jak odpali, to ciężko będzie im ją zatrzymać.

W grupie B pewnie przewodzi Austria, choć jestem zaskoczony takim obrotem spraw, wygrali szczęśliwie z Czechami, bo Ci grali bez bramki, dzisiaj wymęczyli się z Ukrainą i tak naprawdę mimo dwóch wygranych dalej nie mogą być pewni awansu, choć co prawda są blisko, ale nie aż tak, żeby być czegoś pewnym. Czechy mają ciekawą sytuację, bo grają mecz po spotkaniu Austria - Macedonia Północna i jeśli Macedonia wygra, to Ukraińcy nie będą mieli już szans na awans, bo w tej chwili mają matematyczne szanse. Macedonia jeśli chce być pewna awansu już po swoim spotkaniu, musi wygrać z Austrią co najmniej 3 bramkami, bo wtedy jeśli Czesi wygraliby swoje spotkanie, to Austria, Macedonia i Czechy miałyby po 4 pkt i utworzona zostałaby mała tabelka, bo wszystkie drużyny miałyby tyle samo punktów, oraz po 1 wygranej i 1 porażce, decydowałby bilans bramkowy pomiędzy tymi drużynami, a w tej chwili wygląda to tak:

1. Austria +3 (za wygraną z Czechami)
2. Czechy -1 (za wygraną z Macedonią i porażkę z Austrią)
3. Macedonia Północna -2 (za porażkę z Czechami)

Wygrywając mecz 3 bramkami Austria miałaby bilans 0, a oni +1 i bez względu na wynik Czechów awansowaliby dalej. Macedonia nie jest faworytem spotkania z Austrią, bo nie ma co się oszukiwać zagrali dwa dosyć słabe spotkania, a tu muszą wygrać co najmniej tymi 3 bramkami, żeby być pewnym awansu, jednak sądzę, że limit szczęścia Austrii został wykorzystany i nie odskoczą znowu w końcówce meczu, dlatego zagram Podwójna szansa 2-2 @ 1.97 Fortunaczyli prowadzenie po pierwszej połowie, lub wygrana na koniec meczu Macedonii Północnej, ale na pewno pogram też over Bylika i Lazarova, bo zapowiada się ciekawy pojedynek tych strzelców.

Z typowaniem drugiego spotkania lepiej zaczekać aż zakończy się powyższy mecz, jeśli wygra Macedonia lub padnie w meczu remis, Ukraina nie będzie grała już o nic, więc całkowicie może odpuścić sobie spotkanie, za to Czesi będą musieli, jeśli wygrać, za to jeśli wygra Austria, Ukraina będzie miała jeszcze jakieś szanse, bo Macedonia miałaby wtedy minimum -3 w bilansie bramkowym, Czechy +2, a Ukraina -1, także wygrana 2 bramkami z Czechami i mieliby awans, dlatego w tej chwili odpuszczam sobie typowanie tego spotkania, bo Ukraina mimo słabego składu już dwa razy mocno namieszała.

W tej grupie już prawie wszystko jasne, pewnie przewodzi Hiszpania i czysto matematycznie mogliby nie awansować, ale musieliby przegrać z Holendrami i to bardzo wysoko, więc nie ma na to żadnych szans. Hiszpanie mocno oszczędzali się w dwóch pierwszych spotkaniach, a mimo to zmasakrowali swoich przeciwników, z Holendrami raczej też będą się oszczędzać, dlatego pójdę w stronę Holendrów, a dokładnie Holandia Handi +9.5 bramki @ 1.77 Fortunawysoka strasznie linia, a Holendrzy mimo wszystko nie są aż takimi ogórkami, dodatkowo Hiszpania nie powinna się śpieszyć w tym meczu, więc też raczej nie spodziewam się jakiegoś otwartego spotkania.

Drugie spotkanie to mecz Niemiec z Łotwą, Łotysze już bez żadnych szans na awans, tzn mają, ale Hiszpania musiałaby wygrać z Holandią, a Łotwa musiałaby wysoko ograć Niemcy, co raczej nie wydaje się być prawdopodobne. Niemcy wygrają to spotkanie, ale tyle im wystarczy do awansu, po prostu wygrana, dlatego też spodziewam się małego oszczędzania, wyjdą dalej z Hiszpanią, więc i tak zabiorą ze sobą porażkę, dlatego gram Łotwa Handi +9.5 bramki @ 1.84 Fortuna też bardzo wysoka linia, a spodziewam się, że Niemcy nie zbliżą się nawet do granicy 30 bramek, chyba, że rezerwy mocno przycisną, ale i tak według mnie handi w stronę Łotwy jest dobrą opcją.

EDIT:

Dorzucam dwa zakłady na jednego zawodnika.

Chorwacja - Serbia
Bogdan Radivojević zdobędzie więcej bramek od Luki Cindricia @ 1.80  
Bogdan Radivojević over 5.5 bramki @ 1.85  
Unibet

Jak już pisałem wcześniej Serbia bez żadnych szans na awans, a dla Chorwacji mecz o nic, więc raczej czołowi zawodnicy powinni odpoczywać, Serbia powinna chcieć pokazać się przeciwko lepszemu zespołowi, a na dodatek tak samo jak oni są z Bałkanów, więc wątpię, że odpuszczą ten mecz. Bogdan to prawy skrzydłowy Szeged, ale grał też w wielkich klubach niemieckich, na ME jak na razie 6/13 przeciwko Białorusi, w tym 3/5 z karnych, oraz 5/7 z Czarnogórą, słaby mecz z Białorusią, ale kto ma rzucać bramki jak nie on, podchodzi też do rzutów karnych, obrona Chorwacji mocna, ale powinna być oszczędzana, to samo z Luką, który tak nie szaleje w ofensywie, może i będzie wchodził na karne, nawet z ławki, ale Radivojević powinien zagrać dzisiaj dosyć długo i pokryć te dwa zakłady.
15 stycznia 2020 11:12 przez chamberlain
12 stycznia 2020 21:09
zobacz
WAŻNE

Tabela Grupy I po dwóch kolejkach została dodana w pierwszym poście, jutro po ostatnich spotkaniach Grupy II pojawi się również tabelka do niej.
12 stycznia 2020 17:15
zobacz
cytat z dnia 12 stycznia 2020 17:02 przez mpm1990
Gdzie moge sprawdzic strzelców bramek w dzisiejszych meczach na live ?

https://men2020.ehf-euro.com/home/

Tylko nie wiem, czy im się coś nie przycięło teraz, na flashscore też się pojawia, ale z małym opóźnieniem.

11 stycznia 2020 11:20
zobacz
1. Zwycięzca turnieju: np. Shaun Murphy (11pkt) Neil Robertson
2. Skład finału: np. Mark Allen / Shaun Murphy (4pkt za każdego finalistę) Neil Robertson / Judd Trump
3. Skład półfinałów: np. Mark Selby / Shaun Murphy / Jack Lisowski / Mark Allen (3pkt za każdego półfinalistę) Neil Robertson / Judd Trump / Mark Williams / Mark Selby
4. Autor najwyższego brejka turnieju: np David Gilbert (4pkt) Judd Trump
5. Wysokość najwyższego brejka: np. 130-139 (poniżej 138 / 138-143 / 144 i powyżej) (5pkt) 144 i powyżej
6. Brejk maksymalny (147) w turnieju: Nie (4pkt) Nie
7. Liczba centuries (brejków 100pkt lub więcej) w turnieju: Powyżej / Poniżej 25.5 (4pkt) Powyżej 25.5
8. Kto wbije najwięcej centuries w turnieju (jeśli więcej niż jeden uznajemy wszystkich): np Ding Junhui (5pkt) Judd Trump
9. Mecz 1 rundy: Ding Junhui - Joe Perry Kto wyższy brejk (2pkt) Ding Junhui
10. Mecz 1 rundy: Mark Selby - Allister Carter Kto wyższy brejk (2pkt) Mark Selby 
11. Mecz 1 rundy: Neil Robertson - Stephen Maguire Kto wyższy brejk (2pkt) Neil Robertson
12. Mecz 1 rundy: Mark Allen - David Gilbert Kto wyższy brejk (2pkt) David Gilbert
13. Mecz 1 rundy: Judd Trump - Shaun Murphy Kto wyższy brejk (2pkt) Judd Trump
14. Mecz 1 rundy: John Higgins - Barry Hawkins Kto wyższy brejk (2pkt) Barry Hawkins
15. Mecz 1 rundy: Kyren Wilson - Jack Lisowski Kto wyższy brejk (2pkt) Kyren Wilson
16. Mecz 1 rundy: Mark J. Williams - Stuart Bingham Kto wyższy brejk (2pkt) Stuart Bingham
11 stycznia 2020 10:48
zobacz
Grupa I

1. Chorwacja - Białoruś Władysław Kulesh over 3.5 bramki @ 1.85 
2. Czarnogóra - Serbia Over 52.5 bramki @ 1.48 
3. Łotwa - Holandia Kay Smits over 5.5 bramki @ 1.85 
4. Hiszpania - Niemcy Angel Fernandez over 3.5 bramki @ 1.85 
5. Czechy - Macedonia Północna Over 55.5 bramki @ 2.95 
6. Austria - Ukraina Nikola Bylik over 6.5 bramki @ 1.70 

Analiza:https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6907804/

170 pkt
12 stycznia 2020 20:22 przez chamberlain

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Runda zasadnicza - 4 kolejka (22.01.2020)

chamberlain : W tym temacie podajemy swoje typy na czwartą kolejkę w rundzie zasadniczej. Przypominam typujemy tylko spotkania swojej grupy, oraz bierzemy kursy jedynie od bukmachera Fortuny . Mecze typowane w tej …

Runda zasadnicza - 3 kolejka (20 - 21.01.2020)

chamberlain : W tym temacie podajemy swoje typy na trzecią kolejkę w rundzie zasadniczej. Przypominam typujemy tylko spotkania swojej grupy, oraz bierzemy kursy jedynie od bukmachera Fortuny . Mecze typowane w tej …

Runda zasadnicza - 2 kolejka (18 - 19.01.2020)

chamberlain : W tym temacie podajemy swoje typy na drugą kolejkę w rundzie zasadniczej. Przypominam typujemy tylko spotkania swojej grupy, oraz bierzemy kursy jedynie od bukmachera Fortuny . Mecze typowane w tej …

ostatni wpis wczoraj 17:14 przez typerbukmacher
Runda zasadnicza - 1 kolejka (16 - 17.01.2020)

chamberlain : W tym temacie podajemy swoje typy na pierwszą kolejkę w rundzie zasadniczej. Przypominam typujemy tylko spotkania swojej grupy, oraz bierzemy kursy jedynie od bukmachera Fortuny . Mecze typowane w tej …

ostatni wpis wczoraj 16:50 przez peterking
Runda wstępna - 3. kolejka (13.01 - 15.01.2020)

chamberlain : W tym temacie podajemy swoje typy na trzecią kolejkę w rundzie wstępnej. Przypominam typujemy tylko spotkania swojej grupy (Grupa I - A, B, C; Grupa II - D, E, F), …

ostatni wpis 14 stycznia 2020 17:58 przez peterking
Runda wstępna - 2. kolejka (11.01 - 13.01.2020)

chamberlain : W tym temacie podajemy swoje typy na drugą kolejkę w rundzie wstępnej. Przypominam typujemy tylko spotkania swojej grupy (Grupa I - A, B, C; Grupa II - D, E, F), …

ostatni wpis 13 stycznia 2020 01:27 przez pepo1990
Runda wstępna - 1. kolejka (09.01 - 11.01.2020)

chamberlain : W tym temacie podajemy swoje typy na pierwszą kolejkę w rundzie wstępnej. Przypominam typujemy tylko spotkania swojej grupy (Grupa I - A, B, C; Grupa II - D, E, F), …

ostatni wpis 10 stycznia 2020 18:00 przez pepo1990
Nagrody

chamberlain : Pula nagród w konkursie wynosi 600 zł . Nagrody są wypłacane na konto gracza w Fortunie , w formie punktów FKP. Miejsce - 150 zł. Miejsce - 125 zł. Miejsce …

Regulamin, zasady typowania i punktacja

chamberlain : Konkurs organizowany w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Mężczyzn w piłce ręcznej, które odbędą się w Szwecji, Austrii i Norwegii. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zabawy. Chęć wzięcia udziału w …

Typy długoterminowe

chamberlain : W tym temacie podajemy typy długoterminowe, według wzoru poniżej np.: Zwycięzca Mistrzostw Europy: Dania Srebrny medalista Mistrzostw Europy: Chorwacja Brązowy medalista Mistrzostw Europy: Polska MVP turnieju: Nikola Karabatić Najlepszy bramkarz: …

ostatni wpis 9 stycznia 2020 17:56 przez anzelmo
Tabela i drabinka

chamberlain : W późniejszym czasie zamieszczana będzie tabela, oraz drabinka. Wyniki w tabeli pojawią się po dwóch spotkaniach fazy wstępnej oraz na zakończenie fazy wstępnej, kolejne po dwóch kolejkach fazy zasadniczej i …

Pytania, propozycje i niezgodności

chamberlain : W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności na temat konkursu. Jeśli będzie chodziło o edycję postu, proszę o wklejenie linku do niego. Jednak przed dodawaniem jakiegokolwiek wpisu, zajrzyj …

ostatni wpis wczoraj 20:13 przez cobi1989
Zapisy do konkursu

chamberlain : W tym temacie zgłaszamy swoją chęć udziału w konkursie. Jednak proszę o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem konkursu . Zgłoszenia dokonujemy za pomocą wzoru : chamberlain - zapoznałem się z …

ostatni wpis 6 stycznia 2020 23:03 przez pepo1990
Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Szwecja, Austria, Norwegia (09.01 - 26.01.2020)

chamberlain : Przed nami 14 Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn, tytułu sprzed 2 lat bronić będzie reprezentacja Hiszpanii, która w finale pokonała Szwecję. Dodatkowo te mistrzostwa będą wyjątkowe z dwóch względów, …

ostatni wpis wczoraj 21:54 przez tofik015
Spotkania towarzyskie

chamberlain : Jako, że zbliżają się Mistrzostwa Europy Mężczyzn i zostanie rozegranych przed nimi wiele spotkań sparingowych, postanowiłem stworzyć temat dla spotkań towarzyskich (poprzedni był już dosyć nieaktualny). Ale będzie to też …

ostatni wpis 1 stycznia 2020 14:11 przez arquisek
Mistrzostwa Świata Kobiet - Japonia (30.11 - 15.12.2019)

chamberlain : Przed nami 24 Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet, tytułu sprzed 2 lat bronić będą Francuzki, które w meczu finałowym pokonały reprezentantki Norwegii 23:21. Niestety w gronie tych drużyn zabraknie …

Puchar EHF Mężczyzn - Sezon 2019/2020

chamberlain : Już za niecałe 2 tygodnie pierwsze spotkania dwumeczy ostatniej rundy kwalifikacji do Pucharu EHF. W fazie grupowej na pewno obejrzymy co najmniej jedną drużynę z Polski, bo los tak chciał, …

Liga Mistrzów Mężczyzn - Sezon 2019/2020

chamberlain : Postanowiłem założyć oddzielny temat na rozgrywki Ligi Mistrzów w tym sezonie, wcześniejsze typy i dyskusję przeniosę tutaj.

ostatni wpis 1 grudnia 2019 13:52 przez tofik015
Wszystko i nic

chamberlain : Powrót do działu po 3 latach, jednak już w nowym temacie. Tytuł mówi sam za siebie, raczej nie będzie dominować tu jedna dyscyplina, choć po pewnym czasie może być dużo …

Mistrzostwa Polski w Skokach Narciarskich - Zakopane (26.12.2018)

chamberlain : Nie wiem czy kogoś zainteresują Mistrzostwa Polski w Skokach Narciarskich rozgrywanych w Zakopanem, ale jako, że Fortuna wystawiła kursy, postanowiłem założyć temat. Tytułu sprzed roku broni Stefan Hula, ale raczej …

igtel
igtel
Lut 2018
32 23 6
l.grubakko
l.grubakko
Paź 2007
1 7
asot33
asot33
Kwi 2011
19 7 7
niewierny-janek
niewierny-janek
Wrz 2018
146 700 6
plluzak80
plluzak80
Mar 2017
147 64 7
geniu6666
geniu6666
Lis 2019
3 5
konradlkr
konradlkr
Lut 2016
3
janek90
janek90
Kwi 2011
9
zenekk1
zenekk1
Mar 2008
30 26 7
leopard-czarny
leopard-czarny
Gru 2015
7
mathix
mathix
Lis 2016
28 9
kakashi
kakashi
Sie 2019
41 224 1
bastek1276
bastek1276
Cze 2019
3
arturwisnia
arturwisnia
Paź 2017
2
typerskoki
typerskoki
Lis 2018 | Moderator
359 3 245 13
aquade
aquade
Sty 2019
1
expert102
expert102
Sty 2009
6 2 7
tentyp1
tentyp1
Lis 2014
198 298 9
 • Nie odpuszczam, tylko dzielę się wiedzą

  Zdobyłeś 5000 punktów reputacji

 • Konkursy to jest to co lubię

  Napisałeś 100 wpisów w dziale Konkursów

 • Mam rangę

  Otrzymałeś rangę specjalną

 • Widać, że inni mnie szanują

  Zdobyłeś 1000 punktów reputacji

 • Moja praca nie idzie na marne

  Otrzymałeś reputację od 100 osób

 • Widzisz, dobro wraca

  Otrzymałeś reputację od 50 osób

 • Potrafię docenić pracę innych

  Przyznałeś reputację 50 osobom

 • Nie jestem cebulą

  Zaakceptowałeś zgody marketingowe w ustawieniach, dzięki temu pomagasz w rozwoju Forum!

 • Jak Totti i Gerrard

  Jesteś na forum 2 lata

 • Skończyłem Roczek

  Jesteś na forum rok

 • Zacząłem nową przygodę

  Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.