Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

bukovina

bukovina
Mar 2016
691
3 521
Marzec 2016
9 godzin, 56 minut temu
691
3 521
Bogota Columbia
Mój podpis
"Każda klęska motywuje do dalszego działania.."

Statystyki

Dział% wpisów
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy42,5%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie36,8%
Konkursy Bukmacherskie13,3%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie7,2%
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie0,1%
Fora Ogólnotematyczne0,1%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
18 stycznia 2020 12:25
zobacz
Nie będę już odpisywał, więc robię to ostatni raz, bo to nie miejsce na dyskusje. Od stanu 4-2 dla Wilsona, to on nie wbił nawet jednej bili i do 4-4 Bingham wygrywał do zera. Wilson nawet takowych okazji za dużo nie miał, bo Stuart mu ich nie dał, a nie będziemy tu wyliczać mu jednego pudła czy dwóch, bo to nie były łatwe wbicia. Jedynie w ostatnim frejmie tego meczu Kyren mógł doporowadzic do decydującej partii, ale trafił mu się kick, przy pozycjonowaniu do bodajże brązowej lub niebieskiej i potem źle wyszedł na różowa i nie trafił z krzyżaka. Bingham tych kickow miał wcześniej kilka i głównie one zaważyły na tym, że Wilson wykradł mu 2 frejmy. Tak jak pisałem Bingham źle wszedł w mecz tylko na wbiciach, a w grze taktycznej był o wiele lepszy, tylko jak miał wbicie to nie trafiał i Wilson go dobijał. Dla mnie Bingham w całym meczu był lepszym zawodnikiem i teraz pytanie, czy ten comeback wystarczająco go podbuduje, by nawiązać walkę z jak narazie bezbłędnym na tym turnieju Gilbertem. 
​​​​​​
18 stycznia 2020 11:17
zobacz
Hiszpania - Austria 
Sole Over 3,5 bramki @1,70 sts

Austriacy tracą sporo bramek ze skrzydel. Często prokuriuja rzuty karne, a Sole jest pierwszym wykonawca karnych więc jeśli będzie skuteczny to dorzuci coś ze skrzydła, do tego jakaś kontra i powinien te 4 bramki wrzucić.

Chorwacja - Niemcy 
Chorwacja @1,70 sts

Chorwacja wygra przedziałem 1-5 bramek @2,20 sts

Chorwaci grają na tym turnieju kapitalnie i obok Norwegów i Hiszpanów to główni faworyci do złota. Są bardzo skuteczni w ataku,  w kapitalnej formie jest Duvnjak, świetnie graja Cindric, Horvat, czy Stepancic, do tego w bramce neismoawicie spisuje się Sego. Niemcy prawdę mówiąc prezentują się tu średnio i tylko przez fatalna grę Białorusinów jakoś w tym meczu w miarę wyglądali. Jednak oni zawsze słynęli z waleczności i mocnej obrony więc na pewno będzie trochę walki, ale sądzę, że to Chorwaci wygrają, jednak nie więcej niż 5 bramkami. 
19 stycznia 2020 10:05 przez bukovina
18 stycznia 2020 02:58
zobacz
Widzę, że ludzie dalej się nie uczą, że gra się do końca i wylewają swoje żale za wcześniej. Tak naprawdę to Wilson prócz 1 frejma i 5 frejma, kiedy to wyszedł na 4-1 to nie pokazał nic. Bingham lepiej wyglądał na odstawnych tylko miał słaba skuteczność na wbiciach. i męczyły go kicki co chwilę. Zamknięcie 6 partii dublem w dogrywce na czarnej dało Binghamowi pewność siebie i potem nie było już czego zbierać z Wilsona. Gość się posypał i nawet przestał trafiać z krzyżaka, a w tourze to pod tym względem jest w ścisłej czołówce. 
Dzisiaj na pierwszy rzut oka wydaje się, że Gilbert w takiej formie to powinien wygrać ze starszym kolegą, ale patrząc jak wygląda ten Masters to chyba idę w zwycięstwo Binghama, a głównym betem będzie overek frejmów. Tak naprawdę to Gilbert tutaj nie został jeszcze przetestowany, bo zarówno Allen jak i Maguire zagrali beznadziejnie, a Stuart może być podbudowany tym comebackiem. 

Jak wystawia kursy to edytuje i dodam bety. 
Edit : Over 9,5 frejmów @1,92 forbet
Bingham @1,90 forbet( Typ bardziej pod szukanie niespodzianki jakich na tym turnieju było pełno, bo jeśli chodzi o formę, to grałbym Gilberta) 

Drugi mecz, a zarazem wcześniejszy to Murphy - Carter i tutaj gram handicap - 1,5 NA Shauna. Carter dotarł do poflinalu grając całkiem nieźle z Selbym i fatalnie z Higinnsem, ale John był po prostu jeszcze gorszy. Do tego ten błąd sympatycznej Pani sędzi, kiedy to uwierzyła na słowo Carterowi, że nie było faulu na żółtej, a sama widziała, że był, tylko po prostu uległa, a nikt nie zareagował.. Mecz mógłby się wtedy zupełnie inaczej potoczyć. Murphy wygląda tu zdccydowanie pewniej i jestem zdania, że nie powinien mieć kłopotów z ograniem Aliego. 

​​​​​Murphy handi - 1,5 @1,70 sts
-2,5 @2,22 sts
19 stycznia 2020 10:05 przez bukovina
17 stycznia 2020 20:19
zobacz
Portugalia - Szwecja - Alexis Borgues Over 2,5 bramki @1,83 forbet

​​​​​​Kolega wyżej praktycznie wszystko napisał. Portugalia gra dużo skrzydłami i kołem , a Szwedzi często są zdekoncentrowani w obronie  co na pewno będą chcieli wykorzystać Portugalczycy. Liczę, że zawodnik FC Porto będzie mieć swoje okazję i minumum 3 wykrozysta. 
18 stycznia 2020 11:10 przez bukovina
17 stycznia 2020 17:22
zobacz
Pogralem dzisiaj zwycięstwo Gilberta grubiej i dobilem połowa tej stawki jeszcze Over 9,5 frejmów. Aktualnie 5-2 dla Gilberta, ale on już powinien zamknąć mecz, tylko stało się coś dziwnego. Swoją drogą jeśli Maguire znowu wróci z 1-5 to ja już zwariuje :D
​​​​​​Wieczorne spotkanie jest dla mnie największym smaczkiem dzisiaj i czekam z niecierpliwoscia. 

Wilson - Bingham 2 @1,92 sts
Over 9,5 frejmów @1,90 

Dla mnie mecz 50/50 ale jednak wydaje mi się, że Bingham to bierze. Potrafi ładnie budować Brejki i nie wymięka w grze taktycznej. Obaj póki co wygrali swoje mecze bez problemów, ale chyba JEDNAK Wilson miał trochę łatwiej, bo Lisowski sam mu oddał ten mecz, a Williams chociaż sprawiał pozory, że chce wygrać :D mecz będzie na pewno wyrównany i liczę na świetne widowisko i koncowe zwycięstwo Stuarta. 
18 stycznia 2020 02:59 przez bukovina
17 stycznia 2020 15:29
zobacz
Słowenia - Islandia
 Handicap Słowenia - 1,5 @1,90 sts


​​​​Dla mnie bardzo dobry bet. Słowenia gra tutaj świetnie i tu nie ma znaczenia jaka mieli grupę, bo Islandczycy wygrali z Dunczykami, którzy grali tak beznadziejnie, że marni Szwedzi by ich spokojnie pokonali. Węgrzy zweryfikowali Islandczykow w drugiej połowie świetna obrona i przestali im pozwalać na to zabójcze tempo, bo wychodzili wyżej przez co Islandczycy zaczęli się gubić. Słowenia gra podobnie do Węgrów, twardo w obronie, a i w ataku mają wielu świetnych zawodników. Nie chcę mi się wierzyć, że nie wykorzystają szansy żeby praktycznie zapewnić sobie awans. Wygrana dwoma bramkami to dzisiaj minimum. 

Norwegia - Węgry 
Norwegia wygra różnica 1-5 bramek @2,20 sts


​​​​Norwegowie prezentuja się tutaj kapitalnie i póki co nikt nawet im nie zagrozil, ale dzisiaj mecz z mocnymi Wegrami, którzy tak samo Jeszcze nie przegrali. Węgrzy są mocni w defensywie i konsekwentni w ataku, ale wydaje mi się, że na Norwegów jednak dzisiaj to nie wystarczy. Myślę, że spotkanie będzie wyrównane, ale w pewnym momencie Norwedzy odjadą ale na nie więcej niż 5 bramek. 
​​​​
17 stycznia 2020 20:04 przez bukovina
16 stycznia 2020 14:37
zobacz
Dzisiaj mamy nawet ciekawe mecze i myślę, że Białoruś powalczy z Niemcami, a Austriacy nie dadzą się rozjechac Chorwata, chociaż Blakanczycy grają jak narazie świetnie. 

Hiszpania - Czechy Over 3,5 bramki Sole @1,80 sts

Edit :Dobra już w sumie nie grajcie, bo właśnie jak zagrałem to po 10 minutach spadł kurs do 1,50 więc raczej tylko do dubla. Sole powinien rzucić te 4 bramki, rządzi na prawym skrzydle  i jest go trudno zatrzymać, a patrząc na to jak zorganizowani są w ataku Hiszpanie i jak świetnie grają swoje zagrywki, to powinien mieć kilka okazji, a i do kontry biega zawsze. Linia dość niska więc myślę, że powinno się udać. 

Austria under 25,5 bramek @2,10 sts
Chorwaci jeśli dzisiaj wygrają to będą bardzo blisko awansu, są świetnie zorganizowani w obronie i nie powinni dzisiaj Austriaka pozwolić na dużo, bo tam wystarczy zatrzymać Bylika i Odcinac Webera na skrzydle. Bylik jest tutaj w mega gazie, ale Chorwaci maja bardzo doświadczonych obrońców i na pewno ich głównym celem będzie odcinanie gwiazdy rep Austrii. Kurs na linie 25 bramek jest ładny i przy odrobinie szczęścia i nie zabójczym tempie gry powinno się udać. 

Do tego Over 3,5 bramki Kuhna (Niemcy) @1,70 sts
16 stycznia 2020 22:03 przez bukovina
15 stycznia 2020 22:47
zobacz
100% racji przyznaje koledze. Lisowski ma umiejętności niesamowite i wydaje mi się, że Selby miał rację mówiąc przed finałem Scottish Open, że Lisowski to jedyny zawodnik w tourze, który dysponuje takim talentem jak Sullivan, ale niestety kolejny raz jego głowa przegrywa.
Typ na Mecz Binghama też raczej dzisiaj nie siadzie, bo Stuart w dobrej dyspozycji i zaraz może zamknąć mecz, chociaż tyle dobrze, że Pogralem jego zwycięstwo, ale te Overy wątpliwe na ten moment. Patrząc już na układ par ćwierćfinałowych, to myślę, że nie Higgins nie powinien mieć problemów z Carterem, Murphy może mieć problemy więc szedł bym w Over frejmów. Bingham w takiej dyspozycji powinien spokojnie ograć Wilsona, który dzisiaj nawet nie pokazał nic, a i tak wygrał, no i Stawiał bym na Gilberta w meczu z Maguirem.. 

Patrząc na ten turniej to licze, że chociaż 50% tych typow wejdzie 🙄
15 stycznia 2020 13:17
zobacz
Ja sądzę, że Nikt tutaj nie będzie kalkulowal, bo Dania na tym turnieju jest w beznadziejnej formie. Są strasznie pasywni w ataku i wystarczy do nich wyjsc wyżej. Widać też brak Svana i Jacobsena, a Hansen się męczy w ataku. Duńczycy nawet jeśli jakims cudem wyjdą z grupy to w następnej fazie skończą swój udział w turnieju. 
15 stycznia 2020 11:42
zobacz
Wczoraj na szczęście chociaż po części się odkulem za poprzednie dni, bo Murphy dał zarobić, a w meczu Johna jednak zrezygnowałem z typowania niespodzianki, bo kolega @psotnick przypomniał mi jak beznadziejny w tym sezonie jest Hawkins,  o czym zupełnie zapomniałem.
Dzisiaj mamy dwa spotkania w których nie ma jakiś wyraźnych faworytów więc w przypadku jakichkolwiek zwycięzców, nie będzie można mówić o niespodziance. Ogólnie chciałbym, by dzisiaj wygrał Lisowski i Bingham, ale może być różnie.

Williams - Bingham 
Over 9,5 frejmów @1,90 sts
Over 10,5 frejmów @3,50 sts


​​​​​Tutaj postanowiłem uderzyć w Over frejmów, bo spotyka się dwóch mocnych zawodników i według mnie to chyba najciekawsza para tej pierwszej rundy. Liczę na wyrównany mecz, bo obaj potrafią świetnie budować Brejki 100+ i są mocni na długich bilach. Williams ostatnio forma zwyzkowa, a Bingham dobre mecze przeplatal słabszymi, ale to wkoncu Masters i.z racji tego, że odpadlo nam już kilku faworytów i z rozstawionych zawodnikow został tylko John to każdy tutaj liczy na końcowy triumf. 

Wilson - Lisowski 
Typ : Lisowski @1,98 sts

Szczerze mówiąc tego meczu się obawiam i miałem to odpuścić ale jednak pójdę w stronę Jacka. Kyren mnie kompletnie nie przekonuje i ostatnie miesiące w jego wykonaniu są bardzo słabe i podejrzewam, że gdyby dzisiaj mierzył się z takim wyga JAK Higgins to moglby skończyć podobnie jak wczoraj Hawkins. Lisowski to czysty talent i podkreślalo to już wielu snookerzystow, jednak ma też bardzo gorącą głowę i to jest jego bardzo dużym mankamentem. Dzisiaj jednak liczę na dobrą formę, bo i przeciwnik nie jest w dobrej formie. 
14 stycznia 2020 14:00
zobacz
Austria - Macedonia 
​​​​​​Typ : Macedonia @2,97 betfan

Typ : Under 53,5 @2,48 Fortuna

Kolega wyżej już pisał o sile Macedonskiej reprezentacji, ja tylko dodam od siebie, że gram te bety ze względu na to, że Macedonczycy są mocniejsi w defensywie, a to jest praktycznie Mecz o awans więc na pewno będzie dużo walki i nie powinno być dużo bramek. Dla Mnie typowy 50/50 wiec wole pograć Macedonczykow, bo stać ich tutaj na wygraną. 

Szwecja wygra różnica 6-10 bramek @2,40 sts
Kasparek Over 3,5 bramki @1,70 sts

15 stycznia 2020 09:50 przez bukovina
13 stycznia 2020 22:20
zobacz
Interesuje się snookerem od dawna, ale tak dziwnego Masters'a to nie widziałem. Jutro chyba wolę włożyć po stówce na dogow, niż grać faworytów, bo nawet Trumpowi nie zaufam 🙄 
13 stycznia 2020 10:25
zobacz
Mnie zastanawia linia na Uwe Gensheimera. Każdy interesujący się piłka ręczna kibic wie, że Uwe to zawsze była maszyna do zdobywania bramek. Swietne karne, kontry i ze skrzydła bardzo trudno go zatrzymać. Jednak tutaj jak narazie wygląda słabo.. Z Hiszpanami i Holendrami łącznie 6 bramek i 4/8 z 7 metra. Dzisiaj mecz z Łotwa i być może przy korzystnym wyniku trener już w drugiej połowie zacznie oszczędzac swoich najlepszych zawodników, a linia na Uwe to 6,5 przy czym underek jest po kursie 2,10. Ja dzisiaj próboje to pograć, bo przy dużej rotacji może nie pokryć tej lini.
Uwe Gensheimer under 6,5 bramek @2,10 sts

Do tego gram Islandie under 29,5 bramek @1,80 sts
Islandia po ograniu Dunczykow jest już blisko awansu, teraz został im mecz z Rosją i Wegrami. Rosjanie przegrali minimalnie z Wegrami i dzisiaj kluczowy mecz więc nie spodziewam się tu bombardowania z obu stron tym bardziej, że Rosjanie nie grają szybko i preferują raczej dlugie rozgrywane, a Islandia jednak lubi narzucać tempo ale linia ustawiona dość wysoko więc liczę, że nie wpakuja 30 bramek. 

Do tego gram Białoruś wygra różnica od 1-5 bramek @2,10 sts​​​​​​.   Mecz o awans dla obu drużyn, spodziewam się wygranej Białorusinów ale Czarnogorcy grają twardo i na pewno tutaj będą długi czas walczyć i nie pozwolą rywala na wysoką wygrana, a być może nawet do końca ten mecz będzie na styku. 

Horvat under 4,5 @1,65 sts Chorwacja już pewny awans więc dzisiaj spokojny mecz i duża rotacja, a Horvat na już swoje lata więc nie będą go forsowac. Linia 4,5 wydaje się być godna pogrania. 

Kay Smits Over 5,5 @1,95 sts
Hiszpania też powinna dzisiaj spacerować i spokojnie dograć Mecz Holandia, która szansę na awans ma raczej ilouzoryczne. Jednak w reprezentacji Holandii jest obiecujący młody chłopak na rozegraniu Kay Smits. Narazie 7 bramek rzuconych Łotwie i 7 bramek reprezentacji Niemiec. Wydaje mi się, że po turnieju odezwie się po niego jakiś czolowy europejski zespół, bo ma chłopak talent i na pewno będzie chciał dzisiaj w ostatnim spotkaniu Holandii na tym turnieju to potwierdzić. Hiszpania mam nadzieje, że będzie trochę rozluzniona i 6 bramek da radę im rzucić. 

13 stycznia 2020 22:17 przez bukovina
10 stycznia 2020 16:15
zobacz
Sheffield - West Ham
Typ : zakład Specjalny : WEST Ham nie przegra, wykona najwięcej różnych, a Sheffield otrzyma najwięcej kartek @17,00 Forbet


To jeden z tych betow, gdzie  potrzebne jest szczęście, a ja dziś na to licze. Do bramki Londynczykow wrócił Łukasz Fabiański, ostatnio czyste konto w starciu z Bouremouth i widać tam bylo, że drużyna odzyskała pewność siebie. Dzisiaj jadą na trudny teren do Sheffield, które jednak jest drużyna lepiej grająca na wyjazdach, ale wiadomo, że w tym sezonie grają rewelacyjnie więc nie zależnie od terenu, to są bardzo grozni. Trener Wilder ma świetny pomysł na tą drużynę i bardzo imponuje mi to płynne taktyczne przejście z ustawienia 3-5-2 w atatku do ustawienia 4-4-2 kiedy się bronią i wtedy Lundstram cofa się do obrony i wchodzi w rolę czwartego środkowego obrońcy!, bo wahadłowi zajmują pozycje bocznych obrońców. Gospodarze dzisiejszego meczu lubią posiadać piłkę na własnym boisku i nie boją się ataku pozycyjnego, co może miec wpływ na mój dzisiejszy zakład, bo goście będą próbowali kontr, a mają do tego szybkich zawodników więc Licze, że zawodnicy Sheffield będą ich faulowac i złapią w ten sposób parę żółtych kartek. Myślę, że West Ham dzisiaj nie przegra, oni są w bardzo trudnej sytuacji, muszą zbierać punkty, bo pod wodzą Pellegriniego zamiast bić się o europejskie puchary i spokojnie trzymać miejsce w top 10 to oni walczyli o utrzymanie dlatego przygoda Chilijczyka z klubem dobiegła końca. Goście mają lepszych zawodnikow na wielu pozycjach i powinni jak najszybciej wyjść z tej trudnej sytuacji w jakiej się znajdują. Problem może być z rzutami różnymi, ale tutaj liczę na szczęście, bo to tak naprawdę jest loteria i mam nadzieję, że West Ham uzbiera ich więcej. Po takim kursie taki bet warto pograć. 
10 stycznia 2020 13:43
zobacz
Dzisiaj w meczu Polaków uważał bym na Overy, bo możliwy jest każdy scenariusz. Prawda jest taka, że nie mamy rozegrania i oni się męczą przy piłce. Będziemy pewnie grać długo bez pomysłu, a Slowency będą Nas konsekwentnie punktowac. Overy punktowe będą tu zależne od podjęcia naszych przeciwników, bo jeśli będą bronić to może być ciężko. Na myśl przychodzi mi pobranie Overu punktowego najwiekszej gwiazdy i mojego dobrego znajomego Arka Moryto, bo linia 4,5 jaka oferuje sts jest do pokrycia, bo na pewno wyporowadzimy jedna może dwie kontry, które Arek zamieni na bramkę + świetnie rzuca karne więc tutaj też można liczyć na 2,3 bramki i coś na pewno dorzuci w ataku pozycyjnym ze skrzydła jeśli koledzy go dobrze obsluza.  Moryto Over 4,5 bramki @1,80 sts.  
10 stycznia 2020 19:39 przez bukovina
9 stycznia 2020 12:22
zobacz
1. Zwycięzca turnieju:  Judd Trump (11pkt)
2. Skład finału: Judd Trump / Neil Robertson  (4pkt za każdego finalistę)
3. Skład półfinałów: np. Trump  / Higgins   / Robertson / Bingham  (3pkt za każdego półfinalistę)   3pkt
4. Autor najwyższego brejka turnieju: Robertson  (4pkt)
5. Wysokość najwyższego brejka: 138-143 (5pkt)
6. Brejk maksymalny (147) w turnieju: Nie (4pkt)   4pkt
7. Liczba centuries (brejków 100pkt lub więcej) w turnieju: Powyżej 25.5 (4pkt)
8. Kto wbije najwięcej centuries w turnieju (jeśli więcej niż jeden uznajemy wszystkich): Judd Trump (5pkt)   5pkt
9. Mecz 1 rundy: Ding Junhui - Joe Perry Kto wyższy Brejk - Ding Junhui (2pkt)   2pkt
10. Mecz 1 rundy: Mark Selby - Allister Carter Kto wyższy brejk - MARK Selby (2pkt)   2pkt
11. Mecz 1 rundy: Neil Robertson - Stephen Maguire Kto wyższy brejk - Neil Robertson (2pkt)   2pkt
12. Mecz 1 rundy: Mark Allen - David Gilbert Kto wyższy Brejk - David Gilbert (2pkt)   2pkt
13. Mecz 1 rundy: Judd Trump - Shaun Murphy Kto wyższy Brejk - Judd Trump (2pkt)   2pkt
14. Mecz 1 rundy: John Higgins - Barry Hawkins Kto wyższy Brejk - John Higgins (2pkt)
15. Mecz 1 rundy: Kyren Wilson - Jack Lisowski Kto wyższy Brejk - Jack Lisowski (2pkt)   2pkt
16. Mecz 1 rundy: Mark J. Williams - Stuart Bingham Kto wyższy Brejk - Stuart Bingham (2pkt)   2pkt

26pkt
dzisiaj 10:21 przez psotnick
1 stycznia 2020 11:03
zobacz
Ja jednak myślę, że Wright dzisiaj wygra. Kto siedzi turniej dokładnie, to powinien wiedzieć, że Van Gerwen na tutaj bardzo duże przestoje i finał zawdzięcza swoim przeciwnikom, którzy fatalnie pudłowali na doublach. Wright jest w o wiele lepszej dyspozycji w Londynie i dzisiaj widzę spore value w kursie na niego. To jego trzeci finał w dwóch najważniejszycg turniejach i do tej pory oba przegrał więc dzisiaj mobilizacja będzie i kurs warty pogrania. 
15 listopada 2019 10:25
zobacz
Śledzę ten turniej od samego początku i mam ciekawr przemyślenia co do dzisiejszych spotkań. Wczoraj miałem przeczucie, że Ursenbacher wygra z Allenem, ale jakoś w ostatniej chwili wycofałem się z tego zakładu, bo niby Allen u siebie i wkoncu chce tu wygrać, a teraz jednak żałuję... Dzisiaj już śmiało uderzam w jego stronę bo kurs jest wyśmienity i nie spodziewałem się, że buki tak będą skreślac Szwajcara. Ursenbacher wygląda tutaj świetnie, świetnie prowadzi biała bile i ograł już Binghama i Allena. Mankamentem Szwajcara jest presja, bo spudlowal już kilka ważnych bil, które mogły mu dać zwycięstwo w partii i pozwolił dochodzić przeciwnikowi do uderzenia, ale wtedy były potrzebne im snookery i chociaż i Bingham i Allen potrafili zagrać świetne Snookery, to Szwajcar wychodził z nich po mistrzowsku i tym mi zaimponowal. Dzisiaj ma trochę łatwiejszego przeciwnika, chociaż Perry chłopcem do bicia nie jest to żal było by nie zagrać Szwajcara po takim kursie, zwłaszcza, że prezentuje się tu świetnie. 
Ursenbacher @3,90 Betclic

Oglądalem też każdy Mecz Osy i to jak on się bawi w tym turnieju, to się w głowie nie mieści. Ogólnie już w Champions of Champions, kiedy odpadł w półfinale z Neilem, to wczesniej robił sobie challenge i wbijal np wszystkie kolorowe do żółtej kieszeni, czy po prostu próbował wbijać w sytuacjach, gdzie nikt by nawet na to nie wpadł. Tutaj w Irlandii znowu postanowił sobie wkoncu spełnić swoje " Marzenie" i zejść poniżej 10 sek na uderzenie, narazie idzie mu świetnie bo ma średnia 13sek, czyli wynik fenomenalny i bawi się w każdym meczu, też wbija bile na których ktoś inny grał by odstawna i ma kapitalna skuteczność na długich bilach. Jednak widać, że gra na totalnej wyje*** i sądzę, że zawodnik pokroju Murphyego będzie w stanie dzisiaj powalczyć, a patrząc na podejście Rooniego to na pewno odda kilka freamow i kilka też wygra w świetnym stylu. 

​​​​​​Over 7,5 freama @1,84 sts

Do tego jeszcze Overek w meczu Higginsa z Selbym, bo to po prostu będzie taktyczna bitwa. 
Over 7,5 @1,70sts 

Over 8,5 @3,34sts 
​​​​​
15 listopada 2019 19:07 przez bukovina
15 listopada 2019 06:51
zobacz
Uważajcie z tym graniem na Tsitsipasa. Jego największym mankamentem jest  przygotowanie fizyczne i chociaż jeestem fanem jego talentu to już wielokrotnie slanial się na nogach na korcie. US Open przegral z Rublevem, bo w 3 secie miał takie skurcze jak by co najmniej grali od 5 godzin. W wielu innych turniejach częściej walczyl z samym sobą niż z przeciwnikiem dlatego sądzę, że mając na uwadze trudna batalię w półfinale, to dzisiaj nie da z siebie 100%, a już tym bardziej w meczu z takim walczakiem jak Nadal i jeśli przegra pierwszego seta, to drugiego nawet nie będzie chciał wygrać, tak jak wczoraj Thiem.

Dla mnie Rafa easy win DW 2:0 @2,25stsy
15 listopada 2019 10:09 przez bukovina
13 listopada 2019 17:59
zobacz
Zrobił to. Mistrz! 

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Dom z papieru

bukovina : Kolumbia - Chile Typ zwycięstwo Kolumbii z dogrywka i karnymi @ 1,48 Fortuna Stawka 50 j Potencjalna wygrana 70 j [minus] [minus] ​RPA - Namibia Typ under 2,5 bramki @1,68 …

ostatni wpis 30 czerwca 2019 12:18 przez bukovina
Twitter

bukovina : Przypadkiem trafiłem na pewnego gościa z Twittera, który wrzuca nieprawdopodobne bety. Pomijając fakt, że kursy @1,70 w zwyz wchodzą z palcem w d..., to dzisiaj okolo godziny 11 pojawił się …

ostatni wpis 12 czerwca 2019 21:28 przez erni1
Platne typy bukmacherskie

bukovina : Mam takie pytanko. Czy istnieją takie strony na których można podawać typy za które ludzie płacą? Chodzi mi bardziej o Polskie sprawdzone strony, gdzie mógłbym podawać swoje typy. Nie mówię …

Jason wraca na salony

bukovina : Wracam do własnego tematu. Zapraszam 😄

ostatni wpis 15 sierpnia 2018 09:48 przez bukovina
Marlon Brando Borek

bukovina : Postanowiłem założyć temat z typami ponieważ często dubelki czy pojedyncze wyniki trafiam więc chcę się z wami podzielić.

ostatni wpis 13 kwietnia 2017 18:40 przez bukovina
Typy jamesa

bukovina : Piłka nożna Swansea - Chelsea 2 @1.62 Roma - Sampdoria 1 @1.36 Valencia - Betis 1 @1.61 TENIS Djokovic - Wawrinka 1 @1.37 DARTS White-Sulijovic 2 @1.76 Wszytsko 7/10

ostatni wpis 18 września 2016 14:41 przez bukovina
Granie na czekanie

bukovina : IO pływanie mężczyzn styl zm. 400m KALISZ WiN 2.50

ostatni wpis 7 sierpnia 2016 01:37 przez bukovina
londyn18+
londyn18+
Cze 2019
3
sursum-corda
sursum-corda
Wrz 2018
2
erni1
erni1
Sty 2017
505 11 465 23
ekoelk
ekoelk
Lis 2008
6 12
hache
hache
Sty 2015
11 36 4
patgra
patgra
Wrz 2007
21 7
marcinek0103
marcinek0103
Lut 2008
50 8
gary-linker
gary-linker
Mar 2016
49 69 4
madziaa87
madziaa87
Mar 2013
6
victor0
victor0
Lip 2011
1 7
walecznyroman
walecznyroman
Sty 2008
71 24 10
azteh40
azteh40
Lip 2016
3 7
bigon
bigon
Wrz 2014
4 1 4
mohavk
mohavk
Sty 2018
5 3
 • Konkursy to jest to co lubię

  Napisałeś 100 wpisów w dziale Konkursów

 • Widać, że inni mnie szanują

  Zdobyłeś 1000 punktów reputacji

 • Moja praca nie idzie na marne

  Otrzymałeś reputację od 100 osób

 • Widzisz, dobro wraca

  Otrzymałeś reputację od 50 osób

 • Jak Totti i Gerrard

  Jesteś na forum 2 lata

 • Skończyłem Roczek

  Jesteś na forum rok

 • Trochę sie tego nazbierało

  Napisałeś 500 wpisów w dziale tematycznym

 • Zacząłem nową przygodę

  Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.