Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

brylant1984

brylant1984
Sty 2012
32
21
Styczeń 2012
2 tygodnie, 6 dni temu
32
21
Profil użytkownika brylant1984 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie78,9%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie13,2%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy7,9%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
29 października 2019 20:13
zobacz
cytat z dnia 29 października 2019 18:56 przez karciarz
Brescia - Inter
Inter wygra i padnie powyżej 2.5 gola w meczu @2.04
efortuna
Już dziś Inter może wskoczyć na fotel lider, a jedynym warunkiem jaki musi spełnić, to wygrać spotkanie. Nie powinno stanowić to problemu, ponieważ przeciwnik jest ze strefy spadkowej. Na własnym stadionie mają tylko jeden remis i dwie porażki. Po wpadce Interu z Parmą dziś powinniśmy zobaczyć zupełnie inny Inter plus osoba Antonio Conte, który wyciska z tego zespołu na prawdę bardzo dużo. Jest to druga ofensywa w lidze, a transfery Lukaku i Martineza, pokazują póki co, że były trafne. 
Liczę, że Brescia znajdzie sposób na pokonanie Handanovica. Skoro pokonali defensywę Juventusu, a także Napoli, to może i pokonają defensywę Interu, której zdarza się popełnić błędy. 
Zaznaczę, ze Brescia w swoim składzie ma takich piłkarzy jak Balotelli oraz Tonali, którzy powinni napsuć krwi defensywie Interu. 
Reasumując, to Inter pod okiem Conte prezentuje się bardzo dobrze i na pewno napsują sporo krwi i nerwów da Starej Damy w walce o mistrzostwo. Pod każdym względem są lepsi od Bresci. Mają doświadczone nazwiska w składzie jak i doświadczonego trenera, który gdzie się nie pojawia, to wyciska z każdego zespołu maksimum możliwości. 
Dodatkowo u gospodarzy wypada podstawowy bramkarz, więc jest to spore ułatwienie dla napastników Interu.

Witaj, skąd masz informację odnośnie braku w składzie Bresci Josse Joronena ? Nie twierdzę, że tak nie będzie (spadek kursu na Inter) ale chodzi mi o źródło tej wiadomości.

23 października 2019 14:29
zobacz
cytat z dnia 23 października 2019 14:00 przez pepo1990

Nie wiem jaki cel ma ten Twój wpis i uśmieszek oraz boldowanie wpisu @rasijskij. Typ jest na remis, więc jeśli ktoś pograł to dostał zwrot, osobiście skorzystałem z jego propozycji i grałem czysty win. Może lepiej wrzucić jakąś swoją analizę i propozycje typów.

Pisałem to nie znając wyniku meczu a rasijskij jestem pewien że wie o co chodzi ;) Naprawde wyniku meczu nie widziałem tylko chodziło mi o podkreślenie słów. Pozdro kolego.

23 października 2019 13:42
zobacz
cytat z dnia 23 października 2019 04:57 przez rasijskij
@pepo1990 wdrożenie czapki plac jest pewne, ale nie zagłębiałem się szczegółowo w temat, więc nic konkretnego nie jestem w stanie w tej chwili powiedzieć. Skoro już tu jestem to dopiszę jeden zakład. Wpis poprawię później, bo nie chce mi się zmieniać czcionek w telefonie.

Amur Chabarowsk - HK Sochi
Amir Chabarowsk -1.0 @2,80 Unibet
Krótko i na temat. Amur radzi sobie całkiem dobrze oprócz ostatniego blamażu z moskiewskim Dynamem. Poradzili sobie ze Spartakiem i z Jarosławiem natomiast z Omskiem polegli minimalnie. Południowcy z kolei nie radzą sobie w ogóle i błędem z mojej strony był kolejny kredyt zaufania w ich kierunku. Ostatnio może zabrakło trochę szczęścia, ale dzisiaj zagrają kolejny wyjazdowy mecz i myślę, że gospodarze są w stanie zakończyć sprawę w czasie regulaminowym. Może nawet więcej niż jedną bramką. Ze względu na przeciętną skuteczność w ostatnim czasie polecam nie szaleć ze stawkami jeśli ktoś się zdecyduje.

:)

20 października 2019 19:34
zobacz
cytat z dnia 20 października 2019 17:49 przez rasijskij

Według DailyFaceOff w bramce stanie Lundqvist. Ja dzisiaj odpuszczam z powodu braku czasu, ale zagram sobie za drobniaka pewne zdarzenie w spotkaniu Rangersów. Canucks wczoraj zagrali mecz z New Jersey, a dzisiaj kolejne poranne spotkanie w Nowym Jorku. Wczoraj nie wyglądali zbyt dobrze jak wspomniał kolega wyżej, do tego dochodzi zmęczenie i wczesna pora. Rangersi zmotywowani chęcią odbicia sobie ostatniej porażki z Caps mogą zagrać dobry mecz. Bardziej dla zabawy i "lepszego oglądania" za 1/10:

NY Rangers -2.0 @3,90 Unibet

Za taką samą minimalną stawkę dorzucę sobie jeszcze rewanż Wild za niedawną porażkę z Habs, kiedy to przedwczoraj przegrali w Montrealu 0:4. Canadiens grali wczoraj o podobnej porze z Nutkami. Wygrali wczorajszy mecz, ale to bardziej za sprawą St. Blues i Allena (polecam zobaczyć jego "interwencje") niż swoją. Ponadto ostatnie zwyciestwo Habs na terenie Dzikusów miało miejsce osiem lat temu. Czy dzisiaj zakończą tą serię?

Minnesota Wild -1.0 @3,15 Unibet

Zagrałem Rangers :((((((((((((((( sorrry ale skąd Panowie wytrzasneliście ten typ...Te patałachy w przewadze graja tak chaotycznie że juz mi się odechciało golądać te spotkanie. W przewadze tracą bramke hehe. Sory. SZOK !!!

20 października 2019 19:42 przez brylant1984
29 września 2019 19:08
zobacz
cytat z dnia 29 września 2019 08:53 przez rasijskij
Niewielkie odbiegnięcie od tematu, ale uważam, że takimi spostrzeżeniami można spokojnie się dzielić w tym temacie. Poza tym może to się okazać przydatne i ktoś wyciągnie ciekawe wnioski. Wczoraj miałem sporo czasu wieczorem i prześledziłem wszystkie moje zakłady z tego tematu. Postanowiłem podzielić je na kategorie i sprawdzić, które zdarzenia przynoszą największy plus. Poniżej tabela. 

121x2x1 ML2 MLBramkiKto pierwszy?Handicap minusowyHandicap dodatni

Od razu w oczy rzucają się handicapy ujemne, które w tym sezonie o wiele trudniej złapać niż w poprzednich latach. Obok są z kolei handicapy dodatnie z których trafione prawie wszystkie. Większość spotkań w tym sezonie jest na styku. Całkiem niezły bilans 1/2, ale tutaj trzeba byłoby trochę poprawić skuteczność. Najlepiej (oprócz handi +) wyglądają zakłady na bramki (under/over konkretnej drużyny). Dodatkowo kursy na takie zdarzenia są zadowalające. Następnie obiecująco prezentują się zdarzenia "money line" z których łącznie trafionych jest 16/25 zakładów. Pierwsza decyzja? Rezygnacja z handicapów minusowych poza mocno uzasadnionymi przypadkami.

Chciałbym odnieść się do tej statystyki i spostrzeżenia, mianowicie chodzi mi o sposób jaki widziałbym abyś przeliczył to jeszcze raz. Typy podawane przez Ciebie oceniam pozytywnie pomimo oczywiście tych nie trafionych jak i trafionych ale wiadomo, że nie da się być na wiecznym plusie :) Uważam, iż każdy powinien wybrać z nich to co uważa za słuszne i sam decydować o tym co gra a na pewno przeczytanie komentarza takiego jak piszesz jest pomocne.
Chciałbym zobaczyć przeliczenie twoich statystyk w taki sposób iż każdy z zakładów na plus mnożysz x 100 zł (stawka) x 0,88 (podatek) i X,XX (kurs zdarzenia jaki podałeś przy komentarzu) - odejmujesz stawkę 100 zł. Te plusy zsumuj i odejmij o minusy przemnożone razy 100 zł i podaj kwotę która Tobie wyszła. Będzie to takie małe odzwierciedlenie Twoich typów chodź nie do końca słuszne ponieważ znając ten tok obliczeń zapewne niektórych typów byś nie podawał.
Pozdrawiam i czekam na analizę :)

25 września 2019 09:38
zobacz
cytat z dnia 25 września 2019 00:38 przez kibic-zwierze
Nie no @rasijskij nie przejmuj się nimi. Robicie tutaj kilku najlepsza robotę na tym forum. Dzieki Tobie, Markowi i jeszcze kilku hokej na tym forum zamiata. Nie ma co nawet im poświęcać czasu. Robcie swoje. 
​​​​​​

100% racji !!!

25 września 2019 09:39 przez brylant1984
5 września 2019 21:54
zobacz
cytat z dnia 5 września 2019 18:14 przez rasijskij
Krok I

🏒 Liberec - Belfast 19:45 | Liberec RT @1,36
🏒 Grenoble - Karat Oulu 19:30 | Karpat Oulu RT 1,38
🏒 EC Graz - Frolunda 20:20 | Frolunda RT @1,64

Kurs łączny @3,08 (Betfan) x 20 jednostek = 61,60 jednostek

W portfelu: 25,40 jednostek

Na takie typy czekam :) tzw "pewniaki", wyniki nawet pokrywają handicapy. Gratulacje. 

3 września 2019 19:20
zobacz
0:2 :(
3 września 2019 15:04
zobacz
23,37 zł ? za jaki czas ?
3 września 2019 15:04 przez brylant1984
3 września 2019 15:03
zobacz
i za jaką kwotę ???
3 września 2019 14:57
zobacz
Panowie gdzie oglądacie te mecze hokejowe ?? Wykupujecie dostęp na www.khl.ru ? W TV jedynie widziałem że Białoruska telewizja Belarus 5 pokazuje ale to jedno spotkanie jedynie.
3 września 2019 15:02 przez brylant1984
11 lipca 2019 14:55
zobacz
Nadal-Federer 1 (kurs 1,72 w STS

Zawsze kibicuję...Federerowi ale tak bardzo jak lubię oglądać jego grę tak samo jestem pewny jutrzejszej wygranej Nadala. Federer nie potrafi grać z Nadalem. Owszem wygrał 15 pojedynków Federer ale schodził jako pokonany 26 razy. Pojedynki wygrane przez Federera to mecze "mniej" ważne (czytaj: nie wielki szlem). Na trawie po raz ostatni grali w 2008 roku w Wimbledonie i wygrał Nadal 3:2. To akurat jest historia i statystyki a przejdźmy do tego co mamy teraz, Nadal świetna forma, jeden set przegrany jak na razie i idzie jak burza, mało nie wymuszonych błędów dość dobry serwis i bieganie prawie do każdej piłki. Korty ponoć są wolniejsze lub jak stwierdził Nadal "korty są takie same ale piłki inne" co powoduje spowolnienie gry na trawie a to będzie korzystne dla Hiszpana. Ostatni przeciwnik Nadala, Querrey powiedział, że "on może wygrać ten turniej" i ja potwierdzam te słowa bo jutrzejsze zwycięstwo to raz ale wg mnie pokona też Djokovicia ponieważ jest w genialnej formie i jeśli to podtrzyma będzie triumfatorem. Co do Federera to świetnie się ogląda jego tenis i uwielbiam go ale na półfinale jego występ w tegorocznej edycji Wimbledona się zakończy. Roger będzie popełniał dużo niewymuszonych błędów, będzie musiał piłki rzucać po liniach żeby Nadal nie biegał do nich co spowoduje niewymuszone błędy o których pisałem wcześniej. Reasumując sercem jestem za Federerem ale rozum podpowiada że wygra Nadal i stawiam pieniążki na Hiszpana. Powodzenia.
13 lipca 2019 13:04 przez wielki_gracz : Rozliczyłem za Ciebie
9 lipca 2019 09:57
zobacz

Skład reprezentacji Polski na Final Six Ligi Narodów 2019 w Chicago (USA):

Rozgrywający: Marcin Janusz, Marcin Komenda.

Atakujący: Bartłomiej Bołądź, Łukasz Kaczmarek, Maciej Muzaj.

Środkowi: Norbert Huber, Karol Kłos, Andrzej Wrona.

Przyjmujący: Bartosz Bednorz, Bartosz Kwolek, Piotr Łukasik, Tomasz Fornal.

Libero: Jędrzej Gruszczyński, Jakub Popiwczak.

9 lipca 2019 15:56 przez rasijskij
6 czerwca 2019 14:00
zobacz
cytat z dnia 6 czerwca 2019 13:27 przez dominik_92
Po dzisiejszym meczu chyba śmiało można stawiać młodą 17-letnią Anisimovą, która zmierzy się z Barty. Kto oglądał ten widział spokój i opanowanie z jakże doświadczoną obrończynią tytułu-Halep. Jest to pewnego rodzaju fenomen grać na takim poziomie z tak zimną krwią, a co najważniejsze- w tak młodym wieku. Ciekaw jestem kursów jakie będą wystawione na to spotkanie ;) .

Anisimova 2,35 na bwin-ie

17 maja 2019 20:45
zobacz
Napiszę jedno. Będzie bez głębszej analizy ale 2 mecze o których tutaj najwięcej się mówi zakończą zwyciestwami gospodarzy i mistrzem zostanie Piast Gliwice. Legia wygra bez względu na skład Zagłębia ponieważ muszą zrobić to swoim kibicom a Piast bez podkladania się Lecha jest faworytem a szczerze nie widzę tego żeby Lech chciał zobaczyć kolejny raz Legię w Koronie MP. 
10 marca 2016 13:42
zobacz
Również uważam iż zespół Lokomotivu zwycięży dziś z Fenerbahce. Powód ? Mecze rozegrane u siebie przez Rosjan, przedstawiam poniżej i fakt iż wygrana Rosjanom da pierwsze miejsce w grupie.
12 W vs Anadolu Efes Istanbul78 - 77
14 W vs Panathinaikos Athens76 - 67
17 W vs Darussafaka Dogus Istanbul82 - 58
18 W vs Cedevita Zagreb87 - 63
8 maja 2013 22:38
zobacz
Witam.
Czy są już informacje na temat absencji odnośnie walki w final four ? Dlaczego spada kurs łeb na szyję na Real. Ze względu na mecz ligowy i zwycięstwo Realu w przedostatniej kolejce ligowej ? Wg mnie rewanż za ostatni finał weźmie CSKA. Wygrany finał przed rokiem przegrali właśnie z Olympiakosem i wątpię żeby była powtórka patrząc na to jak dobrą drużyną jest CSKA. Proszę o informacje na temat Barcelony i zawyżanego kursu na tą ekipę.
21 kwietnia 2013 16:35
zobacz
Dyscyplina: piłka ręczna, Liga Mistrzów
Spotkanie: HC Metalurg-KS Vive Kielce
Typ: 1
Kurs:2,10
Bukmacher: Bwin
Analiza: żywiołowa publiczność niosąca gospodarzy plus powrót Filipa Mirkulovskiego. Nasi piłkarze na wyjeździe osttanim w lidze Mistrzów ulegli słabszemu zespołowi aniżeli Metalurg, chodzi tu o zespół PICK SZEGED 25:26 porażka Vive na wyjeździe. Nasi niech walczą o jak najniższą porażkę w tym meczu żeby móc odrobić to na własnym parkiecie.
kiepska analiza
21 kwietnia 2013 16:28
zobacz
Witam.
Moja wypowiedź na temat tego meczu zawężona będzie tylko do tego na kogo dziś postawiłem. Mianowicie na gospodarzy, zagrałem na nich po tym jak oglądałem mecz w poprzedniej fazie Ligi Mistrzów Naszych piłkarzy (chodzi o mecz wyjazdowy,wiem wiem to nie taki sam zespół jak poprzedni) ale uważam, że Nasi powinni dziś powalczyć o...jak najmniejszą statę bramkową przed spotkaniem w Hali Legionów. Mój typ 1 po kursie 2,06 w STS-ie w tej chwili już jest 2,00 a na Naszych 2,11, na remis 8,00. Pozdrawiam i przepraszam za brak głębszej analizy. Do boju METALURG !!!
23 marca 2012 21:53
zobacz
Kursy

RK Cimos Koper
- KS Vive Kielce
Kurs: 2,55 (Bwin)
Data: 24.03.2012 godzina 18:00
Po niespodziance jaką można uznać zwycięstwo Kielczan jedynie jedną bramką stawiam na Słoweńców. Uważam, że ta "zaliczka" jest do pokrycia przez graczy Kopru. Cimos Koper pokonał naszych piłkarzy z Płocka u siebie 27:24, przegrali z zdecydowanym faworytem 23:24 z Hamburgiem, remis z metalurgiem skopje 22:22, rumuńską constante 28:24. Vive owszem całkiem niezłe wyniki na wyjazdach ale coś mi podpowiada, że jutro gospodarze zwyciężą.
25:23 dla Kopru 😄

//Cimos Koper bez Osmajicia, Skoko. Podobnie jak w pierwszym meczu poważniejszy problem z kontuzją ma Krivokapić, ale on będzie grał. Hopkirk
  • Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.