Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

brylant1984

brylant1984
Sty 2012
21
21
Styczeń 2012
5 dni, 5 godzin temu
21
21
Profil użytkownika brylant1984 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie77,8%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie14,8%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy7,4%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
11 lipca 2019 14:55
zobacz
Nadal-Federer 1 (kurs 1,72 w STS

Zawsze kibicuję...Federerowi ale tak bardzo jak lubię oglądać jego grę tak samo jestem pewny jutrzejszej wygranej Nadala. Federer nie potrafi grać z Nadalem. Owszem wygrał 15 pojedynków Federer ale schodził jako pokonany 26 razy. Pojedynki wygrane przez Federera to mecze "mniej" ważne (czytaj: nie wielki szlem). Na trawie po raz ostatni grali w 2008 roku w Wimbledonie i wygrał Nadal 3:2. To akurat jest historia i statystyki a przejdźmy do tego co mamy teraz, Nadal świetna forma, jeden set przegrany jak na razie i idzie jak burza, mało nie wymuszonych błędów dość dobry serwis i bieganie prawie do każdej piłki. Korty ponoć są wolniejsze lub jak stwierdził Nadal "korty są takie same ale piłki inne" co powoduje spowolnienie gry na trawie a to będzie korzystne dla Hiszpana. Ostatni przeciwnik Nadala, Querrey powiedział, że "on może wygrać ten turniej" i ja potwierdzam te słowa bo jutrzejsze zwycięstwo to raz ale wg mnie pokona też Djokovicia ponieważ jest w genialnej formie i jeśli to podtrzyma będzie triumfatorem. Co do Federera to świetnie się ogląda jego tenis i uwielbiam go ale na półfinale jego występ w tegorocznej edycji Wimbledona się zakończy. Roger będzie popełniał dużo niewymuszonych błędów, będzie musiał piłki rzucać po liniach żeby Nadal nie biegał do nich co spowoduje niewymuszone błędy o których pisałem wcześniej. Reasumując sercem jestem za Federerem ale rozum podpowiada że wygra Nadal i stawiam pieniążki na Hiszpana. Powodzenia.
13 lipca 2019 13:04 przez wielki_gracz : Rozliczyłem za Ciebie
9 lipca 2019 09:57
zobacz

Skład reprezentacji Polski na Final Six Ligi Narodów 2019 w Chicago (USA):

Rozgrywający: Marcin Janusz, Marcin Komenda.

Atakujący: Bartłomiej Bołądź, Łukasz Kaczmarek, Maciej Muzaj.

Środkowi: Norbert Huber, Karol Kłos, Andrzej Wrona.

Przyjmujący: Bartosz Bednorz, Bartosz Kwolek, Piotr Łukasik, Tomasz Fornal.

Libero: Jędrzej Gruszczyński, Jakub Popiwczak.

9 lipca 2019 15:56 przez rasijskij
6 czerwca 2019 14:00
zobacz
cytat z dnia 6 czerwca 2019 13:27 przez dominik_92
Po dzisiejszym meczu chyba śmiało można stawiać młodą 17-letnią Anisimovą, która zmierzy się z Barty. Kto oglądał ten widział spokój i opanowanie z jakże doświadczoną obrończynią tytułu-Halep. Jest to pewnego rodzaju fenomen grać na takim poziomie z tak zimną krwią, a co najważniejsze- w tak młodym wieku. Ciekaw jestem kursów jakie będą wystawione na to spotkanie ;) .

Anisimova 2,35 na bwin-ie

17 maja 2019 20:45
zobacz
Napiszę jedno. Będzie bez głębszej analizy ale 2 mecze o których tutaj najwięcej się mówi zakończą zwyciestwami gospodarzy i mistrzem zostanie Piast Gliwice. Legia wygra bez względu na skład Zagłębia ponieważ muszą zrobić to swoim kibicom a Piast bez podkladania się Lecha jest faworytem a szczerze nie widzę tego żeby Lech chciał zobaczyć kolejny raz Legię w Koronie MP. 
10 marca 2016 13:42
zobacz
Również uważam iż zespół Lokomotivu zwycięży dziś z Fenerbahce. Powód ? Mecze rozegrane u siebie przez Rosjan, przedstawiam poniżej i fakt iż wygrana Rosjanom da pierwsze miejsce w grupie.
12 W vs Anadolu Efes Istanbul78 - 77
14 W vs Panathinaikos Athens76 - 67
17 W vs Darussafaka Dogus Istanbul82 - 58
18 W vs Cedevita Zagreb87 - 63
8 maja 2013 22:38
zobacz
Witam.
Czy są już informacje na temat absencji odnośnie walki w final four ? Dlaczego spada kurs łeb na szyję na Real. Ze względu na mecz ligowy i zwycięstwo Realu w przedostatniej kolejce ligowej ? Wg mnie rewanż za ostatni finał weźmie CSKA. Wygrany finał przed rokiem przegrali właśnie z Olympiakosem i wątpię żeby była powtórka patrząc na to jak dobrą drużyną jest CSKA. Proszę o informacje na temat Barcelony i zawyżanego kursu na tą ekipę.
21 kwietnia 2013 16:35
zobacz
Dyscyplina: piłka ręczna, Liga Mistrzów
Spotkanie: HC Metalurg-KS Vive Kielce
Typ: 1
Kurs:2,10
Bukmacher: Bwin
Analiza: żywiołowa publiczność niosąca gospodarzy plus powrót Filipa Mirkulovskiego. Nasi piłkarze na wyjeździe osttanim w lidze Mistrzów ulegli słabszemu zespołowi aniżeli Metalurg, chodzi tu o zespół PICK SZEGED 25:26 porażka Vive na wyjeździe. Nasi niech walczą o jak najniższą porażkę w tym meczu żeby móc odrobić to na własnym parkiecie.
kiepska analiza
21 kwietnia 2013 16:28
zobacz
Witam.
Moja wypowiedź na temat tego meczu zawężona będzie tylko do tego na kogo dziś postawiłem. Mianowicie na gospodarzy, zagrałem na nich po tym jak oglądałem mecz w poprzedniej fazie Ligi Mistrzów Naszych piłkarzy (chodzi o mecz wyjazdowy,wiem wiem to nie taki sam zespół jak poprzedni) ale uważam, że Nasi powinni dziś powalczyć o...jak najmniejszą statę bramkową przed spotkaniem w Hali Legionów. Mój typ 1 po kursie 2,06 w STS-ie w tej chwili już jest 2,00 a na Naszych 2,11, na remis 8,00. Pozdrawiam i przepraszam za brak głębszej analizy. Do boju METALURG !!!
23 marca 2012 21:53
zobacz
Kursy

RK Cimos Koper
- KS Vive Kielce
Kurs: 2,55 (Bwin)
Data: 24.03.2012 godzina 18:00
Po niespodziance jaką można uznać zwycięstwo Kielczan jedynie jedną bramką stawiam na Słoweńców. Uważam, że ta "zaliczka" jest do pokrycia przez graczy Kopru. Cimos Koper pokonał naszych piłkarzy z Płocka u siebie 27:24, przegrali z zdecydowanym faworytem 23:24 z Hamburgiem, remis z metalurgiem skopje 22:22, rumuńską constante 28:24. Vive owszem całkiem niezłe wyniki na wyjazdach ale coś mi podpowiada, że jutro gospodarze zwyciężą.
25:23 dla Kopru 😄

//Cimos Koper bez Osmajicia, Skoko. Podobnie jak w pierwszym meczu poważniejszy problem z kontuzją ma Krivokapić, ale on będzie grał. Hopkirk
1 marca 2012 13:13
zobacz
Siena-Real
Typ: 2
Kurs: 2,35 (Bwin)
Realowi zwycięstwo jest niezbędne do wyjścia z grupy a nie wierze w to, że graczy z Madrytu zabraknie w najlepszej 8-mce. Jestem ciekaw jak Siena pojedzie do tego meczu ale chyba na 100 % co może martwić chodź może przy pełnej mobilizacji Sieny Real może pokonać ich na wyjeździe.
Malaga-Bilbao
Typ: 1
Kurs: 2,95 (Bwin)
Malaga pomoże Realowi i wygra ostanie spotkanie w tegorocznej Eurolidze. Ja tak to widzę nie opieram to o jakieś absencje i statystyki tylko kieruje się przeczuciem. Malaga chodź przegrała mecz ligowy z Valencią w ostatniej kolejce to i tak skłaniam się ku temu iż oni wygrają ostatnie spotkanie. Tyle że los awansu będzie zależał od zawodników Realu którzy MUSZĄ wygrać.
29 lutego 2012 15:57
zobacz
EA7 Milano-Fenerbahce
Typ:1
Kurs: 2,4 (Bwin)

Witam. Pytanie za 100 pkt : dlaczego kurs na EA7 Milano jest tak wysoki, grają u siebie, zaś Fenerbahce Ulkerspor wyjazdy gra w tej fazie do bani 2 mecze i 2 wtopy, co prawda nie z byle kim bo z koniczynkami i Unicsem ale wtopy, dlaczego Włosi którzy powrócili na właśniwy tor nie mieliby wygrać dziś z Turkami ? Ze względu na mecz ligowy ze Sieną ? Czyli liga wazniejsza od Euroligi, bo w lidze mecz prestiżowy ??? nie czaje tego i ja daje na EA7, może kieruje się trochę tym iż w pierwszej fazie EA7 mi zawaliło kupon ze względu na to iż wygrali z Partizanem, ale to był wyjazd dziś grają u siebie i pobieram po kursie 2,4. Pozatym Żargilis wydaje mi się również dobrym typem na dzisiaj.

samin1 krótko i na temat ! EA7 czy Fenerbahce ???? 😄
27 lutego 2012 21:07
zobacz
Banvit - Sparta St. Petersburg
1,5 (Bwin)
Gram na Turków ze względu na to że spotkanie rozgrywają u siebie. Liczę również na "odpuszczenie" meczu przez Rosjan grających o 12 kolejne zwycięstwo z rzędu w Eurocupie. Przytaczanie meczu który grali ostatnio z Cska nie ma większego sensu tylko można wspomnieć o wyniku 53:74, minus 21 pkt z CSKA uważam za normalną kolej rzeczy. Tak jak wspomniał Obserwator (M) Banvit u siebie w Eurocupie bilans 5:0.
Gravelines Dunkerque - CEZ Numburk
Typ:2
Kurs: 1,7 (Bwin)
Czesi muszą wygrać te spotkanie zaś Francuzi grają o przysłowiową pietruszkę. Na stronie czeskiej czytałem o proteście i jakimś pozwie o anulowaniu wyniku meczu z Rygą ale negatywny wynik tego zmusza ich do zwycięstwa w meczu we Francji i czekanie na dobrą grę i zwycięstwo Valencii w ostatnim spotkaniu.
do tego
Lokomotiv Kubań Krasnodar - ALBA Berlin
Kurs: 1,10 (Bwin)
Zw względu na powyższy kurs nie będę komentował.
25 lutego 2012 22:21
zobacz
Norwich City-Manchester United 6,00-4,20-1,50 (Bwin)
Skłaniam się ku Manchesterowi czy ktoś wie o jakichś poważniejszych absencjach czerwonych diabłów ? I czy Ferguson dał odpocząć w czwartek przeciwko Ajaxowi jakimś graczom z pierwszego składu ?
21 lutego 2012 09:40
zobacz
Bizkaia Bilbao Basket-Montepaschi Siena
Bizkaia Bilbao Basket
Kurs: 2,15 (Bwin)

Uważam że to będzie podobne spotkanie do meczu Bizkaia-Real (93:69). Bilbao w rodzimej lidze zaczęło piąć się w górę tabeli i ciągle mają bardzo dużą szanse na awans w Eurolidze do kolejnej rundy i decydujący mecz właśnie odbędzie się...jutro ze Sieną która jak już pisali koledzy wyżej ma awans zapewniony. Siena grająca pełnym składem i w optymalnej formie mogłaby mieć problemy z pokonaniem Bilbao a jeśli treener da odpcząć czołowym graczom albo będzie więcej rotował niż zwykle to wszystko zdaje się przemawiać za Bizkaią.
6 lutego 2012 21:51
zobacz
Legia Warszawa-Sporting Lizbona
Sporting Lizbona
Kurs: 2,3
Zagra czy nie zagra i kto to tak prawdę mówiąc nie ma większego znaczenia dla Legii ponieważ nie uważam żeby Legia w optymalnym zestawieniu stawiła czoła takiej ekipie jak Sporting Lizbona. Oglądam mecze ligi portugalskiej i gra tych ekip jest naprawdę miła dla oka, przypomina mi się spotkanie Legia-PSV które wiadomo jak się zakończyło. Legia będzie grała bardzo spokojnie i grę będzie prowadził Sporting co dla dobrze wyszkolonych technicznie zawodników którzy są w rytmie meczowym będzie sposobem na zdobywanie bramek, owszem taki układ spotkania pozwoli na kontry zawodnikom Legii ale ja nie widzę innego wyniku tego spotkania jak gołej DWÓJKI po kursie 2,3. Jak ktoś wyżej pisał kurs X2 to jak dobra lokata w banku. Cuda się zdarzają ale nie wierzę w cud w tym meczu.
Proszę podawać firmy, z których są podawane kursy na zdarzenia // edit Marcin
6 lutego 2012 21:30
zobacz
Bizkaia Bilbao Basket - Real Madryt
Bizkaia Bilbao Basket
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bwin
3 starcie obu ekip w przeciągu tygodnia czasu. Jak do tej pory 1:1 co uważam za bardzo dobry wynik ekipy z Bilbao, biorąc pod uwagę, iż dwa spotkania rozgrywane były w Madrycie. W Eurolidze 89-73 dla Królewskich zaś w lidze 90:93 dla gości. Uważam, że drużyna Bilbao ma realne szanse na zajęcie 2 miejsca w grupie co za tym idzie awansowanie do kolejnej rundy i najważniejsze będzie spotkanie u siebie z Realem. Drużyna z Bilbao podbudowana zwycięstwem w lidze pokona ponownie Real Madryt rewanżując się za sromotną porażkę 16-oma pkt w meczu 3 kolejki Euroligi. W tym sezonie dość sporo meczy stawiałem z udziałem ekipy Bizkai Bilbao Basket i muszę przyznać, że prawie wszystkie typy okazywały się trafione. Więc uważam, że zwycięstwo gospodarzy stanie się faktem.
31 stycznia 2012 16:19
zobacz
A mnie cieszy rosnący kurs na Czechów bo uważam, że jest to "podpucha". Ja biorę gospodarzy tak jak pisałem, stawiam tutaj atut własnej hali na pierwszym miejscu i uważam, że Nymburk dziś zwycięży (obecnie kurs 2,45).
31 stycznia 2012 13:43
zobacz
Nymburk-Valencia
Nymburk
Kurs: 2,15
Bwin

Wg mnie kurs na gospodarzy nie adekwatny do ich osiągnięć na swoim parkiecie. W Lidze VTB ostatnio mieli dobrą passę 6 wygranych z rzędu którą zakończyli koszykarze...Asseco Prokomu pokonująć Czechów w Gdyni 77:66. Zwrócić uwagę jednak należy na spotkania jakie Nymburk gra u siebie i tak w Euro Cup odpowiednio od ostatnio granych
Nymburk-Gravelines 79-62 wygrana 17pkt
Nymburk-Aris 78:72 wygrana 6 pkt
Nymburk-BC Rudupis 80:83 przegrana 3 pkt
Nymburk-Gas Terra Flames 93:60 wygrana 33 pkt

W rozgrywkach ligi VTB na 5 spotkań gracze z Czech wygrali 4krotnie raz ulegającdrużynie Azovmash
mecze domowe:

Lietuvos 80:73
Minsk 2006 105:63
Spartak 74:73
Prokom 75:68
Azovmash 86:94 23.10.2011

Valencia wyjazdy w lidze: 4 wygrane 5 porażek. Fakt odnośnie siły ligi Hiszpańskiej a ligi VTB ma napewno znaczenie i niemal każdy wie o ile silniejsza jest liga acb aniżeli vtb. Dla uzupełnienia podam wyniki Valenci z rozgrywek EuroCup.
W Euro Cup w fazie zasadniczej porażki z Asvelem (78:87) Oostende (83:87) i jedyna wygrana wyjazdowa z Luoil Academic 72:64. W 2 fazie gracze z Valencii pokonali francuskie Gravelines 69:63. Jednak wg mnie faworytem będzie drużyna gospodarzy która ntuje naprawdę dobre wyniki na swoim parkiecie.
29 stycznia 2012 00:24
zobacz
A ja napiszę tutaj o pewnej zależności którą widzę pomiędzy 3 tenisistami. Chodzi o Nadala,Federera i Djokovicia. Wg mnie jedynym tenisistą który mógłby pokonać Novaka jest Federer, z kolei Federera mógł pokonać i....co gorsze (jestem WIELKIEM fanem Rogera) pokonał Nadal a z kolei na Nadala patent ma Novak. Jest coś w tym, że Federer nie potrafi grać z Nadalem nie mam pojęcia dlaczego !!! Jakby się bał jego czy kisiel miał w majtkach albo srał pod siebie jak staje na kort przeciwko Hiszpanowi. Nie wiem dlaczego tak jest i chyba sam Roger też nie wie. Tyle nie wymuszonych błędów co popełnia grając z nim to jest dramat.
Nadal-Federer
Federer-Djokovic
Djokovic-Nadal
i tak będzie po jutrzejszym finale AO.
29 stycznia 2012 00:14
zobacz
Unics Kazań-EA7 Emporio Armani
Typ: 1 Kurs: 1,3 Bwin
Olympiacos - Efes Istambuł
Typ:1 Kurs: 1,45 Bwin
Real Madryt-Bizkaia Bilbao
Typ:1 Kurs: 1,25 Bwin
AKO 2,36
Porażka Armani ze względu na bardzo słabą grę jaką pokazują w ostatnich spotkaniach. Unics z bardzo dobrej strony pokazał się w Atenach przeciwko konieczynkom.
Olympiakos Pireus u siebie na 6 spotkań wygrał 5 a jedyna porażka z prawdopodobnie najlepszą ekipą w Europie CSKA Moskwa.
Real Madryt po nieoczekiwanej wpadce z Sieną już nie może pozwolić sobie na utratę pkt-ów jeśli myśli o awansie do finał 4. Bilbao to drużyna grająca w kratkę. Uważam, że Real wygra a zdecyduje o tym skuteczność rzutów za 3 jaką Real Madryt ma dość dobrą ( w całych rozgrywkach 96/252 - 38,1%).
Proszę o odniesienie się do tych 3 spotkań ponieważ chcę zagrać te 3 spotkania za dość dużą kasę.
  • Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.