Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

bono1987

bono1987
Sty 2015
17
15
Styczeń 2015
17
15
Profil użytkownika bono1987 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie100,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
19 stycznia 2016 15:51
zobacz
Moim zdaniem kurs warty gry na Polki. Azerki maja sredni sklad bez gwiazd, ostatnio notuja slabe wyniki. Do tego podroz, i podjrzewam ze bardziej skupia sie na meczu u siebie. Muszyna tez nie jest mocarzem, ale ma kilka solidnych zawodniczek i u siebie dosc mocna.
16 stycznia 2016 14:19
zobacz
Szwecja-Slowenia 2 kurs 2.0⛔, podejrzewam wyrownany mecz aczkolwiek dla mnie faworytem jest Slowenia. Szwecja mocna bramka, skrzydla oraz kolo. Slowenia bardzo mocne rozegranie i skrzydla. Graja szybko, sporo z kontry( Gajic), Zorman z Bombacem tworza silne rozegranie. Szwecja z rozegraniem ma spore problemy. Gracze najwyzej solidni. Roznice robia jedynie Eckberg na skrzydle oraz Nilsson na kole. Kallman mnie nie przekonuje. Jak dla mnie tak jak wspomnialem mecz bedzie wyrownany ale faworytem jest Slowenia.
16 stycznia 2016 13:33
zobacz
O Butce wiedzialem ale o 2 juz nie. W kazdym razie bet dnia jak dla mnie 😄 Reszta skladu Lokomotiwu, przyjecie jak dla mnie mocni zawodnicy podobnie jak srodek.
16 stycznia 2016 12:32
zobacz
Czy orientuje sie ktos skad dzisiaj tak wysokie kursy na Nowosibirsk w granicach 1.65 u siebie z Enisey? Rozumiem, ze troche bez formy ale grali z silnymi rywalami. Do tego kadrowo wciaz wygladaja solidnie.
15 stycznia 2016 16:09
zobacz
Jak dla mnie 1.6 na Islandie to dobry kurs. W histori spotkan z ostatnich lat widac, ze gra Islandi nie pasuje Norwegom i przegrywaja z nimi regularnie. Do tego swietny Palmarsson, Sigurdsson czy Gunarsson. Norwegia nie ma odowiedzi porownujac sklady, jedynie solidne kolo. Poza tym wydaje mi ze bedzie to szybki i overowy mecz.
10 grudnia 2015 15:16
zobacz
Jak dla mnie to wygrana Eczacibasi po kursie 2.1. Turczynki graja srednio od poczatku sezonu ale ich grq wyglada coraz lepiej. Turczynki powinny duzo lepiej wypasc na siatce - maja duzo wyzszy zespol. Na ataku wielki talent Boskovic, na przyjeciu pewna Larsson i roznie grajaca Ozsoy. Srodek zdecydowanie dla turczynek. Przewage Polic widze jedynie na rozegraniu i w tym, ze graja u siebie.
20 listopada 2015 00:23
zobacz
W lidze chinskiej przy przewadze 15 bramek mecz jest konczony. Radze znac przepisy tego co sie obstawia 😄
17 listopada 2015 16:10
zobacz
Dawidbarca akurat tutaj nie mozna sie z Toba zgodzic, ze Bielgorod maja jedna z najlepszych pak w Europie. Moim zdaniem nawet nie sa w 5. Oboecnie w lidze rosyjskiej sa moze 3 sila. Muserski na ataku gra roznie, Tietiuchin juz wiekowy a Ivovica latwo ruszyc zagrywka. Jakie sa w tej druzynie inne gwiazdy? Przecietni Rosjanie i tyle.
6 kwietnia 2015 20:26
zobacz
CEV Cup
Trentino - Dinamo Moskwa
Panowie kursy rowne po 1,83 a nie mam pojecia jak ugryzc ten mecz. Trentino u siebie mocne , jednak kadrowo lepiej wyglada Dynamo. Mocny srodek, przyjecie stabilne zapewnia Biryjukow oraz Markin. Atak zdecydowanie Dynamo z Zaytsewem. Rozegranie uzanan klasa czyli Grankin. Trentino jest nieobliczalne roznice robi Kaziynski, Lanza solidnie. Atak sredni, rozegranie rowniez, srodek solidny. Nie wiem czy moze zagrac Djuric. Kusi mnie zagrac Dynamo, czy jakies propozycje?
28 marca 2015 15:54
zobacz
Zgadzam sie z DawidemBarca, 1.82 na Skre to dobre value. Zespol z duzym doswiadczeniem. Duzo bedzie zalezec od Wlazlego i Conte. Wlazly jak sam mowil, jest juz zdrowy. Wypoczeli prawie 10 dni wiec bedzie swiezosc bo w ostatnich meczach ledwo stali. Pozatym nie ma limitow obcokrajowcow takze i Tille i Lisinac moge spokojnie grac. Skra to doswiadczony zespol i pokazali to w rewnazu z Perugia. Resovia mnie nie przekonuje, wystarczy, ze Ivovic lub Penczew sie zatna i maja problem. Mam nadzieje, ze dluzej pogra Winiar. Wszyscy zachwalaja forme Resovi i pokonanie Nowosibirska, natomiast nikt nie napisal, ze zespol z Rosji byl w dolku o czym swiadczy porazka z Surgutem i odpadniecie.
22 marca 2015 12:47
zobacz
Pick Szeged - RN Lowen
Pick + 3.5 bramki
Po sensacyjnym i dosc wysokim zwyciestwie w Manheinm, Wegrzy podejma Niemcow na swoim goracym terenie. Pick skald bardzo mocny( Sierra, Wyszomirski, Ilyes, Bombac, Balogh, Kallman, Antonio Garcia, Parrondo), natomiast Niemcy wiadomo druzyna stawiana jako jeden z faworytow wygrania rozgrywek. Mega mocne skrzydla, bramka i kolo. Jednak uwazam, ze bardzo trudno bedzie im odrobic strate 4 bramek, bedzie to mecz wyrownany. Wiadomo jak ciezko gra sie na Wegrzech, przekonalo sie o tym Vive ktore w ostatnich minutach wyszarpalo zwycyciestwo. Osobiscie uwazam, ze mecz bedzie w granicach remisu.
4 marca 2015 13:04
zobacz
Ted, pewnie ze nie maja, zgadzam sie z Toba. Ale jednak zdecydowanie wyzej w kwesti przyjecia cenie Conte/Marechal niz Fromm, Murotti. Tylko tak jak napisalem Fromm zle przyjecie nadrabia w ataku. Jesli mialbym stawiac to raczej bylaby to Perugia.
4 marca 2015 12:45
zobacz
Bardzo trudny typ, goraca hala Perugi w ktorej bardzo trudno wygrac ( np. porazka Halkbanku). Analizujac poszczegolne pozycje, widze jedynie przewage Skry w przyjeciu. Fromm swietnie atakuje, ale z przyjeciem gorzej. Maurotti nie jest jakis geniuszem. Wiadomo maja Atana, plus mocny srodek, libero tez chyba na korzysc Perugi. Duzo bedzie zalezec od Wlazlego. Ja nic nie stawiam w tym meczu, wole go spokojnie obejrzec i kibicowac Skrze:-). Jakie wasze typy Panowie?
28 stycznia 2015 18:52
zobacz
Przy takim kursie na naszych spokojnie zgadzam sie z graniem +2,5 na naszych. Katar w zadnym meczu z powaznym rywalem nie gromil. Tez jestem przeciwnikiem tej mieszanki ale trzeba przyznac, ze graja solidny handball. Mialem nadzieje, ze Francja, Hiszpania albo Dania ich w koncu porzadnie zleje i uciszy ciapatych:p
28 stycznia 2015 18:31
zobacz
Tak jak wczoraj pisalem świetny bramkarz + sędziowie wystarczylo na Niemców. Nie wiem czy Katar to dobry przeciwnik w tej sytuacji. Nasi zagrali dzisiaj super w obronie no i Kasa. Atak bez szału, jednak Chorwaci graja słabe mistrzostwa. Ja w każdym razie pogram na Katar.
27 stycznia 2015 18:53
zobacz
Mozliwe, ze tak bedzie ale nie mozna wykluczyc, ze beda pomagac:-) Ogadalem mecze Kataru i zaskoczyli mnie dobra gra szczegolnie w meczu ze Slowenia i Hiszpania. Mimo, ze nie lubie naszych zachodnich sasiadow to mam nadzieje, ze awansuja bo graja naprawde dobrze.
27 stycznia 2015 18:41
zobacz
Bylbym bardzo ostrozny co do meczu Niemcow. Zgadzam sie, ze sa w swietnej formie, super funkcjonuja skrzydla. Ogladalem ich mecze i oprocz meczu z Rosja z latwoscia wygrywali swoje mecze. Dania ledwo zremisowala z nimi. Natomiast co do Kataru swietna bramka, trener, solidne rozegranie. Markovic i Capote trzymaja poziom aczkolwiek nie sa to gracze swiatowej czolowki. Trzeba jednak pamietac, ze to gospodarze i sedziowie sprzyjaja - mecz z Austria. Ja w tym meczu raczej szukalbym + 1,5 dla Katar
  • Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.