Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

blacky777

blacky777
Maj 2011
157
71
Maj 2011
11 minut temu
157
71
Malta

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie38,0%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy33,9%
Konkursy Bukmacherskie12,9%
Firmy Bukmacherskie8,2%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie7,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
11 września 2019 19:27
zobacz
cytat z dnia 11 września 2019 14:59 przez kamil077
Witam,
Panowie OT, czy betfan daje zagrać za jakąś rozsądną stawkę niższe ligi?  I kilka takich samych kuponów?
Czy szkoda czasu na rejestrację?
Proszę po udzieleniu odpowiedzi usunąć post. Dziękuję.

szkoda czasu, w moim przypadku wygrany kupon rozliczyli jako zwrot i pozegnali mnie
lepiej odpuscic

23 sierpnia 2019 15:44
zobacz
Ban po jednym przyjetym kuponie na kwote 80 zeta, kupon byl trafiony po czym rozliczony jako zwrot i komunikat od nich ze zegnaja mnie. Nie polecam :)
22 sierpnia 2019 14:10
zobacz
cytat z dnia 22 sierpnia 2019 09:43 przez kibic-zwierze

Skoro potrafiła Legia ograć Celtic, ograć Sporting Lizbona w LM czy urwać punkt Realowi to czemu ma się bać Rangersow? 

Co to jest za argument? a ilu pilkarzy zostalo z tego skladu? jeszcze moze napiszesz ze Legia gra kosmiczna pilke?
Awans Rangers + Vitoria kurs 2.1
Jak dla mnie w jednym jak i drugim przypadku wieksza jakosc po stronie gosci.

6 lipca 2019 22:00
zobacz
co do sts w pl sprawa prosta pare betow na plus i zostalem pozegnany przez nich a co do tego co teraz podawalem wyslie Ci na priv
6 lipca 2019 21:32
zobacz
cytat z dnia 6 lipca 2019 19:38 przez neutralny

zksstal a zaglądałeś na stronę sts.com?

strona ta jest przeznaczona dla graczy spoza polski, jakis czas temu STS podwal ze wychodzi poza polski rynek wiec tym bardziej nie kumam Twoich zarzutow co do legalnosci tego buka z uwagi ze mieszkam poza Polska gram u tego buka i jakos nie widze powodow do narzekan

6 lipca 2019 18:15
zobacz
cytat z dnia 6 lipca 2019 18:10 przez neutralny

Wszedłem na sts.com i chyba mamy inne internety ;)

Chyba tak, zresztą powyżej wrzuciłem jeden z kuponów 

6 lipca 2019 17:33
zobacz
@neutralny  wrzucam jeden z betow zeby nie bylo ze kursy z kosmsu sobie wymyslilem 
6 lipca 2019 16:44
zobacz
wejdz sobie na strone sts.com i sprawdz sobie czy maja kursy na GP w szwecji a potem oceniaj
6 lipca 2019 16:28
zobacz
cytat z dnia 6 lipca 2019 16:25 przez neutralny

@blacky777 przestań wprowadzać innych w błąd i pisać jakieś niestworzone rzeczy.

na jakiej podstawie piszesz ze wprowadzam ludzi w blad? skoro mi to zarzuczasz to moze uzasadnij

6 lipca 2019 16:23
zobacz
pisalem o sts.com a nie sts.pl a to pewna roznica :) zreszta od 10 minut bloki widac nie tylko ja pogralem :)
6 lipca 2019 15:49
zobacz
taka ciekawostka na sts.com Bartek top 4 @2  Doyle top 8 @2 Fricke top8 @ 4.5 w porowaniu z innymi wyglada wysmienicie
17 marca 2019 08:20
zobacz
Wie ktoś czemu wierer nie startowała wczoraj w sztafecie?

problemy zoladkowe
2 marca 2019 08:35
zobacz
19 lutego 2019 20:18
zobacz
Jacobsen minimum jeden medal @2 betsson bwin
Astrid jak to ona forma najlepsza przed duzymi imprezami.
Podczas zawodow w Ulricerhamn na 10 km dowolnym przegrala tylko z Terese wiec szansa na minimum jeden medal jest i to spora. Jak sama w wywiadach podkresla czuje sie swietnie i liczy na powiekszenie swojego dorobku w duzych imprezach.
6 stycznia 2019 11:04
zobacz
Amerykanka jedna z najlepiej wspinajacych sie zawodniczek dlatego takie kursy , choc wczoraj netowi troche skorygowali kursy na Sedova bo byly okolo 3.
Jak dla mnie po formie jaka ostatnio prezentuje rosjanka to value w jej strone ale tak jak pisalem wczesniej Jessica potrafi sie tutaj wspinac jak malo kto.
6 stycznia 2019 10:07
zobacz
Totolotek wystawil takie dwa pary nie bardzo kumam na jakiej podstawie ale pobieram z przyjemnoscia w dublu.
Ruskie nie dosyc ze z przewaga to jeszcze w sporej grupie poscigowej ktora raczej bedzie zyskiwala niz tracila
Spitsov, Denis Holund, Hans Christer 1,40
Melnichenko, Andrey Musgrave, Andrew 1,50
✅✅✅ promo
3 stycznia 2019 12:28
zobacz
od 14 zawodniczki startuje fala ze strata 4 minut do liderki
3 stycznia 2019 12:08
zobacz
minute lepsza bo idzie fala co nic nie zmienia jezli chodzi o ten typ 😄
3 stycznia 2019 11:15
zobacz
Fortuna dala po 1,72 na poczatku sugerujac sie pewnie tym ze pojdzie fala i takowa pojdzie ale dopiero od zawodniczek ze strata 4 minut a unibet ma taka pare ale na tylko na ten etap wiec abosolutnie nie ma to pokrycia z promo jakie dala fortuna i twardo trzymali przez dluzszy czas
2 grudnia 2018 09:26
zobacz
Podbijam podobny typ tylko troche bezpieczniejszy
Dahlmeier - Wierer 2 2.5 forbet
Laura miala na poczatku wrocic w grudniu jednak przesunieto jej powrot na styczen.
3 tygodnie temu wznowila treningi i jak mowi jej trener wroci dopiero jak bedzie gotowa walczyc o czolowe miejsca. Co do Wierer malin157 opisal ja w kliku slowach. Takze mysle ze Laura po powrocie straty bedzie miala zbyt duze do zniwelowania aby przejsc kolo tego typu obojetnie.

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
Makarony gyrosy kebaby i setka reaktywacja

blacky777 : Kilka slow na poczatek Kilka osob moze mnie kojarzyc z konkurencyjnego forum gdzie podawlaem typy z mozna powiedziec dobrym skutkiem 😄 Postaram sie aby tutaj bylo podobnie, bodzcem do reaktywacji …

pilka_radom
pilka_radom
Cze 2011 | Znawca
234 1 675 19 18
  • Nie jestem cebulą

Zaakceptowałeś zgody marketingowe w ustawieniach, dzięki temu pomagasz w rozwoju Forum!

• Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.