Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

bate330

bate330
Sie 2007
50
35
Sierpień 2007
50
35
Profil użytkownika bate330 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy40,7%
Konkursy Bukmacherskie40,7%
Firmy Bukmacherskie13,0%
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie5,6%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
18 czerwca 2016 21:07
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 4:00
Spotkanie: Meksyk-Chile
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak dla mnie Chile do tej pory nic atrakcyjnego nie pokazało w tej edycji Copa America ani we wcześniejszych meczach - nie pokonali żadnego znaczącego zespołu do tej pory. Obrona kiepska, atak taki sobie, ten zespół ma o wiele większy potencjał niż go prezentuje, a faza do której zaszedł i tak jest wysoka. W sumie to ciężko byłoby im nie wyjść z grupy z rywalami klasy Boliwii (najsłabszy zespół Ameryki Południowej), oraz Panamy... z którymi stracili naprawdę dużo bramek, w ogóle inna klasa zespołów. Jedyny trudny mecz z Argentyną przegrali 2:1 strzelając honorową bramkę w ostatniej minucie. Co innego można powiedzieć już o Meksyku, który jest w kapitalnej formie ograli już Chile przed mistrzostwami, w grupie radzili sobie świetnie, zmiażdzyli Urusów, o meczu z Jamajką nie będę wspominał bo to akurat też była inna klasa, z Wenezuelą zremisowali - ostatni mecz i średnio im zależało na zwycięstwie raczej, a w dodatku ta Wenezuela jest jakaś nieobliczalna w tej edycji turnieju 😄 . Jak dla mnie Meksyk jest zespołem obecnie lepszym, z lepszą formą, choć sam poziom obu zespołów jest porównywalny, tak w tej tym razem raczej sprawiedliwiej byłoby gdyby to Meksyk zagrał w następnym etapie ;)
100
14 czerwca 2016 14:35
zobacz
hmm, mam takie pytanko odnośnie sytuacji w tej grupie.. Rosji zagrożono, że jak znowu zrobią masakrę po kolejnym meczu na euro, to zostaną wyrzuceni z turnieju.. gdyby taka sytuacja zaistniała, teoretycznie wszystkie mecze z rosją to by były walkowery dla drużyn z którymi grają, czyli tak samo mecz z anglią zmienił by status na 3:0 dla anglii ? Jak taka sytuacja ma się do kuponów u buka ? czy to jeszcze by zmieniło zawarty już rozliczony kupon ? Ja na kuponie miałem 3 zdarzenia i tylko ten mecz mi nie wszedł, czy taka sytuacja by coś zmieniła ? 😄
20 maja 2016 17:13
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Wiener Neustadt - St. Polten
Typ: Obie drużyny strzelą gola w 2. połowie
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Przed nami pojedynek o przysłowiową pietruszkę. St. Polten jako moim zdaniem zasłużony mistrz Erste Liga, po klasowym ograniu LASK Linz zmierzy się w ostatnim pojedynku ligowym z Wiener Neustadt. Mistrzowie do meczu podejdą na spokojnie, bez żadnej presji, wystawiając prawdopodobnie rezerwowy skład, sprawdzając którzy zawodnicy zostaną sprzedani, a którym mogą być pisane występy w Bundeslidze. Ponadto myślę, że trener będzie prowadził różne doświadczenia taktyczne w ostatnim meczu. Wiener Neustadt zakończyło sezon w dolnej części tabeli. Jednak w końcowych meczach sezonu jakby trochę siły wróciły, ostatnie mecze udało się wygrać z FAC 3;0, oraz pokonać młodzieżówkę red bulli FC Liefering. Myślę, że na ostatni mecz przed własną publicznością Wiener Neustadt zbierze resztki sił aby wynagrodzić kibicom niezbyt atrakcyjny sezon. Ponadto przypuszczam, że mecz zakończy się dość sporą ilością bramek, i o ile w drużynie mistrzów młodzi zawodnicy będą starali się wykazać w ataku i ustrzelić jak najwięcej goli, tak i słabszy klasowo wiener neustadt też nie odpuści. Więc stawiam, że po opracowaniu przeciwnika oba zespoły strzelą gola w drugiej połowie. Przypuszczam, że mecz zakończy się wynikiem 2:2 , lub 3:1 dla gości
100
16 maja 2016 21:17
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Man Utd-Bournemouth
Typ: 0
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet.365
Analiza:

Przed nami ostatni pojedynek Premier League w tym sezonie, o ile zwycięstwo Manchesteru było pewniakiem, tak po przełożeniu meczu w innym terminie już nim raczej nie jest... Chodzi o to, że zespoły już wiedzą na co sobie mogą pozwolić w tym meczu i ile muszą od siebie dać, aby osiągnąć sukces. A mianowicie - wiele im nie potrzeba ;) Manchesterowi brakuje zaledwie 1 punkcik, aby wskoczyć miejsce wyżej, to samo jest z zespołem Bournemouth. O ile niczego to nie zmienia w przypadku awansu do LE bądź nie, tak samo w przypadku Bournemouth, tak już wyższa pozycja ligowa daje lepsze profity na koniec sezonu ;) Także bez zbędnego przemęczania się - myślę, że oba zespoły zagrają na remis, kto wie czy nawet nie wcześniej uklepany :razz: w każdym bądź razie liczę na wynik 0:0 8-)

⛔ 100
7 maja 2016 16:01
zobacz
ciśnienie na wygraną + enter = ... jakoś wg mnie średnio idzie to w parze, staram się analizować moje największe porażki u buka, aby nie popełniać już tych samych błędów, ale do tego meczu za cholere nie wiem jak podejść ;/ enter moim zdaniem jest w mniej ważnych meczach, kiedy albo sie prowadzi większą ilością punktów, albo po prostu nie ma jakiegoś wielkiego ciśnienia w klubie na wygraną, jak jest presja i ciśnienie to chyba w psychice piłkarza samo z siebie powinno się budować natchnienie, tymbardziej w takiej sytuacji jak ta :? właściwie to nie analizuje wyniku samego w sobie ale podejście zawodników do gry. Ponadto enter bardziej mi się kojarzy z takim odpoczynkiem zawodników jak jest dużo meczów na kupie i trzeba odreagować w którymś, tym razem była naprawdę długa przerwa..
7 maja 2016 10:03
zobacz
Witam! Chciałbym się z wami podzielić pewną moim zdaniem niedorzecznością, która się niekiedy pojawia, na przykładzie mojego wczorajszego typu na jaki postawiłem i niestety przegrałem. :-|

Austria - Erste Liga
spotkanie: LASK LINZ VS. SC AUSTRIA LUSTENAU

Może trochę o analizie tego spotkania i sytuacji w lidze, otóż jak wiadomo jest końcówka sezonu, dwa zespoły LASK linzer i St. Polten przodują mając tyle samo punktów, z tym, że tylko jeden zespół może awansować do ekstraklasy. Pozostałe zespoły już raczej odpadły z wyścigu. Logiką jest, że oba zespoły będą robić wszystko, żeby nie zaliczyć skuchy w meczach ze słabiakami, i właściwie tak się dzieje. Idą łeb w łeb, z tym, że linzer radzi sobie dużo lepiej, prowadzi większą ilością bramek w meczach, St. Polten prowadzi zazwyczaj jedną ledwo bramką, ale wkońcu te 3 punkty wyciąga. LASK nie jest zespołem z przypadku od początku sezonu byli faworytami, są w świetnej formie, właściwie brak porażek, jak już to wchodzą niekiedy remisy przy braku szczęścia, w przeciwieństwie do rywali, którym zdarza się przegrać mecze. Ponadto LASK poprzedni mecz wygrali spacerkiem 5:0 ze słabiakiem z dołu tabeli, raczej o zmęczeniu po takim spotkaniu nie ma mowy, do następnego spotkania cały tydzień, zespół nie gra w żadnych innych rozgrywkach, ma tylko jeden cel w lidze, ponadto żadnych poważniejszych osłabień w zespole też nie ma, grają właściwie tym samym składem. Bukmacherzy podobnie jak ja pewnie stawiają na LASK dając kurs 1.6, co jest poniekąd uzasadnione. Kilka słów o rywalu Austria Lustenau, zespół który nie gra już o nic, jest gdzieś w środku tabeli, o spadku też nie ma mowy i o awansie też nie. Nadchodzi kolejka i mecz ligowy między tymi zespołami. o 18:30 St. Polten zagrało z całkiem dobrym Kapfenbergiem - 2:1, piłkarze LASK grają o 20:30 i już znają wynik, wiedzą, że muszą wygrać.. ponadto grają u siebie. No i zaczął się mecz ii bah 2:0 dla Austria Lustenau !! Możnaby powiedzieć niespodzianka ! owszem , ale nie dziwiło by mnie gdyby LASK cisnęło ile się da i wkońcu jakoś przegrali po heroicznym boju ! :-| jednak linzer zagrał mecz poprostu od niechcenia... nie wiem czy mieli w ogóle jeden celny strzał, ja nie widziałem. Meczu nie dało się w ogóle oglądać, same błędy i po jednej i po drugiej stronie, bezsensowne straty piłek, co ciekawe linzer posiadanie miał tylko 48%.. jedyna osoba u której było widać jakieś emocje w tym meczu to zdenerwowany trener i wściekli kibice.. po meczu słychać było tylko gwizdy, co się stało po tej serii zwycięstw ? po pięknych wcześnejszych meczach ? przypadek przy pracy ? myślę, że piłkarze też powinni mieć świadomość ważności takiego spotkania, mieli do tej pory, co się z nią stało? umiejętności? po takim spotkania faktycznie bym w nie zaczął wątpić, błędy na każdym kroku głupie straty piłek w obronie, żenująco śmieszne strzały niecielne i podania, jak i cały poziom gry, nawet brak pomysłu na grę. Co się stało, że ten zespół, który pokonał w lidze każdego nagle przegrał w taki sposób na własnym stadionie ? Presja ? grali z nią już od dłuższego czasu, radzili sobie, ponadto powinna ich moim zdaniem motywować do starań , do dobrej gry przed własną publicznością. Do końca sezonu 4 spotkania w tym mecz na wyjeździe z St. Polten..
4 grudnia 2015 17:30
zobacz
pie..nie kotka za pomocą młotka.. nie było mnie w Polsce nie miałem nawet za bardzo dostępu do internetu kogo to interesuje czemu nie odwiedziałem waszej strony akurat w tym czasie nie było mnie I JUŻ kropka. nie miałem czasu poprostu. Mam się tłumaczyć, że nie włączałem waszej strony ? Nie ma to nic do rzeczy, to co robicie to jest jakaś uliczna bukmacherka, nie mająca nic w wspólnego z profesjonalną stroną niestety, i ta sytuacja to tylko potwierdza. Wasza strona jest rozumiem tylko skierowana do osób, którzy włączają ją codziennie? rozumiem... tylko co to ma do regulaminu ? Nie odwiedziłem konta przez miesiąc to znaczy, że już o nim zapomniałem i możemy je wyzerować... hahaha tak jak już wspomniałem w regulaminie nie ma wzmianki o tym, że możecie zmienić reguły po zrealizowanej już ofercie, o tym nie wspomnicie a już o tej rzekomej aktywności nawet nie wspomne.. BO O TYM NIGDZIE NIC NIE PISZE i wogóle żenujące jest, że na ten temat piszecie, bo niby co to ma do rzeczy? Tak jak wspomniałem szkoda czasu na was. Zostałem okradziony i tyle.
3 grudnia 2015 22:59
zobacz
Witamy,

W tym momencie jest czasowa zmiana systemu działania warunków bonusu powitalnego. W przypadku nie spełnieniu warunków obrotu bonusu w regulaminowym czasie zostanie odjęta TYLKO kwota bonusu.

Czyli. Jeśli wpłacił Pan 200 + 200 bonusu. Wygrał Pan i ma na koncie 1000 zł, to po upływie wymaganego czasu i nie spełnieniu warunków obrotu zostanie odjęta kwota 200 zł.

Pozdrawiamy, Zespół Otobet

Ten bukmacher jest niepoważny mówiąc delikatnie i to w dużym skrócie, SZKODA CZASU w ogóle tam grać o dalszych procesach już nie wspominając. Miałem tutaj zamieścić finalne moje racjonalne zakończenie przygody z tym krzakiem i też tak robię. Depozyt 200 zł dokonałem dn. 2015-08-26 zasady były takie że było 60 dni i bukmacher po zakończeniu tego czasu dodawał 200 zł bonusu, w sumie miało się na koncie 400 zł jak się go traciło to zostawała kwota depozytu. I tak powinno być w moim przypadku. W międzyczasie bukmacher zmienił kilka razy zasady tego bonusu. zmieniając na wypracowanie bonusu 90 dni itp, i UWAGA oferta nic nie znaczyła, bo zmiany obejmowały także użytkowników, którzy uczesticzyli w poprzedniej ofercie bonusu co by było śmieszniej hah 😃 Teraz nagle bukmacher odejmuje kwotę 200 zł od faktcznego stanu konta 😄 i tym sposobem wyczyścili moje konto do zera 😄 Pytanie tylko jakim prawem ? , skoro w regulaminie pisze, że oferta może być w każdej chwili zmieniona, co jest oczywiste, natomiast czym innym jest zrealizowana już oferta na starych zasadach. Prawo nie działa wstecz. W skrócie to wygląda tak, kupujemy telewizor za 200 zł, po roku telewizor w sklepie kosztuje 500 zł, a sklep nam wysyła fakturę na dopłatę 300 zł, bo się ceny zmieniło... to jest śmiech na sali 😃 Jak widać bukmacher nie trzyma się nawet swojego regulaminu... mało tego strona się wiesza jest poprostu byle jaka, problemy przy wypłatach(skany, jakieś wymysły po 2 dokumenty... to tez nie jest w ogóle jasne do końca ile tych dokumentów), przy wpłatach jak widać też... bo co to za pomysł przymusowy bonus, i wyczyszczenie konta do zera jak w moim przypadku.. to się kupy nie trzyma... Jakieś zmiany regulaminów co chwile... co chwile jakieś bonusy, które i tak są później usuwane... Mówiąc w dużym skrócie - drogi użytkowniku, jeśli wpłacisz tam pieniądze już najbardziej prawdopodobne, że ich nie ujrzysz na oczy,a zawsze coś na ciebie się znajdzie, a jak nie to się zmienią zasady i i tak ujrzysz zerowe konto 😄 naprawdę szkoda czasu.. przypomina mi to takie francuskie loterie internetowe, bardzo popularne swego czasu typu le net gagnant, gdzie sobie wszyscy ludzie grali zbierali punkty każdego dnia, jak co do czego przyszło, ludzie chcieli wypłacić pieniądze wygrane to strona albo nie akceptowała wypłat ze strony albo przestawała istnieć .. amen 😄 Przestrzegam, bo już trochę znam te krzaki internetowe 😄 z otobet jest taka różnica, że starają się omamić wszystkich, że są profesjonalni i uczciwi, jednak nic z powyższych.
11 września 2015 14:58
zobacz
1. Gijon - Valencia 1.połowa ilość goli 0 @ 2.50
2. Espanyol - Real ilość goli gospodarzy - 0 2.10
3. Levante - Sevilla Wynik 1 połowy 0 @ 2.10
4. Malaga - Eibar Obie strzelą gola @ 2.15
5. Atletico Madrid - Barcelona powyżej 2.5 @ 2.10
Otobet
✅ 17
10 września 2015 15:24
zobacz
1) Borussia MG - Hamburger SV
Wynik: 0:0
Pierwszy gol: Brak gola
Under/over: under
Wynik pierwszej połowy: 0:0

2) Bayern Monachium - FC Augsburg
Wynik: 2:0 ✅
Pierwszy gol: Bayern
Wynik pierwszej połowy: 1:0

3) Bayer Leverkusen - SV Darmstadt
Wynik: 2:1
Pierwszy gol: Darmstadt ✅
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 1:1

4) Hannover 96 - Borussia Dortmund
Wynik: 1:0
Pierwszy gol: Hannover ✅
Wynik pierwszej połowy: 1:0

5) Hertha BSC - VFB Stuttgart
Wynik: 1:1
Pierwszy gol: Hertha BSC ✅
Wynik pierwszej połowy: 0:0

6) FC Ingolstadt - VFL Wolfsburg
Wynik: 3:3 ✅
Pierwszy gol: VFL Wolfsburg
Under/over: over
Wynik pierwszej połowy: 1:2

7) Eintracht Frankfurt - 1.FC Köln
Wynik: 2:2
Pierwszy gol: Eintracht ✅
Under/over: over ✅
Wynik pierwszej połowy: 1:1

8) 1899 Hoffenheim - Werder Brema
Wynik: 2:1
Pierwszy gol: 1899 Hoffenheim
Under/over: over ✅
Wynik pierwszej połowy: 2:0

9) Schalke 04 - FSV Mainz
Wynik: 1:0 ✅
Pierwszy gol: Schalke 04 ✅
Wynik pierwszej połowy: 0:0 ✅

11 punktow
9 września 2015 13:24
zobacz
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa Del Rey
Godzina: 20:30
Spotkanie: UCAM Murcia - Algeciras
Typ: 1 - wygra do zera
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Przed nami spotkanie między zespołami z południa Hiszpanii. Murcia to średniak ligowy, który pnie się w tabeli ku górze, a Algeciras też średniak jednak o trochę niższych możliwościach i niższej pozycji ligowej. W meczu nie będzie za wiele bramek, ani jeden ani drugi zespół nie strzela ich zbyt wiele. Poprzedni mecz Algeciras wygrał fuksem z Melilla, która jest bardzo słabym zespołem moim zdaniem jest na dnie tabeli (zresztą jak co sezon) bramkę strzelili na 1:0 w doliczonym czasie gry... Algeciras ma przed sobą cięższego rywala.. jak potrafił wymęczonym meczem awansować do tej fazy, to więcej niż pewne jest, że tym razem przegra. Stawiam, że będzie 1:0, albo 2:0 przy dobrych wiatrach dla gospodarzy.
⛔ 100
8 września 2015 13:27
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Mołdawia - Czarnogóra
Typ: Mołdawia strzeli 0 goli
Kurs: 2,10
Bukmacher: bwin
Analiza:
Przed nami spotkanie pomiędzy zespołami, Mołdawii, która gra tak naprawdę o nic.. będą próbować się bronić, jednocześnie nie dopuścić do blamażu, grają bez presji, ale też bez zaangażowania, zespół jest ponadto bardzo słaby, strzelają bramek jak na lekarstwo, nie potrafią pokonać ani liechtensteinu, ani luksemburgu, grają nijak, czarnogóra z kolei czasem potrafi zaskoczyć.. grają o dobre miejsce w tabeli, ale raczej już nie o awans... jak na taki mały kraj mają dobry futbol, Mecz zakończy się zwycięstwem Czarnogóry, albo bezbramkowym remisem w sytuacji gdy mołdawia stworzy mur obronny, a Czarnogórzaną niespecjalnie będzie się chciało strzelić gola.. więc stawiam, że Mołdawia nie strzeli żadnej bramki w tym meczu.
✅ 110
3 września 2015 15:00
zobacz
Dyscyplina: EURO - kwalifikacje
Spotkanie: Bułgaria - Norwegia
Typ: 1:1
Kurs: 6.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami spotkanie między zespołami o bardzo słabej formie. Bułgaria przegrywa z Maltą, z Turcją 4:0... , o Norwegii dobrego słowa nie umiem też powiedzieć, nie potrafi wygrać z Azerbejdżanem, z Chorwacją przegrywa 5:1, i z Estonią 1:0. Wielokrotnie mówiono o tym, że w reprezentacjach zawodnicy nie potrafią się zgrać, mają ze sobą mało treningów wspólnych, ich gra nie przekłada się na wyniki klubowe - przykład gra norweskiego Rosenborg, a reprezentacja Norwegii.. Motywacje na ten mecz - raczej są nikłe, tak naprawdę oba zespoły walczą o drugie miejsce, jednak to już raczej należy do kolegów z grupy eliminacyjnej Włochów, albo Chorwatów.. Trudno mówić o jakiejś dokładnej analizy stawiając na dokładny wynik, jednak myślę, że oba zespoły stać na to aby strzelić po jednej bramce i tak właśnie to widzę, że mecz zakończy się wynikiem 1:1.. Na obecną chwilę myślę, że to jest wszystko na co stać te zespoły, a rezultaty mojego zakładu okażą się o 20:45.
⛔ 100
2 września 2015 14:45
zobacz
"Witamy

Po 60 dniach od dokonania depozytu i nie spełnienia warunków obrotu przepadają Panu środki zgromadzone na koncie gracza jedynie powyżej kwoty depozytu a sama kwota depozytu pozostanie na Pana koncie.

Pozdrawiamy serdecznie
Support OtoBet"

Czyli nie ważne ile się ugra przepada i tak bonus jak i co to powyżej także z tego maila można wywnioskować.
1 września 2015 09:24
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna, Irlandia Północna, Puchar Ligii
Spotkanie: Moyola Park - Ballymena Utd
Typ: 2
Kurs: 1.59
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Spotkanie typu podwórkowej piłki kopanej. Kiedyś znałem dobrze tą ligę i zespoły tam grające, jednak od tego czasu się mogło tam sporo zmienić... Ballymena zazwyczaj była zespołem z czołówki premiership posiadała kilku zawodników na profesjonalnych kontraktach, nadal gra w premiership jednak sezon nie koniecznie im się dobrze rozpoczął. Moyola Park z kolei grał w ligach stricte amatorskich bez zawodników na profesjonalnych kontraktach i obecnie dużo się nie zmieniło. Zespół jest na niskiej pozycji w 3 lidze... Liga Północnoirlandzka jest dość kontrastowa jeśli chodzi o premiership to odbiega klasą jako pół-amatorska liga (z profesjonalnymi zespołami typu Linfield) w stosunku do niższych klas z zespołami typowo amatorskimi, dlatego kontrast tego meczu jest zachowany i myślę, że dla gości mecz z logicznego punktu widzenia powinien okazać się spacerkiem.
⛔ 100
27 sierpnia 2015 15:43
zobacz
Taką informację dostałem na livechacie 😄 ale ok, w sumie często w livechacie wprowadzają w błąd, więc nic nowego, tym samym zwracam honor skoro tak sprawa wygląda 😄 Zobaczymy jak będzie wyglądała sprawa przy wypłacie mam nadzieję, że bezproblemowo i się nie zawiodę, co spowoduje, że skorzystam z usług zakładu w przyszłości 😄
27 sierpnia 2015 08:45
zobacz
mało tego nie da się dokonać pierwszego depozytu bez wzięcia bonusu... 😃 Sami sobie strzelają w kolano bo niby kto by chciał im przelewać kasę jak tak robią a strata niemalże pewna. To jest jakiś absurd! 😃
27 sierpnia 2015 08:29
zobacz
Niestety ale bukmacher w przypadku nie obrócenia w ciągu 60 dni, zabiera kwotę bonusową + .... depozyt 😄 więc ostrzegam, sam się na tym naciąłem, ale dowiedziałem się o tym dopiero po depozycie 😄 przestrzegam...
24 sierpnia 2015 14:47
zobacz
Bate330 - posiadam konto w Otobet, akceptuję i w pełni spełniam regulamin
24 sierpnia 2015 14:46
zobacz
Bate330 - Posiadam konto w WilliamHill, zapoznałem się z regulaminem, spełniam go i w pełni akceptuję.

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
logika typów

bate330 : Witam! Chciałbym się z wami podzielić pewną moim zdaniem niedorzecznością, która się niekiedy pojawia, na przykładzie mojego wczorajszego typu na jaki postawiłem i niestety przegrałem. :-| Austria - Erste Liga …

ostatni wpis 7 maja 2016 16:01 przez bate330
Limited Martingale

bate330 : Witam serdecznie, otóż chcialbym się pochwalić pewną zmodyfikowaną formą progresji. Progresja ta obejmuje zakłady dwudrogowe, o tym samym kursie, co powoduje że system ten dobrze sprzawdza się w tenisie, siatkówce …

ostatni wpis 26 czerwca 2012 21:32 przez edi8
Bonus

bate330 : No najlepiej to wziązc i usunac moja prosbe bez słowa... ;/ takk.. i tak z tym bonusem jest ;/

ostatni wpis 5 sierpnia 2009 22:46 przez al_capone
micha3lny
micha3lny
Sie 2015
6 8 4
  • Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.