Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

barlo123

barlo123
Gru 2018
147
1 925
Grudzień 2018
56 minut temu
147
24
1 925
Mężczyzna
26 lat

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie43,7%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie34,4%
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy20,5%
Firmy Bukmacherskie1,3%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
wczoraj 14:06
zobacz

Luksemburg powyżej 2,5 kartek 2.42 @efortuna 

Dla to mnie petarda, przecież Luksemburg to najbardziej regularnie łapiąca kartki drużyna w całych eliminacjach do EURO 2020. Rozegrali 7 meczy w tych eliminacji i w każdym z nich dostawali minimum 2 kartoniki, a łącznie już 20 razy lądowali w notesie u sędziego. Mało tego Luksemburg w czasie przerw, rozegrał 2 mecze
towarzyskie i tam też wyłapali 5 kartek. Popełniają bardzo dużo fauli technicznych, próbują grać
wysoko(42% posiadania pilki w Portugalii robi wrażenie), co często kończy się kontrami ze strony przeciwnej. Dzisiaj naprzeciwko mamy samych technicznych i szybkich pilkarzy Portugalii więc tych fauli będzie jeszcze więcej, a taki sędzia jak Gil Manzano odrazu sięga po kartonik. 

Luksemburg pow 1.5 kartki 1.48
Kosowo pow 1.5 kartki 1.51
Ako: 2.23

Dla mnie bardzo fajne ako na dzisiaj. Pierwszy mecz opisałem wyżej i do ako gram jedną linie niżej.. Co do drugiego meczu to gram 2 kartki Kosowa. Dlaczego? Sędzia Nasz rodak- Paweł Gil ze średnią ponad 4 kartonika na mecz, a więc dosyć overowy arbiter. Bałkany to zawsze gorący teren, publiczność nie odpusci swoim piłkarzom meczu z Anglikami, a dzisiaj od pierwsze minuty sama szybka i techniczna młodzież- Abraham, Sterling, Sancho, zresztą w pierwszym meczu Kosowo wyłapało aż 5 kartoników. Ktoś mi zaraz napisze, że to mecz o nic, że będzie spokojna gra- daleko przykładu szukać nie trzeba: Wczorajsze mecze Cypr-Szkocja 6 kartek, San Marino- Kazachstan 5 kartek, Słowenia- Łotwa 6 kartek.

wczoraj 07:13
zobacz
Ronaldo strzeli min 2 bramki 3.20 @betfan

W większości buków ten kurs to około 2.20, więc sporo więcej płaci betfan za 2 bramki Portugalczyka. Sprawa jest prosto, Ronaldo potrzebuje 2 bramek aby zostać samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców całych eliminacji ME 2020, dodatkowo dzisiaj Kane od pierwszych minut odpoczywa w meczu z Kosowem. W ostatnim meczu większość piłek było granych pod Cristiano, miał ponad 7 dobrych okazji do strzelenia gola, udało mu się 3 zamienić na gola. Dzisiaj sprawa powinna być równie prosta, bo Luksemburg nie zamyka się we własnym polu karnym, tylko stara się grać odważnie, wysoko presingiem, co dodatkowo będzie stwarzać okazje na kontry dla szybkim Portugalczyków. Po 12 dodam jeszcze jeden moim zdaniem bardzo fajny typ na dzisiaj.
16 listopada 2019 19:21
zobacz
Bład na betfanie, więc można zagrać, zaraz pewnie zniknie, nie wiem czy to wejdzie, ale ten sam zakład obok jest po kursie 4.00... W pierwszym meczu zostało to poryte.

Polska nie przegra, wykona więcej rożnych, Izrael więcej kartek 10.00 @betfan
16 listopada 2019 19:24 przez barlo123
16 listopada 2019 18:26
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do EURO 2020
Godzina: 15:00
Spotkanie: Luksemburg- Portugalia
Typ: Over 2.5+ bts
Kurs: 3.85
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Skopiuje swoją analize, którą pisałem zaraz po pojawieniu się kursów i było na to zdarzenie 5.00, spadło, ale nadal można grać.

Kurs pewnie zaraz poleci, bo to jest totalne nieporozumienie, przecież takich kursów na to zdarzenie nawet nie ma na mecze San Marino z Belgami na wyjezdzie, a tutaj taka promocja od bukmacherów. Luksemburg to co najmniej 2 klasy lepszy zespół niż piłkarze San Marino. Na logike, w pierwszym meczu, gdzie Luksemburg grał na wyjezdzie z Portugalią na to zdarzenie było w granicach 2.60, a tutaj gra u siebie, gdzie teoretycznie szanse powodzenia są wieksze i kurs prawie 2x wiekszy ?!!! Luksemburg to naprawde poukładany zespół, grający wysoko, przecież u siebie w tych eliminacjach strzelali każdej drużynie, Litwie, Serbii i Ukrainie, dlaczego mają nie strzelić Portugalii, która traciła gola nawet ze słabą Litwą poza domem?

100

wczoraj 18:09 przez neutralny
15 listopada 2019 08:05
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Euro 2020
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia- Szwecja
Typ: Powyżej 5.5 kartek
Kurs: 2.01
Analiza:

To trzeba zagrać, bezpośredni mecz o awans dla Rumunii i Szwecji, gorący teren w Bukareszcie, tutaj będzie wojna. Sędzia tego spotkania to Daniele Orsato, a więc Pan, który lubi rzucać kartkami na lewo i prawo ( średnia ponad 5 kartonika na mecz). Ktos zaraz napisze „przecież to nie mecz o wszystko, moga awansować przez Lige Narodów”- pewnie, że mogą, ale na ten moment w Lidze Narodów zostaną takie zespoły jak Bośnia, Irlandia, Irlandia Pólnocna, Węgry/Walia/Słowacja, Szkocja, Norwegia i w zależności od układu tylko 1 zespół na 4 wywalczy sobie awans, więc szanse pozostaną, ale bardzo małe. Ja dzisiaj gram kartki, bo zarówno Rumunia jak i Szwecja bardzo dużo faulują w tych eliminacjach, mają twardych zawodników w obronie, każdy z tych zespołów chce sobie zapewnić bezpośredni awans na EURO 2020.

100

16 listopada 2019 00:13 przez waldi1979
15 listopada 2019 08:02
zobacz

Rumunia- Szwecja
Powyżej 5.5 kartek 2.02 @betfan

To trzeba zagrać, bezpośredni mecz o awans dla Rumunii i Szwecji, gorący teren w Bukareszcie, tutaj będzie wojna. Sędzia tego spotkania to Daniele Orsato, a więc Pan, który lubi rzucać kartkami na lewo i prawo ( średnia ponad 5 kartonika na mecz). Ktos zaraz napisze „przecież to nie mecz o wszystko, moga awansować przez Lige Narodów”- pewnie, że mogą, ale na ten moment w Lidze Narodów zostaną takie zespoły jak Bośnia, Irlandia, Irlandia Pólnocna, Węgry/Walia/Słowacja, Szkocja, Norwegia i w zależności od układu tylko 1 zespół na 4 wywalczy sobie awans, więc szanse pozostaną, ale bardzo małe. Ja dzisiaj gram kartki, bo zarówno Rumunia jak i Szwecja bardzo dużo faulują w tych eliminacjach, mają twardych zawodników w obronie, każdy z tych zespołów chce sobie zapewnić bezpośredni awans na EURO 2020.

16 listopada 2019 10:50 przez barlo123
14 listopada 2019 16:32
zobacz
cytat z dnia 14 listopada 2019 15:58 przez ajaks
Kosowo nawet jak przegra z Czechami i w swojej grupie zajmie 3 miejsce, będzie mieć szansę na awans przez baraże. Przypominam wszystkim bo widać niektórym to umknęło, Kosowo wygrało swoją grupę w Lidze Narodów. 

Twoim tokiem myślenia to równie dobrze mogą sobie odpuscic te eliminacje Szwajcaria, Anglia, Portugalia, Holandia i wiele wiecej zespołów bo przecież też wygrali swoją grupę w Lidze Narodów...
Każdy zespół chce się zakwalifikować bezpośrednio, przecież z play offów Ligi Narodów tylko jedna drużyna z calej „dywizji” uzyska awans. Kosowo będzie rywalizowało z Macedonią, Białorusią i Gruzją, więc wcale nie tak łatwo. Napewno dzisiaj nie odpuszczą, tylko zostawią wszystko na boisko co mają.

Aa no i Czesi są w takiej samej sytuacji jak Kosowo, bo wskoczą do baraży w dywizji A, w razie niepowodzenia w normalnych kwalifikacjach, więc Twoj argument kompletnie nie na miejscu.

14 listopada 2019 16:37 przez barlo123
13 listopada 2019 17:49
zobacz

Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Euro 2020
Spotkanie: Czechy- Kosowo
Typ: Over 2.5 + bts
Kurs: 2.25
Analiza:

Miesiąc temu pograłem to po kursie 2.60, jak widać kurs trochę spadł, ale nadal moim zdaniem warto. W tym meczu piłkarzy Kosowa interesuje tylko zwyciestwo, więc od początku muszą ruszyć do ataku, jak ktoś oglądał mecze Kosowa to zauważył jak wysoko grają presingiem, przecież Anglia w drugiej połowie nie istniała, Kosowo strzelało w każdym meczy w tych eliminacjach, tutaj powinno być podobnie. Jest kapitalny Rashica, który obecnie najbardziej wyrożnia się w Werderze Brema, jest Muriq- najlepszy strzelec Fenerbahce ( 7 goli w 11 meczach), Berisha z Lazio, Celina ze Swansea, a najważniejsze, że to wszystko poukładał ich trener Challandes. Kosowo nie będzie kalkulowało, tylko zagra otwarty mecz, w obronie nie błyszczą, tracą sporo goli, ale ofensywa i zaangażowanie nadrabia to. Po drugiej stronie reprezentacja Czech, w której grają głównie piłkarze rewelacyjnej Slavii, uzupełnieni przez piłkarzy z Bundesligii i Serie a. Ja tu widze otwarte spotkanie, tym bardziej, że Kosowo tracąc gola bardzo się otworzy.

125

14 listopada 2019 22:27 przez karciarz
12 listopada 2019 23:31
zobacz

Luksemburg- Portugalia
Powyżej 2.5 + obie strzelą 5.00 @betfan

Kurs pewnie zaraz poleci, bo to jest totalne nieporozumienie, przecież takich kursów na to zdarzenie nawet nie ma na mecze San Marino z Belgami na wyjezdzie, a tutaj taka promocja od bukmacherów. Luksemburg to co najmniej 2 klasy lepszy zespół niż piłkarze San Marino. Na logike, w pierwszym meczu, gdzie Luksemburg grał na wyjezdzie z Portugalią na to zdarzenie było w granicach 2.60, a tutaj gra u siebie, gdzie teoretycznie szanse powodzenia są wieksze i kurs prawie 2x wiekszy ?!!! Luksemburg to naprawde poukładany zespół, grający wysoko, przecież u siebie w tych eliminacjach strzelali każdej drużynie, Litwie, Serbii i Ukrainie, dlaczego mają nie strzelić Portugalii, która traciła gola nawet ze słabą Litwą poza domem? Tym bardziej, że Portugalia mecz z Luksemburgiem może już grać rezerwowym składem, po takim kursie ja to biore.

Bułgaria- Czechy 
Czechy wygrają 1.76 @betfan

Ja to już zagrałem wcześniej po 1.80, tutaj wszystko zależy od wyniku meczu Czechy- Kosowo, a moim zdaniem pilkarze z Bałkanów powalczą. W przypadku braku zwycięstwa piłkarzy Czech z Kosowem o awansie będzie decydował właśnie ten mecz i właśnie tutaj jest cały haczyk. Trochę policzyłem i w przypadku bezpośredniego awansu na euro Czechow , zwalnia się miejsce w play-offach w grupie B Ligii Narodów, a Bułgaria zajmuje w grupie C 2 miejsce ( nie liczę Rumunii, bo tak czy siak, któraś z drużyn Szwecja, albo Rumunia awansują co nas nie interesuje w tym przypadku bo będzie po prostu jedno wolne miejsce), a więc Bułgaria wskoczy automatycznie do gry w play-offach o awans na euro 2020. To jest ich jedyna możliwość, więc napewno odpuszczą mecz Czechom i dadzą im gładko wygrać, zresztą Bułgaria zagra bez własnej publiczności w ramach kary z meczu z Anglią. 

Czechy- Kosowo
Obie strzelą i powyżej 2.5 goli 2.25 @betfan

Miesiąc temu pograłem to po kursie 2.60, jak widać kurs trochę spadł, ale nadal moim zdaniem warto. W tym meczu piłkarzy Kosowa interesuje tylko zwyciestwo, więc od początku muszą ruszyć do ataku, jak ktoś oglądał mecze Kosowa to zauważył jak wysoko grają presingiem, przecież Anglia w drugiej połowie nie istniała, Kosowo strzelało w każdym meczy w tych eliminacjach, tutaj powinno być podobnie. Jest kapitalny Rashica, który obecnie najbardziej wyrożnia się w Werderze Brema, jest Muriq- najlepszy strzelec Fenerbahce ( 7 goli w 11 meczach), Berisha z Lazio, Celina ze Swansea, a najważniejsze, że to wszystko poukładał ich trener Challandes. Kosowo nie będzie kalkulowało, tylko zagra otwarty mecz, w obronie nie błyszczą, tracą sporo goli, ale ofensywa i zaangażowanie nadrabia to. Po drugiej stronie reprezentacja Czech, w której grają głównie piłkarze rewelacyjnej Slavii, uzupełnieni przez piłkarzy z Bundesligii i Serie a. Ja tu widze otwarte spotkanie, tym bardziej, że Kosowo tracąc gola bardzo się otworzy.

Czechy- Kosowo
Powyżej 5.5 kartek 1.75 @forbet

Kursy dopiero co zostały wystawione, a juz lecą. Sędzia tego spotkania to Pan Rocchi, który ma bardzo wysoką średnią kartek na mecz, ostatni mecz Chelsea z Ajaxem to 7 kartoników w tym 2 czerwone. Tutaj mecz o byc albo nie byc dla piłkarzy Kosowa, a oni nogi nie odstawiają, ostatnio z Anglią na wyjezdzie sami złapali 5 kartoników, tutaj będzie podobnie.

14 listopada 2019 22:58 przez barlo123
9 listopada 2019 10:06
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Valencia- Granada
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Dla mnie taki kurs na to zdarzenie to petarda, tutaj powinno byc max 1.80. Valencia jak i Granada to przeciez jedne z bardziej overowych zespolow jak na hiszpanskie realia, kompletnie nie rozumiem takiego kursu. Nie lubie statystyk, ale tutaj trzeba je podac: Valencia 12 meczy- 35 goli, Granada 12 meczy - 34 gole. dodatkowo na ostatnie 10 spotkan Valencia u siebie tracila w 9 meczach gola, a Granada na 10 meczy na wyjezdzie w kazdym strzelala bramke !!! Dodatkowo w ostatnim meczu Granady kontuzji nabawil sie podstawowy obronca Diaz, ktory do tej porty mial rozegrane wszystkie mozliwe minuty w 12 spotkaniach w La Liga. W jego miejsce dzisiaj ma wskoczyc Quini, ktory po kontuzji dopiero rozegral 52 minuty w dwoch meczach ( Zreszta w meczu z Getafe zostal zmieniony juz po pierwszej polowie, gdzie Granada stracila 2 gole). Dodatkowo Brice- defensywny pomocnik Granady pojechal na zgrupowanie kadry, a pod znakiem zapytania stoi wystep podstawowego bramkarza - Silvy. W jego miejsce ma wskoczyc chlopak, ktory ma rozegrane w profesjonalnej pilce 3 mecze na zapleczu La Liga, w ktorych jako bramkarz dostal czerwona i zolta kartke.. Na Estadio de Mestalla Valencia zawsze mega ofensywnie gra, a Granada przeciez to jest zespol, ktory gra kapitalnie z kontry ( Najwiecej wyjazdowych bramek w calej La Liga to wlasnie bramki Granady). Ja taki kurs pobieram z pocalowaniem reki. 

100
9 listopada 2019 23:41 przez neutralny
9 listopada 2019 10:04
zobacz
Valencia- Granada
Powyzej 2.5 goli 2.25 @Betfan

Dla mnie taki kurs na to zdarzenie to petarda, tutaj powinno byc max 1.80. Valencia jak i Granada to przeciez jedne z bardziej overowych zespolow jak na hiszpanskie realia, kompletnie nie rozumiem takiego kursu. Nie lubie statystyk, ale tutaj trzeba je podac: Valencia 12 meczy- 35 goli, Granada 12 meczy - 34 gole. dodatkowo na ostatnie 10 spotkan Valencia u siebie tracila w 9 meczach gola, a Granada na 10 meczy na wyjezdzie w kazdym strzelala bramke !!! Dodatkowo w ostatnim meczu Granady kontuzji nabawil sie podstawowy obronca Diaz, ktory do tej porty mial rozegrane wszystkie mozliwe minuty w 12 spotkaniach w La Liga. W jego miejsce dzisiaj ma wskoczyc Quini, ktory po kontuzji dopiero rozegral 52 minuty w dwoch meczach ( Zreszta w meczu z Getafe zostal zmieniony juz po pierwszej polowie, gdzie Granada stracila 2 gole). Dodatkowo Brice- defensywny pomocnik Granady pojechal na zgrupowanie kadry, a pod znakiem zapytania stoi wystep podstawowego bramkarza - Silvy. W jego miejsce ma wskoczyc chlopak, ktory ma rozegrane w profesjonalnej pilce 3 mecze na zapleczu La Liga, w ktorych jako bramkarz dostal czerwona i zolta kartke.. Na Estadio de Mestalla Valencia zawsze mega ofensywnie gra, a Granada przeciez to jest zespol, ktory gra kapitalnie z kontry ( Najwiecej wyjazdowych bramek w calej La Liga to wlasnie bramki Granady). Ja taki kurs pobieram z pocalowaniem reki. 
7 listopada 2019 15:16
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie: Sassuolo- Bologna
Kurs: 1.76
Analiza:

Dla mnie to jest najlepszy opcja na cala 12 kolejke Serie A. Obie druzyny mega ofensywnie grajace, a co najwazniejsze przy stracie gola otwieraja sie, dlatego nie zagram tutaj kombinacji z obie strzela, tylko bezpieczny over w calym meczu. W tym sezonie na Reggio Emilia pada bardzo duzo bramek ( w kazdym meczu minimum 3 gole, a srednia to ponad 4,5 bramki na mecz!!! ). Bologna znowu frajersko traci gola u siebie w koncowce meczu, teraz z Interem, wczesniej z Roma, a to dlatego, ze Mihajlovic ma taki styl gry, ze nie zadawala sie remisem, caly czas jego zespol gra do przodu. O problemach w defensywie Sassuolo juz pisalem nie raz, tam gra dwoch chlopakow z rocznika 1999, ze wzgledu na urazy Chirichesa, Ferrari i Rogerio. Dodatkowo z powodu kontuzji w poprzednim spotkaniu wypada im kolejny defensor - Marlon. Ja nie wiem jak De Zerbi to poustawia, ale juz w poprzednim meczu musial wyjsc od poczatku Giorgos, ktory debiutowal w pierwszym zespole, a na mecz z Bologna potrzebuja kolejnego defensora zeby zalatac dziure po Marlonie.. Orsolini, Soriano, Sansone czy Palacio beda krecic obrona Sassuolo bez dwoch zdan. Gospodarze za to z przodu wygladaja bardzo dobrze w tym seoznie, Barardi, Caputo, Boga czy Duncan to gwarancja goli w tym sezonie. 

76
9 listopada 2019 17:55 przez psotnick
7 listopada 2019 15:15
zobacz
Sassuolo- Bologna
Powyzej 2.5 goli 1.76 @Betfan

Dla mnie to jest najlepszy opcja na cala 12 kolejke Serie A. Obie druzyny mega ofensywnie grajace, a co najwazniejsze przy stracie gola otwieraja sie, dlatego nie zagram tutaj kombinacji z obie strzela, tylko bezpieczny over w calym meczu. W tym sezonie na Reggio Emilia pada bardzo duzo bramek ( w kazdym meczu minimum 3 gole, a srednia to ponad 4,5 bramki na mecz!!! ). Bologna znowu frajersko traci gola u siebie w koncowce meczu, teraz z Interem, wczesniej z Roma, a to dlatego, ze Mihajlovic ma taki styl gry, ze nie zadawala sie remisem, caly czas jego zespol gra do przodu. O problemach w defensywie Sassuolo juz pisalem nie raz, tam gra dwoch chlopakow z rocznika 1999, ze wzgledu na urazy Chirichesa, Ferrari i Rogerio. Dodatkowo z powodu kontuzji w poprzednim spotkaniu wypada im kolejny defensor - Marlon. Ja nie wiem jak De Zerbi to poustawia, ale juz w poprzednim meczu musial wyjsc od poczatku Giorgos, ktory debiutowal w pierwszym zespole, a na mecz z Bologna potrzebuja kolejnego defensora zeby zalatac dziure po Marlonie.. Orsolini, Soriano, Sansone czy Palacio beda krecic obrona Sassuolo bez dwoch zdan. Gospodarze za to z przodu wygladaja bardzo dobrze w tym seoznie, Barardi, Caputo, Boga czy Duncan to gwarancja goli w tym sezonie. 
8 listopada 2019 22:24 przez barlo123
7 listopada 2019 12:47
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Monchengladbach- Roma
Typ: Powyzej 4,5 kartek
Kurs: 1.86
Analiza:

Sedzia tego spotkania jest Gil Manzano, wiec dosyc overowy sedzia (srednia ponad 5 kartonikow na mecz). W pierwszym meczu zobaczylismy 6 kartek, tutaj moim zdaniem powinno byc podobnie, ogolnie pilkarze Borussi lapia bardzo duzo kartonikow w tej edycji LE.( 3 mecze z ich udzialem i srednia 7 kartek na mecz) Najwazniejsze jest, ze Roma nie odpuszcza tych rozgrywek, wychodzi zawsze najmocniejszym skladem, a tutaj maja cos do udowodnienia, po ostatnim meczu, gdzie sedzia ich oszukal na karnego w ostatniej minucie dla Monchengladbach. Taka linie po takim kursie biore.

86

7 listopada 2019 23:00 przez waldi1979
7 listopada 2019 12:44
zobacz
Rangers - Port
Over 4,5 kartek 1.69 @forbet

Ja podobnie jak Kolega wyzej  ide w tym meczu w strone kartek. Kursy juz polecialy, na betfanie do 1.56 spadlo, ale jeszcze mozna zlapac na unibecie, forbecie czy bet365. W pierwszym meczu bylo 6 kartek, a tutaj obie ekipy graja na jeszcze bardziej goracym terenie w Szkocji. Obie ekipy w walce o awans, nikt tu nie bedzie odstawial nogi, dodatkowo w Porto gra dobrze znany Pepe, wiec delikatny handicap na kartki jest w meczach z nim. Sedzia tak jak Ranczo0123 napisal, srednia prawie 5 kartonikow.

Monchengladbach - Roma
Over 4,5 kartek 1.86 @Betfan

Sedzia tego spotkania jest Gil Manzano, wiec dosyc overowy sedzia (srednia ponad 5 kartonikow na mecz). W pierwszym meczu zobaczylismy 6 kartek, tutaj moim zdaniem powinno byc podobnie, ogolnie pilkarze Borussi lapia bardzo duzo kartonikow w tej edycji LE.( 3 mecze z ich udzialem i srednia 7 kartek na mecz) Najwazniejsze jest, ze Roma nie odpuszcza tych rozgrywek, wychodzi zawsze najmocniejszym skladem, a tutaj maja cos do udowodnienia, po ostatnim meczu, gdzie sedzia ich oszukal na karnego w ostatniej minucie dla Monchengladbach.

Wolfsburg- Gent
Over 4,5 kartek 1.67 @Betfan

W pierwszym meczu ten over zostal pokryty juz w pierwszej polowie, a lacznie zobaczylismy az 7 kartonikow. Obie druzyny w walce o awans, obie nie odpuszczaja, do tego sedzia, ktory we Wloszech dosyc czesto siega do kieszeni. Iratti ma srednia ponad 5 kartek, a tutaj powinnien to podtrzymac.

5 listopada 2019 17:09
zobacz
Napoli- Salzburg 
Napoli strzeli w obu polowach 2.10 @efortuna 

Zostalo wspomniane wyzej, ze tutaj bedzie duzo goli i ja sie pod tym podpisuje. Pilkarzy Salzburga interesuje tylko zwyciestwo, zeby mieli jeszcze szanse na wyjscie z grupy, wiec od pierwszej minuty ostro rusza do atakow, co moze okazac sie dla nich zgubne. Kontuzjowany jest podstawowy bramkarz zespolu z Austrii, co daje nam dodatkowy handicap. Salzburg rozegral 3 mecze w tej fazie LM i w kazdym meczy w kazdej polowie tracil co najmniej jedna bramke. Dlaczego dzisiaj ma tego nie powtorzyc z Napoli, ktore u siebie gra wybornie? Po takim kursie to biore.

Chelsea- Ajax
Powyzej 4,5 kartek 1.78 @efortuna 

Sedziuje Pan Rocchi z Wloch wiec kartki powinny byc. Jest to jeden z bardziej overowych arbitrow jesli chodzi o wloskie boiska, ze srednia ponad 5 kartonikow na mecz. Mecz decydujacy o pierwszym miejscu w grupie, szybcy skrzydlowi zarowno po jednej i drugiej stronie, ja tu widze wiele taktycznych fauli, przy ktorych taki sedzia jak Rocchi odrazu siega po kartonik.

BvB-Inter
Powyzej 3,5 kartek 1.57 @efortuna 

Linia niska, kurs do jakiegos dubelka, ale moim zdaniem dosyc pewne zdarzenie. Sedziuje Makkeile z Holandii, jego srednia nie powala, ale jest to mecz bardzo wazny w kontekscie awansu w grupie F. Przegrany bardzo sobie skomplikuje sytuacjie w grupie, te 4 kartoniki powinny byc, do tego wybuchowi Barella czy Brozovic daja w kazdym meczu Interu handicap na kartki, ja to biore.
2 listopada 2019 23:06
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 12:30
Spotkanie: Atalanta- Cagliari
Typ: Powyżej 2.5 + obie strzelą
Kurs: 1.96
Analiza:

Kurs za wysoki, więc gram. Nie chce mi się kolejną kolejke rozpisywać o stylu gry Atalanty, ale jest on najbardziej ofensywny w całej serie a. Nie lubie czystych statystyk, ale tutaj trzeba to podać: Atalanta w każdym meczu w tym sezonie traciła gola, a Cagliari w każdym strzelało, więc kompletnie nie rozumiem kursu w okolicach 2.0. Dodatkowo w Atalancie pauzuje za kartki De Roon, który często się cofa i ma zadania defensywne. W Cagliari ma kto strzelać- Simeone, 
Joao Pedro czy Nainggolan. Gole dla Atalanty to formalność- 10 spotkań i średnia 4.6 bramek na mecz robią wrażenie.

100

3 listopada 2019 14:22 przez ibis
1 listopada 2019 17:00
zobacz
cytat z dnia 1 listopada 2019 16:29 przez ibis
21:00 Real Madryt - Betis
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.89 
gospodarze powyżej 6.5 rzutów rożnych @ 1.65 
Fortuna

Po raz kolejny idę w stronę rzutów rożnych w spotkaniu Realu Madryt. Gospodarze wrzucili drugi bieg o czym świadczy ich gra oraz wyniki w ostatnich dniach. Czyżby Zidane znalazł właściwą jedenastkę?. Wydaje się, że tak. Z dobrej strony pokazali się min. Rodrygo czy Valverde, którzy być może staną się ważnymi ogniwami w zespole Realu. Jestem dalej pod wrażeniem formy Benzemy, który pomimo wielu krytyki jest dalej liderem w Realu. Przejdźmy do samego typu. Tak jak wspominałem wiele razy, Real jest maszyną do nabijania rzutów rożnych w szczególności gdy trzeba gonić wynik lub po prostu wygrać mecz. Stwarza sobie sporo sytuacji i stałych fragmentów gry, a jednymi z nich są właśnie rzuty rożne. W poprzedniej kolejce losy meczu rozstrzygnęli po 25 minutach, a mimo tego zdołali nabić osiem rzutów rożnych. Betis był jedną z najsłabszych drużyn w La Liga, ale dzięki wygranej 2:1 wydostali się z strefy spadkowej. Terminarz nie jest dla nich korzystny bowiem teraz przydało by się zmierzyć z kolejnym średniakiem, a nie ekipą, która wjeżdża na właściwe tory. Betis udowadniał jednak nie raz, że jest zespołem nie wygodnym i potrafi się przeciwstawić najlepszym. Na ostatnich pięć wyjazdowych spotkań nabili zaledwie 15 rzutów rożnych, co nie daje nam najlepszej średniej. Jednak wierzę w to, że jutro będą mieli swoje sytuacje, które po prostu te rożne dadzą. Myślę, że o gospodarzy martwić się nie musimy, bo to oni będą kontrolować ten mecz..

Panowie gdzie znajdę łączony Typ, że Benzema zaliczy asystę oraz strzeli gola?.

Na betfanie na to zdarzenie jest 5.50 obecnie, ale poproś o wystawienie na Ewinner, na większość propozycji się zgadzają, może dadzą więcej niż 5.50.

Levante- Bercelona 
Powyżej 4.5 kartek 1.57 @betfan

Kurs idealny do jakieś dubelka, sędziuje Pan Alejandro Hernandez, a więc moim zdaniem zaraz po Lahozie drugi najbardziej overowy sędzia w Hiszpanii. Tutaj kartki powinny być, pomiędzy tymi zespołami zawsze sporo ich było( ostatnie 5 meczy i średnia ponad 8 kartonika na mecz robi wrażenie),  Levante u siebie powalczy, a z szybkimi i technicznymi graczami Barcy mogą mieć problemy. Przy każdym technicznym faulu taki sędzia jak Alejandro Hernandez sypie kartkami, więc linia 5 kartek wydaje się do ogarnięcia.

2 listopada 2019 17:30 przez barlo123
1 listopada 2019 14:54
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie a 
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bologna- Inter
Kurs: 1.82
Analiza:

Dla mnie jedna z lepszych opcji na weekend. Bologna mega ofensywna u siebie, a Inter na wyjazdach gra piach w defensywie, przecież w ostatniej kolejce Brescia powinna im co najmniej z 3 gole strzelić w drugiej połowie. Parma 2 razy pokonała defensywe Interu, Sassuolo 3 razy, to Bologna z Sansone, Soriano, Orsolinim i Palacio powinna to zrobić bez problemu. Inter tak jak z tyłu gra słabo tak przeżywający drugą młodość Candreva napędza te ataki, a Lukaku czy Martinez to gwarancja goli. Dodatkowo gram over 10.5 rożnych po kursie 1.76, obie ekipy to maszynki do nabijania kornerów w tym sezonie. 

82
3 listopada 2019 00:16 przez waldi1979
1 listopada 2019 12:54
zobacz

Roma- Napoli
Powyżej 2.5 + obie strzelą 1.82 @betfan

Dosyć przyzwoity kurs na takie zdarzenie. Nie gram tego za dużą stawkę, ponieważ poszła informacja, że Manolas ma być gotowy na to spotkanie, więc ta defensywa Napoli powinna wyglądać trochę lepiej. Roma w ostatnim spotkaniu pokazała klase, wygrywając 4:0 z Udinese grając w 10. Z powodu czerwonej kartki z tamtego spotkania pauzuje Fazio, a więc środkowy obrońca, to daje nam więcej szans na powodzenie tego typu. Obie drużyny lubiące gre ofensywną, Roma w tym sezonie w każdym meczu u siebie traciła gola, Genoa potrafiła wbić im 3 gole, Sassuolo 2, to myśle, że ofensywne Napoli 1-2 razy trafi do siatki. Po drugiej stronie w formie Dżeko, Pastore, Zanilo czy Kluivert powinni coś dorzucić, nawet grając przeciwko swojemu byłemu koledze z klubu. 

Bologna- Inter 
Powyżej 2.5 goli 1.82 @betfan

Dla mnie jedna z lepszych opcji na weekend. Bologna mega ofensywna u siebie, a Inter na wyjazdach gra piach w defensywie, przecież w ostatniej kolejce Brescia powinna im co najmniej z 3 gole strzelić w drugiej połowie. Parma 2 razy pokonała defensywe Interu, Sassuolo 3 razy, to Bologna z Sansone, Soriano, Orsolinim i Palacio powinna to zrobić bez problemu. Inter tak jak z tyłu gra słabo tak przeżywający drugą młodość Candreva napędza te ataki, a Lukaku czy Martinez to gwarancja goli. Dodatkowo gram over 10.5 rożnych po kursie 1.76, obie ekipy to maszynki do nabijania kornerów w tym sezonie. 

Atalanta- Cagliari
Powyżej 2.5 + obie strzelą 1.96 @betfan

Kurs za wysoki, więc gram. Nie chce mi się kolejną kolejke rozpisywać o stylu gry Atalanty, ale jest on najbardziej ofensywny w całej serie a. Nie lubie czystych statystyk, ale tutaj trzeba to podać: Atalanta w każdym meczu w tym sezonie traciła gola, a Cagliari w każdym strzelało, więc kompletnie nie rozumiem kursu w okolicach 2.0. Dodatkowo w Atalancie pauzuje za kartki De Roon, który często się cofa i ma zadania defensywne. W Cagliari ma kto strzelać- Simeone, 
Joao Pedro czy Nainggolan. Gole dla Atalanty to formalność- 10 spotkań i średnia 4.6 bramek na mecz robią wrażenie.

Genoa- Udinese 
Genoa powyżej 1.5 gola 1.98 @betfan

Typ bardziej przeciwko Udinese, przecież ta drużyna gra obecnie najsłabszy futbol w serie a. Ostatni mecz, gdzie grali w przewadze 1 zawodnika i stracili 3 gole pokazuje wszystko. Wcześniej Atalanta wbiła im 7 bramek, a Genoa po zmianie trener naprawde gra fajnie. Pechowo przegrali z Juve w ostatniej minucie meczu, tutaj powinni wyjść od początku spotkania mocno zmotywowani. W Udine pauzuje podstawowy obrońca za kartki, a Pinamonti, Pandev czy Kouame zrobią robote u siebie. 

Milan- Lazio 
Obie strzelą 1.72 @betfan

Lazio zaraz po Atalancie to najbardziej ofensywna ekipa, tutaj nie będzie szachów, tylko otwarte spotkanie, ostatnio zdziesiątkowana Roma pokazała jak grać z Milanem. Immobile, Luis Alberto czy Correa będą w defensywe Milanu wjeżdżać jak w masło. Lazio gra na 3 obrońców i często zapomina o defensywie, jakby nie patrzeć to za Poliego Milan gra bardziej do przodu i sądzę, że u siebie strzelą. 

2 listopada 2019 20:03 przez barlo123
manipulation
manipulation
Maj 2017
341 5 436 12
matelke222
matelke222
Lut 2018 | Typer Ekstraklasa
178 855 3 9
siebier
siebier
Lis 2008
14 7
wsc
wsc
Lut 2015
86 1 766 5 15
marcio-santos
marcio-santos
Maj 2019
3
konradlkr
konradlkr
Lut 2016
3
norab
norab
Mar 2017
13 4
rafal1977
rafal1977
Sie 2019
3
mykpykcyk
mykpykcyk
Paź 2014
86 119 4
  • Widać, że inni mnie szanują

Zdobyłeś 1000 punktów reputacji

• Widzisz, dobro wraca

Otrzymałeś reputację od 50 osób

• Latka lecą

Uzupełniłeś swój wiek w profilu

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.