Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

arkadio481

arkadio481
Sie 2012
3
12
Sierpień 2012
3 godziny, 42 minuty temu
3
12
Profil użytkownika arkadio481 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie87,5%
Firmy Bukmacherskie12,5%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
17 października 2018 21:06
zobacz
13 stycznia 2013 21:49
zobacz
Popieram co do Venus i galiny voskobayvej fakt wszytko zalezy w jakiej dyspozycji bedzie amerykanka jesli w kiepskiej to Galina bedzie chciala to wykorzystac wkoncu rok temu sprawila niespodzianke i pokonala w 1 rundzie sama Sharapova nie pamietam w jakim turnieju tu moze byc niespodzianka ale nie musi 😄 co do pieknej niemki Goerges takze nie zdiwilbym sie gdyby odpadla na samym poczatku rozgrywek u niej to norma na sile szukanie winerow i co za tym idzie jak nie wchodzi to blad za bledem Jesli chodzi o chinke Na Li to nie szukalbym niespodzianki w tym spotkaniu i na tym etapie Na li calkiem niezle sobie poczyna na korcie i kwalifikantka jej nie grozna jak narazie
13 stycznia 2013 13:39
zobacz
Barthel polke wyzej od Pervak?:razz: hehe a to dobre chyba nie widziales jej w akcji kilka tygodni temu gdy grala z Wozniacka i Radwanska fakt wozniacka nie gra teraz wybitnie ale wtedy grala calkiem niezle A co do Uli to wydaje mi sie ze byl jej jeden z lepszych i ciekawszych pojedynkow w calej karierze oba pojedynki byly 3 setowe i pervak spisala sie calkiem dobrze i nie zdziwie sie jesli ogra Barthel ktora nie umie walczyc i szybko siada psycha :razz:
ganador1988
ganador1988
Gru 2012 265 838 13
  • Inni mogą brać ze mnie przykład

Przyznałeś reputację 100 osobom

• Potrafię docenić pracę innych

Przyznałeś reputację 50 osobom

• Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.