Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

andrzej4524

andrzej4524
Mar 2011
15
108
Marzec 2011
14 godzin, 17 minut temu
15
108
WLKP

Statystyki

Dział% wpisów
Zakłady Bukmacherskie, Nasze Kupony i Typy87,5%
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie6,2%
Fora Ogólnotematyczne6,2%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
13 stycznia 2020 20:02
zobacz
Dyscyplina: Piłka Ręczna ME
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dania-Węgry
Typ: Kto pierwszy zdobedzie 3 gole?? Dania
Kurs: 1,5
​​Bukmacher: Betclic
Witam serdecznie. Dziś na szybko bo pół godziny zostało do meczu. Dania po porażce w pierwszym spotkaniu musi dziś ten mecz poprostu wygrać. Naszpikowana gwiazdami duńska drużyna z Hansenem na czele po ukąszeniu w pierwszym spotkaniu aby awansować dalej dziś muszą zagrać swoje... Myślę że ruszą od początku do boju i wygrają wyścig do 3 punktów z palcem nie powiem gdzie.....:) Sam Hansen powinien dziś rzucić 8-9 bramek ale Dania to nie tylko on... Cała drużyna myśląc o walce o złoto ME musi zwyczajnie złapać swój rytm.. kurs do dubla jak najbardziej przydatny..

100
13 stycznia 2020 22:41 przez waldi1979
4 stycznia 2020 17:27
zobacz
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Atletico-Levante
Typ: Atletico poniżej 2,5 bramki
Kurs:  1.62
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam serdecznie. Na dziś pod lupę wziąłem mecz pomiędzy Atletico i Levante. Przeglądając ofertę bardzo zdziwił mnie ten kurs, gdyż patrząc na grę drużyny z Madrytu, każdy chyba już zauważył, że wielu bramek w ich meczach nie ma się co spodziewać. Na 18 meczów w lidze strzelili tylko 20 bramek. Ich mecze zazwyczaj się kręcą wokół remisu lub minimalnej wygranej. W ostatnich 15 meczach piłkarze Simeone tylko w jednym meczu, z ostatnim Espanyolem strzelili 3 bramki, do tego 3 padła w 90 minucie. Zespół Levante jest na 9 miejscu w tabeli i to też nie są chłopcy do bicia. Nie twierdze, że piłkarze Atletico nie wygrają tego meczu, jednak wydaje mi się,że zrobią to nie dużym nakładem goli. Cały mecz wydaje się być underowy, a typ na mniej niż 3 bramki atletico uważam za value i pobieram. Powodzenia

62
5 stycznia 2020 01:08 przez neutralny
28 grudnia 2019 13:36
zobacz
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Oberstdorf kwalifikacje
Godzina: 16:30
Spotkanie: Stefan Kraft
Typ: Kraft podium
Kurs: 1,8
Analiza:
Zgadzam się z kolegą wyżej który fajnie rozpisał scenariusz na inauguracje TCS.. Zazwyczaj omijam analize na skoki narciarskie gdyż wiele czynników takich jak np wiatr wpływają coraz bardziej na rywalizacje. Jednak teraz jak i jutro prognozy przewidują dobre warunki do skakania. Ja nie będę tak odważny gdyż jak dla mnie walka o zwycięstwo rozkłada sie 50% na 50% pomiędzy Ryoyu a Stefanem. Jednak podium Krafta za 1.8 jaki oferuje Betclic pobieram. Tak naprawde w TCS każdy skok jest ważny i żaden skoczek myśląc o wygranej nie może sobie pozwolić na chwile rozluźnienia. Dlatego sądzę ze na rozpoczęciu turnieju zawodnicy pokażą swoją dyspozycję i zwycięstwo rozegra się między japończykiem a austryjakiem. Bukmacherzy widzą Geigera jako trzeciego z nich a ja uważam że kto inny wskoczy na podium i Karl nie wytrzyma presji.. Może to będzie Kamil?? ja bynajmniej mam taka nadzieję...

80
29 grudnia 2019 00:47 przez neutralny
5 grudnia 2019 18:31
zobacz
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Arsenal - Brighton
Typ: Arsenal i powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.95
Bukmacher:Betclic
Nie tylko ja widzę dzisiaj przełamanie Arsenalu. No ale faktycznie po zwolnieniu trenera Emeriego arsenal dziś przed własną publicznością powinien sie przełamać. Była gwiazda zespołu Szwed Ljundberg wprowadził napewno do zespołu świeżą energię i swąd niechęci piłkarzy do byłego szkoleniowca powinien już nie być odczuwalny. Arsenal ostatnio gra słabo co na tak zasłużony klub jest wynikiem fatalnym, a patrząc na to jacy zawodnicy tam występują sądzę że dziś nastąpi przełamanie.. Zespół z Brighton nie jest słabeuszem i nie ułatwi dziś życia kanonierom jednak na wyjzadach nie idzie im aż tak dobrze. Sądzę że arsenal dziś zgarnia 3 pkt ale przy tym straci bramke i mecz zakończy sie wynikiem 2-1 dla gospodarzy.

100
5 grudnia 2019 23:30 przez neutralny
4 grudnia 2019 10:50
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leicester-Watford
Typ: Oba zespoły strzelą w 1. i 2. połowie- NIE/NIE
Kurs: 1.57
Analiza: Tak jak już pisali koledzy wyżej ja również wątpię aby ostatnia w tabeli ekipa z Watford strzeliła bramkę. Ale wiadomo to jest sport i różnie bywa. Jedna udana kontra czy rzut karny i typ do kosza, dlatego wybieram bezpieczniejszą opcję a mianowicie, że oba zespoły nie strzelą w pierwszej i drugiej odsłonie gry. O ile Leicester może tego dokonać i jest to bardzo realne, sądzę że drużynie gości będzie o to bardzo trudno. Leicester ma najmniej straconych bramek w lidze a drużyna Watford najmniej strzelonych. Przeciwko tak dobrej defensywie do tego grając na wyjeździe śmiem twierdzić, że Watford nie strzeli bramki albo max co mogą osiągnąć to jedno trafienie. Kurs fajny do dubla jakby ktoś potrzebował. 57
5 grudnia 2019 00:53 przez waldi1979
15 listopada 2018 17:19
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:20:45
Spotkanie:Chorwacja-Hiszpania
Typ:
więcej rzutów rożnych Hiszpania
Kurs:1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza: Kolega wyżej pisał o rzutach rożnych i całkowicie się z nim zgadzam. Ale nie będę szalał aż tak bardzo w handicapy. Chorwaci nie są drużyną która ma parcie na rzuty rożne.. zaczyna sie to przede wszystkim od akcji oskrzydlających a w tym zdecydowanym faworytem są Hiszpanie. Oczywiście Chorwaci podrażnieni srogą lekcja będą szukać rehabilitacji, ale wydaje mi się że to Hiszpanię będą dominatorem w tym meczu a Unibet daję ładny kurs na więcej rożnych dla Hiszpani więc korzystam..
⛔100
15 listopada 2018 17:09
zobacz
Dyscyplina: Tenis
Godzina:13:00
Spotkanie:Kubot/Melo-Marach/Pavic
Typ:Marach/Pavic
Kurs:1.84
Analiza:
Bukmacherzy chyba ostro przespali pierwsze mecze że wystawli takie kursy.. Ok rozumiem że w trakcie sezonu wszystko by się zgadzało ale akurat w finałach Łukasz i Marcelo są kompletnie pod formą. Oglądałem 2 pierwsze pojedynki i naprawdę nie widze szans aby 3 miałby się zakończyć inaczej. Do tego grają z parą która gra naprawde inteligentnie i znakomicie się ustawia na korcie.. Jak dla mnie Marach/Pavic biorą jutro ten mecz
⛔100
14 listopada 2018 10:34
zobacz
ogladales jakis mecz lube ? mimo takiego skladu mecza sie strasznie , po takim kursie nie warto imo z Wloch pogralbym Casalmagiore i Busto -1.5 seta i do tego win Monzy :> ale to sa kobity za offtopa sorry

Tak oglądałem. Męczą się w niektórych meczach to fakt ale z tak słabym rywalem we własnej hali uważam że spokojnie dają radę.. przekonamy się pozdrawiam
14 listopada 2018 08:49
zobacz
Dyscyplina: Siatkówka Włochy
Godzina:20:30
Spotkanie: Lube Civitanova -Villas Siena
Typ:Lube -2.5
Kurs:1.63
Analiza: Gospodarze obok Perugii są głównym kandydatem do mistrzostwa włoch. Mając w zespole takie gwiazdy jak Juantorena, Leal czy Sander poprostu jakość musi być. Sezon zaczęli dobrze ale już zdążyli zgubić punkty z najgroźniejszym rywalem Perugia oraz po punkcie z Trentino i Monzą. Wydaje mi się że aby nie stracić kontaktu do lidera muszą poprostu wygrywać pewnie za 3 pkt. O rywalu nie będę się zbyt wiele rozpisywał, początek sezonu fatalny 7 porażek na 7 meczy co prawda potrafia urwać seta ale uważam że lube dzisiaj na to nie pozwoli.. Własna hala, kadrowo przynajmniej Lube jest półkę wyżej, oraz świadomość że więcej prostych punktów tracić nie wolno skłania mnie do grania na czyste 3-0 dla Civitanovy.. P
⛔100
12 listopada 2018 12:39
zobacz
Dyscyplina: Siatkowka+Plusliga
Godzina:18 00
Spotkanie:MKS Bedzin- Onico Warszawa
Typ:over 178,5 pkt
Kurs:1.84
Analiza: Dzisiaj poniedziałek więc oferta bukmachera dosyć uboga, ale na pierwszy rzut oka rzucił mi się mecz naszej Plusligi. Chodzi mi o pojedynek MKS Będzin z Onico Warszawa.. Pierwsza myśl jaka mi się nasuneła to +2,5 seta dla gospopdarzy jednak kurs 1,4 mnie nie przekonuje. A więc uważam że drużyna z Warszawy jest zdecydowanie lepsza i wygra ten mecz jednak nie uważam żeby wygrali z łatwością 3 do 0. Wiadomo że Będzin ma za cel w każdym meczu zbierać jakieś punkty lub walczyć o nie aby utrzymać się w lidze. Z obecna kadra poprostu nic więcej nie są w stanie osiągnąć, ale konsekwencja i małymi krokami oraz szczęściem może im się to udać. A gdzie indziej mają to robić jak nie we własnej hali przed swoimi kibicami. Ich statystyki nie są za ciekawe bo na 6 meczów potarafili wygrać tylko jedno spotkanie ze słabą (póki co) resovią, ale we własnej hali urwali 2 sety Jastrzębskiemu Węglowi, seta niepokonanej Zaksie czy też Skrze także chłopaki walczyć potrafią. Dlatego wydaje mi się że to spotkanie nie zakończy się w 3 setach. Wystarcza 4 normalne sety do pokrycia linii. Dla odważniejszych over 181,5 w unibecie po 2,04 ja jednak biorę trochę niższą linie bo to Plusliga i różne cuda się zdarzają... Pozdrawiam
⛔100
11 listopada 2018 11:46
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 12:00
Spotkanie:
Alaves-Huesca
Typ: 1
Kurs: 2.15

Analiza: Dziś na szybko bo za parę minut mecz.Na celownik wybrałem dzisiaj w samo południe mecz w latach liga pomiędzy Alaves a zajmująca ostatnie miejsce w tabeli Huesca. Obydwie drużyny nie strzelają zbyt wielu bramek jednak drużyna gospodarzy po 11 kolejkach nagromadziła 20 pkt i zajmuje 5 miejsce w tabeli. Potrafią grać skutecznie szczególnie u siebie ogrywając m.in. real Madryt. Goście z 1 zwycięstwem i mizernym dorobkiem. Myślę że kurs 2.15 na gospodarzy jest przesądzony i proponuje skorzystać. Polecam
✅115
10 listopada 2018 14:20
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna Bundesliga
Godzina:18:30
Spotkanie:Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ: Dortmund 1x
Kurs: 1.83
Bukmacher:
Unibet
Analiza
Witam serdecznie. Sporo typów padło już na dzisiejszy hit w bundeslidze. Wydaje mi się że w starciu na szczycie góra bedzbb ekipa z Dortmundu. Od początku rundy grają naprawdę ładny, miły dla oka futbol i przede wszystkim skuteczny. Do tego wyprowadzają szybkie i bardzo groźne kontry. Wiadomo rorówni że trener ma do dyspozycji bardzo szeroka kadre co jest dużym plusem w graniu na kilku frontach. Wiadomo że przyjeżdża ich najtrudniejszy rywal od lat dlatego typ z podporka w razie remisu po atrakcyjnym kursie. Co do gosci to bayern nie gra tego co naprawdę mógłby grać. Brak pomysłu na wykończenie akcji z przodu i odbijanie się od rywala przed polem karnym. Mają w druzynie swoje problemy co przekłada się na ich dyspozycję. Wydaje mi się że bedzie to otwarty i efektowny mecz. Polecam
✅83
5 listopada 2018 17:54
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 2
Godzina:20:45
Spotkanie:Metz-Auxerre
Typ:Metz
Kurs:1.55
Analiza: W dzisiejszym spotkaniu stawiam na prowadzącą w ligue 2 drużynę Metz. Gospodarze po małej zadyszce znów wrócili na zwycięską drogę wygrywając z wyżej notowanymi przeciwnikami niż dzisiejszy rywal. W drużynie głośno mówi się o awansie i sądze że potwierdzą dzis że on im się w pełni należy.. Muszą to potwierdzić na boisku a wydaje mi się że u siebie będzie to bardzo prawdopodobne. Auxerre zajmuje 18 miejsce w tabeli i jest przeciwieństwem rywala gdyż będzie się bronić przed spadkiem.. ostatnimi czasy seria porażek, która raczej od początku rundy dobrze im nie wróży..Moim zdaniem 3 punkty zostają dziś u gospodarzy
⛔100
4 listopada 2018 10:27
zobacz
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina:16:00
Spotkanie:Manchester City-Southampton
Typ:over 10,5 rzutów rożnych
Kurs:1.73
Analiza: Jak już pisał kolega wyżej drużyna gości należy do zespołów, które nabijają sporo rzutów rożnych. Z zespołami z czołówki w ostatnich meczach również tak było zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Dziś przyjeżdzają na bardzo trudny teren ale wydaje mi się że 3-4 rzuty rożne są w stanie spokojnie nabić. Stąd mój powyższy typ, ponieważ resztę formalności dopełnią gospodarze i linia 10,5 rożnego jest spokojnie do pokrycia przez nich samych. Southampton potrafi się bronić, wiec gdy wynik bedzie sie utrzymywał obie drużyny będą szukać swoich szans. Dla odważniejszych polecam wyższą linię over 11,5 po 2,20 lub over 12,5 po 2,95. Polecam
⛔100
12 grudnia 2014 17:54
zobacz
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Almeria-Real Madryt
Typ: Real i obie nie strzelą
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam serdecznie. Na dzisiejszy wieczór wybrałem pojedynek z Hiszpanii pomiędzy Almerią a Realem. A więc do rzeczy co skłoniło mnie do takiego typu-real gra obecnie naprawdę fenomenalny futbol, niezwykle widowiskowy i skuteczny. Kto śledzi poczynania królewskich wie doskonale ile sytuacji potrafią stworzyć pod bramką przeciwnika, nie tylko tego z niższej półki ale i w bezpośrednich pojedynkach z mocniejszymi rywalami. Wygrywają mecze zdecydowanie i wysoko. Jak dla mnie wiele czynników się na to składa zaczynając od znakomitych zawodników na czele z CR7, poprzez przygotowanie fizyczne, zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty i konsekwencję taktyczną. Ich siła rażenia jest tak mocna że absencje w dzisiejszym meczu nie będą decydować zbyt wiele, a nawet stwierdzam że zawodnicy którzy dostaną dziś szanse zagrają na 110 % aby pokazać się z jak najlepszej strony. Rywalizacja na ławce jest na porządku dziennym gdyż mają szeroką kadrę zawodników, którzy byliby w podstawowym składzie silnych klubów w Europie. Co do bts to uważam że obrona realu gra zdecydowanie pewniej niż na początku sezonu, są pewni siebie i tworzą kolektyw. Dodając do tego walkę o każdą piłkę i przygotowanie fizyczne,obrona jest cały mecz wspomagana przez każdego z zawodników. Jasną sprawą jest że przypadkowa bramka zawsze może wpaść ale nie sądze by tak się stało, gdyż dużo silniejsze drużyny miały z tym problem. Kilka słów do Almerii- drużyna wyraźnie pod formą na ostatnich 8 meczy 6 porażek i 2 remisy. U siebie również nie zachwycają i w walce z silniejszymi rywalami skupiają się wyłącznie na obronie. Tutaj również kolejny argument za tym że będą mieć mało okazji w tym meczu, gdyż z realem będzie niezwykle ciężko się bronić, w przeciwnym wypadku może się to dla nich źle skończyć. Według mnie po kursie 1,9 warto w to wchodzić gdyż dla realu ważne są też statystyki i na pewno nie zlekceważą tego meczu.
⛔100
  • Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.