Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

adams235

adams235
Maj 2019
33
470
Maj 2019
6 godzin, 33 minuty temu
33
470
Mężczyzna

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie100,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
5 stycznia 2020 01:06
zobacz
Mecze za chwile wiec juz bez analizy.
Orlando - Utach 2 kurs 1.7 Fortuna

Atlanda-Indiana 2 kurs 1.37 Fortuna
Wachington - Denver 2 kurs 1.17 Fortuna
Cleveland - Oklahoma 2 lurs 1.4 Fortuna
Ako 2.25

Sacramento- Nop 1 kurs 1.73Fortuna
Dubel jeszcze ryzykowny to:
Charlotte over 100 pkt kurs 1.63 Fortuna
Jokic over 18.5 kurs 1.8 Fortuna
Ako 2.93
Milwaukke-Sa 2 +17.5 kurs 1.37 Fortuna
Waschington - Denver 2 - 7.5 kurs 1.42 Fortuna
Ako 1.94
30 grudnia 2019 20:41
zobacz
Dzis bez kokosów w ofercie więc i gra i stawka czysto rekreacyjna...spróbuje tak:
1.Kupon taki bezpieczny😉 bez szału kursy,ma grac Bledsoe oraz Antek, w chicago lekki szpital,SA ostatnio zwyzka formy podobnie Golden ale to za malo, licze ze SA łapie serie.
Chicago-Milwaukke 2 kurs 1.33 Fortuna
Utach - Detroit 1 kurs 1.24 Fortuna
Sa- Golden 1 kurs 1.33 Fortuna- ten mecz jutro
Ako 2.20

2.Kupon - Miami dobry sezon plus pelna dyscyplina u nich,portland i suns dwie overowe ekipy czuje ze poszaleja w ataku😉
Waschington - Miami 2 kurs 1.29 Fortuna
Portland - Phoenix over 228.5 kurs 1.71  Fortuna
Ako 2.20

3.Kupon ryzykowny bo nie wiadomo czy zagra Towns i Wiggins jesli 1 z nich nie zagra to ciezko beda mieli ukulac 109 pkt,do tego Portland które ma bardziej doswiadczona ekipe;
Minnesota under 109.5 kurs 1.65 Fortuna
Portland - Phoenix 1 kurs 1.6 Fortuna
Ako 2.64

4.Kupon tu liczę ze Anthony moze nie odnalezc sie w takim szybkim meczu plus z jakims malym urazem sie zmagal ostatnio, do tego z jutra Clipersi ktorzy sa półkę wyźej od Sacramento.
Anthony under 17.5 kurs 1.82 Fortuna
Sacramento- Clippers 2 1.4 Fortuna ten mecz jutro
Ako 2.55
P.s kolejka cudów ale jesli dzisiejsze mecze wejda to minimalny plus bedzie
31 grudnia 2019 11:57 przez adams235
29 grudnia 2019 23:47
zobacz
Oprócz Schrodera nie zagra Galinari również,toronto po dobrym meczu w Bostonie i przy swoich kontuzjach i krotkiej lawce przewiduje wolne tempo więc gram dubel grubo...
Toronto-Okc under 214.5 kurs 1.59 Fortuna
Denver-Sacramento 1 1.22 Fortuna
Ako 1.94 tak na logike😉 
Do tego mam luźne przemyslenia co do innych meczy...najbardziej ciekawi mnie mecz Houston bez Capeli i Westbrooka a Harden byl propable....nie lekceważe Houston mimo brakow bo sam Harden jesli zagra to moze wygrac mecz,ale po takim kursie sprobóje w drugą strone niz myslalem od rana.
NOP-Houston 1 kurs 2.2 Fortuna
No i w razie czego😉bo ten typ przeciwko Houston z ciezkim sercem gram,sproboje zawodników po fajnych kursach...
Paul over 17.5pkt Fortuna kurs 1.75 
Jokic over 19.5pkt Fortuna kurs 1.82 

Na koniec dubel jeszcze 
Adams 13.5pkt over kurs 1.85 Fortuna
Mempis-Charlotte 1 kurs 1.74 Fortuna
Ako 3.22
Dubel taki bo Toronto bez Gasola ciezko im bedzie znalezc odpowiedz,obie druzyny oslabione i licze ze OKC bedzie pchalo sporo pilek pod kosz,Memphis bez Crowdera no ale...to jest tak nieodliczalna druzyna ze warto sprobowac ewentualnie jakis over bo bedzie strzelnica tak czuje,i linia fajna bo okolo 217 lub 218   sie kreci,mecz jak dla mnie 2 najbardziej nie poukladanych druzyn po ktorych mozna wszystkiego sie spodziewac.
30 grudnia 2019 09:51 przez adams235
29 grudnia 2019 11:41
zobacz
Start-Legia 2 +14.5 Fortuna  kurs 1.76 
Mozna mniejsze sprobowac tez handi....dlaczego tak?ja to gram...musze😉to tylko polska liga to tylko plk....Nie wierze ze Start bedzie katowac wynik a legia kazdy mecz gra o zycie,start jak dla mnie ponad norme a Legia kazda serie musi w koncu przerwac, takze sadze ze powalcza...Legia nie ma ławki ale fajna pierwsza piątka powoduje ze to handi ma szanse powodzenia i powinni sie zmieścić....za drobne dla zabawy puszcze również win Legii po kursie 6.5 
29 grudnia 2019 19:59 przez adams235
28 grudnia 2019 14:17
zobacz
Na ten moment szybciutko gram bo kursy pospadaja wiec trzeba korzystac. 
Dubel 
Sa -detroit 1 1.61 Fortuna
Chicago-Atlanta 1 1.38 Fortuna
Ako 2.22 
Dlaczego tak?i czemu tak wczesnie hmm, jie zagra dzis napewno Young do tego atlanta dzien po dniu,chicago mnie tez jakos wielce nie przekonuje i staram sie ich nie grac,no ale tu trzeba jesli hawks bez Younga to must win
SA jakby zwyzka formy delikatna...zawodnikow maja na takie mecze i pora zlapac jakas serie 2-3 zwyciestw...detroit bez morrisa w tym meczu plus Drummond jest propable...kurs jeszcze fajny wiec zaryzykuje...
Patrze w kierunku miami jeszcze i phoenix bo sacramento bez Bagleya dzis napewno ale jeszcze za wczesnie zeby stawiac poczekam troche do wieczora na komplet oslabien...
29 grudnia 2019 11:19 przez adams235
26 grudnia 2019 23:19
zobacz
Jesli dobrze wyczytalem to Doncic ma dzis zagrac co nie zmienia faktu ze chcialem grac cos w kierunku SA.
Dallas -SA 2 HANDI 13.5 kurs 1.33 Fortuna
Brooklyn-NY 2 Handi 13.5 kurs 1.33 Fortuna
Dubel 1.77 Ako 
Niby kursy niskie, wysokie handi dodatnie na gosci wiec próbuje, SA ostatnio swietny mecz w memphis plus wydaje mi sie ze Dallas moze miec spore wahania formy....NY gra lepiej po zmianie trenera,do tego derby wiec licze ze zagraja dobry mecz i zalapia sie w handi, 

Wypada dzis Gallinari wiec wazna postac Oklahomy warto cos pograc jakies punkty np Schrodera...jako ze na fortunie go nie mam gram troche z przymusu.
Oklahoma under 116.5 fortuna kurs 1.66 
Ostatni typ 
Detroit-Waschington 1 kurs 1.45 Fortuna
Boston-Cleveland 1 kurs 1.11 Fortuna
Ako 1.60  ,taki dubel bo waschington oslabione kurs niski wiec z jutra dobralem juz Boston,
Szału nie ma ofercie wiec takie cos na noc...
28 grudnia 2019 01:31 przez adams235
24 grudnia 2019 18:45
zobacz
Zagralem juz dzis bo szkoda czasu plus mysle ze kursy spadną.
Toronto-Boston 2 kurs 1.85 Fortuna
Mecze swiateczne niby rzadzą sie swoimi prawami ale taki kurs przy takim oslanieniu Toronto trzeba próbować, Toronto mega wyczerpujace 2 mecze w okrojinym skladzie,mega pogon za Dallas i zaraz na drugi dzien znowu pogon zakonczona dodatkowo dogrywką. Liderzy grali ponad 40 min, ide więc w dobrze zorganizowany Boston z dluźszą ławką.
Moim zdanien z tym składem osobowym Toronto nie powinno wygrywać takich meczy a kurs zacny...ale zobaczymy😉.
Wesołych Świąt☺
25 grudnia 2019 20:37 przez adams235
19 grudnia 2019 00:14
zobacz
Lecimy z tematem😊czas troche rozruszac dzial😉
Typ 1 San Antonio- Brooklyn 1 kurs 1.78 Fortuna
Ten mecz jutro ale gram juz dzis kurs juz spadl z 2.1 wystawionego na 1.78,Brooklyn gra dobrze ale ponad stan tak uwazam, Sa gra tak ze szkoda slow momentami ale potencjal jakis jest zeby sie odbic,uwazam ze to idealny moment a kurs ponetny trzeba probowac bo spadnie tak czuje.
Typ 2 Satoransky over 10.5 Fortuna
Krótko kilku zawodnikow bylo probable wiec jest szansa ze lawka Chicago bardziej wąska niz zwykle i przede wszystkim Satoransky gral w Waszynktonie wiec ma wszystko obcykane na tej hali wiec licze na sporą chęć pokazania się.
Typ 3 Porzingis under 22.5 kurs 1.7 Fortuna
Gram to dlatego ze Dallas ma dlugą lawke a i sam Porzingis nie jest okazem zdrowia zeby grac przez 40 minut,do tego naprzeciwko naprawde dobra i poukladana drużyna i sądze źe cięzko bedzie Dallas i mininalnym faworytem Boston tak uważam...i na koniec duble juz bez analizy.
1.Dubel 1.69 ako 
Phila 1 kurs 1.36
Denver 1 kurs 1.24
2.Dubel 1.8 ako 
Minnesota 1 1.45
Portland 1.24
3.Dubel 3.42 ako 
Cleveland 1 1.84
Boston 1.85
19 grudnia 2019 11:26 przez adams235
2 grudnia 2019 11:27
zobacz
Troszke wczesnie na dywagacje,jako ze w speedwayu troche lat siedze..niekoniecznie jest to zwiazane tez z bukmacherka😉moge powiedziec...sparingi sparingi jeszcze raz sparingi dadza wiele odpowiedzi...
Generalnie zgadzam sie z kolega powyzej,wiele trafnych uwag i mysli ale...😉
Mimo wszystko uwazam silny bedzie Gorzow wedlug mnie powalcza o PO, przede wszystkim zmiany na górze😉 nowy prezes i jesli bedzie zastrzyk gotowki w trakcie sezonu a nie splaty po sezonie to Gorzow odpali...Thomsen moze byc juz tylko lepszy a Iversen to jest jednak pewna firma i Gorzow i srodowisko zna bardzo dobrze...do tego Wozniak Kasprzak Zmarzlik seniorzy bez dziur...juniorka taka po srodku ale w Gorzowie bedzie ja ciezko ugryzc😉
Co do Rybnika uwazam ze powalcza, ale Batchelora nie widze w skladzie,ogladalem go na torach 1 ligi...i jesli nie wyskoczy z mega forma to nie zalapie sie do skladu...Milik i Lebiediew uwazam ze pojada i to mocno...wielka szansa dla Woryny zeby zaistniec i lepiej wykorzystany Lambert daja nadzieje na 7 miejsce, Tudziez spory talent tez go ogladalem kilka razy i ma papiery na dobra jazde...najwieksza zagadka to Szczepaniak i Logaczow...pytanie zasadnicze ile sportowych ambicji ma jeszcze Greg😉
U topowych druzyn no cóż klopot bogactwa w Lesznie jesli chodzi o seniorów,Wrocław niby mocniejszy ale jednak slabszy przez juniorow niz rok temu, niewiem jeszcze jak ugryzc Falubaz...seniorsko mnie totalnie nie porywaja ale uwazam ze juniorzy zrobili taki postep ze moga im wygrywac mecze...i sa juz mocno objezdzeni.
Gkm grozny ale czy na PO?hmm Pedersen i tor w Grudziadzu to tez zagadka...jak dla mnie jednak znowu 5-6 miejsce.
No i na koncu stabilny Lublin...mega mocna juniorka....ale czy para polakow Jamrog Miesiac to udzwignie...hmm,zwlaszcza Miesiac mysle nie powtorzy takiego sezonu...ale jako calosc i zespol naprawde niezle to wyglada,jesli nie bedzie kontuzji stac ich na walke o 4 -5 miesce a jesli wejda do PO to tam moze sie wszystko zdarzyc...
Wlokniarz to zespol Ich Troje😊 mega obco plus Cieslak i to w zasadzie wystarczy....fajna juniorka gdzie jest jeszcze Kowalski, Swidnicki chyba w Krosnie wiele fajnych meczy zrobil takze mysle ze to bedzie zaskoczenie in plus...polska formacja przy calym szacunku jest poprostu slaba a na tle takich liderow bedzie jeszcze slabsza,chociaz Rune na wlokniarzu pare biegow wygra😉 Dla mnie pewniak do medalu...ale czy do zlota???chyba nie na ten moment...
24 listopada 2019 12:05
zobacz
cytat z dnia 23 listopada 2019 22:22 przez kibic-zwierze
Jak czytam że coś jest " betem dnia", stawiać domy i że drużyna x "bierze ten mecz" (już za samo określenie powinno się odbywać karne lekcje języka polskiego) a potem widzę 20 do tyłu to śmiać mi się chce. I nie ma znaczenia co tam wcześniej typowales. 

I Nba weszlo tripel....trefl odrobiony z nawiazka...takie zycie😉Pozdrawiam😉

23 listopada 2019 21:46
zobacz
Sprawdz moje poprzednie typy a potem komentuj...dzis plama na calego...ale sie odrobi...na noc Indiana  Toronto   i jednak San Antonio   wiem ze nie w tym temacie ale proboje takiego tripla... ufff Trefl odrobiony z nawiazka😉
24 listopada 2019 12:13 przez adams235
23 listopada 2019 17:20
zobacz
Bet dnia to zaklad na Trefla...stal ma spore problemy organizacyjne a gra niektorych zawodnikow jest poprostu tragiczna, trefl delikatnie krotsza lawka ale bierze ten mecz i to zdecydowanie 
Stal - Trefl 2 kurs 1.72 Fortuna , gram rowniez delikatne handi -2.5 na trefla....stawiac domy😉a po meczy piwo😉 Pozdrawiam
6 października 2019 13:38
zobacz
Ja odwrotnie niz kolega powyzej zagram zupelnie inaczej i wchdzodze w to grubo...
Gorzow-Ostrow 1 -22.5 kurs 1.8 na sts
Mimo ze jestem z ostrowa to uwazam ze bedzie rzeźnia w gorzowie i Ostrovia bedzie miala klopot przekroczyc 30 oczek....poza klindtem i moze hmm Mastersem w pojedynczych biegach reszta bedzie tlem dla miejscowych przepasc finansowo sprzetowo mobilizacyjna tym razem znajdzie potwierdzenie...
Wozniak over 10.5 1.55 fortuna
Gapinski under 6.5 1.88 fortuna
Walasek under 7.5 fortuna 1.8 
Walasek juz dawno na wakacjach w ostatnich meczach,jego podejscie i szeroki usmiech mowia wiele dla mnie to bet dnia...gapa moze i powalczy ale....nie ma na kim robic punktow.
No i perelka Bet Dnia stawiac domy...kurs poleci
Loktajew 4.5 under fortuna kursik 1.7 
Ahhh no nie wierze ten facet mial problem zeby takie punkty zrobic na wyjezdzie w 1 lidze a teraz?Na kim ma je przywiezc?dodam ze u siebie jego wystepy krecily sie na poziomie 4-5 oczek ...w 1 lidze
Czekam jeszcze za oferta na lodz i wtedy dodam Typy z tego meczu
7 października 2019 12:15 przez adams235
15 września 2019 13:00
zobacz
Walasek under 8.5 1.8 Fortuna
No nic proboje, Mastersa nie ruszam bo on akurat na wyjazdach moze cos pojechac do tego zwyzka formy...wiec dlaczego Grzesiu hmm obserwuje ostatnii jego poczynania i to jest dramat ciagle szukanie sprzetu testy testy a wyniki ida w dol,ale problem jest tez w formie ...to branie luku prawie na 2 razy lamanie sie w poprzek do tego tor w rybniku nie bedzie nu sprzyjac wiec jak dla mnie bet dnia😉
Dudek over 8.5 Fortuna 1.75
Fajny kurs ,linja nie wygorowana zlapalem to rano,mysle ze Patryka stac spokojnie na 10pkt tym bardziej ze poza Madsenem reszta liderow Wlokniarza roznie choc Zagar ma zwyzke...ale taka linia to biore
No i z 2 ligi hmmm kilka ciekawych opcji widze ale wybralem 
Jedrzejewski over 7.5 Fortuna 1.7
Ciekawy typ..i linia biore bo ma latwy nr startowy z 11 w parze ivacic i chec rehabilitacji za ostatnia tragedie wiec mysle ze siopek uciula te punkty
6 września 2019 09:10
zobacz
Przepraszam ze bez analizy ale praca...
1.Dubel Slaughter 12.5 over 1.84 fortuna plus Argantyna 1.13 fortuna= 2.07
2.Dubel Chiny 1 1.26 fortuna+ portoryko+37.5 kurs 1.4 fortuna = 1.76
Fridzon over 10.5 kurs 1.75 Fortuna
Polska under 75.5 Fortuna kurs 1.6
Filipiny 70.5 over kurs 1.72 fortuna
Campazzo 13.5 under fortuna 1.84
5 września 2019 10:07
zobacz
Niestety obejrzalem 90 procent spotkan tych mistrzostw i musze powiedziec ze nasza grupa to zdecydowanie slabizna jesli chodzi o poziom, nawet mecz Dominikana-Jordania stal na naprawde dobrym poziomie zwlaszcza 2 polowa,zreszta Dominikana potem ograla Niemcy😉
Kolejny dzien Mistrzostw i poprzeczka idzie w gore coraz trudniej jest cos sensownego obstawic z racji tego ze bukmacherzy wiedza juz wiecej niz przed Mistrzostwami ale jako ze mam fajny zysk sprobojemy cos takiego...najpierw typy a potem krotki opis bo czasu malo
Bochacik under 14.5 1.75 Fortuna
Fazekas under 12.5 Fortuna
Dubel Grecja 1.07   + Usa over 169.5   1.56 Laczny kurs 1.7
Litwa -Australia 2  +4.5 kurs 1.85 Fortuna
Dubel Turcja - Czechy under 161.5 kurs 1.5 Fortuna  + Dominikana - Francja under 159.5-  - 1.49 Fortuna laczny kurs 2.23
No cos takiego sklecilem chociaz poziom watpliwosci coraz wiekszy, gram na Australie mecz pol na pol kurs fajny z racji kibicowania im troche ale i potencjal maja ogromny, slabszy mecz z senegalem jeszcze o niczym nie swiadczy😉
Pozstale zdarzenie z racji tego ze ogladam te mecze i tak mysle co tu duzo mowic ciekwwy mecz Turcja -Czechy tu moze zdarzyc sie wszystko licze ze Turcy zmeczeni a czesi z duza rotacja bo to mecz ostrej walki bedzie i undery siada...do tego over w meczu Usa nie jest wygorowany choc ci podobno bez Tatuma ale Japonia ma Hachimure czy Watanabe i licze ze troche dorzuca😊
1 dzien na tych mistrzostwach na niewielki minus
5 września 2019 16:26 przez adams235
4 września 2019 20:34
zobacz
cytat z dnia 4 września 2019 20:30 przez wasp40
Dzieki Adams ze napisales  o 43 pkt  by Falubaz awansowal - ja to przeoczylem a bardzo wazne info !

Luzik😉 na tym poziomie kazdy punkt jest tu na wage zlota i moze zaważyc ,również przy obstawianiu... przekonalem sie o tym przy okazji m.in meczu Ostrovia -Start😉

4 września 2019 20:23
zobacz
cytat z dnia 4 września 2019 19:10 przez neutralny
Od razu pytanie do zainteresowanych. W forbecie widnieje zakład H2H KLASYFIKACJA KOŃCOWA Betard - Falubaz. Zielonogórzanie wygrali pierwszy mecz 6 oczkami, czy myślicie że warto się połasić na ich awans, bo moim zdaniem kurs 2.65 skusi niejednego na postawienie paru złotówek. Tylko, czy to aby nie podpucha? ;)

Jak dla mnie dobrze wystawiony kurs,tym bardziej ze przy identycznym wyniku w rewanzu wchodzi Wrocek wiec Falubaz musi ujechac 43pkt jest to mozliwe oczywiscie ale bedzie to sensacja....Pepe i Smolinski nie pojada nic....co moze byc nawet na plus gdyz majac 3 strzelby mozna taktycznymi utrzymac wynik dlugo i fajnie...ale jednak rowniejszy sklad,juniorzy oraz to ze Janowski chyba nie zawali 2 raz z rzedu meczu...wiec jak dla mnie Wrocek to bierze, ale znowu kurs malo podniecajacy...bede szukal cos w punktach zawodnikow tak jak ostatnio😉Pozdrawiam

3 września 2019 23:56
zobacz
Angola - Filipiny over 158.5 fortuna 1.76 
Gram grubo....dlaczego sam niewiem hmmm wbrew logice,obie ekipy po 2 laniach ale licze ze to bedzie rowny mecz to sa MS tu chce sie kazdy pokazac licze ze bedzie szybka koszykowka,troche fauli😉 i Blatche w koncu pokaze szeroki wahlarz zagran...mysle ze to powinien byc ciekawy i wyrownany mecz😉

M.Ponitka under 16.5 Fortuna 1.6 
Kurs leci na leb na szyje, glowny powod to minuty niewierze ze Ponitka zagra tyle minut na takiej intensywnosci,sadze ze Taylor da pograc zmiennikom w wiekszym wymiarze...
Dubel Nigeria 1.15   plus Portoryko 1.7  Fortuna kurs razem 1.95   hmm widzialem oba mecze tych druzyn i dlatego, chociaz Tunezja sie postawi ale rowniejszy sklad Portoryko i dlatego ich zagram, Nigeria mnie mocno rozczarowala ale licze ze zepna sie chlopaki i pokaza kawalek dobrego basketu...potencjal ludzki jest
Serbia - Wlochy 2 +16.5 kurs 1.5 sts
Hmm biore i licze ze para Galinari i Belinelii beda trzymac wynik,wiadomo Serbia gra mega...ale takie handi hmm warto sprobowac,to bedzie dobry mecz😊
Chiny over 73.5 1.7 Fortuna
Obiektywnie gralbym na wenezuele szukajac niespodzianki...ale przypomnieli mi sie sedziowie i pewnie podraznieni gospodarze na maxa wiec provoje tym bardziej ze nie grzeszyli skutecznoscia wiec moze w 3 meczu...linia nie wysoka a fauli mnostwo bedzie...

Dubel Rosja +11.5 kurs 1.34   plus Aminu 10.5   Over Fortuna  kurs 1.75=2.34 chociaz do Aminu nie jestem przekonany wiec moze rano cos lepszego znajde narazie nic nie widze...
P.s Jeden kosz wiiecej Aminu i byloby cudownie a tak minimalny plus dzis ale najwazniejsze ze nie ma straty😊😊😊...do tego ta pierwsza mysl ze wenezula ahh
4 września 2019 18:00 przez adams235
3 września 2019 09:00
zobacz
cytat z dnia 3 września 2019 01:37 przez mumin89
Adams235 A co powiesz o Antekuompo rzuci 20 pkt brazylia postawi się Grecji czy znów zagra 15 minut i zjazd 

Trudno wyczuc, dzis sie okaze czy Grecja faktycznie taka mocna, bo brazylia naprawde potrafi grac w kosza, no ale wlasnke w zaleznosci od rozwoju sytuacji Antek moze zagrac 15 albo 25 min....na sts jest linia 20.5, osobiscie  odpuszcze jednak ten mecz bo on moze i w 18 min rzucic 21 pkt😉chociaz tez bym lekko szedl w strone underu😉

mateoro
mateoro
Mar 2016
2 4
cichy83
cichy83
Paź 2017
4
mumin89
mumin89
Lip 2015
69 341 4
  • Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

• Nie jestem cebulą

Zaakceptowałeś zgody marketingowe w ustawieniach, dzięki temu pomagasz w rozwoju Forum!

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.