Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

adams235

adams235
Maj 2019
25
187
Maj 2019
1 tydzień temu
25
187
Mężczyzna

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie100,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
2 grudnia 2019 11:27
zobacz
Troszke wczesnie na dywagacje,jako ze w speedwayu troche lat siedze..niekoniecznie jest to zwiazane tez z bukmacherka😉moge powiedziec...sparingi sparingi jeszcze raz sparingi dadza wiele odpowiedzi...
Generalnie zgadzam sie z kolega powyzej,wiele trafnych uwag i mysli ale...😉
Mimo wszystko uwazam silny bedzie Gorzow wedlug mnie powalcza o PO, przede wszystkim zmiany na górze😉 nowy prezes i jesli bedzie zastrzyk gotowki w trakcie sezonu a nie splaty po sezonie to Gorzow odpali...Thomsen moze byc juz tylko lepszy a Iversen to jest jednak pewna firma i Gorzow i srodowisko zna bardzo dobrze...do tego Wozniak Kasprzak Zmarzlik seniorzy bez dziur...juniorka taka po srodku ale w Gorzowie bedzie ja ciezko ugryzc😉
Co do Rybnika uwazam ze powalcza, ale Batchelora nie widze w skladzie,ogladalem go na torach 1 ligi...i jesli nie wyskoczy z mega forma to nie zalapie sie do skladu...Milik i Lebiediew uwazam ze pojada i to mocno...wielka szansa dla Woryny zeby zaistniec i lepiej wykorzystany Lambert daja nadzieje na 7 miejsce, Tudziez spory talent tez go ogladalem kilka razy i ma papiery na dobra jazde...najwieksza zagadka to Szczepaniak i Logaczow...pytanie zasadnicze ile sportowych ambicji ma jeszcze Greg😉
U topowych druzyn no cóż klopot bogactwa w Lesznie jesli chodzi o seniorów,Wrocław niby mocniejszy ale jednak slabszy przez juniorow niz rok temu, niewiem jeszcze jak ugryzc Falubaz...seniorsko mnie totalnie nie porywaja ale uwazam ze juniorzy zrobili taki postep ze moga im wygrywac mecze...i sa juz mocno objezdzeni.
Gkm grozny ale czy na PO?hmm Pedersen i tor w Grudziadzu to tez zagadka...jak dla mnie jednak znowu 5-6 miejsce.
No i na koncu stabilny Lublin...mega mocna juniorka....ale czy para polakow Jamrog Miesiac to udzwignie...hmm,zwlaszcza Miesiac mysle nie powtorzy takiego sezonu...ale jako calosc i zespol naprawde niezle to wyglada,jesli nie bedzie kontuzji stac ich na walke o 4 -5 miesce a jesli wejda do PO to tam moze sie wszystko zdarzyc...
Wlokniarz to zespol Ich Troje😊 mega obco plus Cieslak i to w zasadzie wystarczy....fajna juniorka gdzie jest jeszcze Kowalski, Swidnicki chyba w Krosnie wiele fajnych meczy zrobil takze mysle ze to bedzie zaskoczenie in plus...polska formacja przy calym szacunku jest poprostu slaba a na tle takich liderow bedzie jeszcze slabsza,chociaz Rune na wlokniarzu pare biegow wygra😉 Dla mnie pewniak do medalu...ale czy do zlota???chyba nie na ten moment...
24 listopada 2019 12:05
zobacz
cytat z dnia 23 listopada 2019 22:22 przez kibic-zwierze
Jak czytam że coś jest " betem dnia", stawiać domy i że drużyna x "bierze ten mecz" (już za samo określenie powinno się odbywać karne lekcje języka polskiego) a potem widzę 20 do tyłu to śmiać mi się chce. I nie ma znaczenia co tam wcześniej typowales. 

I Nba weszlo tripel....trefl odrobiony z nawiazka...takie zycie😉Pozdrawiam😉

23 listopada 2019 21:46
zobacz
Sprawdz moje poprzednie typy a potem komentuj...dzis plama na calego...ale sie odrobi...na noc Indiana  Toronto   i jednak San Antonio   wiem ze nie w tym temacie ale proboje takiego tripla... ufff Trefl odrobiony z nawiazka😉
24 listopada 2019 12:13 przez adams235
23 listopada 2019 17:20
zobacz
Bet dnia to zaklad na Trefla...stal ma spore problemy organizacyjne a gra niektorych zawodnikow jest poprostu tragiczna, trefl delikatnie krotsza lawka ale bierze ten mecz i to zdecydowanie 
Stal - Trefl 2 kurs 1.72 Fortuna , gram rowniez delikatne handi -2.5 na trefla....stawiac domy😉a po meczy piwo😉 Pozdrawiam
6 października 2019 13:38
zobacz
Ja odwrotnie niz kolega powyzej zagram zupelnie inaczej i wchdzodze w to grubo...
Gorzow-Ostrow 1 -22.5 kurs 1.8 na sts
Mimo ze jestem z ostrowa to uwazam ze bedzie rzeźnia w gorzowie i Ostrovia bedzie miala klopot przekroczyc 30 oczek....poza klindtem i moze hmm Mastersem w pojedynczych biegach reszta bedzie tlem dla miejscowych przepasc finansowo sprzetowo mobilizacyjna tym razem znajdzie potwierdzenie...
Wozniak over 10.5 1.55 fortuna
Gapinski under 6.5 1.88 fortuna
Walasek under 7.5 fortuna 1.8 
Walasek juz dawno na wakacjach w ostatnich meczach,jego podejscie i szeroki usmiech mowia wiele dla mnie to bet dnia...gapa moze i powalczy ale....nie ma na kim robic punktow.
No i perelka Bet Dnia stawiac domy...kurs poleci
Loktajew 4.5 under fortuna kursik 1.7 
Ahhh no nie wierze ten facet mial problem zeby takie punkty zrobic na wyjezdzie w 1 lidze a teraz?Na kim ma je przywiezc?dodam ze u siebie jego wystepy krecily sie na poziomie 4-5 oczek ...w 1 lidze
Czekam jeszcze za oferta na lodz i wtedy dodam Typy z tego meczu
7 października 2019 12:15 przez adams235
15 września 2019 13:00
zobacz
Walasek under 8.5 1.8 Fortuna
No nic proboje, Mastersa nie ruszam bo on akurat na wyjazdach moze cos pojechac do tego zwyzka formy...wiec dlaczego Grzesiu hmm obserwuje ostatnii jego poczynania i to jest dramat ciagle szukanie sprzetu testy testy a wyniki ida w dol,ale problem jest tez w formie ...to branie luku prawie na 2 razy lamanie sie w poprzek do tego tor w rybniku nie bedzie nu sprzyjac wiec jak dla mnie bet dnia😉
Dudek over 8.5 Fortuna 1.75
Fajny kurs ,linja nie wygorowana zlapalem to rano,mysle ze Patryka stac spokojnie na 10pkt tym bardziej ze poza Madsenem reszta liderow Wlokniarza roznie choc Zagar ma zwyzke...ale taka linia to biore
No i z 2 ligi hmmm kilka ciekawych opcji widze ale wybralem 
Jedrzejewski over 7.5 Fortuna 1.7
Ciekawy typ..i linia biore bo ma latwy nr startowy z 11 w parze ivacic i chec rehabilitacji za ostatnia tragedie wiec mysle ze siopek uciula te punkty
6 września 2019 09:10
zobacz
Przepraszam ze bez analizy ale praca...
1.Dubel Slaughter 12.5 over 1.84 fortuna plus Argantyna 1.13 fortuna= 2.07
2.Dubel Chiny 1 1.26 fortuna+ portoryko+37.5 kurs 1.4 fortuna = 1.76
Fridzon over 10.5 kurs 1.75 Fortuna
Polska under 75.5 Fortuna kurs 1.6
Filipiny 70.5 over kurs 1.72 fortuna
Campazzo 13.5 under fortuna 1.84
5 września 2019 10:07
zobacz
Niestety obejrzalem 90 procent spotkan tych mistrzostw i musze powiedziec ze nasza grupa to zdecydowanie slabizna jesli chodzi o poziom, nawet mecz Dominikana-Jordania stal na naprawde dobrym poziomie zwlaszcza 2 polowa,zreszta Dominikana potem ograla Niemcy😉
Kolejny dzien Mistrzostw i poprzeczka idzie w gore coraz trudniej jest cos sensownego obstawic z racji tego ze bukmacherzy wiedza juz wiecej niz przed Mistrzostwami ale jako ze mam fajny zysk sprobojemy cos takiego...najpierw typy a potem krotki opis bo czasu malo
Bochacik under 14.5 1.75 Fortuna
Fazekas under 12.5 Fortuna
Dubel Grecja 1.07   + Usa over 169.5   1.56 Laczny kurs 1.7
Litwa -Australia 2  +4.5 kurs 1.85 Fortuna
Dubel Turcja - Czechy under 161.5 kurs 1.5 Fortuna  + Dominikana - Francja under 159.5-  - 1.49 Fortuna laczny kurs 2.23
No cos takiego sklecilem chociaz poziom watpliwosci coraz wiekszy, gram na Australie mecz pol na pol kurs fajny z racji kibicowania im troche ale i potencjal maja ogromny, slabszy mecz z senegalem jeszcze o niczym nie swiadczy😉
Pozstale zdarzenie z racji tego ze ogladam te mecze i tak mysle co tu duzo mowic ciekwwy mecz Turcja -Czechy tu moze zdarzyc sie wszystko licze ze Turcy zmeczeni a czesi z duza rotacja bo to mecz ostrej walki bedzie i undery siada...do tego over w meczu Usa nie jest wygorowany choc ci podobno bez Tatuma ale Japonia ma Hachimure czy Watanabe i licze ze troche dorzuca😊
1 dzien na tych mistrzostwach na niewielki minus
5 września 2019 16:26 przez adams235
4 września 2019 20:34
zobacz
cytat z dnia 4 września 2019 20:30 przez wasp40
Dzieki Adams ze napisales  o 43 pkt  by Falubaz awansowal - ja to przeoczylem a bardzo wazne info !

Luzik😉 na tym poziomie kazdy punkt jest tu na wage zlota i moze zaważyc ,również przy obstawianiu... przekonalem sie o tym przy okazji m.in meczu Ostrovia -Start😉

4 września 2019 20:23
zobacz
cytat z dnia 4 września 2019 19:10 przez neutralny
Od razu pytanie do zainteresowanych. W forbecie widnieje zakład H2H KLASYFIKACJA KOŃCOWA Betard - Falubaz. Zielonogórzanie wygrali pierwszy mecz 6 oczkami, czy myślicie że warto się połasić na ich awans, bo moim zdaniem kurs 2.65 skusi niejednego na postawienie paru złotówek. Tylko, czy to aby nie podpucha? ;)

Jak dla mnie dobrze wystawiony kurs,tym bardziej ze przy identycznym wyniku w rewanzu wchodzi Wrocek wiec Falubaz musi ujechac 43pkt jest to mozliwe oczywiscie ale bedzie to sensacja....Pepe i Smolinski nie pojada nic....co moze byc nawet na plus gdyz majac 3 strzelby mozna taktycznymi utrzymac wynik dlugo i fajnie...ale jednak rowniejszy sklad,juniorzy oraz to ze Janowski chyba nie zawali 2 raz z rzedu meczu...wiec jak dla mnie Wrocek to bierze, ale znowu kurs malo podniecajacy...bede szukal cos w punktach zawodnikow tak jak ostatnio😉Pozdrawiam

3 września 2019 23:56
zobacz
Angola - Filipiny over 158.5 fortuna 1.76 
Gram grubo....dlaczego sam niewiem hmmm wbrew logice,obie ekipy po 2 laniach ale licze ze to bedzie rowny mecz to sa MS tu chce sie kazdy pokazac licze ze bedzie szybka koszykowka,troche fauli😉 i Blatche w koncu pokaze szeroki wahlarz zagran...mysle ze to powinien byc ciekawy i wyrownany mecz😉

M.Ponitka under 16.5 Fortuna 1.6 
Kurs leci na leb na szyje, glowny powod to minuty niewierze ze Ponitka zagra tyle minut na takiej intensywnosci,sadze ze Taylor da pograc zmiennikom w wiekszym wymiarze...
Dubel Nigeria 1.15   plus Portoryko 1.7  Fortuna kurs razem 1.95   hmm widzialem oba mecze tych druzyn i dlatego, chociaz Tunezja sie postawi ale rowniejszy sklad Portoryko i dlatego ich zagram, Nigeria mnie mocno rozczarowala ale licze ze zepna sie chlopaki i pokaza kawalek dobrego basketu...potencjal ludzki jest
Serbia - Wlochy 2 +16.5 kurs 1.5 sts
Hmm biore i licze ze para Galinari i Belinelii beda trzymac wynik,wiadomo Serbia gra mega...ale takie handi hmm warto sprobowac,to bedzie dobry mecz😊
Chiny over 73.5 1.7 Fortuna
Obiektywnie gralbym na wenezuele szukajac niespodzianki...ale przypomnieli mi sie sedziowie i pewnie podraznieni gospodarze na maxa wiec provoje tym bardziej ze nie grzeszyli skutecznoscia wiec moze w 3 meczu...linia nie wysoka a fauli mnostwo bedzie...

Dubel Rosja +11.5 kurs 1.34   plus Aminu 10.5   Over Fortuna  kurs 1.75=2.34 chociaz do Aminu nie jestem przekonany wiec moze rano cos lepszego znajde narazie nic nie widze...
P.s Jeden kosz wiiecej Aminu i byloby cudownie a tak minimalny plus dzis ale najwazniejsze ze nie ma straty😊😊😊...do tego ta pierwsza mysl ze wenezula ahh
4 września 2019 18:00 przez adams235
3 września 2019 09:00
zobacz
cytat z dnia 3 września 2019 01:37 przez mumin89
Adams235 A co powiesz o Antekuompo rzuci 20 pkt brazylia postawi się Grecji czy znów zagra 15 minut i zjazd 

Trudno wyczuc, dzis sie okaze czy Grecja faktycznie taka mocna, bo brazylia naprawde potrafi grac w kosza, no ale wlasnke w zaleznosci od rozwoju sytuacji Antek moze zagrac 15 albo 25 min....na sts jest linia 20.5, osobiscie  odpuszcze jednak ten mecz bo on moze i w 18 min rzucic 21 pkt😉chociaz tez bym lekko szedl w strone underu😉

3 września 2019 01:26
zobacz
Buki spia trzeba grac bo rano sie wszystko zmieni
Narazie bez szalu oferta na fortunie ale gram
Satoransky 17.5pkt over kurs 1.8 
Uwazam ze Japonia powalxzy a to zwiastuje  duzo minut  dla Satoranskiego,mecz prawdy dla Czechow linia nie jest niska ale jakos nic ciekawego nie widzialem
D.Schroder 18.5 over 1.75 fortuna
Hmm gram na liderow ,Niemcy przegrali 1 mecz wiec nie moga sobie pozwolic na chwile slabosci ,ostatnio fatalnie weszli w mecz wiec  teraz od poczatku Niemcy powinni zaczac mocno kurs jeszcze w miare😉
Australia over 98.5 kurs 1.67 
Krotko Senegal slabiutki ,pytanie jak podejda australijczycy ktorzy sa mega mocni z ogromnymi mozliwosciami w ataku, oni sa w stanie lekko pyknac 105-110 pkt,jak dla mnie glowny faworyt do zlota i ekipa ktora moze zagrozic Usa 
Jako ze troche udalo mi sie zarobic juz na MS szukam jakiejs niespodzianki ....i tak sobie mysle hmmm
Czarnogora- Nowa Zelandia 2 +6.5 kurs 1.83 
Zaryzykuje Czarnogora zagrala bardzo slabo 1 mecz az zaskakujace lanie dostali ,cos nie gra w tym zespole jesli chodzi o atmosfere jesli chodzi o N.Zelandie to tacy troche wesoli i rozbiegani chlopcy ale jak im rzut siadzie to sa w staniec postraszyc mocno inne ekipy...
Mumin89 na Fourniera czy Millsa bym uwazal ze wzgledu na jakossc rywali oni moga zagrac po gora 20 min i bez spiny i nie rzucic tej linii tym bardziej ze czeka te ekipy sporo meczy jeszcze....aaa sorki ty chcesz grac undery doczytalem teraz😉😉to mysle ze oki😉
Jesli chodzi o mecz Litwa-Kanada to tu odpuszczam raczej kompletnie ,nie czuje tego meczu ani punktow,trudny mecz i kazdy wynik mozliwy,nawet zwyciestwo Kanady by mnie nie zdziwilo...
Myslalem jeszcze nad Osmanem ogranym w nba linia 13.5 kurs 1.96 wiadomo przeciwko Usa podwojnie zmotywowany bedzie...ale kurs podejrzanie wysoki...z tym sie przespie i zobacze rano ewentualnie zobacze co sts zaproponuje😉😉
3 września 2019 13:44 przez adams235
2 września 2019 09:31
zobacz
Przejrzalem teraz oferte innych bukmacherow i nie moge przejsc obojetnie obok takich zdarzen
Campazzo under 14.5 pkt sts 1.52 
Kulig 9.5pkt under 1.8 sts
Koszarek under 3.5 asysty sts 1.67 
M.Roll over 10.5 pkt 1.67 sts
Bogdanowicz 19.5 under 1.84 sts
M.Gasol under 15.5 sts 1.6 

Te typy podane wynikaja z roznicy kursow i linii jakie wylapalem porownojac oferty i tak np Campazo linia 9.5 na fortunie a sts daje 14.5 i itp wiec proboje skorzystac na tym,licze tez na ze Bogdanowicz troche oszczedzany bedzie a lawka Serbii dluga,Kulig bez formy pytanie tylko czy w 1 meczu czy poprostu na calych mistrzostwach,na Gasola linie byly okolo 13 lub 14,ciekawy typ na Rubio tez jest na under pkt ale nie ruszam wezme Gasola zobaczymy czy slusznie😉
Tluuusto narazie idzie pieknie oby tak dalej😊razem z porannymi typami spory Profit😊😊
2 września 2019 16:52 przez adams235
2 września 2019 09:10
zobacz
Lecimy dzis z tematem,napisalbym wiecej ale pisze z telefonu wiec krotko😉
A.J Slaughter 10.5 over Fortuna 1.65 
Konsekwentnie gram AJ chociaz w 1 meczu naprawde przecietny ,malo prob podejmowal i gral dla zespolu,kurs szalu nie robi,ale licze na jego aktywnosc w ataku dla mnie bet dnia no ale zobaczymy....
Aminu 10.5 over 1.84 Fortuna
Chcialem grac handi na Nigerie ale zdecydoealem sie na ich zawodnika licze ze Nigeria mocno sie postawi,w 1 meczu mnie osobiscie mocno zawiodla,mozna sprobowac handi w ich strone pytanie tylko jakie wybrac , Argentyna mocna ale wiekowy sklad kurs fajny a i linia nie za wysoka...zobaczymy

Ben Romhdane 7.5 pkt ovet Fortuna kurs 1.84 
Tunezja z iranen hmm mecz walki przewiduje i to ostrej i brudnej gry zwlaszcza Iran podrazniony mocno po pechowej porazce z Portoryko,ale gdy sie bardzo chce to nie wychodzi...tunezja grala bardzo przyzwoicie 1 polowe z hiszpania naprawde ciekawie grala ,w 2 polowie juz nie istniala,chcialem grac w tym meczu over bo linie dosyc niskie ale gram solidnego Romhdane bo kurs bardzo fajny
Ra under 25.5 fortuna kurs 1.84 
Krotko i na temat licze na mocna i zorganizowana obrone rosjan i dyscypline taktyczna,linia jest wysoka proboje grubo zobaczymy...
I jeszcze dubel juz bez analizy tylko po tym co widzialem Wenezuela win 1.36   i portoryko plus 29.5 kurs 1.39   razem 1.9   to tak dla zabawy za niewielka stawke😊
Tlusto😊😊😊jeszcze dubelek siadl😊
2 września 2019 16:49 przez adams235
1 września 2019 12:55
zobacz
Grecje juz mam a Usa zagralem wczoraj😉gdzie linie zlapalem 170.5 jeszcze😉
Sorki ze bez analizy ale spiesze sie na speedway lancuch herbowy😉
Satoransky over 13.5 fortuna 1.75 
Walker over 3.5 asysty sts 1.84 
Mitchell over 2.5 asysty sts 1.7 
Francja+Wenezuela 1.42   i 1.4 Dubel 
Kalnietis over4.5 asysty sts 1.8 
Jest pieknie jesli tylko wenezuela zamknie mi dubel to ladny plusik😉   Dubel siadl😊😊
2 września 2019 13:15 przez adams235
1 września 2019 12:47
zobacz
cytat z dnia 1 września 2019 11:25 przez lazan
Na koszykowce sie nie znam za bardzo, co myslicie Francja- niemcy 2 kurs 2.50. Jestem januszem jesli chodzi o kosza to jedynie nba obstawie. Zapraszam za to do dzialu tenisa Us Open Atp :)

Ja jednak zagram przy calym szacunku na Francje mam nadzieje ze dobrze wejda w turniej,Niemcy grozne ale jednak Gobert Fournier czy De Colo przekonuja mnie bardziej kurs 1.42   na fortunie do tego musze cos dorzucic ale jeszcze mysle co...hmm

1 września 2019 19:20 przez adams235
1 września 2019 10:59
zobacz
Zielona-Wroclaw 2 1.9 Fortuna
No coz snil mi sie remis, ale gramy na Wroclaw dopoki kurs jest zacny mecz pewnie na styk mimo braku Nickiego ,w Smolinskiego niewierze kompletnie na tym etapie i poziomie,zreszta jego wystep pod znakiem zapytania wtedy pewnie Niedzwiedz lub taktyki pojda,za niewielka stawke gram ten Wroclaw bo zawsze jakas hiper mobilizacja Falubazu moze pojsc plus to ze wrocek moze ten przegrac np 46:44 lub 47;43 i tak zapewne u siebie wygraja wyzej

Protas under 6.5 kurs 2.01 Fortuna
Tu gram grubo zaryzykuje, pasuje mi kurs nic lepszego nie znalazlem,protas po jakis 2 upadkach w szwecji poobijany mocno, jensen doparowy plus przy lamaniu par Vaculik ,mocny rywal z najwyzszej polki i presja na Protasa tez ogromna nalozona wiec atakuje,mozna poszukac na innych bukach czy gdzies linii 7.5 nie ma czasami
Drugi polfinal i ogromny dylemat co tam zagrac hmmm patrze patrze i w sumie.....tylko za drobne sproboje inaczej niz logika wskazuje
Kolodziej under 9.5 Fortuna kurs.2.0 
Janusz wymiata w Polsce ale moze po Gp brdzie troche zmeczony do tegocten nr na wyjazdach za bardzo korzystny nie jest ,no nic sproboje do dubla z Legia   w pilke bo widze kurs okolo 1.6 trzyma sie z rakowem
Bardzo przyzwoity plusik i zysk dzieki tym kursom☺i pieknie dolozona Legia do Kolodzieja😊
1 września 2019 21:33 przez adams235
1 września 2019 10:34
zobacz
Malo czasu wiec szybciutko...
Dominikana-Jordania over 156.5 kurs 1.76 Fortuna ach 1 oczko braklo tak jak pisalem to handi na jordanie jednak lepsze
Troche ta Jordania niedoceniana myslalem nad jakims handi w ich strone co jest tez dobra opcja ale jednak gram over bo mysle ze dominikana ktora grac bedzie szybciutko nawrzuca troche punktow
D.Mitchell Usa over 12.5 Fortuna
No nic probojemy punkty linia niezbyt wygorowana i w sumie srednia obrona czechow,przewiduje sporo punktow jedyny minus to czesta rotacja przy wysokim wyniku ale probojemy
Grecja 80.5 over kurs 1.76 Fortuna
Fajny sklad Grekow moj czarny kon tych mistrzostw i Giannis w skladzis wiec proboje,choc czarnogora bardzo nie wygodny rywal,ale licze na duza ilosc fauli i sporo punktow z wolnych
Hachimura under 22.5 1.75 Fortuna gladko😉
Typ ryzykowny ,Japonia potrafi grac w kosza ale linia jak na 1 mecz wysoka i licze ze turcy pokaza dyscypline i w miare dobry defens,choc uwazam ze japonia jest w stanie powalczyc mocno i w jakims handi sie zmiescic ok 9-10pkt ale gram jednak tutaj under zawodnika dla odwaznych cos w strone Japonii typu 8.5 handi
Jest dobrze😊Basket daje zarobic
1 września 2019 19:22 przez adams235
31 sierpnia 2019 09:17
zobacz
Ja na dzis proponuje
A.J Slaughter 13.5 over 1.84 Fortuna
Niektore buki maja linie 14.5, wydaje mi sie ze my nie mamy zbyt wielu strzelcow, mecz z wenezuela trudny A.J powinien dostac sporo minut w koncu nasz lider,sadze ze to bedzie taki brudny mecz z duzan iloscia fauli i dlugimi fragmentami na styk,linia nie zbyt wysoka a kurs zacny😉
Czechy-Usa 170 over 1.46 Fortuna
Wczoraj jeszcze 1.56kurs, bedzie rosnac linia uwazam, co tu duzo mowic Usa jak to oni swoje rzuca ale nie beda mysle za bardzo sie spinac w obronie, Czesi na sparingach tez wielce nie bronili a w ataku maja kilka fajnych opcji m.in Satoransky czy Auda,mysle ze mozna sprobowac smialo
Filipiny-Wlochy 154.5 over kurs 1.64 Fortuna
Pytanie jak podejda do tego meczu wlosi z nieobliczalnymi Filipinczykami,wlosi potrafia bronic ale Filipiny maja paru zawodnikow umiejacych grac zwlaszcza w ataku i szybko,wlosi pewni i poukladani itakie nazwiska jak Bellineli Galinari czy Gentile mysle ze jak trojka siadzie to narzucaja sporo punktow, u Filipinczkow pewnie Blatche bedzie trzymac gre,malo grali Filipinczyc przed MS i mysle ze przy zderzeniu z wlochami ci sa wstanie narzucac im troche punktow😉
Rosja-Nigeria 2 1.62 Fortuna
Tu nie jestem do konca przekonany do tego typu,jeszcze tydzien temu chcialem za grubo grac Nigerie ale im blizej MS tym hmm...sklady niby niezle niby porownywalne, ale jednak Aminu Okogie czy Udoch daja plus Nigerii chociaz martwi troche ich lawka ale z drugiej strony 1 mecz wiec powinni byc wypoczeci ale tu nie bede szalec ze stawka😉
WKS-Chiny 1 +15.5 kurs 1.59 Fortuna
A tu chyba na przekor wszystkich zagram troche przeciwko gospodarza,licze ze presja ogromna a wsk nie sa jakies totalne ogorki plus calkiem przyzwoite wyniki na sparingach sklaniaja mnie do grania tego handi ,porazki z Hiszpanja -17 czy z Wlochami -11 ujmy nie przynosi do tego sama gra z takimi firmami napewno dodala im troche pewnosci,kilku fajnych zawodnikow Diabate czy Fofana wiec licze ze nie przegraja wiecej niz 15 oczkami, Chinczycy przed MS 4 porazki z rzedu m.in z Jordania,niby tylko sparingi ale licze ze WKS pokaze sporo ambicji i przegra niewiele.
Hiszpanja -Tunezja Tunezja over 57.5 kurs 1.55 Fortuna
58pkt do zdobycia przez Tunezje...hmm kurs nie powala mozna sprobowac oczko wyzej,Hiszpania mocna do tego slynaca z obrony,ale przy wysokim wyniku i ilosci meczu mysle ze Hiszpania nie bedzie sie zabijac bedzie czesta rotacja i w zasadzie licze ze np w ostatniej kwarcie Tunezyjczycy sa w stanie rzucic sporo punktow przy wysokim prowadzeniu Hiszpanii ,57.5 to po 15 oczek w kazdej kwarcie jeszcze z zapasem ,mysle ze Mejri czy Roll albo calkiem solidny Romhdane sa w stanie zaskoczyc Hiszpanow😉
31 sierpnia 2019 16:59 przez adams235
mumin89
mumin89
Lip 2015
60 136 4
  • Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

• Nie jestem cebulą

Zaakceptowałeś zgody marketingowe w ustawieniach, dzięki temu pomagasz w rozwoju Forum!

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.