Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

86-300

86-300
Mar 2019
16
12
Marzec 2019
1 tydzień, 6 dni temu
16
12
Mężczyzna
27 lat
GKM

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie100,0%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
18 czerwca 2019 18:29
zobacz
Dackarna Malilla - Elit Vetlanda
KTO LEPSZY? DUDEK+PAWLICKI-ZMARZLIK+ŁAGUTA (WSZYSTKIE STARTY SIĘ LICZĄ)
TYP: Zmarzlik+Łaguta
1.45

Smederna Eskilstuna - Rospiggarna Hallstavik
M. FRICKE PONIŻEJ/POWYŻEJ 9.5 PUNKTÓW (LICZĄ SIĘ WSZYSTKIE STARTY)
TYP: Powyżej 9.5
1.70

Piraterna Motala - Vastervik Speedway

KTO LEPSZY? K. HUCKENBECK-K. BUCZKOWSKI (WSZYSTKIE STARTY SIĘ LICZĄ)
TYP: K. Buczkowski
1.65

FORBET
18 czerwca 2019 18:29 przez 86-300
7 czerwca 2019 10:52
zobacz
Mój pierwszy typ w dziale Tenis. 
Z mojej strony nieco inna propozycja niż u panów powyżej. Osobiście zagram w tych półfinałach na wygrane sety nastolatek: 
Marketa Vondrousova wygra seta 1,47 
Amanda Anisimova wygra seta 1,59  
AKO 2,337 FORBET
Gram dosyć zachowawczo, choć osobiście liczę na to, że te dwie zawodniczki zobaczymy w finale. Trudno mi wyobrazić sobie, że obie zawodniczki, które na drodze do 1/2 nie straciły seta nagle miałyby teraz polecieć po 0:2. Amanda w świetnym stylu pokonała wczoraj Halep, pierwszy set i drugi do stanu 4:1 praktycznie perfekcyjne. Potem niby wkradły się jakieś małe komplikacje, ale w tak trudnej sytuacji głowa 17latki spisała się jak należy. Jeśli obie zagrają na poziomie, który prezentowały do tej pory w RG to powinny co najmniej urwać po secie.
​​​​​​
7 czerwca 2019 12:30 przez 86-300 : Wynik
31 maja 2019 17:55
zobacz
Holder Ch. (TOR) ilość punktów +9,5 1,75
Łaguta G. (LUB) ilość punktów +10,5 1,57
AKO 2,75
Obydwa typy z STS
26 maja 2019 18:35
zobacz
Warto brać typy przeciwko Kurtzowi, Poole zapowiedziało, że nie pojedzie jutro w ich barwach. Jeśli faktycznie na rzeczy jest jakaś kontuzja po upadku w Anglii to Baron będzie na jego biegi wrzucał juniorów.
W STS 1,8 na Jepsena Jensena w parze z Kurtzem.
21 maja 2019 18:26
zobacz
Vastervik Speedway - Indianerna Kumla
Krzysztof Buczkowski powyżej 9.0 punktów (liczą się wszystkie starty) 1,95 (EDIT: dopiero teraz zobaczyłem, że mecz wyjątkowo jak na Szwecję zaczął się o 18, dało się typować na forbecie jeszcze po 18 - już rozliczone jako zwrot

Masarna Avesta - Dackarna Malilla
Masarna win 1,57

Antonio Lindbaeckpowyżej 13.0 punktów (liczą się wszystkie starty) 1,83
Linia dosyć wysoka, ale wszystko wskazuje na to, ze u Szweda pojawiła się małą stabilizacja - w lidze szwedzkiej w dwóch pierwszych meczach kolejno 12 i 13 punktów (po 6 startów), do tego niespodziewanie bardzo dobry występ i półfinał w SGP na Narodowym. Zakładając, że forma zostanie utrzymana to AL powinien zakręcić się właśnie w okolicach 13 punktów. Oczywiście pojedzie pewnie 6 razy - zz za Łoktajewa. 

Lejonen Gislaved - Smederna Eskilstuna
Jarosław Hampel powyżej 10.5
punktów (liczą się wszystkie starty) 2,00
Prz. Pawlicki powyżej 9.0
punktów (liczą się wszystkie starty) 2,00
Typ dosyć ryzykowny, bo Przemo od początku sezonu w kratkę, ale też powoli zaczyna się to stabilizować - w Szwecji w dwóch pierwszych kolejkach wyjazdowo 9 i 11 punktów, z kolei w trzecim meczu 6 punktów w trzech startach i następnie 2 wykluczenia. 

Elit Vetlanda - Rospiggarna Hallstavik
Doyle powyżej 11.5 punktów (liczą się wszystkie starty) 1,65

Kursy - FORBET

21 maja 2019 19:11 przez 86-300
20 maja 2019 19:34
zobacz
Belle Vue Aces - Swindon Robins
Max Fricke powyżej 10.0 punktów  1,75(11PUNKTOW)FORBET
Adam Ellis powyżej 7.5 punktów 2,00(10 PUNKTÓW) FORBET

King's Lynn Stars - Poole Pirates
Jack Holder powyżej 8.5 punktów (liczą się wszystkie starty) 2,00  (12 PUNKTÓW  FORBET
Piraci lub remis2,16STS (Świetny mecz Piratów!) 
Nicolai Klindt powyżej 8.0 punktów (liczą się wszystkie starty) 1,95FORBET ZWROT - 8 PUNKTÓW 

Ipswich Witches - Wolverhampton Wolves
Scott Nicholls powyżej 10.0 punktów (liczą się wszystkie starty) 1,72FORBET ZWROT - 10 PUNKTÓW 
20 maja 2019 23:43 przez 86-300
18 maja 2019 18:34
zobacz

Przed nami pierwsza runda tegorocznej serii Speedway GP, więc analizy w większości muszą opierać się na wynikach z ligi. Bez szukania na siłę jakichś możliwych niespodzianek idę w kierunku zawodników, którzy na początku sezonu ogólnie wyglądają najlepiej. 
Zawody weźmie ktoś z czwórki VACULIK, WOFFINDEN, SAJFUTDINOW, ZMARZLIK. Nie przez przypadek mowa tu o czwórce z TOP5 Ekstraligi (odrzucam Madsena, którego moim zdaniem SGP zweryfikuje).
Martin u progu sezonu wygląda wyśmienicie, nie przez przypadek jest najlepszym zawodnikiem Ekstraligi i zdecydowanym liderem Falubazu. Trudno mi wyobrazić sobie, że mogłoby go dziś zabraknąć choćby w półfinałach, a ja go widzę na podium dzisiejszych zawodów. Na Narodowym miał okazję wystartować raz - w 2017 zajął 4 miejsce w finale. Warto wziąć pod uwagę, że po wczorajszym treningu mówiło się, ze tor jest bardzo podobny do tego sprzed 2 lat. Oczywiście gram, że Vaculik będzie w TOP8 po kursie 1,60. Można wziąć też Vaculik powyżej 8 punktów po 1,68.
W przypadku Emila trochę podobnie jak powyżej - pozytywne zaskoczenie, aż tak dobrą formą w lidze. Zakładam, że przełoży to na SGP. Emil w TOP8 po 1,6.
Z mniej oczywistych rzeczy widzę Kołodzieja w TOP8 - kurs 2,15 i powyżej 7 punktów - kurs 1,8. 
Dla zabawy za przysłowiową dyszkę Zwycięzca zawodówVaculik po 15,00 i Emil po 12,00.
Kursy - Forbet

14 maja 2019 18:45
zobacz
Indianerna Kumla - Lejonen Gislaved
K. Kasprzak powyżej 7.0 punktów (liczą się wszystkie starty) 1,65
Kto lepszy? T. Woffinden-J. Hampel Handicap -0.5/+0.5 (wszystkie starty się liczą)? Woffi 1,55
Kto lepszy? K. Bjerre-P. Protasiewicz Handicap -0.5/+0.5 (wszystkie starty się liczą) Bjerre 1,70

Rospiggarna Hallstavik - Vastervik Speedway
K. Buczkowski powyżej 9.5 punktów (liczą się wszystkie starty) 1,75

Dackarna Malilla - Piraterna Motala

Kto lepszy? P. Dudek-M. Michelsen (wszystkie starty się liczą) Dudek 2,03

Dodatkowo ako na zwycięstwa, moim zdaniem, zdecydowanie mocniejszych drużyn: Dackarna 1,6 + Vastervik 1,3 + Indianerna 1,1 = AKO 2,288
Kursy - FORBET

14 maja 2019 18:48 przez 86-300 : bukmacher
7 maja 2019 18:43
zobacz

Zaczynamy rozgrywki w Szwecji. Na szybko kilka propozycji z pierwszych spotkań Elitserien. 

Masarna Avesta - Indianerna Kumla

Kto lepszy? A. Lindbaeck-T. Woffinden (wszystkie starty się liczą)  Woffinden @1,67

Kto lepszy? K. Nilsson-K. Bjerre (wszystkie starty się liczą) Bjerre @1,67

Vastervik Speedway - Elit Vetlanda

Vetlanda +6,5 1,83

Lejonen Gislaved - Rospiggarna Hallstavik

K. Kasprzak powyżej 9.0 punktów (liczą się wszystkie starty) @1,83 ✖(mecz przerwany, więc przez forbet rozliczone jako zwrot) 

Kursy z Forbetu

14 maja 2019 19:06 przez 86-300 : rozliczenie
6 maja 2019 18:34
zobacz
cytat z dnia 6 maja 2019 14:15 przez gucci-mane

Rozruszajmy ten temat, podyskutujmy :)

Dla mnie wczoraj kuriozalna sytuacja, że Przedpełski i Miedziński, dwóch torunian jedzie w biegu dla Częstochowy przeciwko Toruńskim zagranicznym najemcom. Ten Toruń jest strasznie toksyczny jak dla mnie. Na czele z wielkim trenerem Frątczakiem. Teraz bez Doyla będzie ciężko. Ciekawe czy Holder tylko jeden przebłysk czy będzie znowu jak kiedyś. Chciałbym żeby Toruń zajął 8. miejsce bo wtedy pewnie powiększą ligę czego bardzo bym chciał. Bo przecież wiadomo, że nigdy Toruniowi nikt nie pozwoli spaść, skoro mają pieniądze i Motoarenę. 

Skoro rozpoczęto dyskusję to chętnie wrzucę swoje kilka groszy do tematu. 

Co do Apatora i budowy składu w Toruniu to już od dłuższego czasu prowadzą politykę transferową w kompletnie niezrozumiały sposób. Mowa oczywiście o pożegnaniu się ze swoimi wychowankami. Jeszcze zamiana Miedziaka na Holte przed sezonem 2018 jakoś tam sportowo się broniła, poza tym sam Miedziak chciał zmiany. Wymiany Pawełka na Kościucha, bez innego wzmocnienia nie da się obronić w żaden sposób. Trochę wygląda to tak jakby Apator stał się zakładnikiem historii pod tytułem "Holder jest dla nas jak wychowanek". To Holder moim zdaniem powinien być tam pierwszy do pożegnania (a co za tym idzie to pewnie także i jego młodszy brat). Już od kilku lat starszy z braci kładzie Apatorowi wyjazdy - o ile się nie mylę to po sezonie 2013 tylko w 2016 miał ogólną średnią powyżej 2,00. Poza sezonem '16 to typowy zawodnik Motoareny, więc nie przeceniałbym jego wczorajszych 15 punktów na własnym torze (* swoja drogą teraz przed Holderem może najważniejszy i najbardziej wartościowy wyjazd, bo na torze w Grudziądzu regularnie robi około 10 punktów i od powrotu GKM-u do E-ligi ma tu średnią 2,00). Generalnie to biorąc pod uwagę fakt, że Apator nie ma się kim teraz wzmocnić, a wypada ze składu Doyle to Toruń jest zdecydowanie kandydatem numer 1 do 8 miejsca. Przed nimi 2 trudne wyjazdy zgodnie z kalendarzem do Grudziądza i Lublina, a miedzy nimi zaległy wyjazd do Wrocławia. Już jakiś czas temu mówiło się, że Apator po pierwsze punkty pojedzie do Lublina w 6 kolejce, a teraz może być jeszcze gorzej i o pierwsze punkty powalczą w 7 kolejce u siebie z Gorzowem. Aż nie chce mi się wierzyć, że pierwszą rundę mogliby zakończyć z zerem w tabeli, ale przy obecnej sytuacji jest to możliwe. 

Ciekawy temat poruszyłeś z tym powiększeniem ligi, choć jak dla mnie kompletnie nie do zrealizowania. Pierwsze pytanie to kto? Niby od jakichś 2 lat mamy stabilność finansową w prawie wszystkich ośrodkach żużlowych, ale wiadomo - wejście do Elity to skok w kompletnie inne realia i nie wszyscy tego chcą. Nawet jeśli znaleźliby się chętni i gotowi finansowo to spotykamy kolejny (ogromny) problem - budowa składów przez te dwie drużyny. Co sezon widzimy potworne problemy ze złożeniem składu przez jednego beniaminka, więc trudno mi wyobrazić sobie, że nagle wskakują dwie drużyny i którejkolwiek z nich udaje się złożyć jakiś sensowny skład, w dodatku nie mając do rozbioru drużyny spadkowicza. Patrząc na dzisiejsze ekipy pierwszoligowe to próżno tam szukać kandydatów na liderów w Ekstralidze - nie ujmując nikomu, ale tacy Musielak, Gapiński czy Szczepaniak prędzej spotkają się z rzeczywistością jak Kościuch, niż błysną jak Miesiąc. Są wiec dwie opcje - albo drużyny, które wejdą do Ekstraligi będą miały kupę kasy na wyrwanie gwiazd/ liderów z innych drużyn (mało prawdopodobne i ryzykowne w związku z przebijaniem stawek), albo razem z rozszerzeniem rozgrywek musiałaby pójść jakaś reforma składów w postaci KSMów, ograniczenia ilości zawodników z GP itp. - w to wszystko się już bawiliśmy w polskim żużlu i generalnie się nie sprawdzało. Inaczej rozszerzając ligę zapewniamy sobie dwie drużyny w postaci chłopców do bicia, a co za tym idzie obniżamy zarówno poziom sportowy jak i marketingowy ligi. 

3 maja 2019 14:38
zobacz
cytat z dnia 2 maja 2019 19:21 przez scrobek

Czy jutrzejsze mecze mają status zagrożonych ?

Jeśli chodzi o Grudziądz to nie. 

28 kwietnia 2019 15:39
zobacz

Woźniak powyżej 7.5 punktów (liczą się wszystkie starty) @2,03 ✅ (jest 8 punktów po 4 startach, poza wpadką w 3 starcie Szymek niesamowicie szybki! Swoja drogą mamy świetne widowisko w Lesznie, spore zaskoczenie formą zawodników Stali)

Sprawa jest prosta, by nie było blamażu Stali to Woźniak i Thomsen muszą dziś pociągnąć wynik. Wiadomo, że Zmarzlik swoje zrobi i trudno spodziewać się nagłej zmiany formy u KK, a tym bardziej u Pająka. Zakładam, że Szymek dobrze otworzy mecz. Powinno tak być, bo w dwóch pierwszych startach może zrobić punkty na Kildemandzie i młodym Lidsey'u oraz ponownie na  Kildemandzie i Kurtzu (o ile oczywiście wcześniej nie będą brane rezerwy za Pająka i młodych kangurów). Dalej powinien dorzucać jeszcze jakieś punkty, choć w 8 biegu nie zrobi już punktu na Kildemandzie, za którego pójdzie na 99% RZ lub RT, z kolei w biegu 12 Szymka stać nawet na trójkę. Jeśli na początku meczu nie zaskoczą KK i Pająk to zapewne zobaczymy też Szymka na torze jako rezerwa taktyczna co sprzyja zakładowi. 

Najlepiej punktujący w meczu - Woffinden @2,70

2 tygodnie temu przy okazji meczu Sparty z Falubazem w tym samym zakładzie szukałem niespodzianki w postaci Pedersena. Tai na tle bardzo mocnej ekipy seniorów Myszy pojechał bajecznie i potwierdził, że na Olimpijskim potrafi fruwać. Dziś po drugiej stronie ekipa słabsza niż Falubaz. Wiadomo - Doyle czy PUK pewnie pojadą 6 razy, ale gdzieś punkty będą tracić - choćby właśnie na TW czy Janosiu. O ile sprawy nie skomplikuje jakiś defekt, przepuszczanie kolegi z pary czy oddanie startu w nominowanym to Woffi kolejny raz zakręci się dziś pewnie w okolicach kompletu i przy tym kursie szkoda nie spróbować.

Bez analizy bez ryzyka za bonus puszcze jeszcze dubelek z biegów juniorskich - Unia @1,30 + Sparta @1,35 wsparty typem z Nice 1 Ligi Musielak powyżej 12.0 punktów @1,83

Wszystko z FORBETu

28 kwietnia 2019 17:24 przez 86-300
20 kwietnia 2019 14:32
zobacz

Finał w świetnej obsadzie - jest cała czołówka Polaków, w zasadzie brakuje tylko Zmarzlika i kontuzjowanego Hampela.

Protasiewicz vs. BUCZKOWSKI @1,83 

Nie ma sensu pisać kolejny raz, że Buczek w dobrej i równej formie, plus z bardzo dobrym sprzętem od początku sezonu, bo wszyscy to widzą! KB w kuluarowych rozmowach mówi, że do Piły jedzie po podium(i ja mocno na to liczę!), jeśli ma jeszcze osiągać jakieś sukcesy indywidualne to ten sezon musi być dla niego przełomowym, albo w jedną albo w drugą! Protasiewicz sezon zaczął także całkiem równo i przyzwoicie, ale już pierwszy wyjazd do Wrocławia pokazał, że możemy mieć powtórkę z poprzedniego sezonu i PePe może mieć znowu problemy z jazdą poza Zieloną Górą. Finał na torze, który KB miał okazję poznać już w tym roku w eliminacjach ZK, a to także może dać atut Buczkowi. 

Bez analizy: 

SMEKTAŁA @1,75 vs. Drabik

WOŹNIAK @1,5 vs. Przedpełski

Dodatkowo biorę na Buczka zakład "Najlepszy w Grupie: Protasiewicz, Buczkowski, Smektała, Woźniak" @3,25

Kursy - FORBET

EDIT:
Dopiero teraz rzuciłem okiem na twittera i widzę, że na chwilę obecną zawody nie pojadą - kabaret z wystającym krawężnikiem przy bandzie... 
😮

EDIT2: ODWOŁANE - kolejna skandaliczna kompromitacja żużla ... 

20 kwietnia 2019 14:56 przez 86-300
14 kwietnia 2019 18:55
zobacz

Typy na szybko bo zaraz mecz:

PEDERSEN najwięcej punktów w meczu po kursie 7,00 ⛔

Kompletnie nie rozumiem tego kursu, Forbet znowu Dzika nie docenia. Tydzień temu kurs około 4,00 i weszło. Od początku sezonu w całkiem równo, głowa czysta, fizycznie i sprzętowo też bardzo dobrze. Do tego w parze z juniorem, aż żal nie spróbować!

Sparta vs. FALUBAZ 2,55 ⛔

Mało czasu, więc bez analizy. Koledzy powyżej sporo już napisali. 

14 maja 2019 19:03 przez 86-300
12 kwietnia 2019 17:06
zobacz

Biorę wszystko w stronę BUCZKOWSKIEGO, może i trochę życzeniowo, bo to mój ulubieniec, ale i też poparte faktami. Krzysiek wygląda świetnie na początku sezonu, swoje prawdopodobnie zrobiło zrzucenie zimą kilku kilogramów, forma fizyczna jest świetna. Widziałem Krzyśka na większości tegorocznych treningów, które odbył w Grudziądzu w tym roku - widać ogromny luz w porównaniu do poprzednich sezonów, zarówno w zachowaniu jak i na torze. Krzysiek ma duży komfort dzięki silnikom od Rysia. Można powiedzieć, że wreszcie, bo w poprzednich latach bywało różnie.

Interesujące są kursy na Buczka(+0,5) w parze z Bjerre (2,03) ✅ oraz powyżej 11pkt. we wszystkich startach (1,70) ⛔ . Osobiście też lekko pogram, że Buczek będzie najlepiej punktującym zawodnikiem meczu po 6,50 ⛔ . 

Bieg juniorski GKM vs. Włókniarz dla GKM-u 3,05  ✅

Kurs bardzo atrakcyjny i trochę przesadzony, jak dla mnie zestawienie par w biegu juniorskim na torze w Grudziądzu 50/50. Bieg juniorski w Częstochowie zaskoczył chyba wszystkich, bo spodziewano się trójki Gruchalskiego i może jakiegoś punktu Miśkowiaka na Bartkowiaku. Mieliśmu zupełnie inne rozwiązanie, podobnie jak w przypadku pary grudziądzkiej w Lublinie. Jeśli chodzi o juniorów GKM-u - Turowski chyba wszystkich zaskoczył w Lublinie, do tego sam przyznaje, że ma świetne silniki od Rysia z Torunia. Rolnicki w Lublinie spalił się psychicznie, przed sezonem wszystko wyglądało dobrze, więc o ile uporządkował wszystko w głowie to dziś powinno być dużo lepiej niż w niedzielę! 

Bieg juniorski Stal vs. Motor dla MOTORU  2,75 ✅

Koledzy powyżej napisali już sporo, obaj juniorzy Motoru to dopiero przyszłość speedwaya, a już w niedzielę pokazali się z bardzo dobrej strony. Ja dodam tylko, że typ bardziej przeciwko Stali. Wiadomo jakie problemy ma na początku sezonu Karczmarz, zaś Bartkowiak to ten sam poziom co młodzież z Lublina. 

Do tego bez analizy:

Thomsen więcej niż Kildemand 1,55 ✅

Lindback więcej niż Pawlicki 1,75 ⛔

Wszystkie kursy FORBET! Udanych typów! 

14 maja 2019 19:01 przez 86-300 : rozliczenie
5 kwietnia 2019 17:48
zobacz

Witajcie! To dla mnie debiut na forum, które obserwuję już od dłuższego czasu. Z nowym sezonem PGEE postanowiłem się uaktywnić i spróbuję dzielić się moimi typami, oby z powodzeniem :) Udanych typów w nowym sezonie!

Na start ode mnie na szybko dubelek:

DUDEK vs. Doyle 1,7 ✅+ MIEDZIŃSKI vs. Kildemand 1.45 ➖ = AKO 2.47 (STS)  ✅

Co do Dudka to jest chyba jasne - własny tor na którym z ostatnich lat ma średnią na poziomie około 2.4, do tego jedzie w parze z najslabszym z seniorów Falubazu. Obaj zawodnicy w sparingach nie pokazali nic wybitnego, ale na te przedsezonowe testy też nie należy patrzeć zbyt mocno. Do tego Miedziak z prostej przyczyny - nie ufam Kildemandowi, dla mnie to nie jest zawodnik nadający się na Ekstraligę, do tego nie wiedzie mu się zbyt dobrze na torze w Częstochowie (6pkt. w 2018 i 4pkt. w 2017).

Na szybko więc bez komentarza:

ZMARZLIK ov. 11,5 1,8 ❌+ CH.HOLDER ov. 7,5 1,88 ❌= AKO 3.38 (STS) ❌

Bieg juniorski WŁÓKNIARZ vs. STAL dla WŁÓKNIARZA 1,45 (FORBET) ✅

ZMARZLIK ov. 13,5 (FORBET) ❌pojedzie na 99% 6 razy, zakładam że zakręci się około 15pkt.(FORBET liczy wszystkie starty)

10 kwietnia 2019 16:32 przez 86-300
  • Latka lecą

Uzupełniłeś swój wiek w profilu

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.