Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

007lukasz

007lukasz
Lis 2012
26
54
Listopad 2012
26
54
Profil użytkownika 007lukasz świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie88,9%
Systemy bukmacherskie, Informacje i Opinie6,7%
Firmy Bukmacherskie2,2%
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie2,2%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
20 kwietnia 2017 23:26
zobacz
Najwiekszy oszust wsrod bukmacherów z mozliwych! Konsultuje sie juz z prawnikiem. Jak moga sobie nagłe wszystko skasowac i wymyslic inne zasady. Jaene oszystwo. Nie wplacajcie tam nawet 1zl ludzie! Ja im nie popuszcze!
10 marca 2016 00:21
zobacz
[quote=meenzer1980, post: 5955299]
Szachtar, na pewno celuja w zwyciestwo w calym pucharze, choc liga dopiero u nich wystartowala to wyeliminowanie Schalke to nie przypadek, poza tym Anderlecht gra w kratke ostatnio, Szachtar jest tez silniejszy na papierze, grajac "u siebie" musza wyrobic sobie dobra zaliczke przed rewanzem.
Chyba trochę Cię poniosło kolego z tym zwycięstwem w całym pucharze. Uważam, że bardzo pomęczą się z Belgami i kwestia awansu jest w tym momencie ciężka do rozstrzygnięcia, w następnej ewentualnej rundzie jak trafią na kogos z Anglii lub Niemiec to odpadną. Przypomnijmy że nie gra z nimi ich najlepszy strzelec który przenióśł się do Chinese Super League za sprawą $$$ czyli Alex Teixeira.
Więc nie wiem skąd ten hurra optymizm na Ukraińców wszystkich..?
14 stycznia 2016 16:40
zobacz
Usak Sportif - Yesilgiresun BLD Typ: USAK -10 @ 1.934 w Pinnacle
Mecz przełożony z 10 października 2015. Niby nic w tym dziwnego, że przekłada się mecze itd. Nie pierwszy i nie ostatni raz, ale w Turcji mamy jakieś dziwne przepisy, z których wynika, że w meczu mogą wystąpić tylko zawodnicy zgłoszeni w dniu pierwotnie zaplanowanego terminu (czy jakieś takie cuda?). W każdym bądź razie ze względu na jakieś zagmatwane przepisy Yesilgiresun radzić sobie będzie musiał bez zawodników, którzy dołączyli do zespołu w trakcie sezonu (pierwotny termin to była bodajże 1-sza kolejka), czyli Chrisa Warrena (11.5 PGG, 34.5 MPG), Darnella Jacksona (16.25 PPG, 28.38 MPG), Deyana Ivanova (5.67 MPG, 27.67 MPG) oraz Kristjana Nikolova (0.5 PPG, 2.0 MPG) i świeżo pozyskanego Sirina Gokhana (eks Royal-Hali).
W związku z tymi nieobecnościami do dyspozycji trenera zostaje tylko siódemka zawodników:

USAK to typowa ekipa własnego parkietu, z bilasnem 5 wygranych i 2 porażek (porażki z Fener i Efesem, a wygrywali u siebie choćby z Darussafaka czy Galata). Goście w delegacjach nie spisują się najlepiej. Osłabiony beniaminek nie powinien dzisiaj stanowić dużego problemu dla Usaku.

Skąd to info odnośnie składów? Nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji.
8 stycznia 2015 18:15
zobacz
Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział na pisanie, ale piszę w sprawie rozliczenia zakładu w SPORTINGBECIE.
Wczoraj był mecz Skra - Cuprum w siatkówkę w pucharze, oczywiste zwycięstwo Skry 3-1. Miałem postawione na Skrę a do tej pory zakład nierozliczony, dzownię się dowiedzieć co i jak to mówią, że moje zapytanie wysłano do DZIAŁU TRADErów..
Czy ktoś się orientuje o co może chodzić? Śmierdzi mi tu już jakimś wałkiem na kilometr, wszystko jasne a oni od 24 godzin prawie zakładu nie rozliczyli.
9 grudnia 2014 11:42
zobacz
Mam ważne pytanie bo Bonusy i inne rzeczy od bukmachera nie raz dały mi się we znaki. Założmy, że: Wpłacam do Comeon 500 zł, dostaje 500 zł bonusu. Gram za 500 zł za kurs 2.00 czyli mam 1000zł. Czy ten 1000zł mogę wypłacić od razu a dalej grać bonusem za 500 zł 8 razy AKO 2.00 przed wypłatą ewentualną? Najważniejsze czy 1000zł mogę od razu wypłacić?
Proszę o odpowiedź 😄
8 listopada 2014 00:51
zobacz
Dziś nie zagra w Anaheim główne ogniwo zespołu i super strzelec czyli Corey Perry. Więc przestrzegam przed graniem na Anaheim a tym bardziej jakieś handicapy ujemne.
5 listopada 2014 19:35
zobacz
@blaise
Typ na Hapoel też wydawał mi się dziś pewny, ale nigdy wcześniej nie widziałem ich w akcji. Dziś jak ogladam ten ich mecz to nie wiem co mnie oprócz statystyk podkusiło do ich zagrania. Na wfie w podstawówce jakieś 20 lat temu uczono mnie żeby nie podawać przez ręce 😃 Hah plus celność rzutów to to co dziś zniszczy Hapoel.
15 października 2014 20:44
zobacz
Mam pytanie, bowiem nigdy nie korzystałem nigdzie z bonusów ale tutaj chce.
WPŁACAM 500 zł - korzystam z Bonusu że dopisują mi 500 - Więc w sumie mam 1000 zł.
Gram pierwszy zakład za 1000 zł kurs 2.0 - ewentualna wygrana MAM 2000 zł.
Gram drugi zakład za 2000 zł kurs 2.0 - ewentualna wygrana MAM 4000 zł.
Czy mogę tu wypłacić 3500 zł w tym miejscu? Dlaczego 3500 zł? Bowiem 500 zł miałem z Bonusa który muszę obracać bodaj 8 razy. Więc czy mogę wypłacić 3.5K a za 500 zł dalej sobie kulać ??
Proszę o odpowiedź i sorry za pytanie, które może wydać się innym banalne.
27 sierpnia 2014 14:00
zobacz

27.08.2014 21:30
Typ: Lopez/Granollers-Pujol 1.36 bet365

Identyczna sytuacja jak w przypadku Cabali. Para Kyrgios/Tomic nie gra często ze sobą. Katalończycy są za to mocno zgrani ze sobą i do tego grają doskonale na tej nawierzchni. Porażki ostatnio z Dodigami i Rojerami, jednak to w ogóle inny poziom niż para Kangurów.
Maćko18[/quote]
Zgadzam się, ze faworytami na papierze jest para Hiszpanów, która ostatnio trochę jednak obniżyła noty. Potwierdzam Kyrgios deblistą jest bardzo marnym, ale Tomic w karierze kilka dobrych wyników osiągał co prawda nie w tej parze, ale jednak.. M.in. Rok temu na US OPEN z Guccione ograli obecnie bardzo dobrą parę Cabal/Farah.
Też chciałem to stawiać, ale po głębszej analizie ODPUSZCZAM spotkanie.
27 sierpnia 2014 12:01
zobacz
Pytanie do tych co się znają a nie dają tylko typy z kosmosu:
Co sądzicie o meczu Ukraina - Dominikana ?? Po kursie 1.35 w bet at home. Ukraina na podstawie przed mistrzostwowych sparingów wydaje mi się murowanym faworytem, dobrze prezentowali się z silnymi europejskimi drużynami.
26 sierpnia 2014 22:56
zobacz
Coco Vandeveghe - Donna Vekic 1 @ 1.92 [-1.5 Sets AH] Pinnacle
Gwiazda Vekic mocno ostatnio przybladła. Trzy porażki z rzędu w pierwszych rundach kwalifikacji mówią same za siebie. Z kolei Coco w końcu potwierdza swój olbrzymi talent. Myślę, że przed własną publicznością przy dobrze funkcjonującym serwisie odprawi rywalkę w dwóch setach.
[/quote]

COCO JAMBO ładnie nie ogarnia na początku 😄 Ona wie co to return w ogóle??
21 sierpnia 2014 11:11
zobacz
Panowie proszę przypomnijcie mi jak to jest w kwalifikacjach z numerami rozstawionymi. A mianowicie, osoba rozstawiona np z numerem 2 może odpaść już w drugiej rundzie kwalifikacji i może liczyć na awans do turnieju głównego? Czy żeby liczyć na awans do turnieju głównego musi ewentualnie przegrać dopiero w trzeciej (ostatniej) rundzie kwalifikacji?? Proszę o pomoc 😄
20 sierpnia 2014 13:32
zobacz
[quote=Macko18, post: 4717595]Janowicz - Roger-Vasselin
20.08.2014 18:00
Typ: Janowicz 1.60 Pinnacle

Krótka analiza, bo uważam, ze dłuższej nie potrzeba. Jerzyk w formie, Francuz już niekoniecznie. Odpały JJ można z dnia na dzień zmienić, słabej formy Vasselina już nie.

Jakieś uzasadnienie tego typu na Janowicza? Wczoraj oglądałem jego mecz z Sousa.. W pewnym momencie byłem już przekonany że przez "polskiego gwiazdora" kupon mi nie wejdzie.. Jednak jakimś cudem wygrał.. Jerzy zachowuje się na korcie jak znudzony zwycięstwami tenisista co powiem szczerze, niezbyt przyjemnie się ogląda. (Tylko gdzie tego jest zwycięstwa?) ;) Niby dziś powinien sobie poradzić, ale po tym co widziałem wczoraj, przyrzekłem sobie, że więcej na niego nie postawie.
17 sierpnia 2014 17:19
zobacz
To na pewno. Do Stanów przyleciał 15.08.
Ćwierknął na tweecie

Robin Haase
Friday 15th of August 2014 11:34:17 PM
Flight 33: This is not going to be a comfortable flight to the states.......

Rok temu Haase zastosował identyczny manewr, przyleciał do Stanów na ten turniej parę dni wstecz, i odpadł dopiero w trzeciej rundzie z Verdasco, choć we wcześniejszych meczach nie był faworytem, m.in. z Mannarino. Paire nie wiem czy da dziś radę.
9 sierpnia 2014 23:28
zobacz
Nie ma założonego tematu więc piszę tutaj
Jutro startują eliminacje do Eurobasketu, osobiście zamierzam pograć na Niemców z Naszymi grajkami których koszykówka jest daleko z tyłu w porównaniu do innych Państw europejskich, myślę, że nie pomoże nawet nowa hala w Toruniu oraz na zwycięstwo solidnych Macedończyków z Belgią.
Polska - Niemcy (2) 1.90 Sportingbet
Macedonia - Belgia (1) 1.33 Sportingbet
9 sierpnia 2014 11:09
zobacz
Turcja - Serbia 1 (1.74) ✅ Sportingbet
Zamierzam w tym meczu dość mocno pograć Turczynki, którym we wczorajszym meczu zabrakło trochę determinacji do końca i dały sobie wydrzeć zwycięstwo Dominikankom. Serbki wczoraj z Niemkami nic nie pokazały, wolna ospała siatkówka którą myślę, że Turczynki doszczętnie rozmontują.
Co sądzicie?
25 lipca 2014 16:06
zobacz
Troicki - Verdasco (1) 2.50 Sportingbet
Cóż po meczu Youzhnego z Haase do tej pory chce mi się śmiać po tym co zaprezentował Rusek.
Teraz czas na gracza wracającego po skróconej rocznej dyskwalifikacji, który widać, nie siedział w domu i nie grał tylko w wirtualnego tenisa, a czas spędzał na hali treningowej. Dwa wcześniejsze mecze przeszedł w wielkim stylu grając dobry tenis jak na taką przerwę z profeską. Dziś zagra z Verdasco - rzekłoby się Hiszpan typowy ziemniak - ale jego męczarnie z niewygodnym Niemcem Struffem pokazały, że chyba wszystko na obecną chwilę nie funkcjonuje u niego dobrze.
Mam nadzieję, że Victor Troicki wykorzysta momenty zawahania Hiszpana, który dziś już miał prawie cały set rozgrywany ze Struffem i pokaże, swój wielki COME BACK do PROFESJONALNEGO TENISA.
A Wy jak myślicie??
25 lipca 2014 14:49
zobacz
To co Youzhny chyba zgubił gdzieś formę po pierwszym secie ? 😄
24 lipca 2014 23:05
zobacz
Witaj Vanth, na dziś utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu na francuzów których pobrałem z kursem 1.5 na betclic. Na jutro hiszpanie też powinni spokojnie klepnąć norwegów, tylko zastanawiam się czy gra po takim niskim kursie jest warta świeczki i czy dzieciaki u20 nie będą grali w kratke. Jakie masz zdanie?
23 lipca 2014 14:33
zobacz
Lokoli L. - Huta Galung Jesse 2 (1.40)

Kolejna runda turnieju w Tampere. Gra tu ubiegłoroczny zwyzięzca turnieju czyli Huta Galung z Holandii będący obecnie w bardzo przyzwoitej formie o czym świadczą jego ostatnie wyniki. Dla mnie był to pewniak, jednak zastanawiam się czy nie wiem czegoś o tym meczu albo o dyspozycji któregoś z graczy? Gdyż często patrzę też na typy ludzi na stronie: tennisprediction.com/?a=match_bet&ma_id=823298153
i tu dla większości kwalifikant z Francji jest faworytem co przeczy moim przypuszczeniom co do tego meczu.
Proszę o info jeśli ktoś jakieś ma.

Ostatnie 20 tematów na forum

zobacz wszystkie
Temat
ostatni wpis
EuroBasket 2015

007lukasz : Nie ma założonego tematu więc piszę tutaj Jutro startują eliminacje do Eurobasketu, osobiście zamierzam pograć na Niemców z Naszymi grajkami których koszykówka jest daleko z tyłu w porównaniu do innych …

• Całe życie w jednym Klubie

Jesteś na forum 5 lat

• Jak Totti i Gerrard

Jesteś na forum 2 lata

• Skończyłem Roczek

Jesteś na forum rok

• Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.