>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

zostałam okradziona przez betgun - bardzo proszę o pomoc

Status
Zamknięty.
M 0

marteczka

Użytkownik
witam,

zalozylam konto na tym forum, aby podzielic sie z wami sytuacja, ktora mi sie przytrafila i poszukac pomocy i porady. Kilkanaście dni temu zalozylam konto na betgun (nie korzystalam z bonusa), obstawialam zaklady, dokonalam lacznie dwoch depozytow, gdy udalo mi sie wyjsc na &#39;swoje&#39; (pierwszy depozyt przegralam, drugim go odrobilam) zlecilam wyplate, okazalo sie ze wyplata zostala anulowana i zostalam posadzona o posiadanie 2 kont - info przy wyplacie (oczywiscie zalozylam tylko jedno, po czym wyslalam dokumenty). Napisalam maila z prosbe o wyjasnienie sytuacji, o co chodzi etc., dostalam jedynia taka nieuprzejmą odpowiedź:
Witam,

proszę chwilę się zastanowić i odp. dlaczego ma Pani za nic nasz regulamin.
Uprzedzam, że następne maile nic nie wnoszące do sprawy, pozostaną bez
odpowiedzi z naszej strony.

Na maila odpisalam jeszcze kilka razy, proszac o jakies informacje, o co konkretnie chodzi, czy moze ktos kiedys logowal sie z mojego komputera na swoje konto, czy albo kiedys zakladal ktos ze znajomych tam konto, nie mam pojęcia nawet jak to sprawdzić, czuje sie oszukana. Nikt nie chche mi wyjasnic, o co tak naprawdę chodzi, po drugie, jeśli nawet zlamalam regulamin, nie bedąc tego świadoma, dlaczego roszczą sobie prawo do zawlaszczenia moich depozytow, nie mowie juz nawet o wygranych, tylko o tym co wplacilam, w glowie mi sie to nie miesci. A łacznie jest to troche pieniedzy, dlatego szukam pomocy, gdzie jest to mozliwe, jestem zalamana. Na czacie odpowiedziano mi tylko, ze zostal zlamany regulamin i nic nie mozna zrobic. Zero wyjasnien, niczego, zadnej odpowiedzi, tylko potraktowano mnie jakbym byla nie powiem kim...

Bardzo prosze o udzielenie jakichs sensownych rad, do kogo sie moge zwrocic, czy sa jakies instytucje, ktore moga mi pomoc itp. Tylko prosze bez takich uwag, ze po co bylo tam wplacac pieniadze etc. I tak mam juz popsute swięta, a najbardziej to dobija mnie fakt, ze te osoby z supportu są takie chamskie, jakby specjalnie chcialy tylko dowalić czlowiekowi.

Bardzo, bardzo proszę o pomoc.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
O ile mi dobrze wiadomo. Polacy nie moga grac w betgun.
Nie Polacy tylko rezydenci Rzeczypospolitej Polskiej.
???
2.1
Uczestnik zakładów zawieranych poprzez witrynę betgun.com musi mieć ukończone 18 lat i nie może być obywatelem Kostaryki. W zakładach nie mogą brać udziału bezpośredni uczestnicy rozgrywek i osoby mające wpływ na wynik obstawianych zdarzeń
2.2
Betgun.com nie bierze odpowiedzialności za zawieranie zakładów przez Internet z kraju gdzie jest to niezgodne z tamtejszym prawem.
regu;lamin betguna
apropo żeście mi początkowo napedzili małego strachu i teraz chyba bede wolał poobstawiac pare surebetow i przegrqc wszytsko na betgunie ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ŻENADA jacquer VEL. marteczka
Ludzie najpierw sami kombinujecie a później przychodzicie na forum i żalicie się, że zostaliście okradzeni. Skoro oszukujesz a ktoś Ciebie złapie na oszustwie to nie płacz na forum!
Zamykam temat bo użytkownik multikontowiec jest żałosny.
90% takich tematów to przekręt śmierdzący z daleka.
Firmy bukmacherskie z reguły zawsze mają powody do blokowania kont, wypłat itd.
pomoze mi ktos? co moge zrobic?
Nikt Tobie nie będzie pomagał bo skoro na forum oszukujesz to tak samo oszukujesz betgun.
Dalej zakładaj konta na mamę, babcię, siostrę, dziewczynę, żonę, koleżankę itd.
Ale nie płacz już na forum.
BAN
ŻEGNAJ!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom