>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

znikajace posty z tematu 22bet

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
z jakich powodow zniknely posty uzytkownika graczwielki? czy zlamal on regulamin? Nie bylo przeklenstw, wrzucil screeny. Nie bylo wyzwisk ani nic co mogloby zlamac regulamin. Czy przedstawiciel ruskiego zmusil administracje do usuniecia postow? Wiem, ze takie sytuacje sie zdarzaja, bo mnie tez to kiedys spotkalo.
Post automatycznie złączony:

1643481576519.png

edit: ciekawe czy ja teraz tez dostane bana... mimo to zawsze trzeba stawac po stronie slabszego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
z jakich powodow zniknely posty uzytkownika graczwielki? czy zlamal on regulamin? Nie bylo przeklenstw, wrzucil screeny. Nie bylo wyzwisk ani nic co mogloby zlamac regulamin.
Złamać regulamin można nie tylko napisanym postem, posty poleciały "przy okazji" bana dla użytkownika. Moderator ma odpowiednie narzędzia i "widzi" więcej niż zwykły użytkownik, poza tym nie widzę powodu, dla którego miałby się tłumaczyć ze swojej decyzji.
Czy przedstawiciel ruskiego zmusil administracje do usuniecia postow? Wiem, ze takie sytuacje sie zdarzaja, bo mnie tez to kiedys spotkalo.
Większej bzdury już dawno nie przeczytałem na forum, co niektórzy powinni czasami wyjść na dwór i odpocząć od monitora, bo wszędzie tylko widzicie teorie spiskowe, których tak na prawdę nie ma. Nie współpracujemy z tymi bukmacherami i w żaden sposób ich nie chronimy, a tym bardziej na ich życzenie nie czyścimy tematu. Dla mnie koniec dyskusji.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Większej bzdury już dawno nie przeczytałem na forum, co niektórzy powinni czasami wyjść na dwór i odpocząć od monitora, bo wszędzie tylko widzicie teorie spiskowe, których tak na prawdę nie ma. Nie współpracujemy z tymi bukmacherami i w żaden sposób ich nie chronimy, a tym bardziej na ich życzenie nie czyścimy tematu. Dla mnie koniec dyskusji.
powinno byc, ze juz nie wspolpracujecie z tymi bukmacherami. Sam dostalem tutaj bana x lat temu za krytyke ruskiego kiedy zadalem pytania przedstawicielowi 1xbet xd wiec co do bzdur to vice versa ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
powinno byc, ze juz nie wspolpracujecie z tymi bukmacherami. Sam dostalem tutaj bana x lat temu za krytyke ruskiego kiedy zadalem pytania przedstawicielowi 1xbet xd wiec co do bzdur to vice versa ;)
wiem, że cię jara takie "łapanie" za słówka, więc niech ci będzie, "że już", co było lata temu nie ma żadnego przełożenia na obecną sytuację i na tą chwilę jest to bzdura.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Złamać regulamin można nie tylko napisanym postem, posty poleciały "przy okazji" bana dla użytkownika. Moderator ma odpowiednie narzędzia i "widzi" więcej niż zwykły użytkownik, poza tym nie widzę powodu, dla którego miałby się tłumaczyć ze swojej decyzji.

Większej bzdury już dawno nie przeczytałem na forum, co niektórzy powinni czasami wyjść na dwór i odpocząć od monitora, bo wszędzie tylko widzicie teorie spiskowe, których tak na prawdę nie ma. Nie współpracujemy z tymi bukmacherami i w żaden sposób ich nie chronimy, a tym bardziej na ich życzenie nie czyścimy tematu. Dla mnie koniec dyskusji.
I teorie spiskowe wygłaszane przez foliarzy się sprawdzają chciałem dodać od siebie!!!!!
 
Do góry Bottom