>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zgarnij iPhone 6 w Betsson!

al_capone 29K

al_capone

Gangster

Zgarnij iPhone 6

1 dzień = 1 iPhone6
Obstawiasz z Betssonem? Mamy dla Ciebie niespodziankę. Każdy Twój depozyt stanie się losem w walce o iPhone 6.
Mamy do rozdania w sumie 28 telefonów! Sprawdź poniższe warunki promocji.
Betsson
Warunki i zasady:

- Gracz dokonujący depozytu w dniach pomiędzy 14.02 a 13.03 bierze udział w losowaniu iPhone 6.
- Gracz może dokonywać depozytu każdego dnia i tym samym codziennie brać udział w promocji.
- Minimalny depozyt to 75 PLN / $20 / €17. Nie ma limitu dziennej ilości depozytów. Każdy depozyt musi zostać zgłoszony w powyższym polu.
- Z jednego adresu IP może zarejestrować się jedna osoba.
- iPhone6 wysyłamy na wskazany adres kurierem do 2 dni roboczych.
- Pod adresem email [email protected] w przeciągu paru godzin odpowiadamy na Twoje pytania.
Wszystko jasne i proste? To zaczynamy!

Weź udział w losowaniu i obserwuj tablicę zwycięzców!
Betsson
Strona konkursowa: http://kampania.betsson.com/
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osobiście jak najbardziej promocję polecam. Jest to kolejna tego typu promocja, w której możecie wygrać gadżet. Kilku userów z forum wygrało wcześniej tablety czy konsole Play Station 4.
Inwestując tylko 75PLN mamy duże szansę wygrać Iphona 6, bo liczba uczestników nie jest za duża.
Powodzenia!
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
Osobiście jak najbardziej promocję polecam. Jest to kolejna tego typu promocja, w której możecie wygrać gadżet. Kilku userów z forum wygrało wcześniej tablety czy konsole Play Station 4.
Inwestując tylko 75PLN mamy duże szansę wygrać Iphona 6, bo liczba uczestników nie jest za duża.
Powodzenia!
W każdej promocji mówisz że jest mało uczestników
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Akurat Betsson jest wiarygodny w tych promocjach, mi sie udalo wygrac karnet na MŚ w siatkówce, wiec teraz tez warto sprobowac.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Dzisiaj wysłali mailing, więc będzie więcej uczestników, ale i tak z chęcią spróbuję, bo tablet już jakiś czas temu zgarnąłem na Betsson ;)
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
@MarcinOdra
Wpłata 75 złotych równa się jednemu losowi w ciągu dnia, czy jeżeli wpłacę na przykład dziesięć razy po 75 złotych to mam 10 losów czy każdy ma tylko jeden los?
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Pytałem na chacie, można dokonać wielu wpłat, każda z nich liczona jest jako jeden los.
W tym konkursie 75 zł należy wpłacić i postawić czy tylko wpłacic? Jesli postawić to jest min kurs?
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Zawsze przed wypłatą należy obrócić depozyt 1x. W Betsson nie ma minimalnego kursu z tego co pamieta.
Koledze wyżej chodziło o to czy trzeba postawić żeby zakwalifikować się do promocji ;) Czy wystarczy sama wpłata czy też trzeba tą wpłaconą kwotę tego samego dnia postawić.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Koledze wyżej chodziło o to czy trzeba postawić żeby zakwalifikować się do promocji Czy wystarczy sama wpłata czy też trzeba tą wpłaconą kwotę tego samego dnia postawić.
Ok, sorry. Nie trzeba nic stawiać, wystarczy sam depozyt.
Każdy depozyt to jeden los. Wpłacicie 5 razy to macie 5 losów.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak ktoś będzie wiedział konkretnie, to odpiszcie czy jak wcześniej wygrało się już nagrodę rzeczową. To czy teraz są jeszcze szanse na wygraną iphona. Sam teraz wpłacam, a może to już bez sensu bo nie biorą pod uwagę mojego e-maila (wcześniej wygrałem tablet). Napisałem w tej sprawie rano do supportu, ale cisza z odpowiedzią.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
w sklepie pani pyta sprzedawczyni czy mieso jest swieze, znasz odpowiedz?
dali ci tablet to komus innemu iphona , myslisz , ze jeden moze dostac wszystko a drugi nic, myslisz ze jest jakies losowanie ????
aczkolwiek zeby ludzie wplacali moga dac komus dwie rzeczy
ktos z forum dostal konsole i tablet ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No patrz a ja głupi wierzyłem w losowanie :) Jednak chciałbym wiedzieć na 100%, czy rzeczywiście nie mam już żadnych szans. Nie to trudno, ale chciałbym wiedzieć czy niepotrzebnie wpłacam.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
masz szanse, wplacaj przeciez twoja wplata to nie jest kupno losu , masz kase za ktora grasz a nie kupujesz losy na loterii
ja osobiscie tez wygralem tableta, wplacam i sobie gram firma jest rzetelna wyplaty szybkie wiec co mi szkodzi zagrac tu czy tu ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jednak chciałbym wiedzieć na 100%, czy mam jeszcze szansę na wygraną jeśli wcześniej już wygrałem tablet. Z [email protected] nie dostałem odpowiedzi. Poprosił bym Marcin-Odra o odpowiedź, jak to jest w moim i twoim kuerten wypadku. Czy jesteśmy jeszcze brani pod uwagę w losowaniach.
 
Do góry Bottom