>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zgłoszenia dla osób bez par

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
PLAN ZAPISÓW :
do 7.06 - zgłoszenia
08.06 rano - dobór par

W tym temacie mogą zgłaszać się osoby, które nie mają partnerów.

Pierwszeństwo w doborze w pary, mają sami użytkownicy. W wypadku braku porozumienia moderatorzy sami zdecydują, jak mają wyglądać zespoły.
Wybór ten będzie ostateczny i nie będzie podlegał dyskusji.
Po znalezieniu partnera, należy niezwłocznie zgłosić zespół w odpowiednim dziale. Jeśli połączenia dokonają moderatorzy, obowiązek ten NIE przestaje obowiązywać.
Prawidłowe zgłoszenie wygląda w następujący sposób:

kukla - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Xavy - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
kieran - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Spiderro - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
W 272

wesolutki

Użytkownik
wesolutki - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
P 195

porugalia

Użytkownik
porugalia - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
zakladowa- zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
prof - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
KrisBarca_92 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
S 318

soren

Użytkownik
soren- zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Devin69 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
Z 96

znafca

Użytkownik
znafca - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
S 0

sznajda

Użytkownik
Sznajda - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
wlodek02 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
BerciQ89 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
E 0

erivan

Użytkownik
Erivan - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
incubus7 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
lordcadet - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
roan79- zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
hunter3 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom