>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zgłoszenia dla osób bez par

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
PLAN ZAPISÓW :
do 7.06 - zgłoszenia
08.06 rano - dobór par

W tym temacie mogą zgłaszać się osoby, które nie mają partnerów.

Pierwszeństwo w doborze w pary, mają sami użytkownicy. W wypadku braku porozumienia moderatorzy sami zdecydują, jak mają wyglądać zespoły.
Wybór ten będzie ostateczny i nie będzie podlegał dyskusji.
Po znalezieniu partnera, należy niezwłocznie zgłosić zespół w odpowiednim dziale. Jeśli połączenia dokonają moderatorzy, obowiązek ten NIE przestaje obowiązywać.
Prawidłowe zgłoszenie wygląda w następujący sposób:

kukla - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Xavy - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
kowal1980 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
zilzil - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
kksmisiek-zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
zibi16 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
yebaka - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Przemekmaty - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Slomiany400 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
pawros 20,3K

pawros

Użytkownik
pawros - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Hama - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Rafal919 -zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary
 
D 27

danielsan

Użytkownik
Danielsan - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Kapel - zapoznałem się z
regulaminem i w pełni go akceptuję.
Wyrażam chęć udziału w konkursie
jednak nie mam pary.
 
rales 1,1K

rales

Użytkownik
rales - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
L Nino- zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
trcdd - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
K 6

kliczek

Użytkownik
Kliczek - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Vostock - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom