>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info ZEN.com - Informacje

Status
Zamknięty.
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Dołączył
11/2020
Posty
137


Kojarzycie G2A.com? Współautorem jej sukcesu jest Dawid Rożek. A teraz ten oto pan tworzy kolejny projekt, czyli właśnie ZEN. Projekt wystartował w listopadzie 2020 roku na szeroką skalę, bo aż w 31 krajach jednocześnie. Partnerem ZEN jest organizacja Mastercard (i z takim logo otrzymujemy kartę), natomiast sama działalność zarejestrowana jest na Litwie. W tym kraju została wydana licencja pieniądza elektronicznego i w tym kraju ZEN podlega kontroli Centralnego Banku Litwy. ZEN posiada oddział w Polsce, zlokalizowany w Warszawie.

Dla kogo ZEN
Po pierwsze – osoby które ogólnie dużo kupują w Internecie. Tutaj ochrona zakupów jest „właściwym człowiekiem na właściwym miejscu”. No i cashback. Nie zapominamy o cashbacku. Jeśli sporo kupujesz w Internecie to podejrzewam, że z samego cashbacku zwróci Ci się opłata za konto.

Po drugie – osoby które na przykład planują urządzanie mieszkania i duże zakupy wszelakich elektronicznych sprzętów. W planie Gold suma ubezpieczenia to 1500 euro na każdy produkt, czyli okolice 6800 zł. Moim zdaniem wcale nie tak mało.
Po trzecie – podróżnicy, ale to oczywista oczywistość .
Po czwarte – osoby, które wymieniają większe ilości waluty – na przykład pracujący za granicą.
Po piąte – frankowicze. Niejednokrotnie pytaliście mnie, jak najtaniej przelewać CHF do banku na spłatę kredytu. Wcześniej Revolut oferował darmowe przelewy, teraz to się skończyło a problem znów stał się aktualny. Banki pobierają nieraz kosmiczne wręcz prowizje za przelew międzynarodowy. Co z tego że przelewasz walutę w obrębie Polski – to jest przelew międzynarodowy, który zazwyczaj słono kosztuje, i koniec.


ZEN nie pobiera żadnych opłat i prowizji za korzystanie z karty za granicą.

Miej jednak na uwadze, że sieci bankomatów, zarówno w Twoim kraju, jak i za granicą, mogą nakładać dodatkowe opłaty za korzystanie z ich terminali - jest to tzw. surcharge. Wypłacając środki, należy każdorazowo upewnić się, czy dany bankomat nie nalicza dodatkowych prowizji. Najłatwiej zweryfikować to na podsumowaniu transakcji, jeszcze przed jej zatwierdzeniem - kwota wypłaty będzie powiększona o wartość prowizji. Jeśli informacja się nie wyświetliła, a opłata została pobrana mimo to, skontaktuj się z nami w celu rozwiązania sprawy. Jest to opłata całkowicie niezależna od ZEN.
 
Status
Zamknięty.