>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Zasady promocji w Unibet?

K 0

kolos

Użytkownik
Witam.
Unibet podwoił mi mój depozyt z 200zł do 400. Promocja trwała do 15 maja, ale już ją przerwali. Na ich stronie był regulamin promocji tego bonusu, jednak już go nie ma. Wiem, że muszę bonusem obrócić 6 razy, jednak nie pamiętam po jakim kursie.
- Po jakim kursie muszę obrócić tym bonusem (może obojętnie lecz nie pamiętam)?
- Czy muszę obrócić 6 razy samym bonusem, czy całym depozytem?

Proszę pokornie o pomoc?
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
Nierozkminiam niektórych ludzi!
Przecież masz wyraźnie napisane!!!!!!!!
6 razy * 200 zł = 1200zł
Masz łącznie postawić 1200zł niewazne w jakiej konfiguracji!!!!!
Czy w regulaminie promocji pisze coś o minimalnym kursie???????jak niepisze to znaczy że po jakim kolwiek!!!!!!! Czy pisze ,że zakłady Live niewliczają sie w obrót - NIE! Więc sie wliczają.
Poprostu czytajcie ludzie co piszą i wystarczy!
poco zaśmiecać forum nowymi tematami i pytaniami dotyczącymi tego samego!!!! Juz był temat o Unibecie i tej promocji .
Poczytaj poszperaj później dopiero napisz temat!
Jak jesteście ludzie tacy rozgarnięci że nierozkminiacie warunków promocji to poco wogóle w to gracie - i tak przegracie.
Bez obrazy oczywiście ale powoli jak sie czyta co po niektóre pytania to człowieka coś trafia.
Pozdro :zy3ou:
 
K 0

kolos

Użytkownik
Nie da się zrozumieć wszystkich ludzi.
Jak pisałem promocja została przerwana i nie ma tam już zasad promocji, więc tylko grzecznie pytam. Wiem doskonale co to oznacza obrócić 6*. Natomiast to czy samym bonusem czy całym depozytem tego nie pamiętam. Mam kilka kont i na expekt jest tak, że trzeba obrócić całym depozytem a nie tylko bonusem. Wiem bo jest tam to jasno opisane, natomiast na unibet nie ma tego opisu więc pytam. Może ktoś wie.
Mimo tego że twoja odpowiedź jest trochę napastliwa to i tak wielkie dzięki za pomoc!
Pozdrawiam.
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
napastliwa ???? hehe spoko ogólnie jestem napastnikiem w jednym z warszawskich klubów ????
A tak pozatym to juz po jabłkach z tą promocją a szkoda bo łatwo można było wyrwać 2stówy ,masz szczescie ze zdazylem ???? pozdro
 
K 0

kolos

Użytkownik
No mam szczęście ale jeszcze trzeba tym obrócić ????
Zostało mi jeszcz 900 do obrotu jeszcze.
Aby otrzymać ten bonus musiałem zadzwonić do nich z lekko podniesionym tonem ale jest ok.
Pozdro!
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ja juz wyplacilem ???? chcialem zalozyc dzis grugie konta na innym ip na iina osobe ale juz nie ma promocji to wplacilem do expekta :p
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
taa tylko tam mozesz tylko karta wpłacic niema opcji przelewu a ja sie w karty niebawie bo wiem jak to czasem jest z podawaniem danych :] mam uprzedzenie
 
Do góry Bottom