>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Regulamin Zasady konkursu - przeczytaj przed zapisaniem się

Status
Zamknięty.
maniek81 34,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
02/2014
Posty
614
Miasto
Wielkopolska
ZASADY KONKURSU Typer Biegi narciarskie 2021/2022

1. Konkurs ma na celu popularyzację dyscypliny biegów narciarskich wśród użytkowników forum.

2. Aby wziąć udział w konkursie należy zapisać się do niego w odpowiednim TEMACIE do dnia 20 listopada 2021, godz. 23:59.

3. Konkurs polega na typowaniu pojedynków H2H pomiędzy dwoma zawodnikami (lub drużynami w przypadku sztafet). W każdym dniu rywalizacji Pucharu Świata należy podać dwa podstawowe typy, jeden z rywalizacji kobiet, drugi z rywalizacji mężczyzn. Opcjonalnie można podać trzeci dowolny typ, który będzie tzw. "jokerem", jednak nie można powtórzyć zawodnika/drużyny z podanych typów podstawowych (wyjątkiem będzie PŚ w Oslo, gdzie pierwszego dnia pobiegną kobiety, a drugiego mężczyźni. Tu należy podać jeden typ jednego dnia, drugi drugiego dnia i opcjonalnie "jokera" w jednym, wybranym przez siebie dniu). Dla graczy, którzy będą aktywni w dziale z analizami, będzie możliwość zdobycia dodatkowych punktów za rzeczową analizę. Zadaniem gracza jest zbieranie punktów za trafione typy i ostateczne wygranie konkursu zdobywając największą ilość punktów.

4. Punktacja:

- za trafiony podstawowy typ gracz otrzymuje 1 punkt. Nietrafienie tego typu to 0 punktów.
- w przypadku trafionego typu opcjonalnego, oznaczonego jako "joker" gracz otrzymuje 2 punkty, ale nietrafienie tego typu to -2 punkty.
- napisanie rzeczowej analizy w dziale to dodatkowy 1 punkt, trafiony typ z analizy to kolejny 1 punkt, czyli w sumie można zdobyć 2 punkty.

W przypadku remisu punktowego w klasyfikacji końcowej konkursu o wyższym miejscu decyduje kolejno:
- wyższa ilość punktów zdobytych za rzeczowe analizy
- reputacja na forum (punkty reputacji).

5. Gracz sam decyduje, czy w danym dniu rywalizacji podaje tylko dwa typy podstawowe, czy dodatkowo podaje trzeci, opcjonalny oznaczony "jokerem". Pisanie analiz w dziale nie jest wymagane, ale daje możliwość zdobycia dodatkowych punktów w konkursie.

6. W każdym temacie (dniu) konkursowym gracz ma prawo podać tylko jeden post. Każdy kolejny nie będzie brany pod uwagę przy rozliczaniu. Na każdy dzień rywalizacji będzie założony odrębny temat konkursowy. Obowiązuje zakaz samodzielnej edycji postów konkursowych. W takim przypadku za dany post 0 punktów. Nie ma też możliwości zmiany typu. Po wysłaniu typów są one ostateczne, więc przed wysłaniem posta proszę o sprawdzenie czy wszystko jest jak należy. W przypadku, gdy zawodnik z naszego typu nie wystartuje w zawodach otrzymujemy zwrot. Zwrot traktowany jest jako 0 punktów (także w przypadku typu z oznaczeniem "joker"). Nie można podać typu zastępczego.

7. Typy podajemy najpóźniej na minutę przed planową godziną rozpoczęcia zawodów.

8. Minimalny kurs typu to 1.50, dotyczy także analiz. Typy z mniejszymi kursami będą nieważne. Typy podajemy z ofert następujących bukmacherów: Betfan, Betclic, Fortuna, superbet, forBET i Fuksiarz . Przy podawaniu typu i kursu należy dopisać nazwę bukmachera od jakiego dany typ pochodzi. Typy od bukmacherów nie wymienionych w tym punkcie nie będą brane pod uwagę.

9. W odpowiednim TEMACIE został zaprezentowany terminarz Pucharu Świata. W tych dniach należy spodziewać się oferty do gry.

10. Wszelkie próby oszustwa, np. próba typowania z kilku kont będzie skutkowała natychmiastowym usunięciem z konkursu oraz banem konkursowym. Prowadzący będą wnikliwie sprawdzać uczciwość grających.

11. Należy pamiętać, że bukmacher w trakcie dnia może zmienić kursy. Zanim oskarży się kogoś o oszustwo należy mieć to na uwadze. Jednakże każda próba oszustwa związana z tym punktem będzie natychmiastowo karana banem konkursowym.

12. W przypadku zdarzeń nie opisanych w regulaminie głos decydujący należy do prowadzących konkurs i jest ostateczny. Kierujemy się zasadami fair play.

13. Pytania i ewentualne skargi można zgłaszać w odpowiednim TEMACIE.

14. Format konkursu i pula nagród:

Konkurs będzie podzielony na trzy etapy:
- etap 1: Pierod I PŚ (26.11. - 19.12.2021)
- etap 2: Pierod II i Pierod III PŚ (28.12.2021 - 23.01.2022) dla top15 uczestników po etapie 1
- etap 3: Pierod IV PŚ (26.02. - 20.03.2022) dla top10 uczestników po etapie 2.

Punkty z wszystkich etapów sumują się w trakcie całej rywalizacji.

Pula nagród to 500 zł do podziału wśród zwycięzców na konta Skrill. Nagrody przedstawiają się następująco:
1 miejsce - 150 zł + 1000 pkt. reputacji
2 miejsce - 120 zł + 800 pkt. reputacji
3 miejsce - 100 zł + 600 pkt. reputacji
4 miejsce - 80 zł + 400 pkt. reputacji
5 miejsce - 50 zł + 300 pkt. reputacji
miejsca 6-10 200 pkt. reputacji

15. Typy konkursowe podajemy według poniższego schematu:

H2H Kobiety
T. Johaug - Ch. Kalla
Typ: 2
Kurs: 2.85 ForBet

H2H Mężczyźni
I. Niskanen - A. Bolshunov
Typ: 1
Kurs: 2.10 Fuksiarz

H2H "Joker"
F. Karlsson - J. Diggins
Typ: 2
Kurs: 1.70 Betfan
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.