>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zapisy do konkursu

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
W tym temacie należy się zapisywać do konkursu. Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z regulaminem! Przykład prawidłowego zapisu:
pestka7 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuje. Posiadam konto w Betsafe i Betsson

Osoba, która się zapisze może zostać wykluczona/usunięta, gdy opiekun stwierdzi:

a) dany gracz (jego multikonto) jest umieszczony na czarnej liście konkursowej
b) zarejestrował się na forum w celu konkursowym
c) jest userem &quot;konkursowym&quot; i jego wkład ogranicza się tylko do uczestnictwach w nich, bez merytorycznego wkładu w innych działach sportowo-bukmacherskich.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Hajduk - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuje. Posiadam konto w Betsafe i Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
O 73

ohyeah

Użytkownik
zapisuję się! ????
ohYeah - oczywiście jak zawsze, przeczytałam dokładnie regulamin i akceptuję warunki konkursu, a także jestem zarejestrowana zarówno na stronie Betsafe jak i Betsson ( przy okazji zwracam się z prośbą do administratorów Betssona o choćby odrobinę korzystniejsze warunki obrotu wygranych pieniędzy niz te z konkursu LE )) .
życzę wszystkim powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
O 73

ohyeah

Użytkownik
aha, przepraszam, wyleciało mi z głowy, że trzeba rozpocząć wiadomość swoją forumową ksywą w wersji pogrubionej.
proszę o edycję poprzedniego posta poprzez dopisanie &quot;ohYeah&quot; przed informacją o tym, że się zapisuję. Z góry dziękuję;)
 
Do góry Bottom