>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zamknięcie konta

igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Witam.
Chciałbym zamknąć konto na Fortunie. Z tego co się dowiedziałem to trzeba złożyć do nich jakiś wniosek o zamknięcie konta. Jednak najpierw chciałbym się Was o coś poradzić. Czy jest ktoś kto już robił coś takiego? Co ma być zawarte w tym wniosku? Czy zamknięcie konta jest bezpłatne? Czy taki wniosek muszę napisać sam czy znajdę jego wzór w internecie? Z góry dzięki za odpowiedź. Z tego co udało mi się dowiedzieć to wiem tylko tyle gdzie mam wysłać taki wniosek ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Napisz do na Live Chacie wszystko Ci wyjaśnią jest sens zamykania konta ? Możesz po prostu się nie logować za konto nic nie płacisz tak samo jak za zamknięcie konta. Twoje dane i tak będą w fortunie bo prawo ich do tego zobowiązuje także jest sens zamykania tego konta ?. Jeśli Ci zależy mogę Ci załatwić wzór i pomóc zamknąć te konto
Pozdrawiam.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Napisz do na Live Chacie wszystko Ci wyjaśnią jest sens zamykania konta ? Możesz po prostu się nie logować za konto nic nie płacisz tak samo jak za zamknięcie konta. Twoje dane i tak będą w fortunie bo prawo ich do tego zobowiązuje także jest sens zamykania tego konta ?. Jeśli Ci zależy mogę Ci załatwić wzór i pomóc zamknąć te konto
Pozdrawiam.
Nie wiesz czemu gosc chce zamknac konto. Mialem juz kolesi ktorzy przegrywali samochody po pijaku(fakt ze gowniane ale to zawsze auto) i tylko taki sposob byl rozwiazaniem. Jak jest nalog to nie ma zahamowan dlatego jesli ktos widzi w tym sens to trzeba mu dac mozliwosc zamkniecia kont.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie wiesz czemu gosc chce zamknac konto. Mialem juz kolesi ktorzy przegrywali samochody po pijaku(fakt ze gowniane ale to zawsze auto) i tylko taki sposob byl rozwiazaniem. Jak jest nalog to nie ma zahamowan dlatego jesli ktos widzi w tym sens to trzeba mu dac mozliwosc zamkniecia kont.
Kolega nie napisał że przegrał Garaż, Dom.... tylko żę chce zamknąć konto zapytałem o powód a Ty od razu wyjeżdżasz z przykładami nałogowców. Może kolega chce zamknąc bo ma jakiś kłopot w którym będziemy umieli mu pomóc.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kolega nie napisał że przegrał Garaż, Dom.... tylko żę chce zamknąć konto zapytałem o powód a Ty od razu wyjeżdżasz z przykładami nałogowców. Może kolega chce zamknąc bo ma jakiś kłopot w którym będziemy umieli mu pomóc.
No dokladnie, moze ma klopot a ty wypytujesz go o to albo narzucasz ze po co zamykac wystarczy sie nie logowac. Wiec podalem ci przyklad ze sa przypadki gdzie nie wystarczy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
No dokladnie, moze ma klopot a ty wypytujesz go o to albo narzucasz ze po co zamykac wystarczy sie nie logowac. Wiec podalem ci przyklad ze sa przypadki gdzie nie wystarczy.
Spoko ale dodałem że jeśli potrzebuje pomocy pomogę mu je zamknać szybciej tak ? ;) Także po temacie moim zdaniem jak na razie się nie odezwał więc dał sobie rady sam ! ???? .
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Widzę, że &quot;rozpętałem&quot; małą dyskusje na forum ???? . Pisze dopiero teraz bo zapomniałem w ogóle o tym temacie. Spokojnie uzależniony nie jestem. Grałem sobie spokojnie po 2-3 zł. Zauważyłem, że nie ma to sensu, a mocno wciąga ???? . Moje zdanie jest takie, że może i zakłady przez internet są wygodniejsze, ale bardziej wciągają. Sam wiem to po sobie. Mają tą przewagę nad naziemnymi, że tu możesz rozsiąść się wygodnie w fotelu przed komputerem i wybrać typy które chcesz postawić. Natomiast w tych drugich trzeba pójść do punktu zakładów i wysłać typy, a przecież nie zawsze się chcę. Pogram sobie od czasu do czasu w naziemnym. A co do konta to spokojnie bez żadnego problemu udało mi się je zamknąć. Nie musiałem wysyłać jakiegoś wniosku, ani nie podawać powodu. Po prostu napisałem maila, że chcę zamknąć konto i to była cała treść ???? . Fajnie, że ktoś się odezwał.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom