>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zaklady specjalne

princeas 11

princeas

Użytkownik
Tak z czystej ciekawosci zagladnalem co oferuje bet365 w zakladach specjalnych i oto co ciekawego znalazlem:

Osobowosc roku 2009 UK wg BBC: 25 wrz
Jenson Button @ 2.20
Jessica Ennis @ 3.50
reszta raczej bez szans

Organizator IO 2016 1 paz
Chicago @1.72
Rio de Janeiro @3.50
Tokio @6.50
Madryt @9.00

co sadzicie o skutecznosci stawiania na takie eventy?
moze macie jakies przecieki, wiadomosci, z ktorych ew. niespodzianki mozna by wychwycic?
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Mi w pamięci zostało przed wyborem EURO2012 w piłce nożnej w expekcie typ Polska i Ukraina kurs 15,00 :spokodfhgfh:
A więc warto jak się oceni dobrze szanse. Zważywszy, że w powyższym przykładzie Platini już był szefem UEFA.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Czasami można cos fajnego znaleźć, ale takich rzeczy nie gra się za duża stawkę. Ja kiedyś widziałem coś takiego na Tobet:

czy Radek Majdan i Doda ponownie się pobiorą w 2009 r. ?

TAK 3.20
NIE 1.50
:-D
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
z tymi kibicami tez dobre czy wtargna na boisko meczu hehehe

mysle ze takie dlugoterminowe sa bez sensu. tyle czekac a jak wlozysz gruba sume to tym bardziej. a bez sensu np w expekcie bylo :

CO NASTAPI PIERWSZE: CZY NIEMCY BEDA MISTRZAMI ŚWIATA CZY ASTRONAUTA WYLĄDUJE NA MARSIE
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
z tymi kibicami tez dobre czy wtargna na boisko meczu hehehe
CO NASTAPI PIERWSZE: CZY NIEMCY BEDA MISTRZAMI ŚWIATA CZY ASTRONAUTA WYLĄDUJE NA MARSIE
Nie wiesz czy w końcu Ci kibice wlecieli na boisko czy nie ?;&gt;
A ten zakład był w BAH ;)
pozdROWienia ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Tak z ciekawości, co grozi za takie wbiegnięcie na boisko ?
od sierpnia sa nowe przepisy, o wiele ostrzejsze, nie powiem dokładnie ale niby pozbawienie wolnosci do lat 3 maxymalnie chyba, a przy zasłanianiu twarzy do utrudnienia rozpoznania można jeszcze wiecej dostac. ;]
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Zdecydowanie nie opłaca się wchodzić na boisko jeśli bym miał siedzieć 3 lata, ogólnie nie widzę sensu we wchodzeniu na boisko ;)
 
jk 0

jk

Użytkownik
Rok temu, wielu pamieta zaklad na sportowca roku , gdzie na poczatku na Kubice byl kurs cos kolo 3.50, mozna bylo sporo wygrac, bo nie bylo jakos wtedy spektakularnych osiagniec naszych sportowcow.
Swoja droga w tym roku tez mozna na sportowca roku postawic : pewnie ktos z dwojki Anita Włodarczyk i druzyna siatkarzy .
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Swoja droga w tym roku tez mozna na sportowca roku postawic : pewnie ktos z dwojki Anita Włodarczyk i druzyna siatkarzy .

Ja myślę, że raczej wygra Justyna Kowalczyk.Polacy nie zapominają o sportach zimowych, a sukces Polki jest niewątpliwy.Na pewno będzie rywalizacja z siatkarzami.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Siatkarze są pewniakami według mnie. Większa oglądalność i zainteresowanie jest na grach zespołowych. LA ma zdecydowanie mniejszą popularność. Ja będę walił jak w dym na Siatkarzy, ale poczekajmy na Złotka ;)
 
Do góry Bottom