>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakłady NBA na ilość wygranych danej drużyny

damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Witam
Mam na kuponie zakład długoterminowy Houston powyżej 52,5 zwycięstw w sezonie 2019-2020
Wymaga to 0.646 wygranych
Obecnie mają bilans 40-24 (0.625)
Ponoć sezon wróci dopiero 31 lipca i każda z drużyn rozegra tylko 8 spotkań sezonu regularnego
Czy tego typu zakłady będą anulowane?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
U jakiego buka zagrałeś taki zakład?. To pytanie warto skierować właśnie do nich.
Druga opcja jest taka, że skoro sezon ma zostać dokończony to nie wydaje mi się żeby zakład został anulowany.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
U jakiego buka zagrałeś taki zakład?. To pytanie warto skierować właśnie do nich.
Druga opcja jest taka, że skoro sezon ma zostać dokończony to nie wydaje mi się żeby zakład został anulowany.
Zagrane u buka Betclic

Mam od nich odpowiedź, ale nie wyjaśniające
Uprzejmie informuje, że według naszego regulaminu:
"Przełożone spotkania - Mecz musi się odbyć o wyznaczonej dacie (lokalnego czasu) aby zakłady pozostały ważne. Jeżeli spotkanie zostanie odwołane albo przełożone, wszystkie zakłady zostaną uznane za nieważne.
Zakłady na serie - serie muszą zostać ukończone, aby zakłady pozostały ważne. W przypadku nieukończenia serii, zakłady na serie zostaną anulowane."
Bardzo prosiłabym także poczekac na rozliczenie działu Sportu. Jeżeli cokolwiek wtedy nie będzie się zgadzać to możemy zawsze wysłać sprawę do Działu Sportu i wrócić do Pana z wyjaśnieniem danego rozliczenia.


Zakład jest na zwycięstwa powyżej 52,5 ale z 82 meczów
Obecnie jest bilans 40-24 i ponoć ma być 8 meczów do rozegrania więc maksymalnie mogą zrobić 48-24 alke wtedy będzie to 72 mecze w sezonie więc rozliczenie tego na minus to byłoby chamstwo

Wydaje mi się że zakłady będą anulowane chyba że rozliczą je na podstawie współczynnika zwycięstw
Zakład wymagał 53 wygranych w 82 meczech (0.646)
Teraz przy bilansie 40-24 (0.625) i 8 meczach musieliby zrobić 47-25 (0.653) czyli seria 7-1 żeby procent się zgadzał
Ale czy to jest możliwe że tak to będą chcieli rozliczyć?
Zakład jest na liczbę meczów a nie na procent
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Wydaje mi się że te zakłady powinny być zwrócone.
Zakład na konkretną liczbę wygranych 52,5 w pełnym sezonie.
A wiadomo od dawna że pełnego sezonu nie będzie.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Przecież odpowiedź padła wyjaśniająca :
". Jeżeli spotkanie zostanie odwołane albo przełożone, wszystkie zakłady zostaną uznane za nieważne."
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Musisz zgłosić i na pewno wyjaśnią . Tylko żeby nie było tak jak u mnie kiedyś , był niby zwrot a policzyli tak jakby zakład był zagrany po kursie 1,00 i był zwrot nie 50 tylko 44 .
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
No właśnie zgłosiłem i jaką dali odpowiedź to widać
NBA nie podaje nowego terminarza, zawodnicy nie chcą grać, nie wiadomo jak to wyjdzie.
 
Do góry Bottom