>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakłady LIVE - z innej strony

L 0

lukasz77

Użytkownik
do rzeczy, ciekawi mnie, jak bukmacherzy (np. bwin) wystawiają kursy na spotkania na żywo? oglądają konkretne spotkanie w TV czy mają swoich wysłanników bezpośrednio na stadionie? bo jeżeli w TV to na pewno mają jakieś opóźnienie i po podpięciu się do sieci na stadionie można skutecznie ugrać troszkę grosza (szczególnie chodzi mi o zakłady &quot;która drużyna zdobędzie X gola&quot;).

chodzi mi oczywiście o rodzimą Ekstraklasę. nie wiem czy dobrze opisałem o co mi chodzi, ale jeżeli ktoś zrozumiał to proszę o odpowiedź;)

jak był podobny temat to przepraszam, szukałem i nie znalazłem.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Bukmacher nie może sobie pozwolić na to, żeby ktokolwiek reagował szybciej niż on na rynku live. Dlatego m.in. posługuje się on: a) zawieszeniami zakładów i b) zanim zakład zostanie zaakceptowany musi minąć (w zależności od buka) X sekund.
To jest wystarczające, aby uniemożliwić takim kombinatorom jak ty łatwe pompowanie kasy z buka ????
(co do transmisji TV: nie spotkałem się, żeby w telewizji było opóźnienie w nadawaniu sygnału; jeżeli chodzi o stream internetowy to owszem, opóźnienia czasami są duże, ale żeby klasyczna TV się spóźniała?)
 
L 0

lukasz77

Użytkownik
Bukmacher nie może sobie pozwolić na to, żeby ktokolwiek reagował szybciej niż on na rynku live. Dlatego m.in. posługuje się on: a) zawieszeniami zakładów i b) zanim zakład zostanie zaakceptowany musi minąć (w zależności od buka) X sekund.

To jest wystarczające, aby uniemożliwić takim kombinatorom jak ty łatwe pompowanie kasy z buka ????

(co do transmisji TV: nie spotkałem się, żeby w telewizji było opóźnienie w nadawaniu sygnału; jeżeli chodzi o stream internetowy to owszem, opóźnienia czasami są duże, ale żeby klasyczna TV się spóźniała?)
tak też myślałem, że jest to nie możliwe, ale po prostu ciekawość kazała zapytać.

co to tych opóźnień to napisałem dlatego, że, być może tylko u niektórych, ale ja gdy mam włączone 2 TV (jeden normalny, drugi z dekodera C+ to sygnał szybciej leci z tego normalnego, sekunda, ale jednak ta różnica jest. gdy rozmawiałem z moim kuzynem, który skończył Informatykę na PŁ powiedział, że to normalne, więc zdawało mi się że większość ma podobnie.
 
V 0

veb213

Użytkownik
mogą być lekkie opóźnienia (wiadomo, że nie kilkanaście sekund, ale sekundowe różnice owszem) w przekazie telewizyjnym i nie jest to niczym dziwnym. dlatego też są ludzie, którzy zawodowo zajmują się livebettingiem podczas np. spotkań tenisowych.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Utopia...
Opóźnienia są rzędu kilku sekund (2-5). A teraz popatrz ile sekund trwa akceptowanie zakładu u bukmachera.
Jedynie jeśli byś mocno próbował a live operator by zaspał z blokowaniem kursów.
Co do źródła informacji o meczu. Bwin w większości korzysta z TV.
Ale inne firmy coraz częściej sięgają po relacje telefoniczne.
To głównie przy zawodach gdzie żadna TV nie transmituje tego.
Zajmują się tym firmy pośredniczące.
X- Człowiek na stadionie z telefonem, który relacjonuje przebieg spotkania
Y- firma pośrednicząca
Z- bukmacher
X nigdy nie wie dla jakiej firmy robi relacje. Z wiadomych względów- aby ich nie próbować oszukać.

Taki przykład, który komuś może uzmysłowić o co chodzi.
Był mecz rewanżowy LM Levadia Tallin - Wisła Kraków.
Żadna TV nie transmitowała meczu. A większość poważnych buków miała ten mecz w ofercie na livebttingu.
Właśnie dzięki relacji telefonicznej był live na bukach. Przy relacji telefonicznej występuje jeszcze mniejsze opóźnienie niż w TV. Człowiek na stadionie &quot;zostaje przeszkolony&quot; dokładnie co, kiedy powinien powiedzieć.
Bukmacherzy to nie są kompletni idioci i zatrudniają tam odpowiednich ludzi ;)
Tam im w końcu płacą za to aby firma była o krok przed każdym graczem ;)
 
vde 119

vde

Użytkownik
Utopia...
Co do źródła informacji o meczu. Bwin w większości korzysta z TV.
Ale inne firmy coraz częściej sięgają po relacje telefoniczne.
To głównie przy zawodach gdzie żadna TV nie transmituje tego.
Zajmują się tym firmy pośredniczące.

X- Człowiek na stadionie z telefonem, który relacjonuje przebieg spotkania
Y- firma pośrednicząca
Z- bukmacher

X nigdy nie wie dla jakiej firmy robi relacje. Z wiadomych względów- aby ich nie próbować oszukać.

ciekawe wiadomości posiadasz ;) A zastanawiałem się zawsze jak to robią że mają np. bwin 20 kursów na mecz ba czasem 40 i wszędzie tak płynnie blokują i zmieniają kursy ???? Każda osoba pilnuje swojego zakładu ? :grin:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ciekawe wiadomości posiadasz ;) A zastanawiałem się zawsze jak to robią że mają np. bwin 20 kursów na mecz ba czasem 40 i wszędzie tak płynnie blokują i zmieniają kursy ???? Każda osoba pilnuje swojego zakładu ? :grin:
No coś Ty...
Jedna osoba obsługuje jeden mecz. Bwin to nie są amatorzy organizacyjni. Na pewno mają system, który sam zmienia im kursy.
Oczywiście nad &quot;systemem&quot; czuwa ten live operator.
Kursy zmieniają się dość płynnie i równocześnie.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
zauwarzyłem ze jak sa gole np z duzej odległosci to tak szybko buk np expekt nie blokuje odrazu ale jezeli stałe fragmenty gry kursy automatycznie sa zamrozone czasami jak by sie miało np kto strzeli gola i wpisana stawke i tylko czekac i ryzykowac czasami te 10 sekund moze wystarczyc szzcegolnie gdy jest sie na meczu i widac predzej zanim bedzie gol a jak widzimy ze jednak piłka została nie trafiona w bramke to na expekcie wystarczy wyłaczyc strone by zakład nie został zawarty ale trzeba to zrobic zanim minie tam czas do zawarcia zakładu.. jezeli ktos ma taka mozliwosc moze zaryzykowac ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja z własnego doświadczenia napiszę, że oszukanie buka jest możliwe...
Ba! Można założyć, że nawet bardzo prawdopodobne.
Trzeba jednak wiedzieć gdzie i kiedy. Trudno o takich rzeczach pisać wprost ale np. zarówno dziś jak i wczoraj wykorzystałem na live dwa błędy buka. Dwa na prawdę duże błędy - nie pomyłki kursów tylko raczej... błędnie śledzony przebieg spotkania ;)
(jaki buk/jakie spotkanie - mogę napisać na PW :cool:)

Prócz tego, prawie każdy nowy buk ma kłopoty z zakładami live. Jeśli wchodzi dopiero na rynek lub wprowadza dużo szerszą ofertę spotkań na żywo, można oczekiwać że w jakimś spotkaniu będzie bardzo spóźniony ;)

Przykład? Kwiecień ubiegłego roku i pojawienie się nowego buka (dość rozpoznawalnego aktualnie). W meczu Arabia Saudyjska - United Arab Emirates padły bodajże 2 gole. Obydwa można było najpierw zobaczyć na każdym, nawet słabym internetowym streamie a potem zagrać u buka po bardzo przyzwoitych kursach.
Dzień później podobna sytuacja powtórzyła się w meczu Ekwador - Paragwaj ale tam chodziło o pierwszego gola i trzeba było się trochę bardziej pośpieszyć ????


Tyle, że takie granie bardzo szybko kończy się limitami/blokowaniem konta i innymi nieprzyjemnościami.
:razz:
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Opóźnienia są rzędu kilku sekund (2-5). A teraz popatrz ile sekund trwa akceptowanie zakładu u bukmachera.
Jedynie jeśli byś mocno próbował a live operator by zaspał z blokowaniem kursów.
Nic dodać, nic ując.
Jeśli kukla mówisz prawdę to wynika z tego że porostu trafiłeś na śpiącego operatora. Jeśli dokonałeś tego już kilka razy to zapewne ten operator już tam nie pracuje ;););)
Można kierować się wieloma przekrętami ale na litość boską- bukmacherzy nie są idiotami i każdy Wasz sprytny plan stokrotnie studiowali ;)
Zaznaczyć należy w dodatku ze kursy nie są koniecznie blokowane w momencie zdobycia bramki lecz kilka sekund wcześniej jak sytuacja na boisku na to wskazuje. No chyba ze się mylę?!
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
Już nawet nie mówiąc że relacje live u buków działają z opóźnieniem, najpierw wyświetla się wynik na tablicy a dopiero potem akcja;p
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nic dodać, nic ując.
Jeśli kukla mówisz prawdę to wynika z tego że porostu trafiłeś na śpiącego operatora. Jeśli dokonałeś tego już kilka razy to zapewne ten operator już tam nie pracuje ;););)
Można kierować się wieloma przekrętami ale na litość boską- bukmacherzy nie są idiotami i każdy Wasz sprytny plan stokrotnie studiowali ;)
Zaznaczyć należy w dodatku ze kursy nie są koniecznie blokowane w momencie zdobycia bramki lecz kilka sekund wcześniej jak sytuacja na boisku na to wskazuje. No chyba ze się mylę?!
Zależy od buka - zależy od sposobu w jaki śledzą spotkanie.
Niektórzy blokują kursy przy każdym rzucie wolnym lub przy końcówkach gdy trwa &quot;oblężenie&quot;... w tej metodzie w takim buku wiele nie ugramy.
Ale nawet u takich buków pomyłki na live się zdarzają.
Rzuty rożne, zaspanie z doliczaniem punktów w sportach w których rzuca się ich dość dużo albo (co najlepsze) doliczanie punktów/bramek niewłaściwej drużynie ????
Trzeba wiedzieć jaką ligę i gdzie grać - wtedy, oczywiście dość rzadko, możemy liczyć na pomyłki.



artsik - tym co buk pokazuje na swojej stronie nie radze się sugerować.
Normą są różnice między stanem faktycznym a &quot;tablicą&quot; pokazywaną w ofercie (nie bez przyczyny powstaje tyle tematów &quot;zostałem oczukany przez buka&quot; / &quot;buk zmienił wynik w relacji live&quot; itd. ) ... tyle, że zazwyczaj nie wiążą się one ze zmianą kursów.
 
K 0

kombinator

Użytkownik
Witam!
Podpinam się do tematu i zadaję pytanie... ????
1.Który buk najszybciej przyjmuje zakłady live? (chodzi mi o najkrótszy czas oczekiwania od momentu kliknięcia &quot;Zagraj&quot; do momentu zaakceptowania zakładu przez buka - zazwyczaj trwa to kilka sekund, gdzie najkrócej?)
Chodzi mi raczej o popularne u nas buki typu: bwin, bah, expekt, unibet, betclic itd.
Z góry dzięki za odp! (proszę nie pisać postów typu : &quot;buk nie jest głupi&quot;, &quot;i tak nie uda ci się...&quot; itp ???? )
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jesli chcesz postawic w momencie jak Rooney wychodzi sam na sam to nie ma szans...;) &quot;Buk nie jest glupi;) Ale ja bym chyba polecal bwin;)
 
K 0

kombinator

Użytkownik
Heh dzięki za odp.!
Na bwin grałem kiedyś live i u nich trwa to kilka sekund zanim to kółeczko się obróci i zakład zostanie zaakceptowany ;). Nie pamiętam dokładnie ile, ale chyba coś koło 8 sekund.
Trochę przeglądałem to forum pod kątem zakładów live i z tego co piszą inni ponoć w sportingbet trwa to od 2 do 5 sekund. ;) Czy to prawda?
Jaki buk jeszcze jest szybki w przyjmowaniu zakładów live? Może coś z tego?: Unibet, betclic, betsafe, gamebookers, interwetten, bet-at-home, tobet?
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
mi raz udalo sie buka oszukac bylo to z 3 lata temu byl to expekt pomyli sie w godzinie meczu towarzyskiego bayernu i zagralem mecz jak juz trwal i bylo 2:0 dla bayernu fakt potem zalowalem ze nie dalem wiecej ale udalo mi sie ich oszukac i zdobyc kurs 1,8 za free ale dzis juz probowalem takie akcje i niestety nie przejda.Dostaje sie ZWROT
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
prawda jest taka że na live bukmacherzy zarabiaja 2, 3 razy więcej niż na standardowych grach
Dużo większa marża oraz dużo większa podatność na emocje
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Ja miałem kilka razy sytuacje, gdy wchodziłem na bet365 tak o 7;00 to leciał badminton był 3 set i wyik 18-60 i kurs na prowadzących 4.7. Oczywiście szybko to zagrałem i sie udało
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Ja miałem kilka razy sytuacje, gdy wchodziłem na bet365 tak o 7;00 to leciał badminton był 3 set i wyik 18-60 i kurs na prowadzących 4.7. Oczywiście szybko to zagrałem i sie udało
po 1: to nie temat w ktorym sie chwalimy kto co trafil na live tylko co innego jest przedmiotem dyskusji, a juz zaczyna odbiegac ze wszyscy pisza co kiedy trafili;d
po 2: do ilu grali seta w przypadku ktorym podales? bo jak kolesie prowadzili 18-60 to nie wiem co to za odmiana tego sportu
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
Raz miałem taką sytuacje na sportingbet, mecz w lidze belgijskiej.
Padła bramka jednej z drużyn w drugiej połowie, na livesports już padł na u buk nie,
więc szybko obstawiłem po kursie 3,25 i kaska wleciała, chyba najłatwiejsza jaka się może trafić.
Warto się czaić na takie błędy u buka w zakładach live ;d
 
Do góry Bottom