>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zabrane pieniądze przez BETFAN

K 0

kanonier714

Użytkownik
Witajcie.

Napiszcie proszę czy jest sens pisać reklamację itd, czy jestem na straconej pozycji.
Wszedłem ostatnio trochę w bukmacherkę i założyłem osatnio konto na betfanie i skorzystałem z promocji zwrotu pierwszego zakładu w razie przegranej. Prezgrałem ten zakład, dostałem zwrot na konto bonusowe gdzie obróciłem go w wymagany sposób i moje pieniądze wróciły z powrotem na konto depozytowe. Po jakimś czasie mój kolega rownież założył konto na betfanie i również chciał skorzystać z tej promocji, jednak zrobił to na moim laptopie. (nie znaliśmy do końca regulaminu który mówi, że z promocji można skorzystac tylko raz na jednym urządzeniu, tak bym mu na to nie pozwolił). On również przegrał swój pierwszy zakłąd za 600zł jednak jemu już go nie zwrócili. W sumie to zrozumiałe, bo złamał regulamin. Okej nie doczytaliśmy, jego wina, szkoda pieniędzy, trudno... Gdy zalogowałem się za jakiś czas na swoje konto zobaczyłem, że znikła z niego cała kasa. Na czacie powiedzieli mi, że również złamałem regulamin bonusu powitalnego. Ale jak ? przecież skorzystałem z niego pierwszy , obróciłem nim tak jak trzeba i zamieniłem bonus na pieniądze na koncie depozytowym . Zagrałem pózniej jeszcze jakies zakłady normlanie z tego konta depozytowego i przecież sprawa tego bonusu powitalnego powinna być dawno akończona. W międzyczasie kolega założył konto tak jak pisze wyżej, a tu się okazuje, że zabrali mi całą kasę też z mojego konta depozytowego? Czy tak powinno być? Mogę coś zdziałać poprze reklamację czy buki w tym temacie robią co chcą?
 
Do góry Bottom