>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Założenie konta pod tym samym adresem

M 2,5K

mejt

Użytkownik
Chciałbym założyć konto na tatę, mieszkamy w tym samym domu, ten sam adres i IP. W jakich bukach nie będzie problemu z wypłatami bonusów oraz ogólnego korzystaniu zakładów bez ryzyka. Co który bukmacher oferuje wiem, ale nie wiem któremu bukmacherowi będzie to przeszkadzało. Nie chciałbym żeby potem tata coś wygrał z tych bonusów na start, a by mu nie wypłacili.
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mam nadzieje, ze twoje pytanie to zart. Kazdemu bukowi bedzie to przeszkadzalo i wszedzie skonczy sie tak samo. Konfiskata kasy i ban na konto. U kazdego jak byk stoi co sie stanie w przypadku naduzycia a ty jasno napisales, ze tobie nie chodzi o gre w tych bukach tylko o wyludzenia bonusu.
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Nie mi, tylko chce żeby mój ojciec skorzystał z tych zakładów bez ryzyka. A to że mieszkamy razem nie wiem czy wyklucza z automatu z nich.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie mi, tylko chce żeby mój ojciec skorzystał z tych zakładów bez ryzyka. A to że mieszkamy razem nie wiem czy wyklucza z automatu z nich.
a co mowi w tym przypadku regulamin bukmachera? jeden bonus/jedno konto na gospodarstwo domowe? Skoro chcesz aby Twoj tata skorzystal z "tych zakladow bez ryzyka" to masz na mysli jakiegos konkretnego bukmachera? Bukmacherow nie jest tak duzo, zakladam ze chodzi o tych "legalnych" i kazdy ma regulamin dotyczacy bonusu. Latwiej ci bedzie samemu poczytac regulaminy bonusow, ktore interesuja Ciebie anizeli uzyskac tutaj konkretna odpowiedz, ktora moze miec wyjatek niepotwierdzajacy reguly.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie mi, tylko chce żeby mój ojciec skorzystał z tych zakładów bez ryzyka. A to że mieszkamy razem nie wiem czy wyklucza z automatu z nich.
No to jest właśnie wyłudzanie bonusu. Skąd ma bukmacher wiedzieć, czy naprawdę gra tata, czy może Ty założyłeś na niego konto, a potem następne na mamę, brata, siostrę, psa.

U każdego bukmachera jest zapis - jeden bonus na jedno gospodarstwo domowe. Tata niech zakłada konto, ale za bonus, z którego korzystałeś Ty, nie zagra.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Rzeczywiscie nie ma i w regulaminie glowny tez nie ma albo cos przeoczylem. Zawsze mozesz sie powolywac na brak takiego zapisu kiedy zawiesza wam konta w przypadku wygranej ;) Nie wiem czy fortuna sie "czepia" czy nie w takich przypadkach. Lepiej zglosic taka sytuacje wczesniej jesli rzeczywiscie dwie osoby maja miec konta z jednego gospodarstwa domowego i adresu.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Na ebetx mozesz mieć kilka kont na jedno IP i domostwo. Potwierdzone z obsługą ebetx. Każdy będzie mógł skorzystać z bonusu powitalnego w Twoim domu.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Zaden buk sie nie zgodzi nawet na kilka kont, a co dopiero bonus na jeden adres czy ip. Mozecie sie pytac na czacie i wszystko wam powiedza. Pozwola grac itp. Ale przy wyplacie bedzie milion problemow. Powiedza, ze podejrzewaja multikonto i dupa. Mam zweryfikowane konto i wyplacalem kilka razy po pare stowek. Dzisiaj zlecilem wyplate kilku kola i zaczely sie maile. Chca screeny mojego konta, mojego portfela, selfi z portfelem w tle, selfi z kontem buka z moimi danymi i nie wiem co keszcze beda chcieli. Dodam, ze nigdy nie biore zadnych bonusow u bukow. A Wy o to samo ip pytacie🙉
 
K 2

karpatym

Użytkownik
Zaden buk sie nie zgodzi nawet na kilka kont, a co dopiero bonus na jeden adres czy ip. Mozecie sie pytac na czacie i wszystko wam powiedza. Pozwola grac itp. Ale przy wyplacie bedzie milion problemow. Powiedza, ze podejrzewaja multikonto i dupa. Mam zweryfikowane konto i wyplacalem kilka razy po pare stowek. Dzisiaj zlecilem wyplate kilku kola i zaczely sie maile. Chca screeny mojego konta, mojego portfela, selfi z portfelem w tle, selfi z kontem buka z moimi danymi i nie wiem co keszcze beda chcieli. Dodam, ze nigdy nie biore zadnych bonusow u bukow. A Wy o to samo ip pytacie🙉
ktory buk tak trzepie z weryfikacja jesli mozna wiedziec?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Pewnie jakiś syf co przed samym założeniem konta trzeba brać pod uwagę to, że pieniądze mogą zawinąć :)
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Pewnie jakiś syf co przed samym założeniem konta trzeba brać pod uwagę to, że pieniądze mogą zawinąć :)
Zaden syf tylko Lsbet. Ale np Polski Noblebet mial podobnie. Zalozylem tam konto bo tylko oni mieli oferte na dane zdarzenie ktore bylo 100% pewniakiem bo wynik znalem juz wczesniej. Zalozylem tez na Szwagra i kolege zeby to pograc. Nie bralem zadnego bonusu. Oni zakladali oczywiscie od siebie z domow. Chodzilo tylko o to jedno zdarzenie i 5 roznych typow na nie. Typy oczywiscie weszly i wygralem 10k. Ale buk 3 z nich rozliczyl na minus. Napisalem do nich to zmienili. Zlecilem wyplate i sie zaczelo. Selfi z otwarta strona buka, potem selfii z kartak w reku z napisem Noblebet. Potem selfi z dowodem w reku i otwarta strona gdzie widac moje dane..... Wkoncu wyplacili. Ale mysle, ze gdybym sie raz zalogowal u kogos z wifii kto ma u nich konto to zaraz by mnie oskarzyli o multikonto i nic by nie wyplacili. Wiec nie probujcie nawet zakladac konto na to samo ip, adres itp bo przy wiekszej wyplacie moga wam nic nie wyplacic z powodu multikonta.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zaden syf tylko Lsbet. Ale np Polski Noblebet mial podobnie. Zalozylem tam konto bo tylko oni mieli oferte na dane zdarzenie ktore bylo 100% pewniakiem bo wynik znalem juz wczesniej. Zalozylem tez na Szwagra i kolege zeby to pograc. Nie bralem zadnego bonusu. Oni zakladali oczywiscie od siebie z domow. Chodzilo tylko o to jedno zdarzenie i 5 roznych typow na nie. Typy oczywiscie weszly i wygralem 10k. Ale buk 3 z nich rozliczyl na minus. Napisalem do nich to zmienili. Zlecilem wyplate i sie zaczelo. Selfi z otwarta strona buka, potem selfii z kartak w reku z napisem Noblebet. Potem selfi z dowodem w reku i otwarta strona gdzie widac moje dane..... Wkoncu wyplacili. Ale mysle, ze gdybym sie raz zalogowal u kogos z wifii kto ma u nich konto to zaraz by mnie oskarzyli o multikonto i nic by nie wyplacili. Wiec nie probujcie nawet zakladac konto na to samo ip, adres itp bo przy wiekszej wyplacie moga wam nic nie wyplacic z powodu multikonta.
Normalna weryfikacja w noblebet. Taka tez przechodziłem, a po wyplacie od razu limity. Taki krzak na max kilka dni
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Buki, ktore daja bonusy i nie sa krzakami maja taka weryfikacje. Tak wynika z algorytmu i intensywnosci dawania bonusow. Plus wychwytywanie powtarzajacych sie schematow... latwiej zapobiec czemus takiemu przez skomplikowana weryfikacje aby wykluczyc zakladanie kont na osoby trzecie. To jak "wyscig zbrojen"...
To jest normalne, bo jestesmy w internecie gdzie latwiej gromadzic i analizowac dane. A w Polsce w regulaminie zapis o dodatkowej weryfikacji ma chyba kazdy bukmacher.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Buki, ktore daja bonusy i nie sa krzakami maja taka weryfikacje. Tak wynika z algorytmu i intensywnosci dawania bonusow. Plus wychwytywanie powtarzajacych sie schematow... latwiej zapobiec czemus takiemu przez skomplikowana weryfikacje aby wykluczyc zakladanie kont na osoby trzecie. To jak "wyscig zbrojen"...
To jest normalne, bo jestesmy w internecie gdzie latwiej gromadzic i analizowac dane. A w Polsce w regulaminie zapis o dodatkowej weryfikacji ma chyba kazdy bukmacher.
Jest to w duzej czesci wina graczy, bo wielu poluje na bonusy i zaklada multikonta. Ja bonusow nigdy nie biore a mimo to i tak mnie walkowali. Bonusy sa wabikiem na tasmowcow a tacy sa ulubionymi klientami bukow. Taki gracz jak ja, jest im calkowicie niepotrzebny. Ogolnie powiem wam, ze ta walka z bukami strasznie mnie juz irytuje. Kiedys nie robili takich problemow jak teraz. Trzepia na nas ogromna kase, ciagle pojawiaja sie nowe firmy na rynku a mimo to caly czas przykrecaja nam srube. Zagrasz tylko jakis Vietnam albo wygradz troche wiecej to zaraz sciane przed Toba stawiaja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom