>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

XIV kolejka PGE Ekstraligi.

Status
Zamknięty.
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kończymy sezon zasadniczy, jednak nie wszystko jeszcze do końca rozstrzygnięte. W tym temacie podajemy swoje pomysły na typy oraz ewentualne analizy na ostatnią kolejkę PGE Ekstraligi.

Rozkład jazdy:
Piątek, 23.sierpnia, godzina 18.00: truly.work Stal Gorzów - forBet Włókniarz Częstochowa, transimisja w Eleven Sports 1
Piątek, 23 sierpnia, godzina 20.30: MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin, transmisja w Eleven sports 1
Niedziela, 25 sierpnia, godzina 16.45: Get Well Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra, transmisja w nsport + 
Niedziela, 25 ierpnia, godzina 19.30: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno, transmisja w nsport +
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Z dzisiejszych spotkań to jedno jest wiadome, że Włókniarz już ma play off. Teraz Gorzów i Motor walczą o to aby opuścić jazdę w barażach. W związku z powyższym Stal Gorzów wygra z Włókniarzem wielce prawdopodobnie, że z bonusem a Motor ulegnie w Grudziądzu ale może być walka o bonus, który i tak nic nie da koziołkom. Niech wygra speedway.

Takie typy na gospodarzy:
Gorzów @ 1.52
GKM @ 1.35
[email protected] betfan

Good luck.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Częstochowa walczy o 3 miejsce - tak wiem, mało prawdopodobne, ale nie wierzę, że odpuszczą, a potem ewentualnie będą pluć sobie w brodę. Będzie jazda na maksa, a Gorzów jest cienki.
O nic to jedzie GKM, który też złapał dołek. Łełek, Michelsen fajnie na wyjazdach, juniorzy nieco gorzej ale tych grudziądzkich powiozą. +4,5 powinni utrzymać. Ja i tak idę w overy Lindgrena i Miesiąca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
A.Thomsen 7 pkt? under @ 1,94 fortuna (pierwsze 5 biegow)  3 pkt

A.Thomsen - Miedzinski 2 @ 2,13 STS (pierwsze 5 biegow)   3 - 4 pkt

A.Thomsen 6 pkt? ponizej @ 3,0 bet 365 ( wszystkie biegi)  3 pkt

 GKM Grudziadz-4 - Motor Lublin+4  1 @ 1,83 forbet  52-38

Z Thomsenem to moj chytry plan , jesli sie uda super bedzie , jesli nie - kleska na calego.Licze na to ze jest po kontuzji i moze pojawic sie na torze sporadycznie w dodatku jedzie w parze z K.K a ten ostatnio ma zwyzke formy , wiec raczej nie bedzie sie dzielil pkt z Thomsenem,Na rezerwie jest Jacobsen wiec juz po jednym nieudanym biegu Thomsena moze go zastepowac, no tak sobie to obmyslilem a jak bedzie to sie okaze.Co do meczu GKM-U to chyba beda chcieli zmazac plame po slabej koncowce sezonu by nikt tak bardzo nie rozpamietywal ich przykrych porazek.Mysle ze pojada dzisiaj dobrze i wysoko wygraja.Mialem ich dac w dublu z czewa+10 @ 2,0 forbet mimo braku Lindgrena ale myslalem ze bedzie zz a tam w skladzie jest Drozdz.Mimo to cos mi mowi ze to uklon Czewy w strone gospodarzy a jesli tak to wynik nie powinien byc wiekszy niz np 50-40 wowczas wszyscy zadowoleni Gorzow 3 pkt Czewa honorowa porazka i wymowka z Lindgrenem mecz bylby na styku, wiec pogromu powyzej 10 pkt sie nie spodziewam ale moge sie mylic Pzdr

jednak probuje dubla

GKM-4 - Motor 1 @ 1,83  52-38
Gorzow - Czewa+10 2 @ 1,83   45-45

ako= 3,34
buk - Forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Witam
Mialem grac w handi grubo wlokniarza ale przy absencji lindgrena odpuszczam i typ glowny na dzis 
K.Kasprzak 9.5 over 1.85 fortuna  
Krzysiu kiedy jak nie dzis,kiedy jak nie teraz i w takim meczu,latwiejszy pierwszy bieg ,przy laamaniu par jedzie z juniorem,bedzie ciezko ale jedzie Gorzow o taka stawke ze podejme ryzyko i mysle ze Krzysiu jest w stanie 10 najechac
Typy Dodatkowe
K.Buczkowski under 8.5 kurs 2.01  
Milo zaskoczony jestem kursem????i proboje,ciezki uklad biegow i gkm w zasadzie o nic,lublin pojedzie mocno zmobilizowany i mocny doparowy wiec po takim kursie proboje,az takim kilerem ostatnio nie jest Buczek????
A.Laguta 10.5 over STS  
Jeszcze rano udalo mi sie zlapac taki kurs i wydaje mi sie ze to delikatna promocja buka,kokosow nie ma ale trzeba korzystac????
ZA DROBNE juz bez analizy tak dla zabawy Miesiac under 7   1.91 Fortuna przy rownej ilosci zwrot oraz K.Bjerre 9.5 under   1.8 fortuna
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Piątek przespałem, dziś jednak już jestem przygotowany i spróbuję coś ugrać w tej ostatniej kolejce.

Ch. Holder powyżej 9.5 pkt. we wszystkich startach @1.90 Betclic  
J. Kołodziej powyżej 9.5 pkt. we wszystkich startach @2.00 Betclic  
Ako: 3.80


P. Dudek ilość punktów w pierwszych 5 startach 0-9 @2.41 Totolotek  
M. Janowski przynajmniej 10 pkt. w pierwszych 5 startach @1.57 Totolotek  
Ako: 3.78


J. Doyle poniżej 12.0 pkt. we wszystkich startach @2.00 Forbet  
J. Hampel powyżej 5.5 pkt. we wszystkich startach @2.00 Forbet  
Ako: 4.00

Najgorzej, jak tylko się dało. Szkoda, bo fajnie to wyglądało po pierwszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Na dzis ostro widze faworyzowany Ostrow hmm linie punktowe na zawodnikow duze mi rzucilo sie w oczy najbardziej 
T.Gapinski 11 pkt under 1.85 fortuna przy 11 pkt zwrot    
Ryzykuje kurs fajny,,presja ogromna Start ma kim postraszyc i jak dla mnie to bet dnia w razie czego zwrot????
Ostrovia-Start +8.5 2 fortuna 1.85   [
Mimo ze jestem z ostrowa to za drobne sproboje przy rezerwach taktycznych start moze obronic zaliczkke 8 pkt, w zuzlu latwiej sie broni niz odrabia
Iversen under 8.5 fortuna 1.8  
Iversen po chellengu napewno zmeczony w parze z Holderem ktos musi tu gubic punkty wiec probojemy 
Sparta-Unia 1 kurs 1.55 Fortuna  
Tu nic lepszego nie wymyslilem ,mecz na styk wiec probojemy gospodarza po takim kursie do tego dokladam juz bez analizy czysty win Poznania po kursie 1.2 Fortuna  
 
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Apator kurs 3.3   
właściwie czemu Apator nie miałby dziś wygrać ? Postawili się ostatnio Sparcie , Zielona jedzie o to by tylko dojechać RZ. Holta się obudził i może być wartością dodatnia. Myślę że za drobne można w to dziś wejść.

Dodadkowo 
Holta(-0,5) vs Pepe 1 kurs 1.72   
Pojedynek dwóch staruszków, Pepe w parze lepszego Jensena z kolei Holta młodszego Holdera.
Kołodziej over 9.5 kurs 1.92  
Janek pokazał w GP , że lubi jeździć we Wrocławiu. Może pojedzie 6 razy ?

Dziękuje za punkciki reputacji, to motywuje do kolejnych postów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
J.Doyle il.wygr.biegow 2,5? powyzej @ 1,8  lipa
M.Drabik 8,5 pkt? under @ 1,55

ako=2,7
buk - fortuna

Kurcze ciezko mi dzisiaj cos wybrac konkretnego , wiec tak dla emocji taki dubelek.Myslalem nad underem N.Pedersena - jedzie pod 2  z Vaculikiem ale ta linia taka na styku, jednak mysle ze jest szansa na under.Jednak wybralem Doylea, coz mysle ze to gosc z charakterem i nie pali mostow za soba , wiec bedzie nchcial sie godnie rozstac, w dobrych relacjach, przeciez nie wykluczone ze moze za rok-dwa wrocic do Torunia jesli ten awansuje.Jednak to odlegla historiaCo do Drabika no wiem ze trenowal 2 dni by dograc sprzet, ale czy sie to udalo? Nawet jesli , to rywal mocny i ma z kim przegrywac , stad jego under marny kurs , ale moze sie uda..Mysle jeszcze nad overem P/Pawlickiego, ten chlopak mi imponuje zawsze walczy, a takze nad hc dodatnim na Leszno mysle ze wynik bedzie na styku a moze i goscie wygraja?Leszno z dobrymi rywalami sie spina a taka jest Sparta wiec mecz bedzie b.zaciety, tak mysle, a czas pokaze jak bedzie.Pzdr

ps.Mysle ze w Toruniu wszystko zalezy od ZG. I  od ich nastawienia, bo mysle ze morale miejscowych , moze procz Holty - zerowe, wiedza ze zmianiaja barwy wiec nie przypuszczam by sie zbytnio starali, chyba ze goscie  beda odpuszczac, - czasami ZG lubi wykrecic numer, wiec....kazdy wynik mozliwy

 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Wroclaw - Leszno+4 2 @ 1,83  

M.Drabik 9 pkt/ under @ 1.6  

P.Pawlicki 8 pkt? over @ 1.83  7 pkt


Coz , malo czasu ale cos juz wyzej wspominalem o tym meczu i zawodnikach.Kazdy wynik mozliwy i nie zdziwie sie jak goscie wygraja , ale nie kusze losu i bezpieczniej gram na  Leszno z hc+4.Co do zawodnikow , w najgorszym wypadku licze na zwrot

ps wszystko  forbet

ps2. o ile z Maksem podjalem ryzyko, liczylem ze Janos mu pkt odbierze, to strasznie zaluje wtopy na Piterze.A bol tym wiekszy ze w 13-tym biegu jechal na prowadzeniu i zanotowal defekt, Sam nie wiem czy to pech , czy tez ...tak mialo byc szkoda, bo dzien do bani a bylo blisko na remis.Coz jutro tez jest dzien i moze bedzie lepiej w L.Angielskiej?Pewnie cos zapodam ale bez opisu , bo wroce pozno z pracy i nie bedzie czasu na rozpisywanie sie a  a te 25-30 min poswiece na analize .EHH szkoda dzisiejszego dnia- Piter mnie zalatwil a tak cieplo sie o nim wyrazalem , no coz w PO=ffach powetujemy sobie - tam bedzie soba.pzdr

ps 3  a jeszcze jedno- moze i dzisiaj Sparta testowala sprzet, moze kalkulowala itd. w koncu moze to nie byl ich dzien , ale na moje oko Leszno nie ma rywala, tylko kataklizm moze ich bozbawic zwyciestwa.To druzyna kompletna, nie ma slabego punktu, a Smektale - Kubere to ja traktuje jak nie juniorow a starych wyjadaczy , ktorzy juz wkrotce zawitaja do ...GP.mAJA JESZCZE JEDEN PLUS , otoz do niedawna uwazalem za najlepszego trenera/stratega p.Marka Cieslaka, mysle ze Piotr Baron conajmniej mu dorownal, a moze juz jest krok przed Narodowym,Baron - swietny strateg a do tego wybitny motywator.Jego zawodnicy nigdy nie skarza sie na zly tor, wrecz przeciwnie sa lepsi w startach od gospodarzy, gdzie nie pojada , tam w tym elemencie deklasuja miejscowych - czapki z glow.Nie pisze pod wplywem dzisiejszego meczu ale z obserwacji i to juz ....3-ci rok z rzedu.!

 
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
A ja idę w stronę teorii spiskowej. Nicki Pedersen ma złamane żebra i odmę płucną. Leszno może skalkulować sobie sytuację i specjalnie przegrać dziś i zmierzyć się z osłabionym Falubazem. 

Sparta Wrocław wygra z bonusem @5.75 iforbet

  jednak Sparta położyła się na torze..... 35-55
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom